Petrányi Zoltán topikja

Minden, ami profiboksz!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Hozzászólás Szerző: Csepi »

cezi írtaCOLONoff.

ma lattam a florian ternel egy bentley-t, petranyi box promotion felirattal. az a tietek volt? szep kigyurt fiatalember szallt ki belole, egy hibaja volt: ordas bunko modon ugy parkolt, hogy majdnem a teljes jardat elfoglalta. azert csak majdnem, mert a kocsi seggenel volt egy oszlop tablaval, es kicsit beljebb kellett allnia. ugyan igy sem fert el senki (szegeny oreg mamika ugy preselte at magat a kocsi es a tabla kozott) a jardan, vagy fuvon kellett menni, vagy az uttesten...

on.
Nem láttam az említett parkolást, de a fiatalember semmiképp nem bunkó. Hidd el, nagyon kultúrált.
Amúgy mostanában valóban nehéz parkolni a Flórián-téren, mert a parkoló egy részét feltúrták, és alig van hely.

Csepi
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

off.

ma lattam a florian ternel egy bentley-t, petranyi box promotion felirattal. az a tietek volt? szep kigyurt fiatalember szallt ki belole, egy hibaja volt: ordas bunko modon ugy parkolt, hogy majdnem a teljes jardat elfoglalta. azert csak majdnem, mert a kocsi seggenel volt egy oszlop tablaval, es kicsit beljebb kellett allnia. ugyan igy sem fert el senki (szegeny oreg mamika ugy preselte at magat a kocsi es a tabla kozott) a jardan, vagy fuvon kellett menni, vagy az uttesten...

on.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
hul345
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2007-05-08 18:25:12

Hozzászólás Szerző: hul345 »

A sportember mindig csak az edésben és a kitartásában bízhat.
Én anno abbahagytam a saját sportom 17 évesen. De Te ne tedd.
Hozzá nem értő, de bokszot szerető.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Értem én, elolvastam a monoklin mindent, de azért nem példátlan, hogy a szóbeli megegyezésekből nem lesz semmi. Elég gondolni Tyson bármelyik visszatérő mérkőzésére.
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Romsy írtaCOLONRészvétem, de ami nem is volt, azt általában nehéz sajnálni. Vagy már volt szerződés?
Sok visszatérő lesz még, talán leakad az egyik valamikor.
Jaj Romsy! Hogy mondjam, hogy megértsd!
A szerződés ugyan nem lett aláírva, de mivel ők kerestek minket, és mi rámondtuk az igent, joggal hihettük, hogy lesz meccs.
Szerinted van olyan versenyző, akit hidegen hagyna a dolog, mert még nem volt aláírva a szerződés? Nem mondod komolyan?

Csepi
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Részvétem, de ami nem is volt, azt általában nehéz sajnálni. Vagy már volt szerződés?
Sok visszatérő lesz még, talán leakad az egyik valamikor.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

:( Énis sajnálom! :(
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Nagyon sajnálom Csepi!
Tényleg szurkoltam, hogy összejöjjön a mérkőzés! :(
bandi
-----------------
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Bárcsak szóba se jött volna, hogy Botha ellenfele lehetek, mert így nagyon fáj! Mintha elvettek volna valamit, ami az enyém volt!

Csepi
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Bár kedvelem Botha-t, de ha összejön Csepivel a mérkőzés, akkor természetesen Csepinek szorítok én is!! :)

Nem lehet annál szebb, mint beverni párat annak, akit az ember kedvel...

Megértelek Csepi... :mrgreen:
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Gooo CSEPI goooooo
hul345
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2007-05-08 18:25:12

Hozzászólás Szerző: hul345 »

