Petrányi Zoltán topikja

Minden, ami profiboksz!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

miszter írtaCOLONAz ember a bal hóna alá satuzza a szembenálló ellenfél fejét, és a jobbjával hátul a dereka előtt be-be ver neki egyet-egyet.... :lol:
köszi a magyarázatot
You will never walk alone!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Az ember a bal hóna alá satuzza a szembenálló ellenfél fejét, és a jobbjával hátul a dereka előtt be-be ver neki egyet-egyet.... :lol:
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

faceload írtaCOLONHátad mögött? Ezt nem igazán értem...
Nem láttad még az Ali-féle trükköt? Pedig ütötte már Csepi, és mások is, még amatőr meccsen is figyelmeztettem ilyenért versenyzőt. :D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Hátad mögött? Ezt nem igazán értem...
You will never walk alone!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Csepi írtaCOLON
norb írtaCOLONNehezebb dió? Súlyos KO-vereség az 1. menetben!!! :(
Szia Norbi!

Két dolog biztos a meccsel kapcsolatban. Az egyik, hogy a hátam mögött bevágok egyet Bothának! A másik, hogy nem lesz vége az első két menetben (hacsak ki nem fekszik Botha az elején :D )

Csepi
Hajrá Csepi! Szurkolunk Neked! Parókás bevonulás lesz? :D
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Hozzászólás Szerző: Csepi »

norb írtaCOLONNehezebb dió? Súlyos KO-vereség az 1. menetben!!! :(
Szia Norbi!

Két dolog biztos a meccsel kapcsolatban. Az egyik, hogy a hátam mögött bevágok egyet Bothának! A másik, hogy nem lesz vége az első két menetben (hacsak ki nem fekszik Botha az elején :D )

Csepi
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát remélem nem lesz semmi maradandó károsodás...
norb
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2003-11-09 11:34:32

Hozzászólás Szerző: norb »

Nehezebb dió? Súlyos KO-vereség az 1. menetben!!! :(
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szerintem Botha nehezebb dió lesz, mint Williams volt, vagy Denis.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
tjl
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2006-05-07 13:24:17

Hozzászólás Szerző: tjl »

2 hét múlva?
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

http://www.origo.hu/sport/boksz/20070619magyar1.html

Bakker, ez tényleg elképesztő! :D Szorongasd meg jól Csepi! :!:
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Csepi vs Botha???
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Hozzászólás Szerző: Csepi »

dp írtaCOLONCsepi, úgy őszintén.
Azért jólesett, nem? (mármint a néni kedvessége, és amiket mondott rólad) :wink:
Az első pillanatban hízelgő volt, de amikor rájöttem, hogy a nénike mennyire nincs képben, akkor inkább kínosnak éreztem! A beszélgetés, így utólag visszagondolva, nagyszerű volt. Ki nem hagynám, hisz szerintem nagyon egyedi lehetőséget kaptam a nénitől!

Csepi

Ui: Egyszer volt már egy birkózós sztorim. Tavaly megállított egy kb. 40 éves nő. Mondta, hogy látta a meccsemet a tévében, és szerinte nagyon jó voltam. Természetesen jól esett, de kicsit lehervasztó volt, amikor megkérdezte, hogy birkózok-e még. Mondtam, hogy már visszavonultam, mert egy dobásnál megsérült a vállam.
Eddig ez volt a legpoénosabb sztorim, de a szombati beszélgetésem az nénikével átvette az első helyet.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Csepi, úgy őszintén.
Azért jólesett, nem? (mármint a néni kedvessége, és amiket mondott rólad) :wink:
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Hey, ez érdekes volt.

Olyan jól írtad le, mintha újságcikket olvastam volna. :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Re: Petrányi Zoltán 2.

