Nehézsúly 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

kiváncsi vagyok hogy 1 gálán lesz-e a 2 vb meccs moszkvában. akkor az összes orosz ott lesz még a csecsenek is :lol:
az lenne a jó ha így lenne és leadná a német rtl: Peter -Klitschko-Maskaev-Ibragimov- Briggs ez lenne a legnagyobb nehézsúlyú gála... és élőben nézhetnénk!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Kb. 80%, hogy:
Június 2!
Moszkva!
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

mi van már a Klitschko vs Maskaev meccsel? már alig várom hogy bejelentsék (ha bejelentik eggyáltalán) de nagy csönd van e körül!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Szerintem meg Buffer és Lennon képtelenek megújulni. Minden gálán ugyanolyanok. Az ötvenedik után már kifejezetten unalmas, hogy mindketten egy mondatra építik az egész bemutatást. Ugyanazon a hangon, ugyanazokkal a szavakkal... nekem már egy kissé unalmas. Az amerikai közönség meg kifejezetten taszít. Úgy tűnik, mintha mindenki csak azért lenne ott, hogy szerepelhessen a tévében. Egy csomóan nem is a meccset nézik, hanem telefonálnak meg kajáért mászkálnak - vagy éppen az éppen arra tévedő operatőrnek pózolnak.

Az angol gáláknak viszont tényleg van hangulata. Az is igaz, hogy az orosz gálák olyan fénytelennek (kissé furcsa kifejezés, de valahogy ez passzol rá) tűnnek... de a bunyó a lényeg.
Camo
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

undespuited írtaCOLONigazából én sem kötöm az ebet a karóhoz, a lényeg hogy jó meccs legyen. csak valahogy nekem az amerikai gálák hangulatosabbnak tűnnek a közönség miatt. míg sokszor németországban hulla csendben ülnek addig az amcsik valahogy mindig kinyilvánítják az érzelmeiket és ez hangulatosabbá teszi az egészet. + a 2 ringszpíker Buffer és Jimy showja is pótolhatatlan.
Szerintem szurkolásban a briteket lehetetlen felülmúlni. Gondolom sokan emlékeznek még a Hatton-Tszyu meccsre a MEN arénában, vagy Calzaghe-Lacy derbire ugyanott. Az az igazi hangulat. Buffer és Jimmy Lennon Jr megítélésében egyetértek, bár ők az utóbbi időben már nem csak amerikában ténykedtek.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Camo írtaCOLON
undespuited írtaCOLONúgy gondolom jelenleg Don King az aki akadályozza a vitathatatlan világbajnok megszületését nehézsúlyban és ilyen Ray austinokkal mérgezi a súlycsoportot! zha az oroszok elősegítik a jó meccseket hát legyen. bár én szívesebben nézem az amcsi gálákat.
Miért vagy annyira odáig az amerikai gálákért? Nem mindegy, hogy hol rendezik a jó meccseket? Pontosabban, hogy hol hozzák össze a jó párosításokat?



igazából én sem kötöm az ebet a karóhoz, a lényeg hogy jó meccs legyen. csak valahogy nekem az amerikai gálák hangulatosabbnak tűnnek a közönség miatt. míg sokszor németországban hulla csendben ülnek addig az amcsik valahogy mindig kinyilvánítják az érzelmeiket és ez hangulatosabbá teszi az egészet. + a 2 ringszpíker Buffer és Jimy showja is pótolhatatlan.
De! viszont úgy gondolom 1 világbajnoknak több országban/földrészen is meg kéne magát mutatnia. úgy mint régebben hogy Japánban, Dél Afrikában is bokszolt pl. Tyson stb. tehát ugyanúgy kellenek a német és orosz gálák is.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

A Valuev vs Klicskó a felhozatalt tekintve a legjobb párosítás.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Én is így vok vele! Nekem 8 h Moszkvában vagy Las Vegasban hozzák össze a Klitschko Valuev meccset!:D Csak hozzák össze!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

undespuited írtaCOLONúgy gondolom jelenleg Don King az aki akadályozza a vitathatatlan világbajnok megszületését nehézsúlyban és ilyen Ray austinokkal mérgezi a súlycsoportot! zha az oroszok elősegítik a jó meccseket hát legyen. bár én szívesebben nézem az amcsi gálákat.
Miért vagy annyira odáig az amerikai gálákért? Nem mindegy, hogy hol rendezik a jó meccseket? Pontosabban, hogy hol hozzák össze a jó párosításokat?
Camo
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Azt a pletyit hallottam, hogy Derrick Rossyt akarják Holynak következőre...
You will never walk alone!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Holyfield v Maddalone