De nagyon szurkolunk. Csak ügyesen bátran. Tedd oda magad!!!
Hozzá nem értő, de bokszot szerető.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Csepi írtaCOLON
Néhány szóban leírom, hogy történtek az események.
Négy napja, azaz kedden, kérdezték meg Paszterkó Lászlótól (ő szervezi a külföldi mérkőzéseimet) e-mailon keresztül, hogy vállalnám-e a mérkőzést. Az emailben azt írták, hogy lesérült Botha ellenfele, és elvállalnám-e a meccset. Néhány perc múlva tudtam meg a hírt, természetesen azonnal megnéztem a boxrecet. Bob Mirovic volt beírva ellenfélnek, azóta is ő van. Logikusnak tartottuk, hogy Mirovic a lesérült ellenfél.
Ugyanez volt a helyzet a Richel Hersisia és a Danny Williams elleni mérkőzésem előtt is.
Amikor Félix felhívott, és kérdezte, hogy elvállalnám-e Williams ellen a mérkőzést, majd elolvadtam az örömtől. Két nappal később hívtam Fékixet, hogy még mindig más van beírva a boxrecen. Mondta, hogy ne idegeskedjek, folynak az egyeztetések. Persze én idegeskedtem akkor is, és idegeskedek most is. Naponta többször is megnézem, hogy beírták-e már a nevem. Belehalnék, ha mégsem bokszolhatnék Botha ellen.

Csepi
Szurkolunk!
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Néhány szóban leírom, hogy történtek az események.
Négy napja, azaz kedden, kérdezték meg Paszterkó Lászlótól (ő szervezi a külföldi mérkőzéseimet) e-mailon keresztül, hogy vállalnám-e a mérkőzést. Az emailben azt írták, hogy lesérült Botha ellenfele, és elvállalnám-e a meccset. Néhány perc múlva tudtam meg a hírt, természetesen azonnal megnéztem a boxrecet. Bob Mirovic volt beírva ellenfélnek, azóta is ő van. Logikusnak tartottuk, hogy Mirovic a lesérült ellenfél.
Ugyanez volt a helyzet a Richel Hersisia és a Danny Williams elleni mérkőzésem előtt is.
Amikor Félix felhívott, és kérdezte, hogy elvállalnám-e Williams ellen a mérkőzést, majd elolvadtam az örömtől. Két nappal később hívtam Fékixet, hogy még mindig más van beírva a boxrecen. Mondta, hogy ne idegeskedjek, folynak az egyeztetések. Persze én idegeskedtem akkor is, és idegeskedek most is. Naponta többször is megnézem, hogy beírták-e már a nevem. Belehalnék, ha mégsem bokszolhatnék Botha ellen.

Csepi
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Darien írtaCOLON
Ha jól tudom, Mirovic lett volna eredetileg az ellenfél, de megsérült, így került képbe Csepi. Ezek szerint a boxrec-en még nem javították ki.
2 napja még nem volt kint semmi a boxrecen...
You will never walk alone!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Ha jól tudom, Mirovic lett volna eredetileg az ellenfél, de megsérült, így került képbe Csepi. Ezek szerint a boxrec-en még nem javították ki.
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

bandi
-----------------
bandi78
Super Champ
HozzászólásokCOLON 892
CsatlakozottCOLON 2002-11-19 19:34:20

Hozzászólás Szerző: bandi78 »

Csepi írtaCOLON
norb írtaCOLONNehezebb dió? Súlyos KO-vereség az 1. menetben!!! :(
Szia Norbi!

Két dolog biztos a meccsel kapcsolatban. Az egyik, hogy a hátam mögött bevágok egyet Bothának! A másik, hogy nem lesz vége az első két menetben (hacsak ki nem fekszik Botha az elején :D )

Csepi
Nem véletlenül szeretjük annyira Csepit!
Hajrá! De vigyázz közben magadra! és valami designos bevonulást kérünk... :) és vidijót... :) meg a jövő heti lottószámokat is... :) na jó, azt nem. hajrá Csepi, hajrá Petra! :)
bandi
-----------------
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Csepi

Próbálj majd meg légyszi felvételt szerezni a meccsrõl, mert valszeg nem lesz könnyen beszerezhetõ,viszont mi nagyon kiváncsiak leszünk rá.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

faceload írtaCOLON
miszter írtaCOLONAz ember a bal hóna alá satuzza a szembenálló ellenfél fejét, és a jobbjával hátul a dereka előtt be-be ver neki egyet-egyet.... :lol:
köszi a magyarázatot
Nincs mit... A módszer előnye, hogy ugyanakkor vesézni is lehet, meg pirospecsenyézni is... (seggrepacsi) :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY