Nehézsúly 4.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Povetkin sebészi pontossággal széjjelvágta ezt a löherõ gyereket.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Ebben a körben a randomgenerátor volt.
Egyébként tényleg jó kérdés, azóta elfelejtettem.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
tjl
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2006-05-07 13:24:17

Hozzászólás Szerző: tjl »

>Én mondjuk nem is tudtam, hogy bokszol

Romsy, nálad milyen szoftver szavaz a tippjátékon? :D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Közben Szerdzsó megírta.
Én mondjuk nem is tudtam, hogy bokszol.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

hát ha csak megosztott pontozással győzött akkor igencsak szar állapotban lehet....
tjl
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2006-05-07 13:24:17

Hozzászólás Szerző: tjl »

De jó hír :( Én persze 1 WI amilyen hülye vagyok.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

undespuited írtaCOLONJames Toney visszatért 1 megosztott pontozásos győzelemmel és nem írta meg a ksz? ez hogy lehet? :roll:
En szabin vagyok :D
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

James Toney visszatért 1 megosztott pontozásos győzelemmel és nem írta meg a ksz? ez hogy lehet? :roll:
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Odlanier Solis következõ ellenfele elvileg Alexej Mazikin lesz, aki korábban a Spotlightnál boxolt, azelõtt meg amatõr sztárnak számított.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

A 70- ES ÉVEK NAGY NEHÉZSÚLYÚ BAJNOKAINAK ÖSSZEHASONLÍTÁSA

Amikor szót ejtünk a XX. század legnagyobb, profi nehézsúlyú bajnokairól, akkor a rajongók, kapásból legalább húszat, harmincat felsorolnak. Csak feltételezni tudom, hogy senkinél nem maradna ki közülük Ali, Foreman, Holmes, Frazier, akik mind, lényegében ugyanazt a korszakot fémjeleztek. Ezt a csodálatos névsort én kiegészítettem Nortonnal, mert azt hiszem, hogy neki is köztük van a helye.
Sajnálatos módon, ezek az extraklasszis ökölvívók nem voltak képesek a kedvünkért, teljes körmérkőzéseket lebonyolítani. Ennek ellenére, azért a lehetséges mérkőzések többsége létrejött. Némelyik annyira tetszett a résztvevőknek, hogy ismétlésre (ismétlésekre) is sor került.
Számomra az a legfájóbb, hogy egy Foreman- Holmes nem jött létre soha, pedig évtizedek álltak a rendelkezésükre, hogy egymásba botoljanak. Persze az is igaz, hogy a két nagyapó mérkőzése nem ugyanaz lett volna, mint esetleg fénykorukban.
Közbevetőleg újra felsorolom a bajnokok neveit, a születési évüket és a profi ringben töltött éveik számát.
Ali; 1942; 21
Frazier; 1944; 16
Foreman; 1949; 28
Norton; 1943; 14
Holmes; 1949; 29
Az egymás ellen vívott mérkőzéseik értékelésekor alkalmazott szabályokról röviden:
Egy adott mérkőzéssel kapcsolatban 3 pont osztható szét a résztvevők között. A KO- val győztes viszi mind a 3 pontot. A pontozásos győzelemért 2 pont jár, de a vesztes is kap 1-et.
Most, amikor a nagy, nehézsúlyú bajnokokat hasonlítom össze, el kell mondanom, hogy ez az összevetés nagyon csalóka, inkább csak olyan „játék a számokkal”, -féle trükközés. Én a relatív sorrendet állapítottam meg közöttük, amelyet pl. az is nagyon eltorzít, hogy az egymás elleni mérkőzéseik száma 2 és 8 között szóródik. Azt is tudjuk, hogy esetleg egyes ökölvívóknak vannak mumusaik, akinek a stílusa borzasztóan nem „fekszik” neki. Ha ilyen kerül ebbe a nem reprezentatív mintába, akkor az is alapjaiban borítja a számítást. (Lehet, hogy vitatható példa erre, hogy Frazier képtelen volt Foreman ellen eredményesen harcolni.)
Ezen kívül még az is egy tényező, hogy hasonló életkoruk ellenére, karrierjük különböző szakaszaiban futottak össze. Pl. Holmes a legkiforrottabb bunyós periódusában csapott össze a már lényegében visszavonult Alival, és tudjuk mi lett a vége. Míg a fénykorában lévő Ali a Holmesszal azonos életkorú Foremant is verni tudta, bár akkor ő is a csúcson volt. (elvben)
Pillanatnyilag talán, több hozzáfűznivalóm nincs is. Szemezgessük a táblázat adatait!

Kép

Végül még egy megjegyzés. A táblázat végeredménye nem az én személyes véleményemet tükrözi. Sőt, az idestova 30 éves rálátás ellenére sincs kialakult meggyőződésem a közöttük lévő rangsorról.
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

grabanc írtaCOLONAzért rendesen bezavart a képbe idősebb Klicsko megjelenése vagy felemlegetése...ott bizti veszítettek a hezitálással...
Egyébként én is úgy gondolom, amíg Samut valaki el nem picházza, addig közönségcsalogatóbbnak tűnik, mint az orosz...





