Oscar De La Hoya vs Floyd Mayweather Jr.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Hozzászólás Szerző: profun »

Romsy írtaCOLONÍgy jobban megnézve oldalról tényleg úgy néz ki, mint egy száj :D
:!: :!: :!: 18-as karika ON :!: :!: :!:

Két KSZ fórumos beszélget:
-Te, mi a f*sz*m az a p*na ott?
-Hát egy száj!
:roll:
18-as karika Off


Mijezitt? Szexuálterapeuta fórum? :idea:

Ps.: Modi bocs, ha akarod töröld, csak ki ne tilts lécci!!!!
ezt én írtam!
Profun
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Így jobban megnézve oldalról tényleg úgy néz ki, mint egy száj :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

dp írtaCOLON
faceload írtaCOLONnem akarok ízléstelen lenni, de mit keres Floyd hasán az a méretes női nemi szerv? :lol:
face,

Láttál már te olyat? :D
Amilyen Floydnak van olyat még nem :P
You will never walk alone!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

faceload írtaCOLONnem akarok ízléstelen lenni, de mit keres Floyd hasán az a méretes női nemi szerv? :lol:
face,

Láttál már te olyat? :D
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Justin írtaCOLONKép

:mrgreen:
nem akarok ízléstelen lenni, de mit keres Floyd hasán az a méretes női nemi szerv? :lol:
You will never walk alone!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Kép

:mrgreen:
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Hm..
Roach 1,3 millát kap Oscartól, amikor idősb Floydnak csak 500+500 (ha nyer) at ajánlott. Jó nem két milla, de akkor is...Lehet hogy öreg Floyd csak a fiacskája sarkában lesz??? Olyan pénzéhes az öreg, hogy abszolút nem lepődnék meg.
You will never walk alone!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

harward írtaCOLON A Mayorga elleni győzelemből következtetéseket levonni szerintem erős túlzás. A jó öreg Ricardót megverte anno, C. Spinks is, bizonyítva, hogy egy ilyen verekedős maki ellen bárki győzhet
De azt ne felejtsd el , hogy Spinks , hogy verte meg Mayorgát és Oscar , hogy verte meg Mayorgát. :wink:
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

OFF: fight Night Round 2-ben, Hard fokozaton kipontoztam Floydot. Két bíró 117:111 arányban nekem adta a meccset, egy meg 111:117-re Floydnak. :D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

:shock: :shock: :shock:

Szerintem is :lol: Látszott Mayorga ellen , hogy mennyire megkopott. :oops:
Witter? Az egy nagy nulla!Azért bajnok mert kiürült a kisváltó.[/quote]

A Mayorga elleni győzelemből következtetéseket levonni szerintem erős túlzás. A jó öreg Ricardót megverte anno, C. Spinks is, bizonyítva, hogy egy ilyen verekedős maki ellen bárki győzhet, ha a ringen belül van annyira technikás ,mint pl Szegő Bandi, és megússza egy igazi bekapott pofon nélkül.
Oscarról a következőket tartom továbbra is: Már nem olyan, mint 2000 körül volt, mivel nem lehet büntetlenül kihagyni időszakokat. Kb 1 meccs évente.... Továbbá az üzlet is eltereli a figyelmét, nem 100%-ig ökölvívó mostanság.
De remélem, hogy mégis ő fog győzni, mert Floyd barátunk ilyen erős ellenféllel eddig még nem találkozott. Ráadásul Oscar soha nem kerülte a komoly harcokat, akár egyre nagyobb súlycsoportokban is. Mayweather pedig tudomásom szerint nem tette magát próbára sem Freitas, sem Hitman ellen. Ha csak annyi telne most is tőle mint DeMarcus Corley ellen, akkor biztos De La Hoya győzelem!
Abszolút privát (és tisztátalan) vélemény: ki nem birom állni az ilyen "legyőzhetetlen harcosokat", ezért elvből mindig ellenük szurkolok. (Ottke-anno, Galzaghe, Mayweather,Taylor....)
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Justin irta

Szerintem is Látszott Mayorga ellen , hogy mennyire megkopott.
Witter? Az egy nagy nulla!Azért bajnok mert kiürült a kisváltó.
_________________


Válasz

Szegény, szegény Witter, talán ő nem is tudja, hogy csak egy nagy 0! Azért jobban örülnék, ha csak egy kicsit is másképp értékelnéd! A valós számok halmazából bármilyen kicsi, de 0-tól eltérő nemnegatív számot elfogadok. Egyébként olyan nincs, hogy egy súlycsoprt kiűrűl! Ezt ellenben nagyon hosszú lenne kifejteni! Majd máskor.
De, lehet most is tévedek......
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Romsy írtaCOLON
PTM írtaCOLONEz egy idézet a px-ről? :?: :?:
nem :D

Csak megjegyeztem, hogy szoros, de egyértelmű Mayweather-győzelmes meccsre számítok, ahol Oscárnak lesz hátszele. Csak izgalmasabb, ha valaki először kap ki, aztán visszavágót akar, mint ha megint Oscárt veretik / verik meg :D