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Mulatságos dolog történt ma velem. Nem túl szakmai, de annyira vicces, hogy nem titkolhatom el előletek!
Múlt héten jelent meg a Küzdőtér magazin e havi száma. Van benne egy oldalas cikk rólam, melyben nehézsúlyú jelentkezőket keresek, akik szívesen kipróbálnák a bokszedzést, esetleg a versenyzést is. A cikk végén le van írva a telefonszámom is.
Már többen is érdeklődtek, hogy miről van szó. Természetesen mindenkit szívesen felvilágosítottam.
Ma délután felhívott egy hölgy. Mondta, hogy olvasta az újságban, hogy edzéseket tartok, és szeretné megtudni miről van szó.
Pont az öltözőben voltam. Elmondtam neki néhány szóban, hogy nem csak versenyzőkkel foglalkozom, hanem hobbi szinten érdeklődőkkel is.
A következő kérdése az volt, heti hány edzésen kell részt venni, egy hobbistának, és hány edzésen egy versenyzőnek. Az előző néhány érdeklődő is hasonló kérdéseket tett fel, tehát ez rendben is lett volna. Ez a hölgy viszont, a hangja alapján, nagyon öregnek tűnt, ezért csak néztem nagyokat.
Nem akartam megbántani, ezért nem említettem neki, hogy egy bizonyos kor felett nem ajánlott a boksz. Egyre kényelmetlenebbül éreztem magam! Nem tudtam mit csináljak. Az is eszembe jutott, hogy valaki szórakozik velem, de a nénike annyira udvarias volt, hogy ezt a gondolatot elvetettem. Gondoltam lesz, ami lesz, ezt a beszélgetést már végig viszem. Elmondtam, hogy versenyző csak olyan lehet, akinek van valami küzdősport múltja, és legalább heti négy edzésre ideje. A hobbistáknak nincs alsó limit, jönnek, amikor tudnak, de azért őket is meghajtom edzésen. Közben ő szorgalmasan bólogatott, vagyis hümmögött a telefonba.
Amikor mondandóm végére értem, néhány másodperc szünet következett. Kezdtem fellélegezni, gondoltam rájött, hogy nem az ő sportága a boksz.
Tévedtem, mert a néni folytatta. A következő kérdés után én hallgattam néhány másodpercig! Ezt figyeljétek! Egy edzésen kb. hány ütést kap egy versenyző és hányat egy hobbista? Megint előjött a gondolat, hogy valaki szórakozik velem, de annyira őszinte volt a néni hangja, hogy összeszedtem magam és próbáltam ésszerű választ adni.
Elmondtam, hogy a hobbisták inkább csak zsákolnak és kézbe ütnek. A versenyzők ugyan szoktak élesben bokszolni egymás ellen, de nem szoktuk számolni a bekapott ütéseket.
A következő kérdésen már nem lepődtem meg. Milyen sérülések fordulhatnak elő edzésen?
Nem tudtam mit tegyek! Valahogy megint rávettem magam, hogy komoly maradjak és válaszoljak, de ekkor már kicsit viccesre vettem a dolgot. Válaszom: Tavalyi felmérés szerint, a boksz a legegészségesebb sportágak egyike. Biztonság szempontjából, csak az úszás előzi meg. Kb. tíz másodperces hallgatás következett. Megijedtem, hogy esetleg megbántottam a nénikét, a gúnyosnak tűnő vicces válaszommal.
Azt mondta, hogy ez elég hihetetlennek tűnik számára, de természetesen hisz nekem, mert a cikk alapján, amit rólam olvasott, kizártnak tartja, hogy becsapnám őt.
Olyan csapdába kerültem, hogy gőzöm nem volt, hogy mászom ki belőle. Nem is tudom mit válaszoltam neki. Valami olyasmit mondtam, hogy azért van veszélye is a boksznak, de ha megfelelő a felkészültség, akkor nagy arányban csökkenthető a sérülés veszélye.
Biztos voltam benne, hogy nincs több kérdése, pedig a java még hátra volt. A következő kérdéssel még minden rendben volt, de ami utána következett…!
Mennyibe kerül egy edzés? Erre még simán válaszoltam, de már érezhette a hangomon, hogy nem sok kedvem van ehhez a beszélgetéshez.
Épp arra gondoltam, hogy elkezdek hallózni, mintha nem hallanám őt, és lenyomom a telefont, amikor mondta, hogy az unokáját szeretné beíratni hozzám, akit ő nevel. Szegénykét csúfolják a társai az iskolában, pedig nem is kövér, csak jó húsban van. Egyből átéreztem a helyzetet, hisz valamikor régen, én is azért kezdtem el bokszolni, mert kövér voltam, és csúfoltak a suliban, ráadásul engem meg is vertek.
Megkérdeztem, hogy hány éves a fiú. Majdnem hanyatt vágtam magam a választól! Azt mondta a néni, hogy nyolc éves, de nem fiú, hanem kislány! Sajnálom, hogy nem rögzítettem a beszélgetést, mert fantasztikus volt! Szerintem hebegtem-habogtam, mert mondta is egyből, hogy ne ijedjek meg, mert nagyon stramm kislány.
Valamit még mondott, de nem tudom, hogy mit. Aztán hirtelenen megkérdezte, hogy elvállalnám-e az unokája KIKÉPZÉSÉT?
Ha hiszitek, ha nem, én már szabályosan izzadtam. Olyan kedvesen beszélt hozzám, hogy egyszerűen nem tudtam, és nem is akartam vele durváskodni.
Próbáltam nyugodtan elmondani, hogy senkit nem szoktam kiképezni, csak edzéseket tartok. Azt is mondtam, hogy nagyon fiatal még a kislány a bokszhoz, inkább néhány évvel később kellene megpróbálni. Erre azt mondta, ő is fiatalnak tartja ehhez a kemény sportághoz, épp ezért arra szeretne megkérni, hogy birkózó edzést tartsak neki!
Erre egyszerűen nem tudtam mit mondani! Hallgattam! Ekkor már nagyon kíváncsi lettem a nénire, mert a beszéde alapján nagyon értelmesnek tűnt, ahhoz, hogy ilyen hülyeséget kérjen tőlem. Arra gondoltam, hogy kandi kamera áldozata lettem, de nem láttam kamerát az öltözőben, tehát ezt is kizártam. Biztos voltam benne, hogy valaki szórakozik velem.
Komoly maradtam, és mondtam a néninek, hogy én bokszedzéseket tartok. Mondta, hogy tudja, de mindenképp rám szeretné bízni az unokáját, mert megbízhatónak, szimpatikusnak és igazi sportembernek tart engem.
Erre nem tudtam mit mondani, csak azt, hogy nem vagyok birkózóedző. Lányok ugyan járnak hozzám edzésre, de mind 15 évnél idősebbek, és kimondottan csak bokszra tanítom őket.
Erre a néni nagyon udvariasan elnézést kért, hogy feltartott, és elköszönt.