úgy gondolom ha Vitali azt a bunyót fogja képviselni mint az utolsó 4 mérkőzésén akkor a legizgalmasbb bunyós lenne. de ez a visszatérése is elég nyűgösre sikeredett..
ha Peter kicsapja Oleget amre nagy az esély akkor PPV gyanús meccsnek néznénk elébe, Vitali vs Peter..
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Azért rendesen bezavart a képbe idősebb Klicsko megjelenése vagy felemlegetése...ott bizti veszítettek a hezitálással...
Egyébként én is úgy gondolom, amíg Samut valaki el nem picházza, addig közönségcsalogatóbbnak tűnik, mint az orosz...
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

vajon miben nem tud megegyezni Maskaev és Peter csapata?! Lassan eltelik fél év meccs még sehol nincs! Bár Maskaev szimpatikusabb de úgy érzem ennek a mostani nehézsúlynak jobban kell 1 Peter mint 1 Maskaev...
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

ecstasy999 írtaCOLONBean Holyfield ellen jó meccset csinált, Klicskó ellen max az időt húzta jól.
Régen Frazier volt az edzője, de mikor volt az már.






egyébként azon a meccsen Vitali marha szarul bokszolt. 8)
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Bean Holyfield ellen jó meccset csinált, Klicskó ellen max az idõt húzta jól.
Régen Frazier volt az edzõje, de mikor volt az már.
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Mondjuk ez a Vaughn Bean is egy lezüllöt fazon. Volt régen 1-2 jó meccse, de sokszor okozott már csalódást lélektelen teljesítményével. Ettől függetlenül nagyon kiváncsi vagyok erre a Solisra és a többiekre is. Én drukkolok nekik nagyon.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Ez az új kubai gyerek, Odlanier Solis Vaughn Beannel sparringolt ( ő vele szenvedett azt hiszem V. Klitschko is) és a négy menet alatt olyan oktatás kapott Solistól, hogy dühösen távozott az Arena Gym-ből és azonnal visszarepült az USA-ba. Öner 60 ezer dollárt ajánlott neki, hogy Sidon helyett ő legyen Solis első ellenfele, de nemet mondott.
Solis egyébként elmondta, hogy egy év múlva már a világbajnoki címért akar küzdeni, emellett elég laza az ember. Azt mondja ismeri a nehézsúlyú világbajnokokat, de nem nézi meg a meccseiket és Vaugh Bean neve sem jutott eszébe mikor megemlítették neki a fenti esetet.

"Gyors, technikaialg tökéletes és keményen üt, csak a rutin hiányzik. Csak kemény emberek ellen fog bunyózni." - mondta Öner.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Énse nézek már ki túl sokat ebből az emberből! Ha Vitali visszatér sztem biztos lesz 1 visszavágó, bár értelme nem lesz sok! Chagaevnek is ien ellenfeleket keresnek SAJNOS!
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

most néztem Byrd meccsét. szerintem ez már nem az a Byrd aki anno Tua és Hollyfield ellen bokszolt. nincs benne már annyi. igaz simán verte az ellenfelét de mintha már nem lenne olyan éles mint anno. és az ütőerejét sem bírta növelni sajnos. hamarosan a bajnokait védő promóterek (elsősorban az uni) megkeresik mert azé csak 2-es világbajnok volt és bokszoltaják majd vele az védenceiket "rekord" növelés céljából.
Toney ellen kéne bokszolnia: 2 gyors, technikás de kis ütőerővel bíró nehézsúlyú akik már jobbak nem lesznek de a nevük még jól cseng...(már akinek :lol: )
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Justin írtaCOLONTaylor egy sima bokszoló akinek van 24 győzelme és 3 veresége (Winky, B-Hop 2X).

Jó csávó nem vitatom, mert meg tudta szorítani Hopkinst meg Wrightot akinek nem nagyon sikerül akárkinek, csak rühellem, mert agyra-före csalják el a meccseket . Amíg Spinksek meg Oumak ellen védegeti a címét addig az én szememben nem ö a középsúlyú világbajnok. Ha kiáll és jogosan megver egy Mirandát, Abrahamot vagy Pavlikot akkor ok.

Amúgy, hogy ne legyen off teljesen: Chris Byrndek sokkal jobb dolga lenne cirkálóban, bajnok is lehetne, de a nehézben több a pénz sokkalazért maradt!

:D











igen de 2 dolgot nem értek: ki fogja megnézni Byrd meccseit? melyik Tv csatorna kiváncsi rá?
másodsorban ki ellen van esélye a világbajnokok közül? cirkálóban valóban többet elérhetne és az a fránya ütőerő is hátha többet érne mint nehézben..
BUTTON_POST_REPLY