Oscar De La Hoya vs Floyd Mayweather Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Mayweather nem Mayorga.
Szerintem röhejesen simán meg fogja verni De La Hoyat.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem Mayweathernek a közelében sem ér senki a mostani mezőnyből, az utolsó ilyen ember Jones volt, de ő már komolytalan. Oscar szerintem csak a fizika miatt veszi majd fel a versenyt Floyddal, de még így sem lesz elég... legalábbis ami egy független pontozást illeti, mert a meccset neki adják. Különben soha az életben nem lenne visszavágó jó pénzért.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

harward írtaCOLONÉn viszont inkább Oscart tartom jobb bunyósnak, de az esélyek kiszámíthatatlanok, mert sajnos Oscar tudása kicsit megkopott az utóbbi időben. Floydnak megfelelő (méltó) ellenfél lenne J.Witter is jelenleg. Mosley pedig egyszerűen bedöngölné a "korszakos" Floydot, de most nem erről van szó.
:shock: :shock: :shock:

Szerintem is :lol: Látszott Mayorga ellen , hogy mennyire megkopott. :oops:
Witter? Az egy nagy nulla!Azért bajnok mert kiürült a kisváltó.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Én viszont inkább Oscart tartom jobb bunyósnak, de az esélyek kiszámíthatatlanok, mert sajnos Oscar tudása kicsit megkopott az utóbbi időben. Floydnak megfelelő (méltó) ellenfél lenne J.Witter is jelenleg. Mosley pedig egyszerűen bedöngölné a "korszakos" Floydot, de most nem erről van szó.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Hát ja. Megnézném Floydot a váltósúlyú Tito ellen. Oscar oktatta csak elbénázta a meccset. Floyd mikor oktatná? :D
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

szerkesztokedvence írtaCOLONOscar remek bunyós, Mayweather viszont egy korszakos zseni. Oscart túl, Floydot pedig alul értékelitek. Kemény mérkőzés lesz Floyd számára, de meg lennék lepve, ha nem tudná megoldani Oscart.
Hogy lehet valakit túlértékelni, aki annyi mindent ért el, mint Oscar? :) Hogy ne lenne Oscar ugyanolyan korszakos zseni, mint Mayweather? Csak épp kicsit húzósabb ellenfelei voltak, mint kicsi Floydnak.
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Ne vegye senki zokon de én is Mayweather győzelmét várom , és biztos nagyon kemény meccs lesz, és kitartok az mellett hogy May UD 12 lesz !
www.profiboksz. hu az igazi!
szerkesztokedvence
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2006-03-08 22:03:24
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: szerkesztokedvence »

PTM írtaCOLON
szerkesztokedvence írtaCOLON
Justin írtaCOLONOscar messze a legjobb bunyós akivel fog találkozni Floyd. Még Judah is oktatta Floydot az elsö menetekben de aztán felülkerekedett May. Oscarnak van annyi ringbéli rutinja és esze , hogy ne engedje ki a kezéböl majd az irányítást. Ráadásul fizikai fölényben is lesz. Oscar okos bokszal ki fogja pontozni Mayweathert.
Oscar remek bunyós, Mayweather viszont egy korszakos zseni. Oscart túl, Floydot pedig alul értékelitek. Kemény mérkőzés lesz Floyd számára, de meg lennék lepve, ha nem tudná megoldani Oscart.
Meg fogsz lepődni... :wink:
Elképzelhető, hozzá vagyok szokva, ennek ellenére Mayweather győzelmét várom, és a tippjátékban az ő pontozásos győzelmére fogok tenni.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

szerkesztokedvence írtaCOLON
Justin írtaCOLONOscar messze a legjobb bunyós akivel fog találkozni Floyd. Még Judah is oktatta Floydot az elsö menetekben de aztán felülkerekedett May. Oscarnak van annyi ringbéli rutinja és esze , hogy ne engedje ki a kezéböl majd az irányítást. Ráadásul fizikai fölényben is lesz. Oscar okos bokszal ki fogja pontozni Mayweathert.
Oscar remek bunyós, Mayweather viszont egy korszakos zseni. Oscart túl, Floydot pedig alul értékelitek. Kemény mérkőzés lesz Floyd számára, de meg lennék lepve, ha nem tudná megoldani Oscart.
Meg fogsz lepődni... :wink:
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
szerkesztokedvence
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2006-03-08 22:03:24
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: szerkesztokedvence »

