Nehézsúly 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Taylor egy sima bokszoló akinek van 24 győzelme és 3 veresége (Winky, B-Hop 2X).

Jó csávó nem vitatom, mert meg tudta szorítani Hopkinst meg Wrightot akinek nem nagyon sikerül akárkinek, csak rühellem, mert agyra-före csalják el a meccseket . Amíg Spinksek meg Oumak ellen védegeti a címét addig az én szememben nem ö a középsúlyú világbajnok. Ha kiáll és jogosan megver egy Mirandát, Abrahamot vagy Pavlikot akkor ok.

Amúgy, hogy ne legyen off teljesen: Chris Byrndek sokkal jobb dolga lenne cirkálóban, bajnok is lehetne, de a nehézben több a pénz sokkalazért maradt!

:D
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Justin írtaCOLONSidorenko és Sturm nem fog kimenni mert nincs bennük pénz. Chagaev az nehézsúlyú, ott mindig van pénz, ezért látok vele kapcsolatban esélyt.
En elismerem az övet, szerintem is négy nagy van. De példaul vegyük a vitathatatlan világbajnoki címet. O'Neil Bell vitathatatlan volt WBA,WBC és IBF övekkel a derekán. Mindig, úgy emlegetik, hogy ez a három öv kell a vitathatatlan cím elnyeréséhez. Judahnak is ez volt, meg Tysonnak is. Nézz utána nyugodtan. :wink:

En amúgy azon az elven vagyok, hogy akinél a négy nagy közül három a birtokában található akkor az a vitathatatlan bajnok az adott súlycsoportban.







rendbren akkor ebben is egyetértünk. de azért Taylor is vitathatalan bajnok és a WBO/WBC övekkel. (bocs ezt nem bírtam ki :D )
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Sidorenko és Sturm nem fog kimenni mert nincs bennük pénz. Chagaev az nehézsúlyú, ott mindig van pénz, ezért látok vele kapcsolatban esélyt.
En elismerem az övet, szerintem is négy nagy van. De példaul vegyük a vitathatatlan világbajnoki címet. O'Neil Bell vitathatatlan volt WBA,WBC és IBF övekkel a derekán. Mindig, úgy emlegetik, hogy ez a három öv kell a vitathatatlan cím elnyeréséhez. Judahnak is ez volt, meg Tysonnak is. Nézz utána nyugodtan. :wink:

En amúgy azon az elven vagyok, hogy akinél a négy nagy közül három a birtokában található akkor az a vitathatatlan bajnok az adott súlycsoportban.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Justin írtaCOLONAz övröl van szó, nem a bajnokokról!




bár már párszor leírtam de most is megtszem. szerintem a WBO már rég felzárkózott a 3 nagyhoz amerikában sincsenek elismertségi gondjai. erre a legnagyobb példa a többszörös WBO bajnok De La Hoya amikor Hopkins elleni meccs előtt Sturm ellen a WBO övet akarta megszerezni hogy tudják egyesíteni a 4 nagyot. azonkívül De La Hoya, Arum, King is WBO felé is menedzsel és nem is beszélve Doppingboy írásáról. Sturm anno pont WBO bajnokként ment ki amerikába és Wologya is, mellesleg Sturm, és Chagaev hiában lesz ill. van WBA bajnok nem fog amerikába kimenni. ja és Sidrenko sem :wink:
szvsz a WBO elismert szervezet és szerintem az egyik legjobb ha a bajnokokat is nézzük, és abból a szempontból is hogy nem korlátozza le a bajnokait Ray Austinokkal és köt. címvédésekkel. legalábbis nem annyira mint az IBF. A WBA is hasonló módon gondolkodik.
persze abban egyetértünk hogy a bajnok teszi az övet de nem mindegy hogy melyiket....
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Az övröl van szó, nem a bajnokokról!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Nem ismerik el a WBO-t az USA-ban? Hm..

