Amerikai foci

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Amerikai foci

Hozzászólás Szerző: alain »

Roy Jones Jr. írtaCOLONHogy lehet, hogy még nincs egy hozzászólás sem ez után a felejthetetlen Super Bowl után? Én tegnap késő este tudtam megnézni csak a meccset, de már legalább 10-szer visszanéztem az utolsó 3-4 percet... Eszméletlen volt...
rengeteg csodajó meccs volt idén a rájátszásban... amikor a Dallas továbbjutott, és a Lawrence korrigálta az óriási hibáját...? az sem kicsi dráma volt... a főcsoportdöntők... no és persze a döntő... már eleve milyen elkapás volt már: minden testrészén megpattant a labda, mégsem eset a földre és elkapta... majd jött az interception... egészen elképesztő volt...

amúgy a Faragónak volt egyszer egy jó mondata: itt nincs taktikázás mint a fociban, focista értelemben időhúzás, stb. itt menni kell előre... itt mindig történik valami... mondom ezt úgy, hogy én szeretem a focit...
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Re: Amerikai foci

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Hogy lehet, hogy még nincs egy hozzászólás sem ez után a felejthetetlen Super Bowl után? Én tegnap késő este tudtam megnézni csak a meccset, de már legalább 10-szer visszanéztem az utolsó 3-4 percet... Eszméletlen volt...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

rocchia írtaCOLONNézitek a Superbowlt? :)
tegnap élőben az első félidőt, ma elkezdtem a második félidőt... utóbbi időben nézegettem a digin...

anno voltam a fradi pályán a magyar bevezetéskor... volt egy VIP szektor, ahol hostessek hozták az ingyen (amerikai) sört... brutál mennyiséget megittunk a húgyból, és nem tudtunk berúgni... fiatal csikóként nem vettük észre, hogy valamit amcsi light sör volt... :-)
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

rocchia írtaCOLONNézitek a Superbowlt? :)
Kizárólag lőfegyver hatására... :D
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Nézitek a Superbowlt? :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

San Francisco - New Orleans

Baromi jó, izgalmas és fordulatos meccs volt, számomra nem meglepő eredménnyel. Én ugyanis a fogadóirodákkal szemben a 49ers-t tartottam az esélyesebbnek és fogadtam is rá! Egyrészt hazai pálya, másrészt Jim Harbaugh nagyon jól összerakta ezt a csapatot, óriási lehet bennük a bizonyítási vágy, annyi gyenge szezon után, ráadásul a liga egyik legjobb védelme az övéké és a Detroit elleni első félidőben látszott, hogy egy jó védekezés, meg Drew Brees nyomás alatt tartása mire lehet elég...
Meg aztán a New Orleans idegenben és főleg ha nem csarnokban játszanak, máris nem biztos, hogy olyan félelmetesek...

Ennek ellenére persze nyerhetett volna a Saints a végén is, de túl sok pontot engedtek a San Francisconak. Nagyon emlékezetes meccs volt...

---

Green Bay - NY Giants

Az alapszakaszban már találkoztak és a Giants nagyon sokáig tartani tudta a lépést az addig megfoghatatlannak tűnő Packers-szel. Azt hittem, hogy a Green Bay most nem bízza a véletlenre és most nem lesz ilyen szoros, de ehelyett a Giants tette nagyon simává a meccset. Személy szerint nagyon örültem, hogy a Giants elintézte a Green Bay-t, mert a bírók megint kisegítették a Packers-t és bosszantó már, hogy állandóan a javukra döntenek olyankor is, amikor nem kéne. Meg talán sok volt a kihagyás is, nem voltak meccsben, Aaron Rodgers játékán is ez látszott talán a leginkább.

---

Baltimore - Houston

Feszült meccs volt, papírforma eredménnyel végül. A Houston Wild Cardos meccse után azt vártam, hogy a Baltimore jelenti majd a végállomást a számukra, ez így is lett, de a Ravens sem volt igazán meggyőző. Védekezésben jók, de a támadó szekció átlagos. Nem tudom, mire lesz ez elég majd a New England ellen...

---

New England - Denver

Elmaradt a nagy párharc az irányítók között, amit vártam múlt hétvégén. Brady-n mindenesetre nem múlt semmi... Hihetetlenül jó irányító, számomra ő a legjobb...
Most az utóbbi időben megszokott álmos kezdés helyett, már az elején eldöntötték a meccset. Szerintem ebben Josh McDaniels keze is benne van már. Nagyon jó, hogy visszajött a Patriots-hoz. Remélem ők nyerik majd a Superbowlt.
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Santos írtaCOLONSan Francisco vs. New Orleans meccs utolsó negyede akkora volt emberek, hogy az valami döbbenet volt! Amikor már senki nem hitte, hogy a 49ers győzhet, 9 másodperccel a vége előtt TD... Igazából ami előtte volt, és ahogy eljutottak ideáig, az volt valami hihetetlenül izgalmas.
Nagyon jó meccs, nézzétek meg!
Nagyon szurkoltam a 49-ersnek már vagy 6X eltemettem, hogy á ebből nem lehet már felállni... Erre Smith befutott, de jó de jó pillanatok alatt jött a válasz, már szerintem senki nem gondolta volna, hogy meglehet csinálni, de 49-ersnek sikerült. Utána a védelem még 9 másodperc kiosztott 3 olyan szerelést, hogy öröm volt nézni.
Úgy tűnik a 21. században a védelmek nyerik a meccseket.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

olyan álmos voltam, hogy nem vártam meg az utolsó negyedet...
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

