Pro-Box Promotion

Minden, ami profiboksz!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát PTM, nem hogy erős volt, de ez már több éves poén :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

cezi írtaCOLON
Romsy írtaCOLONSzerintem még nem nagyon kell tervezni a tv-kkel, ahogy Kovács Attilát legyőzi valaki (és erre igencsak nagy sansz van) vége ennek az istállónak is.
dehogy. ott van meg jauzsi is, aki elobb kesslert uti ki 3 menet alatt, majd 10 elott agival is vegez :)
Milyen Ági? Kalz Ági?

Bocs, ez túl erős volt... 8)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Romsy írtaCOLONSzerintem még nem nagyon kell tervezni a tv-kkel, ahogy Kovács Attilát legyőzi valaki (és erre igencsak nagy sansz van) vége ennek az istállónak is.
dehogy. ott van meg jauzsi is, aki elobb kesslert uti ki 3 menet alatt, majd 10 elott agival is vegez :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem még nem nagyon kell tervezni a tv-kkel, ahogy Kovács Attilát legyőzi valaki (és erre igencsak nagy sansz van) vége ennek az istállónak is.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hozzászólás Szerző: profun »

Hollywood írtaCOLONProfun

Itt az a baj, hogy nagy kérdés, hogy mennyi ideje és pénze van az istállónak megvárni, amig el tudják adni a reklámidőket, bevezetik a sportolókat az adott csatornán stb. Ez azért nem a Premiere vagy a Sky Sports vagy a Cana Plus Sport ahol nyomják bele a pénzt a bokszba. Ilyen gazdasági körlmények között nehéz, nehezebb érvényesülni. Persze ne legyen igazam. A parasztvakítás itt is fog menni szerintem, annyira még nem fejlett a magyar társadalom, hogy ezen túllépjen. Nem éri meg még ezen túllépni.
Holly, Kb. egyetértünk. Nem ismerem az istálló anyagi hátterét, de az tutti, hogy csak akkor van értelme, ha hosszú távra terveznek, van elég pénzük a lassú fejlődésre. A Félix féle kiszállás után minimum 4 év mire megint aratni lehet. (Kivéve, ha felbukkan a semmiből egy KOKO szintű "termék"...de nem fog.)
Én csak annyit mondok, hogy ma Magyarországon a lehető legjobb döntés a Sport1 volt. Szóba jöhetne még az MTV, de ott meg olyan a szakmai szinvonal és olyan rossz gazdasági viszonyok vannak, hogy egyszerűen nem éri meg a befektetést.

Profun
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Profun

Itt az a baj, hogy nagy kérdés, hogy mennyi ideje és pénze van az istállónak megvárni, amig el tudják adni a reklámidőket, bevezetik a sportolókat az adott csatornán stb. Ez azért nem a Premiere vagy a Sky Sports vagy a Cana Plus Sport ahol nyomják bele a pénzt a bokszba. Ilyen gazdasági körlmények között nehéz, nehezebb érvényesülni. Persze ne legyen igazam. A parasztvakítás itt is fog menni szerintem, annyira még nem fejlett a magyar társadalom, hogy ezen túllépjen. Nem éri meg még ezen túllépni.
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hozzászólás Szerző: profun »

Hollywood írtaCOLONA Sport1 az országos adóhoz vagy akár a Viasat3-hoz képest is rossz választás, mivel nem fizet a gálákért. Viszont legalább a színvonalas közvetítés meglesz (mármint technikailag). Jó ellenfelekhez, nagy gálákhoz sok pénz, kemény promoció kell, amint a S1 szerintem nem tud megadni.
Holly, nem értek egyet veled.

Pár érv:

1. A Viasat soha nem adott magyar gálát, nem is ez a profilja. (vagy tévedek?) Tehát nem tudjuk, hogy fizetnének-e magyar gáláért...szerintem nem, ahogy ismerem őket. Az ott újonnan futó küzdősport magazinért sem fizet tudtommal, SŐT!!!
Plusz, a Viasat3-nak a lefedettsége szerintem nem szignifikánsan nagyobb, mint a Sport1-é. (Ebben lehet, hogy tévedek, nem tudok pontos adatokat)