Marquez, Cotto, Calzaghe, Margarito, Barrera, Hamed, Freitas, De La Hoya... most így kapásból, részben jelenlegi, részben ex-wbo bajnokok.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Azt is vedd figyelembe, hogy a WBO szinte az Universum zsebében van. Dariusnak meg Madárnak is olyan öve volt/van.
Meg a WBO övet Amerikában el sem ismerik. Csak az IBF, WBC és WBA öveket. Szerintem nem lesz beskatulyázva, két-három hurka után egy Egyesült Allamokban megrendezett címvédést sem tartanék kizártnak.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Chagaev írtaCOLONLehet, hogy számodra sajnálatos, hogy az UBP-ben lett sikeres Chagaev, de ne feledd, hogy amerikában indult a karrierje és ott senki le sem sz@rta, két év alatt öt meccset hoztak össze neki, pedig egy kétszeres (verseny győzelem) amatőr világbajnokról volt szó.

Én inkább örülök neki, hogy az UNI anno kiemelte és nem egészen négy év alatt sikerült VB címmeccset szerezni neki.

És a nehézsúly nem olyan, mint az alacsonyabb súlyok, itt az USA-ban nem igazán mondhatják, hogy "kit érdekel Európa, ott csak tehetségtelen műarcok vannak".

Szóval nehézsúlyban az európai klubok igenis meghatározóak:
K2 - Klicskók, Uni: Chagaev, Krasniqi, Dimitrenko, Sauerland: Valuev, Povetkin, GB: Williams, Sprott, Skelton








eddig ez szép és jó de tudod hogy miről beszélek. be lesz skatulyázva mint Erdei, Darius és nem lesz csak németország bajnoka. de ne legyen igazam.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Chagaev Wlad Warton promoter irányítása alatt kezdte meg profi karrierjét az olimpia után Mohammad Abdullaev-el egyetemben. Warton egy ausztrál ember, akinek legfontosabb ügyfele Kosztya Tszyu volt. Az ő hatása miatt szerződött Abdullaev és Chagaev is hozzá. KÉsőbb Abdullaev el akarta hagyni Wartont Lou DiBella kedvéért, aki millió dolláros ajáénlatot tett neki, de pont akkor csúszott be a Clottey elleni zakó. Warton fokozatosan kihátrált a sportból miután Tszyu sem nagyon törte magát a sok sérülé után és így Chagaev a mostohagyerek lett. A Calloway elleni NC meccsét gyakorlatilag megnyerte mégsem sikerült elintéznie Warton-nak, hogy ez kerüljön a rekordjába. Az Uni ismét Abdullaev-el együtt szerződtette őt, de a másik üzbég már nem váltotta itt be ahozzá fűzött reményeket.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Erwin írtaCOLONNem is olyan régen még elégé az volt a benyomásom, hogy Chagaev a mostohagyerek szerepét kapta mind az Universumnál, mind pedig a német nézőknél, szurkolóknál. Talán ez most végre változni fog. Az Erdei vs Sahnoune gála programjában nagyon kifütyülték, nem is értettük igazából, hogy miért. A meccse után sem a VIP szektorba ült le, hanem az egyszerű halandók mellé, ott is a szektor szélére, ráadásul tök egyedül. Pedig szimpatikus fickónak tűnt, mert bárki ment hozzá oda, ő nagyon közvetlen és készséges volt. Annak pláne örült, mikor oroszul szóltak hozzá, ugye Ecs? :wink: És most ez a kép is tuti felértékelődött pár ember számára :wink: :
Úgy látszik ez kabala sapesz :) Kohl hogy örül már...ittas :)

Kép
Kép
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Lehet, hogy számodra sajnálatos, hogy az UBP-ben lett sikeres Chagaev, de ne feledd, hogy amerikában indult a karrierje és ott senki le sem sz@rta, két év alatt öt meccset hoztak össze neki, pedig egy kétszeres (verseny gyõzelem) amatõr világbajnokról volt szó.

