Amerikai foci

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Blackpanther írtaCOLON
ogreface írtaCOLONSaints! :wink:
Minnesota Vikings-nek (Brett Favre) jobban örültem volna, de innentől Saints! :roll:

Aki még nem látta (Ilyen ember nincs is! :roll: ) a döntő előtt egy "kötelező" mozi:

http://kritikustomeg.org/film.php?fid=32733

http://www.nfl.com/draft/2009/profiles/ ... r?id=71419

http://www.hetek.hu/sport/201001/blind_ ... l_a_fenybe
Tegnap este láttam a bemutatóját,nagyon kíváncsi vagyok rá!
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

ogreface írtaCOLONSaints! :wink:
Minnesota Vikings-nek (Brett Favre) jobban örültem volna, de innentől Saints! :roll:

Aki még nem látta (Ilyen ember nincs is! :roll: ) a döntő előtt egy "kötelező" mozi:

http://kritikustomeg.org/film.php?fid=32733

http://www.nfl.com/draft/2009/profiles/ ... r?id=71419

http://www.hetek.hu/sport/201001/blind_ ... l_a_fenybe
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Saints! :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Én is hasonlóan látom, nagyon minimális különbség van a két csapat között. Talán Manning nagyobb SB tapasztalata miatt tippelnék most a Coltsra. Na meg persze mert őket jobban szeretem :)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nagyon nehéz tippelni szerintem. Két eszméletlen irányító, akik ráadásul a passzjátékra helyezik a hangsúlyt, remek támadósorok... Azt mondják az okosok, hogy a védelem nyeri a meccset, szóval talán ez lehet majd a döntő. Manning egy gép, az sem zavarja, ha az utolsó negyedben kell kihúzni a kátyúból a szekeret, és mindenféle idegeskedés nélkül szétdobja az ellenfelet, ennek ellenére mégis úgy érzem a Saints ezt behúzza, vagyis inkább most nekik szurkolok :)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Mindjárt itt a superbowl, úgyhogy gondoltam leporolom ezt a topicot. A nagy kérdés: Colts vagy Saints?
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Erwin írtaCOLONEgy "laza" blokkolás:

http://www.youtube.com/watch?v=ShbtuyXZbFk
Na látod én ezért utálom ezt a sportot. Életveszély. Erre nem lehet felkészülni!v :roll:
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Blackpanther
Super Champ
HozzászólásokCOLON 967
CsatlakozottCOLON 2006-01-02 18:54:48

Hozzászólás Szerző: Blackpanther »

Darien írtaCOLONMit szóltok a superbowlhoz? Nem sokan adtak esélyt a Giantsnek, aztán mégis összehozták. Hihetetlen mit műveltek védekezésben, nem sokan képesek ötször sackelni Bradyt. Eli pedig végre kikerült bátyja árnyékából.
Az utolsó 3 percben több történt mint előtte. :roll:

A Patriots védekezése mondott szerintem csődött, Bradyt sem megfelelően védték. Az utolsó touchdown előtt nem a passz volt szenzációs, hanem az elkapás a védővel a nyakán sem ejtette el, ez volt a fordulópont és a győzelem kulcsa.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Mit szóltok a superbowlhoz? Nem sokan adtak esélyt a Giantsnek, aztán mégis összehozták. Hihetetlen mit műveltek védekezésben, nem sokan képesek ötször sackelni Bradyt. Eli pedig végre kikerült bátyja árnyékából.
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

gallien írtaCOLON
Darien írtaCOLONBasszus, mekkorát játszik Joseph Addai!
Törne el a lába... :twisted:

(csak viccelek, de nagyon be voltam szarva, aztán csak nyerünk valahogy...)
Én sem pártatlanként néztem a meccset, de az a touchdown futása Addai-nak nem volt semmi, van amit ellendrukker ként is el kell ismerni. Mondjuk azt én sem értettem hogy a meccs végére miért feledkeztek meg szinte teljesen róla (azt nem mondom hogy nem örültem neki) mert az első két negyedben szinte egyedül verte a New England-et. Bardy sem volt igazán a toppon ezen a meccsen, de azért a végére összekapta magát, gondolom be volt majrézva hogy Bellichik leszedi a fejét meccs után ha veszítenek. :D
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

gallien írtaCOLON
Darien írtaCOLONBasszus, mekkorát játszik Joseph Addai!
Törne el a lába... :twisted:

