Hopkins vs Wright

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

[quote="harward"][quote="undespuited"]Hopkinsnak előny lesz még a lábmunkája. nem hiszem hogy a kettős fedezékben előre robotló kacsintós utoléri. Hopkins ravasz róka. viszont Winky kettős fedezékét hogy át fogja-e ütni? ez a nagy kérdés. Wright meg fog-e nyílni annyira miközben ballag Hopkins után hogy benyeljen 1-2 ütést?[/quote]

A "robotló", (lehet, hogy helyesebb: robotoló) alighanem elírás, de nekem megmozgatta a fantáziámat, mert akár egy sajátságos kifejezésnek is felfoghatjuk. :lol:
1. robotló= igásló, vakló stb....pejoratív jelző
2. (ro) botló= megbotló, eleső..........azaz Winky vereséget szenved

Szolgálati közlemény: A fentieket sértő szándék nélkül írtam le!!!![/quote]

ezzel most megfogtál, nálad a pont =D>
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

undespuited írtaCOLONHopkinsnak előny lesz még a lábmunkája. nem hiszem hogy a kettős fedezékben előre robotló kacsintós utoléri. Hopkins ravasz róka. viszont Winky kettős fedezékét hogy át fogja-e ütni? ez a nagy kérdés. Wright meg fog-e nyílni annyira miközben ballag Hopkins után hogy benyeljen 1-2 ütést?
A "robotló", (lehet, hogy helyesebb: robotoló) alighanem elírás, de nekem megmozgatta a fantáziámat, mert akár egy sajátságos kifejezésnek is felfoghatjuk. :lol:
1. robotló= igásló, vakló stb....pejoratív jelző
2. (ro) botló= megbotló, eleső..........azaz Winky vereséget szenved

Szolgálati közlemény: A fentieket sértő szándék nélkül írtam le!!!!
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Hopkinsnak előny lesz még a lábmunkája. nem hiszem hogy a kettős fedezékben előre robotló kacsintós utoléri. Hopkins ravasz róka. viszont Winky kettős fedezékét hogy át fogja-e ütni? ez a nagy kérdés. Wright meg fog-e nyílni annyira miközben ballag Hopkins után hogy benyeljen 1-2 ütést?
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Doppingboy írtaCOLONHarward, még jó, hogy nem lehet eldönteni logikával semmilyen meccset, de azért valamire mégis alapoznunk kell a véleményünk, nem?... Azért van vmi oka annak, hogy legtöbbször az esélyes győz...

Nem látom, Hopkins miben lenne jobb Wrightnál. Nem is gyorsabb, nem jobb a védekezése, az ütőereje sem tűnik sokkal jobbnak, idősebb is, nem olyan pontos.... Szerintem nem szól túl sok minden B-Hop mellett...

Ezért mondom, hogy ezt Wright fogja nyerni.
Ez tuti jó mérkőzés lesz, hiszen már most izgalomban tartja a profiboksz szerelmeseit. Az meg külön jó, hogy a véleményünket ütköztethetjük.
A tippjátékban én Hopkinsra fogok szavazni. Majd...
A tiippjátékban egyébként nem vagyok túl eredményes :D
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Simán lehet, hogy jó meccs lesz, a Wright-Taylorra is mindenki azt mondta h unalmas párosítás aztán mégis egész jó lett. Wright utolsó három meccse nem volt unalmas (Soliman, Taylor, Quartey).
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Doppingboy írtaCOLON...az ütőereje sem tűnik sokkal jobbnak...
Azért az a tény, hogy középből fellépve simán elntézte és padlóra küldte az akkortájt a félnehéz királyának tartott Tarvert, korábban pedig ronggyá verte Titót nem rossz ütőerőre vall. A fizikai fölény minedenképpen Hopkinsé. Az más kérdés, hogy az utóbbi időben elég takarékos bunyót mutatott (leszámítva a Tarver elleni meccset), míg Winky szerintem jóval pörgősebb, több ütést indít, így pontozással elég jó esélye lehet, ha Hopkins szokásához híven átalussza a meccs első felét.
Egyébként a nem fogjuk lerágni a körmünket dolgot én sem úgy értettem, hogy szar meccs lesz, sőt! Ez egy nagyon érdekes párosítás, ha valaki vevő a taktikus, okos bunyóra. De hogy nem lesz belőle Hagler-Hearns, Gatti-Ward, vagy Corrales-Castillo 1, az tuti.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Harward, még jó, hogy nem lehet eldönteni logikával semmilyen meccset, de azért valamire mégis alapoznunk kell a véleményünk, nem?... Azért van vmi oka annak, hogy legtöbbször az esélyes győz...

