Boksz sztorik, sztorik a bokszról - történetek, anekdoták

Minden, ami profiboksz!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

[/quote]Még aznap este majden újra verekednem kellett a discoban a délután már egyszer legyözött ellenfelemmel, a késöbb profi europa bajnok, Hatton ellen zakózó Dennis Hoelbek Peddersennel, miután meggyanusitott, hogy kikezdtem a barátnöjével...ami csak félig volt igaz.[/quote]

:mrgreen:

"ami csak félig volt igaz"..
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
metalhead
Újonc
HozzászólásokCOLON 24
CsatlakozottCOLON 2006-09-17 14:55:56

Hozzászólás Szerző: metalhead »

Pisti írtaCOLONUgyanezen a gálán az én imádott Csepi barátom elnézett egy jobb horgot, ami olyan lassú volt hogy az első 3 sor elhajolt csak a drága Csepi nem...
Hahaha, ez mekkora duma volt, rég kacagtam ekkorát! :lol:
Offolj, Pisti, offolj! :D :D :D
Pisti
WBO Vice-President
HozzászólásokCOLON 411
CsatlakozottCOLON 2002-11-04 07:53:29

Hozzászólás Szerző: Pisti »

cezi írtaCOLON
Pisti írtaCOLONA cornerman nem csak British ringben, hanem sehol nem vethet véget a mérközésnek, csak a biró, de látszott Micky Vann müködésén hogy a szegény angolt segitette...
igen, konkretan erre gondoltam. soha nem lattam meg ilyet, hogy a bedobott torolkozot a biro kidobja, de ezek szerint szabalyos volt.
Egyszer Finnországban, amikor a Szakálas Feri, miután úgy érezte hogy 2 menet elteltével már megdolgozott a pénzéért és nincs kedve tovább bokszolni, ráadásul ugy sincs esélye nyerni, fel akarta adni a meccset a szünetben. Jellezte hogy nem tudja tovább folytatni, de a finn biró valóságal belökte középre és kötelezte hogy folytassa a harcot. A következö menet elején sérülést szimulálva leült a földre és fogta a kezét, mire a biró nem számolt és nem is intett, hanem a hóna alá nyulva talpra állitotta és vissza zavarta küzdeni...A következö menetben aztán leléptettette, a közönség fűtyűlt, a promoter nem akarta kifizetni a meccspénzt én meg hazafelé a hajón az edzöjével, a Konkoly Pistivel ugy berúgtam bánatomban, hogy a reptéren elaludtam és lekéstem a budapesti gépet, vehettem egy új jegyet londonon keresztül hogy még aznap hazaérjek...

Egyszer pedig a Múrzsa Jani, (Vasas,57kiló) Alborgban egy barátságos meccsen úgy megijedt már a mérközés elött az ellenféltöl, hogy 3 ember tolta fel a szóritoba, majd az első ütéstöl ami el sem találta, ledobta magát a padlóra és nem volt hajlandó felállni, sőt ingatta a fejét, hogy tőle 100ig is számohat az Ajtai Ö akkor sem áll fel. Szegény Ajtai Peti pedig könyörgött neki hogy álljon fel, mert rá 2 hétre kezdödött itthon a szép emlékü CSB szezon és szükségünk volt rá pehelyben, de ö hajthatalan volt...
Ugyanezen a gálán az én imádott Csepi barátom elnézett egy jobb horgot, ami olyan lassú volt hogy az első 3 sor elhajolt csak a drága Csepi nem...
Még aznap este majden újra verekednem kellett a discoban a délután már egyszer legyözött ellenfelemmel, a késöbb profi europa bajnok, Hatton ellen zakózó Dennis Hoelbek Peddersennel, miután meggyanusitott, hogy kikezdtem a barátnöjével...ami csak félig volt igaz...
Ugyanezen a turán a Szili Zoli majdnem megkapta a Dán állampolgárságot mert nem volt előre állitva az órája és igy csak alsónadrágban érte el a koldingi Buszt... Az igazán nagyok pedig körömollóval vágták 10cmX10cm darabokra a melegitőfelsőt hogy le lehessen huzni a WC-ben ellenkező esetben 6 hónap börtönt kapott volna a fél vállogatott....
Egyszer pedig ......

Na de ezt majd máskor:-) :D elnézést csak ezek valahogy eszembe jutottak és csak püföltem a billentyüzetett....
A hozzászólást 2007 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 Pisti-kor.
BUTTON_POST_REPLY