Oscar De La Hoya vs Floyd Mayweather Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Hozzászólás Szerző: Suni »

Lehet ,hogy egy családi vacsora mellet döntöttek úgy ,hogy most egy jó nagyot szakitanak,persze most meg megy a kamu felhajtás!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Inkább üzletemberek! Mindkét oldalról részesednek....

Ez az igazi biznisz! :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Ki a kakukktojás? :D

Kép

Szóval ez lesz a felállás májusban.
Ennyire pénszeretö ez a Mayweather família , vagy ennyire szét tudja választani a családot a munkátol az öreg Floyd , hogy a saját fia ellen készíti fel a bokszolóját :?: :!:
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Bosco írtaCOLON
Sztrego írtaCOLONNehéz lesz megtippelni, hogy melyik klasszis nyeri a meccset. Én 60-50%-ot tippelek Floyd javára.
Sztrego, az 110.... :P :)
Akkor 110-hez mérem :lol:
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Ó kérlek, én sok szempontot mérlegelek. :D Mondjuk ezt a döntést azóta is bánom. De befejezem az OFF-olást. 8)
Camo
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Te bitang....a vadembert? :lol: Es még te vezetsz a tippjátékba ?! :D
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Floydnak is létezik túl nagy falat, még ha nem is hajlandó ezt tudomásul venni. Nagy valószínűség szerint így is jó lesz ez a meccs, de még jobb lenne, ha már kipróbálta volna magát ebben a súlycsoportban is. Büntetlenül nem lehet túl gyorsan nőni.

Mondjuk pont én szövegelek, aki betippelte Mayorgát, mint győztest... 8)
Camo
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Biztos 110%-ot fognak majd teljesíteni :D
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Sztrego írtaCOLONNehéz lesz megtippelni, hogy melyik klasszis nyeri a meccset. Én 60-50%-ot tippelek Floyd javára.
Sztrego, az 110.... :P :)
Bosco
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Nehéz lesz megtippelni, hogy melyik klasszis nyeri a meccset. Én 60-50%-ot tippelek Floyd javára.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Capture,

Floyd utolsó meccsének tervezi az Oscar ellenit, ha nyer, ha veszít. Persze tudom, a mai világban ez nem jelent sokat, hiszen hemzsegünk a visszavonulásoktól majd a későbbi visszatérésektől. Ettől függetlenül nem hiszem hogy Floyd megdöntené Marciano rekordját, még akkor sem, ha esetleg mégsem akasztja szögre a kesztyűit a De La Hoya elleni meccs után.
Amit - hogy a meccsről is szó essen - természetesen pontozással meg fog nyerni! :D
Bosco
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Hozzászólás Szerző: capture »

Szerintem meg Floyd bombázza szét Oscar-t.Oscar ahogy szokta megpörgeti az elejét de aztán folyamatosan átveszi az irányitást Floyd és pontozással megveri azt a "nagy"Oscart.Sztem itt lenne az ideje hogy valaki megdöntse Marciano rekordját és erre a feladatra képes lehet Floyd ha nem ugrál folyamatosan súlyokat felfelé.
Suni
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 20:54:11

Hozzászólás Szerző: Suni »

Tudom ,hogy ez egy kicsit fura de szerintem Oscar testen fogja szét bombázni Mayweathert! Lehet ,hogy ez csak egy álom?- majd meglátjuk..
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Capture

Ne mondd már, hogy bármely épeszû ember meggyõzõdésbõl Mayweather ellen tett ebbõl a négyesbõl (a vágyálom egy más kérdés :)) : Gatti, Mitchell, Judah, Baldomir. Itt korábban esetleg Judahnak lett volna papiron esélye, de õ is le lett írva miután Baldomir ellen betlizett ... Oscar ennél a 4 bunyósnál minimum egy (de inkább több) klasszissal jobb még jelenlegi formájában is. Szerintem egy hajszálnyival õ az esélyesebb.. (én utoljára ilyet May ellenfelei közül Corralesre gondoltam egyedül:))
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Capture,

Nem igazán értem mire gondolsz, hogy "itt" nincs elismerve Mayweather. Szerintem mindenki tisztában van a képességeivel és az emberek 99%-a szerint ő a P4P no1 (a maradék 1%-nál meg legrosszabb esetben 2. :)). Mi ez ha nem elismerés? Az meg, hogy valaki(k) mindig megverve akarja(k) látni teljesen normális dolog, szereti a közönség a királyt vízszintben látni.

Nálam jelenleg még nem tisztult le teljesen, hogy mi lesz a döntő ezen a mérkőzésen, de sokat filóztam már rajta, lassan előjövök én is egy tippel :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hozzászólás Szerző: profun »

Én drukkolok Oscarnak, szeretném, ha ő nyerne, de félek, ez nem jön össze.
De la Hoya tényleg nagyot alakított Mayorga ellen, de ott képességekben jelentős különbség volt a két bokszoló között. Ráadásul, ott nem tudtuk meg, hogy mi történt volna az utolsó menetekben, bírja-e az iramot végig ODLH.
Én úgy látom hogy a a mostani "öreg" Oscarnál Mayweather picivel gyorsab, plusz, ami nagyon sokat számít, hogy lábon sokkal mozgékonyabb, a mozgása, az ütései kiszámíthatatlanabbak.
Mayweather most sokkal rugalmasabban mozog, üt, és ez most Oscarnak félek, sok lesz, nem tudja érvényesíteni az erőfölényét, nem tud eléggé rámenni Mayweatherre. Oscar egy ideje szűken bokszol, és hiába lesz iszonyú pontos, mint Mayorga ellen, nem biztos, hogy eleget talál.

Szóval az én tippem: Mayweather pontozással győz.

Remélem Oscar rámcáfol.

Profun
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Hozzászólás Szerző: capture »

Én csak azt mondom hogy Mayweather-t valaki mindig leírta,leírja.Gatti ,Mitchell,Judah,Baldomir ellen valaki mindig esélytelenebbnek tartotta, szóval azzal hogy most De La Hoya megverte a visszavonult Trinidad által megvert Mayorgát nem azt mondom hogy kis győzelem volt de amit Mayweather felépitett 2-3év alatt azt most megdönti De La Hoya egy győzelem alatt.A világon mindenki elismeri azt hogy Mayweather a legjobb bokszoló és ezt már be is bizonyitotta csak itt nem nagyon akarják elismerni csak ezt furcsálóm és akárhányszor győz a következő meccsén már nem ő az esélyesebb.Annyit szeretnék kérdezni hogy kit kéne megvernie ahoz hogy itt is elismerjék??
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nehogymá egy kalap alá vegyed Hopkinst Mayweatherrel. Oscar azért fogyott el azon a meccsen mert
1. Nem volt beleerösödve abba súlycsoportba.
2. Hopkinsnak jelentös fizikai fölénye volt.

Most nagyváltóba bele van Oscar erösödve láthattuk Mayorga ellen. Floyd meg nemhogy nagyváltó , hanem váltósúlyba is kicsi.
Ha May félvállról fogja venni a meccset és nem élete legkeményebb edésmunkáján lesz túl akkor ki lesz ütve a vége fele.
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Hozzászólás Szerző: capture »

Védekezésük egy szinten??Azért én nem így látom, Floydnak sokkal jobb védekezése van.A meccs sztem úgy fog kezdődni De La Hoyának mint Hopkins ellen az elejét megnyomja de a 6-7.menet utánra elfogy és szépen átveszi Floyd a meccset amiből a végén egy szoros pontozás lesz.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Szerintem is Oscar az esélyesebb de nagyon necces lesz ez a meccs.
De La Hoyának fizikai fölénye volt Mosley ellen is és tudhatjuk , hogy mi lett a vége, kikapott. (I. meccsen). A mostani Mayweathert gyorsabbnak tartom mint azt a Mosleyt aki elverte Oscart anno. De az a meccs váltósúlyban volt és az szerintem jobban kedvezett akkor Mosleynak. Most ez a meccs nagyváltóban lesz ami egyértelmüen a címvédönek fog kedvezni. Mentálisan és kondicionálisan mindketten a toppon lesznek ez szinte biztos.Védekezésük nagyjából egyszinten van. May gyorsabb de ezt a fórt ellensúlyozza De La Hoya nagyobb ütöereje. Allóképességük is kiváló mindkettönek ezért nagy valószínüséggel 36 percig tart majd a meccs.
A meccs végkimenetele?
Szinte megjósolhatatlan bármi megtörténhet szerintem kivéve Floyd idö elötti gyözelme. Megosztott vagy szük (1-2-3 pontos) egyhangú De la Hoya gyözelmet tartom a legvalószínübbnek.
BUTTON_POST_REPLY