Tagok

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
atya
Super Champ
HozzászólásokCOLON 668
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:18:56
CONTACTCOLON

Re: Tagok

Hozzászólás Szerző: atya »

Akkor ln pehelysúlyban indulok. De mi van, ha átcsúszok -kicsit :D - a súlyhatáron?
Ezt csak a google miatt:
www.szoftverek.hu
www.telefonok.hu
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Tagok

Hozzászólás Szerző: edge »

gallien:<br><br>Akkor alapítsuk meg a BBF (Breakfast at Boxutca Federation) szervezetet! Laslie, Santos?  <br><br>Laslie:<br><br>Versenyszámok: <br> <br>1. Evés / pehelysúly / <br>2. Hosszú italok fogyasztása / váltósúly / <br>3. Rövidebb italok fogysztása / középsúly / <br>4. Koktélozás / félnehéz illetve cirkálósúly / <br>5. Hajnali kupleráj látogatás / nehézsúly / <br> <br>A nehézsúlyra már van két jelentkezõ, de ellenfél hiányában - édesanyjuknak tett igéretük miatt - egymás ellen nem indulnak
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Tagok

Hozzászólás Szerző: Santos »

Ez biztos? Már csak azért érdekes, mert valahol már itt említésre került, de a kérdés szerepel a világ leghülyébb kérdései között:<br><br>Mi a fasírt többes száma? A fák sírtak?<br><br>A mosakodás koptatja a bőrt? <br><br>Ha a tejcsokiban tej van akkor a Tibi csokiban mi van??? <br><br>Mikor nyit ki az éjjel-nappali? <br><br>A halogén mikor hal meg? <br><br>Ha úgyis a gólya hozza a kisbabát, akkor mire való a szex? <br><br>Levágattad a hajad?  <br><br>Ha porból lettünk (...és porrá leszünk), akkor honnan van a por? <br><br>Akkor most járunk? <br> <br><br>Miért van az, hogy a történelem során az összes költő éhezett és szegény volt, de az egyik se bírt elmenni dolgozni? <br><br>A coca-colás napocskán miért van napszemüveg? Mi süt a szemébe?<br><br>Kaphatok csutka nélküli almát? <br><br>Hova tűnnek a szavak amiket kiradírozunk???  <br><br><br>Akinek február 29-én van a szülinapja, az 12 év alatt 3évet öregszik?!? <br><br>Haza jöttél kisfiam? <br><br>Hányszor van egy évben Millenium? <br><br>Miért barna a kakaó?  <br><br>Elment már a busz? <br><br>Miért kell kimosni a törölközőt, ha mosakodás után tiszták vagyunk? <br> <br>Ha a ananász konzervben ananász van és az uborka konzervben uborka akkor mi van a macskakajában? <br><br>Hova megy a leveli béka, levelet keresni? <br><br>Ha a holdra nappal is le lehet szállni, akkor a napra holddal? <br><br>Ugye tegnap felkeltél?<br><br>Szia, te is ezen a vonaton utazol? <br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Tagok

Hozzászólás Szerző: donvito »

Birka vagy ló.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Tagok

Hozzászólás Szerző: Santos »

Milyen állatból származik a "macskabél" (orvosi varróanyag)?
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
coccodee
Bajnok
HozzászólásokCOLON 438
CsatlakozottCOLON 2002-10-23 13:28:18
Tartózkodási helyCOLON MARGHITA,ROMANIA

Tagok

Hozzászólás Szerző: coccodee »

Tudja valaki mi tortent Kozi-val?Harom honapja varok egy uzenetet 3 kazirol 22 Mosley meccsel.Husvet utan egyszeruen eltunt.
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Tagok

Hozzászólás Szerző: donvito »

[quote author=PTB link=board=offtopic;num=1034933784;start=0#0 date=01/13/03 ť 09:41:45]<br><br>vito<br><br>Amennyiben elolvasod Laslie utolso, ebben a topicban irt hozzaszolasat, tovabba visszagondolsz arra, hogy hol voltak az altala rendezett profiboksz.hu-talalkozok, akkor valoszinuleg mar tudni fogod, hogy hol dolgozom, es hogy miert mondta Khalif azt, hogy jo helyen keresgelsz ;D Ennek fenyeben talan az alacsony telefonszamla is ertheto. Ha nem itt dolgoznek, feltehetoleg magasabb lenne, de a munkatarsaim kozul valoban kiugroan az enyem a legalacsonyabb, mivel tenyleg csak akkor emelem fel a kagylot, ha van valami erdemi mondanivalom. [/quote]<br><br>Kedves PTB!<br>Ezekben a fórumokban a metakommunikációt pótolni hivatottak a szmájlik. Az a kaccsintós vigyor tartlamazta a "tudom, amit tudni kell" plussz információt .<br>vito<br>
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Tagok

