Erdei Zsolt 5.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Lehet Athony Mundine lesz az ellenfél... :roll:
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Doppingboy írtaCOLONVégignézve a WBO ranglistát, az alábbiak esélyesek a "jó nevű" ellenfél posztjára:
1. Johnson
2. Tarver (de erről a meccsről már tudnánk)
3. Jones (erről is)
4. Richard Hall
5. William Joppy

Szerintem utóbbi kettő egyike lesz a nyerő, s valószínűbbnek érzem Hallt. Sajnos.
Na akkor nem csak én látom így... A többi jómadárnak nagyobb egója van annál, minthogy olyan meccsbe menjen bele, ami körül nincs felhajtás, és még csak a plakáton sincs rajta a neve. Mindezt Németországban. Kivéve talán Johnsont. De őt se hiszem jelen helyzetben. Bár elégedett lennék, ha most baromi nagyot tévednék :)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

monczattila írtaCOLONPéntek estig nem tehetem.
Okés. Semmi gond.
Akkor még egy napot ki kell bírni.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

monczattila írtaCOLON
Péntek estig nem tehetem.
Privát üziben sem? :lol:
Bosco
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Pötyögd már be azt a nevet amit tudsz...[/quote]

Péntek estig nem tehetem.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

monczattila írtaCOLONHát remélem egy újabb Murdoch-klónra azért csak nem mondják, hogy "hochkarätige", (értékes) a németek azért megválogatják a jelzőiket. Mindenesetre telhetetlenségünk maximális. :) Legalább a plakát már elkészült...
Csak az egyikről merek nyilatkozni, ő nem Murdoch-klón:)[/quote]

Attila,

Pötyögd már be azt a nevet amit tudsz...
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Hát remélem egy újabb Murdoch-klónra azért csak nem mondják, hogy "hochkarätige", (értékes) a németek azért megválogatják a jelzőiket. Mindenesetre telhetetlenségünk maximális. :) Legalább a plakát már elkészült...[/quote]

Csak az egyikről merek nyilatkozni, ő nem Murdoch-klón:)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Végignézve a WBO ranglistát, az alábbiak esélyesek a "jó nevű" ellenfél posztjára:
1. Johnson
2. Tarver (de erről a meccsről már tudnánk)
3. Jones (erről is)
4. Richard Hall
5. William Joppy

Szerintem utóbbi kettő egyike lesz a nyerő, s valószínűbbnek érzem Hallt. Sajnos.

Aki még megfelelne a " magasan jegyzett " jelzőnek, az Silvio Branco. Szerintem ő elérhető egy címegyesítésre, hátha ő az egyik név a kalapban...
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

monczattila írtaCOLONJelen állás szerint Diaconu nem fordult be a célegyenesbe, szemben másokkal. Még tényleg több jelölt van, az egyik valóban jó (bár azért klíváncsi lennék, ki mit tart jónak), a másikról viszont semmiféle infóm sincs.
Hát remélem egy újabb Murdoch-klónra azért csak nem mondják, hogy "hochkarätige", (értékes) a németek azért megválogatják a jelzőiket. Mindenesetre telhetetlenségünk maximális. :) Legalább a plakát már elkészült...
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Jelen állás szerint Diaconu nem fordult be a célegyenesbe, szemben másokkal. Még tényleg több jelölt van, az egyik valóban jó (bár azért klíváncsi lennék, ki mit tart jónak), a másikról viszont semmiféle infóm sincs.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

http://www.boxing.de/newscenter/single- ... ri/48.html

Az Uni honlapja szerint "hochkarätiger" azaz értékes, jó nevű ellenfele lesz Erdeinek és napokon belül bejelentik. Mik vannak...
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Tarvert neki. Most kezdett el edzeni. Január 27-ig van 6 hét kb. Elég az neki nem kell túlzásba vigye az edzést...:D
Ha Tarver lennék lebecsülném Zsoltit és arra gondolnék , hogy egy övvel sokkal pénzesebb meccseket lehetne összehozni....
De úgyse lesz ebböl se semmi.
ivan
Újonc
HozzászólásokCOLON 18
CsatlakozottCOLON 2006-02-24 15:38:31
Tartózkodási helyCOLON Veszprém