Én inkább örülök neki, hogy az UNI anno kiemelte és nem egészen négy év alatt sikerült VB címmeccset szerezni neki.

És a nehézsúly nem olyan, mint az alacsonyabb súlyok, itt az USA-ban nem igazán mondhatják, hogy "kit érdekel Európa, ott csak tehetségtelen mûarcok vannak".

Szóval nehézsúlyban az európai klubok igenis meghatározóak:
K2 - Klicskók, Uni: Chagaev, Krasniqi, Dimitrenko, Sauerland: Valuev, Povetkin, GB: Williams, Sprott, Skelton
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

úgy van! az amcsiknak nemigen van bevethető emberük. kár hogy at UBP szineiben van 1 ilyen tehetséges harcos mint Ruslan! őt amerikában is szeretnék sokra vihetné. 1 Klitschko elleni összecsapás jó lenne . 1 újabb teszt Wologyának: fordított alapállás, jó ütőerő, képzettség, gyorsaság ütésállóság és a legfontosabb: NINCS TELE A GATYA!!! szóval ez ami nem feküdt Sanders ellen sem Wovának itt lenne a lehetőség! De az UNI..inkább hagyjuk... már látom az üzbég jövőjét, hurka hurka hátán...
egyenes

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A ruszkik osszák a lapot a nehézsúlzban uraim. 8)
tjl
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2006-05-07 13:24:17

Hozzászólás Szerző: tjl »

[quote="Miskolci"]Azér nem gyenge h 1 185 centis 103 kilós csávó elpáholjon 1 213 centis 144 kilósat! Grat Chagaev és köcce a 3 pontot! ;)[/quote]

Értem, hogy 1=egy, de akkor is tetszik az "ezres tagolás" :-) Elképzeltem, milyen is lehetne ...

A 3 pontért mindenkinek grat. Ahogy olvasom a hozzászólásokat, többeknek eszébe jutott, hogy elcsalhatják (Valuev-Klicsko = $).
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Azér nem gyenge h 1 185 centis 103 kilós csávó elpáholjon 1 213 centis 144 kilósat! Grat Chagaev és köcce a 3 pontot! ;)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Romsy írtaCOLONChagaev nagyon jó teljesítményt nyújtott, megérdemli a címet, bár nem tudom Erwin mikor érezte a potenciáját :D De most biztos felértékelődik :twisted:
A nyakamat rá mertem volna simán tenni, hogy megpróbálsz valami jó sz@r poént elsütni a hozzászólásommal kapcsolatban. Kár, hogy nem lottózok :). És még csodálkozol, hogy miért kaptad a Lewis nemi életének szakértője titulust :).
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Pont sikerült elkapnom a mérkőzést.

Az elején még nem volt semmi szokatlan számomra, azt hittem, hogy Chagaevet majd szépen széttördeli Valuev.

Voltak pillanatok, amikor nem tudtam eldönteni, hogy melyiküknél van a nagyobb eredmény, hogy Chagaev volna-e a nagyon ügyes, hogy nem bír vele egy nála sokkal nagyobb és erősebb Valuev, vagy Valuev az ügyes, hogy nem bírja kiütni a nála sokkal gyorsabb Chagaev.

A mérkőzés felénél kezdett egyértelműsödni, hogy Chagaev többször is meg tudja előzni a címvédőt, és az előkészítő egyenes utáni horgok, csapottak majdnem mindig Valuev fejében álltak meg.

Ennek ellenére nem volt olyan érzetem, hogy KO-val le tudná teríteni, Valuev egészen az utolsó menetig stabil volt mint egy toronydarú. Az utolsó menetben volt valami kilengés, de szerintem abba a kondi, és a stressz is belejátszott. Elképzelhető, hogy ha van még menet, akkor padlózott volna, de 12 volt csak, most ennyiben kell nyerni.

Szerintem Valuevnek lökni, fogni, tolni, rátámaszkodni kellett volna a meccs azon részében, amikor nem ütött. Nagyon ritkán ütött második, illetve harmadik ütéseket.

Chagaev gyorsabb volt, de nem tudom eldönteni, hogy Valuev legyőzése mekkora érdem, mert Valuevtől már az is szép volt, hogy egyátalán eljutott a világbajnokságig, sőt, megnyerte, sőt, meg is védte párszor a címét.

Mindezek mellett sajnálom, hogy elmaradt a rekordkísérlet beállítása...
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Lehet, hogy Valuev nem bokszolt még ilyen jól, de én csalódtam benne, neki nem az lett volna a feladata, hogy jól bokszoljon, hanem hogy megpróbálja megnyerni a meccset. A vak is látta már az első 3-4 menet után, hogy nem tudja leiskolázni Chagaevet. Valuevnek nem balokat kellett volna ütni, hanem megpróbálni összetörni Chagaevet és amikor elfáradt jól kiütni. Donald ellen is ez volt, meg Ruíz ellen, szépen ki is kapott mindkettőn, neki mindenkit le kéne fogni meg beledöngölni a földbe, nincs olyan a mezőnyben, aki ezt 12 meneten keresztül tudná tolerálni.

Chagaev nagyon jó teljesítményt nyújtott, megérdemli a címet, bár nem tudom Erwin mikor érezte a potenciáját :D De most biztos felértékelődik :twisted:

Egyébként bármelyik bajnokon helyezett volna el ilyen ütéseket, most KO-val bajnok, de IBF-nél és WBC-nél egészen biztos.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Maga az eredmény nem lepett meg, mert bőven éreztem annyi potenciát Chagaevben, hogy elverje Valuevet. Ahogy a tippjátékos topikban is írtam pár napja, nagyon erősen filóztam, hogy megtegyem a Chagaev győzelmet, de nem mertem meglépni, mert a Sauerlandos gálákon láttunk már annyi égbekiáltó "részlehajlást", hogy szinte elképzelhetetlennek tartottam, hogy Ruslant kihozzák a pontozók. Nem is múlott sokon, hogy legalább egy döntetlenre ne mentsék.

Nem is olyan régen még elégé az volt a benyomásom, hogy Chagaev a mostohagyerek szerepét kapta mind az Universumnál, mind pedig a német nézőknél, szurkolóknál. Talán ez most végre változni fog. Az Erdei vs Sahnoune gála programjában nagyon kifütyülték, nem is értettük igazából, hogy miért. A meccse után sem a VIP szektorba ült le, hanem az egyszerű halandók mellé, ott is a szektor szélére, ráadásul tök egyedül. Pedig szimpatikus fickónak tűnt, mert bárki ment hozzá oda, ő nagyon közvetlen és készséges volt. Annak pláne örült, mikor oroszul szóltak hozzá, ugye Ecs? :wink: És most ez a kép is tuti felértékelődött pár ember számára :wink: :

Kép
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Isten volt Ruszlan. Látszott rajta, hogy iszonyúan akarta a sikert és szokásos pókerarcát sem tudta megõrizni már a bemutatások alatt sem.

A tippjátékban Csagajev KOra tettem, mert egyrészt biztos voltam, hogy legalább 5-6 szor tisztán találni fog, másrészt azt gondoltam, pontozással esélye sincs.

Amikor viszont láttam, hogy teljes testbõl leadott balhorogra Valuev csak felvonja a szemöldökét, akkor kicsit elképedtem.
Nem lett volna igazság a földön, ha elveszik tõle a végén.

Mekkora volt már , amikor az edzõ magából kikelve üvöltött Valujevvel! Rögtön Leone "minden bokszrafordul'-os szavai ugrottak be.

Azért megnéznék egy Valgy Klics-Valujev meccset, szerintem az a híres jobb egyenes ledöntené a monstert....
BUTTON_POST_REPLY