Hozzászólás Szerző: paja »

Vito<br><br>Csak annyit mondhatok hogy a lavinát nem én indítottam el.<br>A Pingvin leanyázott miután megnyitottam a politika topicot, és én megpróbáltam védeni a vélt/valós igazamat.<br><br>Ui: Az igazságot ma Pisti is kimondta :"kezd idegesíteni a ti extra érzékenységetek". <br> :-[  :-/
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Tagok

Hozzászólás Szerző: Khalif »

Vito!<br><br>" Érdekes, a barátom felesége a Nokianál dolgozik és érdekes módon 5-6 telefonjuk van és alacsonyabb a telefonszámlájuk, mint nekem.  "<br><br>Lehet, hogy rátapintottál a lényegre? Ki tudja....  :D<br><br>A legjobbakat!
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Tagok

Hozzászólás Szerző: donvito »

Kedves paja!<br><br>Egy kicsit olyan vagy, mint az a bizonyos Zipskij Úr (Woody Allen - Rádió Aranykora), aki az addig csendes és nyugodt élete után egyszer csak kiborult és ámokfutást rendezet Rockaway (?) városkájában. <br><br>Vizualizációhoz tekintsd meg a film ide vonatkozó részét  ;D<br><br>vito<br><br>u.i. Egyetemista koromban tanulás mellett dolgoztam a Dohánykutató Intézetben, illetve esetenként a vasútállomáson rakodtam pl. wc ülőkéket. <br><br><br>PTB!<br><br>Melyik szolgáltatónál vagy, hogy csak ennyit fizetsz?<br>A Matávnál már csak az előfizetés is 3100Ft, és ugyan nem szoktam orrba-szájba telefonálni (8 és 16 között nincs senki otthon), de így is összejön a havi 6-8eFt. A Mobil számlám is minimális (de így is nagyobb mint a tiéd).<br>Ja, ha a Westelnél/Pannonnál/Vodánál vagy a MATÁV-nál dolgozol!<br>Érdekes, a barátom felesége a Nokianál dolgozik és érdekes módon 5-6 telefonjuk van és alacsonyabb a telefonszámlájuk, mint nekem. ;)<br><br>vito
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Tagok

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>WNB!<br><br>Köszi szépen!<br><br>Ppal!<br><br>A reménynél azért valamivel több esély van rá, de gondolom igen sok múlik azon, mit mutat Mike majd februárban Etienne ellen.<br><br>Legjobbakat!
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Tagok

Hozzászólás Szerző: paja »

Ppal!<br><br>Oké Oké de kicsit visszanéztem a régi fórumot, hogy pontosan mit is mondtam akkor Tysonról (amiért volt aki lehülyézett  ::) ).<br>Szó szerint ezt: "Ha kicsit visszatekintünk,lehet látni,hogy hiába egy faltöro kos a Misi,hiába tudna egy falat átszakítani,aki az eszét (is) használva bunyózik ellene,az jó eséllyel nyerhet!" Ennyi, ezt ma is tartom. De ez nem azt jelenti hogy Tysont bárki megverte volna... De tényleg ne hozzuk újra elő a témát mert valamelyik administrator még begerjed...  ;)
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Tagok

Hozzászólás Szerző: ppal »

Paja!<br><br>Tyson témában a problémám nem a Lewis elleni várható eredményre vonatkozó jóslatod leírása volt, ezért nem is gratulálhattam ennek beteljesüléséhez.<br><br>A gondom azzal volt, hogy Tyson-ról (többek között) olyasmiket írtál, hogy a "fénykorában" lévő Tyson-t is bárki megverhette volna, aki ésszel bokszol.<br><br>Csak a pontosság kedvéért írtam le, szerintem már lezártuk ezt a fejezetet.<br><br>Khalifnak üzenem, hogy én is bízom a visszavágóban. A remény hal meg utoljára :)
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Tagok

Hozzászólás Szerző: paja »