Nem látom, Hopkins miben lenne jobb Wrightnál. Nem is gyorsabb, nem jobb a védekezése, az ütőereje sem tűnik sokkal jobbnak, idősebb is, nem olyan pontos.... Szerintem nem szól túl sok minden B-Hop mellett...

Ezért mondom, hogy ezt Wright fogja nyerni.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Doppingboy írtaCOLONTitora is azt mondták, hogy majd átüti Wright fedezékét... Tito pedig sokkal nagyobbat üt Hopkinsnál (erre jó illusztráció a Tito-Joppy és a Hopkins-Joppy).
A fenti információk tájékoztató jellegűek. Ugye?
Egy mérkőzés kimenetelét nem fogjuk tudni eldönteni puszta logikával, vagy logarléccel.
Most nem azt mondom, hogy nem fogtam föl az általad leírtakat, vagy ne lenne lényegét tekintve igaz. De.........
Az egymáshoz viszonyított ütőerő, ütés állóság, állóképesség, technikai tudás, taktikai érettség, pillanatnyi motiváltság stb., az csak a ringben, az adott időben látszik majd meg, és dől el.
Ha a szakértők döntöttek volna a mérkőzések kimeneteléről, mondjuk piknikezés közben, akkor Forrest soha nem győzte volna le Mosleyt, vagy éppen Hopkins, Titot....és így tovább.
Félre ne értsd, tiszteletben tartom a véleményed és az érvelésedet, de én egészen másképpen látom az erőviszonyokat!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Titora is azt mondták, hogy majd átüti Wright fedezékét... Tito pedig sokkal nagyobbat üt Hopkinsnál (erre jó illusztráció a Tito-Joppy és a Hopkins-Joppy).

Hopkins nem fogja tudni lebontani a fedezéket. Az igaz, hogy elég nagy fizikai fölényben lesz, de Taylor is abban volt. Szinte biztos vagyok benne, hogy nem gyorsabb Wrightnál, Winky fiatalabb is, zártabb a védekezése... Szerintem egyértelműen Wright a favorit.

Félek, hogy hosszú idő óta először B-Hop elszenvedi első egyértelmű vereségét (s Winky ezzel is demonstrálja majd, mennyivel jobb bunyós Taylornál).

Mindezt úgy mondom, hogy a Tarver meccs előtt Bernardra fogadtam.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

faceload írtaCOLON
harward írtaCOLONFélnehézben lesz?
170 lbs

Csak kicsit lettem okosabb. A nagyközép az tudtommal 168. Nem?
Vagy ez egyezményes dolog? Akkor viszont semmi öv.........
Ha van még valami info, akkor légy szives add elő!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

harward írtaCOLONFélnehézben lesz?
170 lbs
You will never walk alone!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

faceload írtaCOLON
Sztrego írtaCOLONTalán B-Hop képes lesz áttörni Winky kettős fedezékét.
Nem igazán érzem benne az erőt...
B-Hop erősebb Winkynél. És rafináltabb is.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Félnehézben lesz?
Ettől teljesen függetlenül Hopkins magassági és erőfölényben van, ami elég lesz a győzelemhez. Nem hinném, hogy unalmas mérkőzés elé nézünk, mert két alapvetően küzdő tipusú bunyósról van szó. Én inkább azokat az érdeklődőket figyelmeztetném, akik a kifinomult technikai tudást, és a cizellált stilust részesítik előnyben, mert ebben az esetben könnyen csalódás érheti őket.
Lehet, hogy a körmeinket nem veszítjük el mérkőzés közben- tövig rágás következtében- de elaludni sem fogunk!
A két ökölvívó pályafutását ismerve, jó esély van egy 12 menetes meccsre, hiszen idő előtti vereséget még egyikük sem szenvedett.
Végezetül, én tényleg reménykedem egy színvonalas küzdelemben.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Sztrego írtaCOLONTalán B-Hop képes lesz áttörni Winky kettős fedezékét.
Nem igazán érzem benne az erőt...
You will never walk alone!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Talán B-Hop képes lesz áttörni Winky kettős fedezékét.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem nagyon jó lesz! (Annak ellenére, hogy két nagy kedvencem bokszol)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Az utóbbi évek két legnagyobb védekező bunyósa... azt hiszem nem fogjuk lerágni a körmünket izgalmunkban.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hopkins vs Wright

Hozzászólás Szerző: faceload »

Aláírtak :-((

Ez a meccs érdekelt legkevésbé Hopkins opciói közül :cry:
You will never walk alone!
BUTTON_POST_REPLY