San Francisco vs. New Orleans meccs utolsó negyede akkora volt emberek, hogy az valami döbbenet volt! Amikor már senki nem hitte, hogy a 49ers győzhet, 9 másodperccel a vége előtt TD... Igazából ami előtte volt, és ahogy eljutottak ideáig, az volt valami hihetetlenül izgalmas.
Nagyon jó meccs, nézzétek meg!
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Én is nézem a meccseket, bár még a Giants meccsét nem láttam.

A New Orleans-meccs lehet, hogy papírforma eredménnyel zárult, de nagy kár, hogy a bírók belenyúltak a meccsbe, amikor 14:7-es Detroit-vezetésnél belefújtak a Drew Brees fumble-jába, amit a Detroit vissza tudott volna hordani TD-re és akkor jó eséllyel 21:7-tel mennek szünetre, ami kicsit más lett volna, mint ami végül történt, hogy a vége előtt pár másodperccel a Saints rúgott egy mezőnygólt és 14:10-zel mentek el félidőre. A 3.negyedtől aztán Brees szétpasszolta a Lionst, így viszonylag sima lett a vége. Egyébként úgy tűnik nekem, hogy ez a nagy csapatok sajátja vagy ismérve, hogy egy gyengébb 1-2.negyed után, félidőben mindent kielemeznek és aztán egy teljesen más 3-4.negyed jön. A New England alapszakaszbeli meccsein is gyakran ez volt...

---

A Houston-Cincinnati meccs nagyon nem kötött le, kicsit olyan érzésem volt, mintha egy csapat lett volna a pályán. Ez a Bengals irányító nagyon gyengén játszott, dobott 3 interceptiont is, mindhárom elég durva volt, a Houston meg élt a lehetőségeivel, de szerintem a Baltimore lesz a végállomás a számukra...

---

Denver-Pittsburgh
Ez volt a legjobb meccs hétvégén, egy igazi thriller! :) Egyik fordulat a másik után, végül Tebow eldöntötte... Egy állat! :)
Ez a Pittsburgh már nem a tavalyi, Roethlisberger is sérülten játszik meccsek óta. Hétvégén igazi csemege lesz a Brady vs Tebow párharc...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Santos írtaCOLONNézi valaki a Wild Card-ot? :)

Tegnap jó volt nézni a Texan-t, ahogy a Bengals-t elverték. A Saints már későn volt, de ott egyértelműen tőlük vártam a továbbjutást.

Most meg a Steelers, hogy felkapaszkodott a Broncos ellen... Majd leestem a kanapéról amikor TD passzal egyenlítettek... Beszarás mit művelnek most meg! :D

Nah, a vége sem volt kutya... Döbbenetes! Már ezért megérte fentmaradni! :)
Én nézgetem, a Texans nagyon jól játszott az utolsó pár meccséhez képest, remélem újra lesz vmi komoly texasi csapat, bár kevés esélyt látok, hogy tovább jussanak. A New Orleans szerintem hozta a kötelezőt, a tegnapi mérkőzéseket megmajd ma pótolom.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nézi valaki a Wild Card-ot? :)

Tegnap jó volt nézni a Texan-t, ahogy a Bengals-t elverték. A Saints már későn volt, de ott egyértelműen tőlük vártam a továbbjutást.

Most meg a Steelers, hogy felkapaszkodott a Broncos ellen... Majd leestem a kanapéról amikor TD passzal egyenlítettek... Beszarás mit művelnek most meg! :D

Nah, a vége sem volt kutya... Döbbenetes! Már ezért megérte fentmaradni! :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Remek és fordulatos mérkőzés volt az általam várt végeredménnyel.Soha rosszabbat!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Na hát ez is megvolt. Olyan sem volt még, hogy egy füstös kocsmából, hajnal fél 5-kor, szín józanul bandukoljak hazafelé, de ma reggel új fejezet nyílt az életemben. :)

A meccsről: bár a coltsnak szurkoltam, egyáltalán nem vagyok csalódott. Abszolút megérdemelte a saints a győzelmet. A harmadik negyed elején, az a pofátlan, mégis zseniális onside kick volt az igazi fordulópont, ott hitte el igazán a saints, hogy lehet keresnivalójuk a meccsen. Arról nem is beszélve, hogy a város nagyon megérdemelte ezt a sikert, azok után amit át kellett élniük.
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

A sportgézás cikknél egy fokkal szakmaibb, bár kevésbé szórakoztató esélylatolgató az nso-n:

http://www.nemzetisport.hu/amerikai_spo ... a-2016586/
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nagggyon jó film, mindenkinek jó szívvel tudom ajánlani, függetlenül attól, hogy szereti/ismeri az amerikai focit, vagy sem 8)
BUTTON_POST_REPLY