[quote author=Laslie link=board=offtopic;num=1034933784;start=0#3 date=01/10/03 ť 15:14:12]<br>Na ez az a hely ahol te valószínűleg még négyórás kisegítő takarító sem lehetnél :-/<br>[/quote]<br><br>Ez a hely talán a Fidesz székház?  ;) :)<br>Ezzel a hozzáröffentéssel a részemről lezárom ezt a meddő vitát, a politika topicban szivesen vitázom tovább, a mérexobában pedig folytathatjuk a személyeskedést is. :(  Azért az elgondolkodtató hogy csak Leslie és Pingvin (a kemény jobbos mag  ;D  ) esett nekem politika topic nyitása után, mindenki más próbált kultúrált hangnemben beszélni.<br>Akit ok nélkül megbántottam attól ezúton bocsánatot kérek. Anyázni ezentúl csak a mérexobában fogok. :-X<br>Peace
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Tagok

Hozzászólás Szerző: WNB »

Khalif,<br><br>Itt megtalálható a régi LEWIS vs TYSON v3.0 topik:<br><br>http://www.profiboksz.hu/discus/message ... 2<br><br>A hozzászólásod: Sunday, June 09, 2002 - 06:28 am<br>[Csak Mr. prof és Hollywood előztek meg időben 1-1 hozzászólással egy félórán belül - de ők ugye nem játszanak, mert Lewisra tettek... ;)]<br><br>Hozzászólásod így kezdődik:<br><br>"Minden kedves LEWIS DRUKKER!! <br><br>Fogadjátok őszinte GRATULÁCIÓMAT!..."<br><br>###<br>PS: régóta nem szóltál...;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Khalif
Kihívó
HozzászólásokCOLON 204
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 20:48:30

Tagok

Hozzászólás Szerző: Khalif »

<br>Paja!<br><br>Fly-hoz hasonlóan nem szeretnék belefolyni a kis vitátokba!<br><br>Csak a Lewis-Tyson meccshez egy pici adalék: -Ezt írtad: "4.A Tyson témában annyi volt,hogy én Lewisra tippeltem a kezdetek kezdetén is,és akkor estek többen nekem,és hőbörögtek! <br>Aztán mikor a Vasmisi lefeküdt,másnap a Tyson hívők nagyon hallgattak...   "<br><br>Nem tudom vissza tudod-e nézni a régi fórumot (lehet-e egyáltalán) de az első voltam aki gratulált mindenkinek aki Lewisnak szurkolt. Pont ezért (is) tettem meg, hogy ne érhessenek ilyen vádak engem (sem).<br><br>Csak ennyi lett volna.<br>(Bízom egy esetleges visszavágóban......hátha   ;) )<br><br>A legjobbakat!
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Tagok

Hozzászólás Szerző: admin »

...figyelek ám!  ::)  ez már a második topic ami szét......ek a veszekedéseitekkel.<br>inkább találkozzatok valami ringben, mondjuk a Boxutcában (Pisti lehet?) ;D és intézzétek el a vitáitokat egyszer s mindenkorra  ;D ;D ;D
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Tagok

Hozzászólás Szerző: Laslie »

[quote author=paja link=board=offtopic;num=1034933784;start=0#11 date=01/10/03 ť 10:27:18]PTB<br><br>A profibox.hu-n sem mindenki hülye,csak oda is hébe hóba betéved egy olyan pofa aki kicsit "karcos",mint ahogy te is ide...ezek kb olyan alakok akik képtelenek 2500HUF fölé tornászni a telefonszámlájukat,és nappali főiskolai tagozat mellett állítják hogy teljes munkaidős állásuk van,és minden mellett még a profiboksz.hu-ra is van idejük írogatni,persze csak munkaidőben mert otthon már nincs internetük... Nem kevered te össze véletlenül a polgári szolgálatot a főiskolával?;D ;D ;D[/quote]<br><br>Paja!<br><br>PTB-nek nics szüksége rá, hogy megvédjem, de elmondhatom neked, hogy ugyan abban a házban dolgozunk, ugyan annak a cének, főállásban.<br>Na ez az a hely ahol te valószínűleg még négyórás kisegítő takarító sem lehetnél :-/<br>
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Tagok

Hozzászólás Szerző: paja »

szemelyes szoveg szemelyes szoveg szemelyes szoveg<br><br>PINGVIN! ;D
BUTTON_POST_REPLY