Erdei Zsolt 5.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_TOPIC_LOCKED
pacquiaofan
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2006-02-02 12:33:54

Hozzászólás Szerző: pacquiaofan »

Sziasztok!

A Boxrec-en Zsolti a nyolcadik helyre kerult. Orultek ezek...
Nem ertem, Tarver siman kikapott B-Hop-tol es az elso helyen van. Ez meg hogy a jo francba jon ossze. Na mindegy a fightnews-on meg mindig vezet.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Ma fél 8 kor az Radio Cafe-n (FM 98.6) lesz Zsolttal egy interjú. Téma: Roy Jones Jr.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Nem Drews megy Branco ellen? Ha nyer, akkor tuti nem lesz cimegyesites. UNI a 2 cim megiscsak jobban mutat mint 1 elven megprobalja benyelni az oveket.


Szerintem Dawson meccsre nem sok sansz van, mert elegge hulyet csinalt magabol az UNI a Drews miatt.
Diaconurol pletykaltak. Azt szivesen elhiszem. Orulnek ha annyival bevallalosabb lenne az UNI hogy Diaconut hozza konnyu ellenfel kategoriaban.
Szerintem valasztanak valaki mast (C kategorias bunyost, aki biztos verheto)
You will never walk alone!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Indítottam egy szavazást így topikon belül, ami aztán majd idővel átkerül az archívumba (maga a topik futhat majd tovább).

Nekem az az érzésem, hogy legközelebb vagy Diaconu, vagy pedig Dawson lesz Madár ellenfele. Biztosra veszem, hogy az Uni gondolkodik a Branco elleni címegyesítésben, viszont azzal is tisztában lehetnek, hogy nem biztos, hogy a kisfia születése után közvetlenül teljesen fel tud készülni Zsolt mentálisan és fizikálisan egy ilyen meccsre. Ezért talán egy relatív könnyebbnek ítélt ellenfél fog jönni, aztán utána jöhet akár a címegyesítés. Persze ez csak fikció, pár hét múlva biztosan okosabbak leszünk.
Beast_Pete
Kihívó
HozzászólásokCOLON 119
CsatlakozottCOLON 2005-02-17 23:48:46
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Beast_Pete »

Azért reménykedjünk! Nagyon örülnék, ha létrejönne a mérkőzés.
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

faceload írtaCOLONTud valaki reszleteket Erdei szerzodeserol? Mennyi penzert lehetne kivasarolni?

Jo lenne ha meg tudna pattanni valamilyen nevesebb amcsi promociohoz. Ott megszerveznek neki a Jones meccset, utanna pedig johet a vilaghirnev :p
És melyik promóció akarná kivásárolni Zsoltit? Szerintem nem is ismeri sajnos odakint senki. Leszámítva a szakértőket. De nem bennük van a pénz, hanem a hamgurgerkajálókban. Ez az oka, amiért nem lesz meccs. Jones nem tudna elszámolni egy esetleges vereséggel. Meg hát idegenbe kell menni... Kár érte.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Tud valaki reszleteket Erdei szerzodeserol? Mennyi penzert lehetne kivasarolni?

Jo lenne ha meg tudna pattanni valamilyen nevesebb amcsi promociohoz. Ott megszerveznek neki a Jones meccset, utanna pedig johet a vilaghirnev :p
You will never walk alone!
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Hozzászólás Szerző: capture »

Így van az Universum sosem volt az az istáló aki kockáztatná valamelyik bajnokukat kivéve...Ha esetleg összejönne a meccs bár kétlem akkor nagyon szurkolnék Erdeinek de szerintem azért még ott nincs hogy felvehetné a versenyt Jones-sal még így se.Ez egy nagy iramu meccs lenne de Jones beugrásokból megtudná zavarni Erdeit főleg a fantasztikus kombinációival és testütéseivel.Ez az én véleményem, bár nem így lenne. :wink:
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Az a baj, hogy ez nem jelent semmit. az UNI nem fog annyit tejelni Jonesnak hogy osszejojjon a meccs.
You will never walk alone!
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Champion: ZSOLT ERDEI HUN


1. Roy Jones, Jr. (NABO) USA :!: :!: :!: :!:

2. Stipe Drews CRO

3. Julio Gonzalez USA

4. Hugo Garay
ARG

5. Chad Dawson
USA

6. Adrian Diaconu
ROM

7. Antonio Tarver
USA

8. Glencoffe Johnson
JAM

9. Richard Hall
JAM

10. Thomas Ulrich
GER

11. Paul Briggs
AUST

12. Prince Badi Ajamu
USA
13. William Joppy USA
14. Mehdi Sahnoune FRA
15. Danny Santiago USA


http://www.wbo-int.com/
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

És még egy listára felkerült Zsolt. A Ring Magazine súlycsoportoktól független 100-as listáján Madár a 49-ik, tavaly a 60-ik volt. Csak Tarver előzi meg a súlycsoportból (26), ha Hopkinst nem számítjuk bele.(5)

05-Hopkins
26-Tarver
49- Erdei
50-Woods
51-Johnson
63-RJJ
70-Adamek
---------------
A legjobb nehézsúlyú W. Klitschko 72.
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Végre v.mi jó hír a magyar boksznak ez nagyszerű dolog hogy végre elismerik fightnews-os szerkeztők hogy igen is helye van a legjobbak között ennek a magyar bokszolónak és abban is reménykedek hogy az amcsik kezdenek megbarátkozni a nevével mert jelen állás szerint ő a legjobb !!!! :)
www.profiboksz. hu az igazi!
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Szerintem abszolút jogosan érdemelte ki ezt az igen hízelgő elismerést. Ugyanakkor a félnehézsúly nem jelenleg éli "virágkorát", de ez már csak olyan szokásos "magyaros" fanyalgás:) Gratula Zsoltinak, reméljük nem kell sokat várni azokra a magyar bokszolókra, akik képesek betölteni a visszavonulása után keletkezett űrt. Na ez most eléggé úgy hangzott, mintha máris bejelentette volna nyugdíjba-menetelét..:) 1-2 jó év még minimum van benne, legfőbb cél, hogy néhány TOP 10-es riválist még legyőzzön, és lehetőség szerint 1-2 övet még begyűjtsön. Mondjuk ez a 2 cél leginkább a bokszistálló mentalitásától, illetve céljaitól függ. De ez már 1 másik téma...:)
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Erdei Zsolt 5.

Hozzászólás Szerző: PTM »

Na ehhez az eredményhez mit szóltok??


Erdei a legjobb félnehézsúlyú a Fightnews-on!
2006-11-04 14:44:23 / hollywood

Nagyon nagy szakmai elismerés érte Erdei Zsoltot, ugyanis a világ legnépszerűbb online bokszmagazinja, a Fightnews.com szervezetektől független rangsorát már a magyar klasszis vezeti. Madár olyan világsztárokat utasított maga mögé a rangsorban, mint Antonio Tarver, Roy Jones vagy Glen Johnson. Ahogy arról már korábban beszámoltunk a veretlen magyar bokszoló legközelebb várhatóan január 27-én lép kötelek közé.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_TOPIC_LOCKED