Justin írtaCOLONOscar messze a legjobb bunyós akivel fog találkozni Floyd. Még Judah is oktatta Floydot az elsö menetekben de aztán felülkerekedett May. Oscarnak van annyi ringbéli rutinja és esze , hogy ne engedje ki a kezéböl majd az irányítást. Ráadásul fizikai fölényben is lesz. Oscar okos bokszal ki fogja pontozni Mayweathert.
Oscar remek bunyós, Mayweather viszont egy korszakos zseni. Oscart túl, Floydot pedig alul értékelitek. Kemény mérkőzés lesz Floyd számára, de meg lennék lepve, ha nem tudná megoldani Oscart.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Oscar messze a legjobb bunyós akivel fog találkozni Floyd. Még Judah is oktatta Floydot az elsö menetekben de aztán felülkerekedett May. Oscarnak van annyi ringbéli rutinja és esze , hogy ne engedje ki a kezéböl majd az irányítást. Ráadásul fizikai fölényben is lesz. Oscar okos bokszal ki fogja pontozni Mayweathert.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Hosszas meditálás után megvilágosodtam: Oscar fölényes győzelmével fog végződni a mérkőzés. Uff, én szóltam. :D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Oscar az Oscar! És a boxrec az boxrec! A professzionális ökölvívás pedig biznisz!
Kis pénz, kis boksz!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Szerintem Magyarországon Oscart sokan alulértékelik.. fõleg azok, akik az elmúlt 3-4 év óta figyelik a profi ökölvivást....egyre inkább õt érzem esélyesnek.. de az biztos, hogy aki nyer az mindenképpen korszakos egyéniség lesz
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
szerkesztokedvence
Újonc
HozzászólásokCOLON 14
CsatlakozottCOLON 2006-03-08 22:03:24
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: szerkesztokedvence »

berti írtaCOLON
Hollywood írtaCOLONEgyszer már ha jól emlékszem össze is verekedtek valami pénzügy miatt,
És, ki győzött? Nincs meg valakinek? :lol:

El tudom képzelni a középiskolás kicsi Floydot meg az apját bizonyítvány osztás után! - Ezért szétrúgom a segged! Most meg mit röhögsz? :D
Oscar mellett csak egy valamiszól, de az sem az ő erőssége, sokkal inkább Floyd gyengesége lehet. Hogy a mérkőzés nagyváltóban fog menni, kérdéses, hogy ez mennyit vesz ki Floydból. Ha nem sokat, akkor mindenben Oscar fölé fog nőni, igazi bokszsuli lesz ez Oscar számára. Sima Mayweather pontozásos győzelmet várok.
berti
Super Champ
HozzászólásokCOLON 932
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:10:13
Tartózkodási helyCOLON Tatabánya

Hozzászólás Szerző: berti »

Hollywood írtaCOLONEgyszer már ha jól emlékszem össze is verekedtek valami pénzügy miatt,
És, ki győzött? Nincs meg valakinek? :lol:

El tudom képzelni a középiskolás kicsi Floydot meg az apját bizonyítvány osztás után! - Ezért szétrúgom a segged! Most meg mit röhögsz? :D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Egyszer már ha jól emlékszem össze is verekedtek valami pénzügy miatt, de aztán valamelyik meccset követően (talán Corrales, de erre nem esküszöm meg) látványosan kibékültek a ringben. Mármint Floyd papa és kicsi Floyd.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Suni írtaCOLONPersze ,azóta vannak roszban amióta felmerült ez a meccs lehetősége :D
Nem, már évek óta nem beszélnek egymással. Amerikában valóban beleférne egy "ál-összeveszés" is a felhajtás miatt, de 99%, hogy itt most valós ellentétek vannak.
Bosco
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Hozzászólás Szerző: Suni »

Persze ,azóta vannak roszban amióta felmerült ez a meccs lehetősége :D
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Suni írtaCOLONLehet ,hogy egy családi vacsora mellet döntöttek úgy ,hogy most egy jó nagyot szakitanak,persze most meg megy a kamu felhajtás!
Azt azér kétlem. Jr. meg Sr. régóta összevannak már veszve.
BUTTON_POST_REPLY