Hozzászólás Szerző: ivan »

Ahogy várható volt Chad Dawson is kiesett a kalapból. Maradt Diaconu és Hurka Gyurka. KÁÁÁR!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Ha a WBO NABO bajnok ellen menne Zsolti akkor már nagyon nagy hirig lenne az USA-ban. Tudna róla mindenki...valami hurka lesz az ellenfél szinte biztos.Aztán megint hurka és megint.....nem lesz itt címegyesítés soha :( (NE legyen igazam.)
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Az Uni honlapjára tegnap feltették, hogy jan. 27-én bokszol, meg a jegyárakat. :)
Szerintem valami nagyon tré ellenfelet fognak előrángatni, olyan Murdoch-Collajani keveréket, bár ne legyen igazam.

Pl: a WBO Asia-Pacific bajnoka, Alexej Trofimov:
http://www.boxrec.com/boxer_display.php?boxer_id=033673
Bár idén még nem bokszolt, viszont a mérlege jól hangzana, mikor bemondaná a speaker.

Aztán ott van a zseniális Henry Saenz, aki a boxrec szerint még mindig a WBO Latino bajnoka, az interkonti bajnokot (Kanfouah) sajnos lenyúlta Thomas Ulrich jan. 13-ra. Meg van még egy WBO NABO bajnok is.. :)

Akkor ott van a WBO TOP15, ahol még bárki-bármikor beugorhat az utsó helyekre, mint anno Murdoch. A 10ből csak Diaconu tűnik elérhetőnek és viszonylag olcsón megszerezhető (valahol 40-50ezer dollárt olvastam), Hallnak is jelenése van decemberben, viszont szvsz William Joppy nem lenne olyan rossz név év eleji bemelegítőnek.
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Mint a Golota-Michalczewskinek Kam-kam-kamcsatkán?
В Советском Союзе нет секса, только любов!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

capture írtaCOLONÍgy van az Universum sosem volt az az istáló aki kockáztatná valamelyik bajnokukat kivéve...Ha esetleg összejönne a meccs bár kétlem akkor nagyon szurkolnék Erdeinek de szerintem azért még ott nincs hogy felvehetné a versenyt Jones-sal még így se.Ez egy nagy iramu meccs lenne de Jones beugrásokból megtudná zavarni Erdeit főleg a fantasztikus kombinációival és testütéseivel.Ez az én véleményem, bár nem így lenne. :wink:
Te, hol lenne ez nagy iramú meccs? A pénz viszont már valós akadály lehet. Főleg, hogy az a pénz diktálna, amit valamelyik nagy amerikai televíziós társaság fizetne abban az esetben, ha Jones egy - ott - ismert bokszolóval csapna össze.

Én még mindig inkább abban hiszek, hogy összejöhet egy címegyesítés valakivel. Mintha korábban Don King magyarázott volna valami Adamek-Erdei párosítást Irakban, bár ennek legalább akkora volt a valószínűsége, mint a meccs helyszínének.
Camo
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Szerintem hagyni kéne ezt a boxrecet...
Semmi értelme sincs követni.
Zsolt szempontjából a WBO ranglista, és a fightnews, és a Ring Magazin ranglistája a mérvadó.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Nekem a legjobban az teccik hogy Librado Andradet Zsolt ele teszik, aki nem is felnehezsulyu. Vagy azza teszi hogy toltott a ringben nem egesz egy menetet egy olyan ellenfel ellen aki 2 fonttal tullogott a hataron?...nevetseges...
You will never walk alone!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

pacquiaofan írtaCOLONSziasztok!

A Boxrec-en Zsolti a nyolcadik helyre kerult. Orultek ezek...
Nem ertem, Tarver siman kikapott B-Hop-tol es az elso helyen van. Ez meg hogy a jo francba jon ossze. Na mindegy a fightnews-on meg mindig vezet.

Annyira felesleges figyelni a boxrec-et, kár is szót ejteni miatta. Az egész boxrec rangsor egy vicc, úgyhogy teljesen mindegy hova rangsorolja Erdeit.
Bosco
BUTTON_TOPIC_LOCKED