Nem akarom túlragozni, túlmisztifikálni, de végre volt egy olyan nehézsúlyú produkció amit az elejétől a végéig élveztem. Holyfield nem lesz már soha világbajnok, valószinüleg a top10 ellen elhasalna, de nagyon izgalmas volt amit csinalt. Az elején nagyon jól mozgott lábon, kiváló jabeket pattogtatott, amit meg a 3. menetben kiosztott... ilyen kombinációs kézsége senkinek(!!) nincs a mai mezőnyben. Nem üt meg nem csapkod feleslegesen amikor megérzi a vérszagot, hanem szisztematikusan szétvágja az ellent (horgokat, egyeneseket, felütéseket(!) elképesztően jól váltogatja). Mégegyszer mondom, képtelenség márcsak a mérete és a kora miatt is, hogy felvegye a versenyt a legjobbakkal, de engem ez a produkció vagy inkább ez a stilus visszarepített 10-15 évet, amikor ha nem is álandóan, de elvétve találtunk még igazán izgalmas nehézsúlyú versenyzőket. Szép volt öreg!
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

úgy gondolom jelenleg Don King az aki akadályozza a vitathatatlan világbajnok megszületését nehézsúlyban és ilyen Ray austinokkal mérgezi a súlycsoportot! zha az oroszok elősegítik a jó meccseket hát legyen. bár én szívesebben nézem az amcsi gálákat.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

undespuited írtaCOLONmit szóltok hozzá hogy az oroszok ennyire nyomulnak a nehézsúlyú gálákkal? az a pár milliárdos ennyivel erősebb mint az amerikai bokszpiac?
Remélem, az oroszok pénze sokat fog segíteni abban, hogy létrejöjjön egy csomó álommeccs, akár olyanok is, amelyekre Amerikában esetleg nem irányulna akkora figyelem, de a bokszrajongók számára igazi csemege lenne.
Camo
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Klitschko-Brewster 2 jól hangzik! 8)
Sztem a profi világbajnoki mérkőzések ujdonságként hatnak az oroszokra és most ezért több pénzt fektetnek be mint az amerikaiak a saját embereikbe, mert a Madison Square Gardenben volt már 1 pár nagy bunyó, a Moszkvai olimpiai stadionban ez még friss dolognak számít :!:
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

mit szóltok hozzá hogy az oroszok ennyire nyomulnak a nehézsúlyú gálákkal? az a pár milliárdos ennyivel erősebb mint az amerikai bokszpiac?
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Akár be is jöhetett volna neki ez a lerohanás. Néhány másodpercig legalábbis úgy tűnt.
Camo
devil
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2003-03-11 04:16:14
Tartózkodási helyCOLON Etyek

Hozzászólás Szerző: devil »

Azért valljuk be, hogy Mora hatalmasat hibázott azzal, hogy nekirontott Sultan-nak! Ha nem ezt teszi, nem lett volna vége a meccsnek az első menetben. Azért sikerült is bevinnie egy kemény ütést, de Ő jóval nagyobbat kapott vissza. Ilyen a boksz! :D
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Kis túlzással. :) Szerintem jobb meccs volt, mint a Klitschko - Austin.
Camo
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

most néztem meg sultant...már a Whitaker elleni meccsnél is eszembe jutott hogy ő az orsz Corrie Sanders :D csak képzettebb formában.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Re: Nehézsúly 4.

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Erwin írtaCOLONItt lehet folytatni az eszmecserét a királykategóriáról.

A változatosság kedvéért akkor ne Klitschko témával kezdjünk (egyébként van erre külön topik is akár, csak jól el van bújva, mert régen írtatok/írtunk bele: http://www.profiboksz.hu/forum/viewtopic.php?t=247 ).
Mi a véleményetek Sultan Ibragimov hétvégi meccséről? Én Moratól legalább annyit vártam, hogy végigállja az összecsapást, és az első ütése, amivel jól állon is kapta Sultan még adott is erre sanszot, de nem sokáig... Kiváncsi leszek Ibragimov mit tud majd felmutatni Briggs ellen.



szerintem Briggs veszíteni fog az orosz ellen akit én az egyik legerősebb kihívónak tartok (ezért már kaptam is itt a ksz-en).
Ibragimov rendkívül dinamikus, erős az egyik legjobb a kihívók közül. fordított alapállsa sem igazán kedvence sok bokszolónak.
persze ellenfeleként én most azt a Briggset nézem aki a fehér farkassal nem csinált semmit 11menetig. szóval szerintem Sultan a favorit.
1 valami azért érdekes még pedig Sultan vs Austin ahol sima orosz győzelem kellett volna de Austin magassága zavarta az oroszt. kérdés ha Briggs igazán motivált lesz akkor meg tudja-e zavarni az oroszt? de nem hiszem. 8)
BUTTON_POST_REPLY