2. Korábban Kótai Misi is a Sport1-nél kezdte a profi karrierjét. Igaz, hogy akkor még a Polish is agilisabbnak tűnt, de azok egész jó kis gálák voltak. Jó hangulat, majdnem teltház a Hévizi úton, semmi parasztvakítás, Misi is teljesen máshogy bokszolt akkor, mint aztán bármikor az RTL-en. Nem véletlenül gondolta akkor mindenki, az RTL is, hogy Misi országos csatornán is megél, ha soha nem is lesz olyan, mint Koko, vagy Erdei. (Csak aztán mégse sikerült, kevesebb lett a karrierje, mindenki maga dönti el miért.)
2. A közleményben az is benne van, hogy 4 országban közvetítik a gálákat. Logikus lenne, hogy a szerződtetett bokszolók ellenfelei is ezekből az országokból kerülnek ki többségében, és hogy honnan jön az "ürge", az mindegy. De akár az is lehet, hogy onnan is szerződtetnek pár bokszolót, mert van tv-s háttér....Így nagyobb a merítés az istállónak, lehet lépésről lépésre fejlődni.
3. Azt se felejtsük el, hogy ez így azt jelenti, hogy egy gálából négy műsort sugároz a csatorna a különböző országokban, külön-külön megkapja a kábelszolgáltatóktól a pénzt, külön -külön lehet reklámot értékesíteni, szponzorokat keresni, stb. Tehát több az esély a rentábilis gálára.

4. Szóval én azt gondolom, hogy ez jó lépés, jobb, mint egy országos ker.csatorna. Ezek a bokszlók most kerültek a helyükre...egy sport csatornán, ahol nem a 2-2.5 milliós nézettség az elvárás, nem kell parasztvakítani, hazudozni, csúsztatni, nem nagy nézettségű műsorokkal, vagy filmekkel kell versenyezni, ahol aztán törvényszerűen elvéreznek. A Sport1-en a gálák a bokszról szólhatnak. Szerintem ennek így van értelme, így lehet fejlődni.

Profun
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A Sport1 az országos adóhoz vagy akár a Viasat3-hoz képest is rossz választás, mivel nem fizet a gálákért. Viszont legalább a színvonalas közvetítés meglesz (mármint technikailag). Jó ellenfelekhez, nagy gálákhoz sok pénz, kemény promoció kell, amint a S1 szerintem nem tud megadni.
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

És ha nem megy jól a cég átkeresztelik Profiboxra? :lol:
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Csabeee
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2006-02-07 18:54:46
Tartózkodási helyCOLON Győr

Hozzászólás Szerző: Csabeee »

Véleményem szerint a Sport1 így a kezdetek kezdetén nem egy rossz választás, és talán később, akár néhány boxolóval előbbre lehet majd jutni a nagy televíziók képernyőjére is. Legalábbis remélhetőleg. Persze ahhoz azért hozni kell(ene) az eredményeket és/vagy a címeket.

Rácz Félix sem egyből a tv2-vel kezdte, emlékeim szerint gáláit közvetítette a sport1 és az mtv is.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Szerintem jo valasztas a sport1. Ha kulfoldon is lathatoak lesznek a meccsek, akkor csak gyorsabban terjed az info mintha itthon nezne mindenki a tv2-n.
You will never walk alone!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

A gond az, hogy a Sport1 televízió az országos csatornákhoz képest nagyon kis nézettségű adó. Emelett a Nemzeti Sport szerint nem is ad pénzt a gálákért csak reklámidőt és főműsoridőt. ha a TV2 vagy az RTL nem száll be akkor igen nehéz lesz minőségi ellenfeleket hozni, mivel nem lesz pénz rá. Vagy pedig a tulajdonosknak nagyon sokat kell beleinvesztálni a cégbe, amig valaki fel nem figyel az istállóra.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Pro-Box Promotion

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Ma végre hivatalosan is bejelentették, hogy megalakult a Pro-Box Promotion vállalkozás, és így nem maradnak istálló nélkül a megszűnt Felix-Promotion bunyósai.

Ahogy néztem a stábot, a bokszolókon kívül is nagyon sokan jöttek Félixtől. Ezt talán jó is lehet, mert van rutinjuk ezen a területen, és így nem vakon ugranak bele a munkába. A bokszolókat nem kell bemutatni, és szerintem a Sport1 sem volt rossz választás, tehát így elsőre egész jónak tűnik a dolog.
BUTTON_POST_REPLY