(csak viccelek, de nagyon be voltam szarva, aztán csak nyerünk valahogy...)
Én most abszolút pártatlanként népztem a meccset, így kimondottan élveztem a játékát. A meccs kb úgy zajlott, ahogy vártam, nagyon szoros volt, és hihetetlen hajrával fordított a Patriots. Az alapszakaszban nem hinném, hogy bárki meg tudja őket fogni, a playoff viszont teljesen más lesz. Mindenesetre komoly esélyük van idén akár még a végső győzelemre is. Jelenleg talán a Coltsnak, illetve a Dallasnak lehet sansza ellenük.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: gallien »

Darien írtaCOLONBasszus, mekkorát játszik Joseph Addai!
Törne el a lába... :twisted:

(csak viccelek, de nagyon be voltam szarva, aztán csak nyerünk valahogy...)
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Basszus, mekkorát játszik Joseph Addai!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

A hihetetlen sporthétvége méltó lezárása lesz ma: Colts-Patriots!!! Nagy kérdés, hogy az idáig 7 meccsből 7 győzelmet arató Indianapolis képes lesz-e legyőzni az eddig megállíthatatlannak látszó New Englandet. Egyszerűen nem találok hibát a Patriotsnál. Mióta vettek néhány normális elkapót (lásd Randy Moss) egyszerűen kimagaslanak a mezőnyből, legalábbis látszólag. A Colts is jó idén, (7-ből 7 azért jelent valamit) mégis, ők nem voltak képesek olyan szintű alázásra eddig mint Bradyék.

Támadójátékban nagyjából kiegyenlítettek az erőviszonyok, a két irányító Manning és Brady kb egy szinten van, a Colts talán kicsit jobb a futójátékban, míg a Patriotsnak egy kicsivel talán jobbak az elkapói, így ők a passzjátékban erősebbek.

Védelem: enyhe Patriots fölény. Talán.

A Colts mellett állhat, hogy ők játszanak hazai pályán, és hogy nekik fedett stadionjuk van, amihez a New Englandiek nincsenek annyira hozzászokva. Ráadásul ők a címvédők.

Ennek ellenére egy baromi szoros meccsen Patriots győzelmet várok.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Egy kis érdekesség:

http://stadium.dallascowboys.com/

A Dallas szerintem jelenleg is az egyik legszebb stadionnal rendelkezik, de már elkezdték építeni az újat, ami 2009-re készül el. Kicsit jó lesz :).
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Igen, úgy tűnik az AFC idén is jóval erősebb lesz mint az NFC. A Colts is nagyon keményen bekezdett. Támadójátékban szerintem egyenrangú partnerei a Patriotsnak, viszont védekezésben gyengébbnek érzem őket.
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Hosszú még a szezon de egyenlőre tényleg ők tünnek a leg kiegyensúlyozatabnak.Bár szerintem az Indianapolis Colts is újra esélyes a Super Bowl győzelemre, kár hogy egy főcsoprtban vannak ez élég rendesen lerontja az esélyeiket.
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Darien írtaCOLONItt az új szezon, és bár még nagyon az elején vagyunk, már most jogosnak tűnik a kérdés: KI ÁLLÍTJA MEG A NEW ENGLANDET???
Pont most akartam írni valami hasonlót :). Nagyon durván bekezdtek, és ahogy a Bengalst legázolták, pfff... Eddig még csak perceket kaptam el az idei meccsekből, de azok alapján, amiket olvastam, a New England tűnik jelenleg a legstabilabbnak.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Itt az új szezon, és bár még nagyon az elején vagyunk, már most jogosnak tűnik a kérdés: KI ÁLLÍTJA MEG A NEW ENGLANDET???
BUTTON_POST_REPLY