Mindkettőt birom egyébként.
Jóvanna... :) Tudod, self-control... :D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

PTM írtaCOLONEz egy idézet a px-ről? :?: :?:
nem :D

Csak megjegyeztem, hogy szoros, de egyértelmű Mayweather-győzelmes meccsre számítok, ahol Oscárnak lesz hátszele. Csak izgalmasabb, ha valaki először kap ki, aztán visszavágót akar, mint ha megint Oscárt veretik / verik meg :D

Mindkettőt birom egyébként.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

kozi írtaCOLONHát ha valakit, akkor szerintem pont Titot verné nagyon simán Mayweather váltósúlyban(és birná végig kondival, nem ugy mint anno Oscar).
Én nem vagyok benne biztos, hogy Mayweather simán verné a csúcson lévő Tito-t. Igaz, hogy Trinidad sokszor szenvedett a technikás ellenfelek ellen, de sokszor ki is tudta használni fizikai fölényét. Lásd pl. Reid vagy az általad említett Whitaker ellen. Tito váltóban és nagyváltóban még iszonyat erős volt, lehet hogy bedarálta volna Floyd-ot is.
Bosco
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Én meg ugy emlékszem, hogy nemhogy a verekedést kerülte, hanem alig ütött és folyamatosan a foggumiját "lógatta" :)
Félreértés ne essék szerintem is megnyerte azt a meccset Oscar, de a végén nem tudatosan vett vissza, hanem elfáradt (az meg, hogy megnyerte az első 7 menetet egyáltalán nem biztos föleg, hogy az ellenfeled promóterének jó nagy borzas haja van. ilyet egy olyan rutinos bunyós mint Oscar nem csinál, de még rutintalan se (11 menet alázás után valaki tutira megy az utolsóban az megint más)). Ja és a jelenlegi mezőnyből Oscar az egyik kedvencem (sőt all time is a kedvencek között van), csak úgy érzem kicsit elfogult vagy vele :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

kozi írtaCOLON (és birná végig kondival, nem ugy mint anno Oscar).
Hát én úgy emlékszem , hogy miután Oscar megnyerte az elsö 7 menetet aztán "felült a biciklijére" és elkezdett tekerni. Szóval kerülte a verekedést Titóval hiszen ha megnyered az elsö 7 menetet és a további 5-ben nem padlózol és nem csinálsz szabálytalanságot akkor nem kaphatsz ki. Oscar pont ezt csinálta és mégis kikapott.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Justin írtaCOLONHát ja. Megnézném Floydot a váltósúlyú Tito ellen. Oscar oktatta csak elbénázta a meccset. Floyd mikor oktatná? :D
Hát ha valakit, akkor szerintem pont Titot verné nagyon simán Mayweather váltósúlyban(és birná végig kondival, nem ugy mint anno Oscar). Floydot az agresszív verekedő (Castillo) és a kimagasló kézsebesség (Judah) tudta eddig megzavarni, és én Titot egyikbe sem soronám (Tito persze szeret ütni, de nem abban a formában ahogy Castillo tette, és nem is lassú, de egy balhorog az kevés lenne Floyd ellen (persze ha talál akkor nem lenne kevés, de kb annyira találna mint Wright ellen:))). Ha keresni kellene valakit Oscar klasszis ellenfelei közül aki eséllyel venné fel a harcot Floyd ellen, akkor az Pernell Whitaker lenne (aki szerintem ha vékonyan is, de legyőzte Oscart). Nem lenne a vért és óriási verekedéseket szerető közönség kedvence a Mayweather vs Whitaker meccs, viszont technikában és védekezésben amit összehoznának az tuti oktatófilmbe mehetne (magyarul szar meccs lenne, de Whitakernek reális esélye lenne Floyd ellen pontozással).

Oscar vs Floyd meccsre nálam nincs esélyes egyelőre :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Romsy írtaCOLONSzerintem Mayweathernek a közelében sem ér senki a mostani mezőnyből, az utolsó ilyen ember Jones volt, de ő már komolytalan. Oscar szerintem csak a fizika miatt veszi majd fel a versenyt Floyddal, de még így sem lesz elég... legalábbis ami egy független pontozást illeti, mert a meccset neki adják. Különben soha az életben nem lenne visszavágó jó pénzért.
Ez egy idézet a px-ről? :?: :?:
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Romsy írtaCOLONSzerintem Mayweathernek a közelében sem ér senki a mostani mezőnyből, az utolsó ilyen ember Jones volt, de ő már komolytalan. Oscar szerintem csak a fizika miatt veszi majd fel a versenyt Floyddal, de még így sem lesz elég... legalábbis ami egy független pontozást illeti, mert a meccset neki adják. Különben soha az életben nem lenne visszavágó jó pénzért.
mar majdnem aszittem, ertesz a bokszhoz :twisted:
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

ecstasy999 írtaCOLONMayweather nem Mayorga.
Szerintem röhejesen simán meg fogja verni De La Hoyat.
Attól félek igazad lesz, bármennyire is szeretném az ellenkezőjét.
BUTTON_POST_REPLY