Hát nagyjából ennyi. Még mindig a hatása alatt vagyok.

Csepi
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 2 Csepi-kor.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Petrányi Zoltán topikja

Hozzászólás Szerző: Erwin »

fly írtaCOLONna a Csepi topikot már ne keresse senki... eltávozott az örök vadászmezőkre :(
Ebben sajnos nekem is van részem, mégha nem is volt szándékos a dolog :(. Bocs mindenkitől. Viszont itt az új Csepi topik, lehet továbbra is írni ebben a témában.
leone510 írtaCOLONA stuttgarti gáláról:

Egy rövid összefoglalót adtak Petrányi Csepi mérkőzéséről, aki bár UD vereséget szenvedett négymenetben, a képek alapján egyáltalán nem "játszott" alárendelt szerepet. Sőt, remekül jabelt és egy remek jobbfelütéssel keményen eltalálta fiatal ellenfelét a másodikban. Mondhatni megdolgozott a pénzéért, nem úgy mint a főmeccses argentin.
Chagaev írtaCOLONA ZDF-es összefoglaló alpján semmilyen tuti következtetést nem lehet levonni, Csepi is, meg a német is talált, a német tűnt agresszívabbnak (Csepi végül is csak egy felhozó ellenfél volt, akit Roth-nak ki kellett volna végeznie), a negyedikre Csepi már eléggé kifulladt.
A pár perc alapján szorosan győzött a német.
Tavaly októberben volt szerencsém a helyszínen látni a Dieter Roth vs Kovács Károly meccset, ami az Erdei vs Sahnoune gála programjában volt. Roth akkor pontozással nyert, de már akkor is látszott, hogy ő az egyik leggyengébb az Uni-Spotlight feltörekvő bunyósai közül (megvan a meccs videója, ha esetleg lesz rá igény, akkor felteszem valamikor az ftp-re). Jó felépítésű a német, de semmi extrát nem tudott mutatni, pedig őszintén szólva Kovács nem egy világverő bokszoló. Fölényben volt a meccs nagy részében Roth, de pl a 4. menetben Karcsi majdnem padlóra küldte egy jobbossal. Csepi is ott volt, ő volt Kovács ringsegédje, így biztosan volt támpontja mostani meccsre is.
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 2 Erwin-kor.
BUTTON_POST_REPLY