Petrányi Zoltán topikja

Minden, ami profiboksz!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Csepi

Olvastam a monoklin, hogy volt sajtótájékoztató, stb. Ha máskor is van ilyesmi, akkor szólhatnál nekünk is, mert ha tudunk elmegyünk és szivesen írunk róla mi is.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Csepi
Mérkõzésszervezõ
HozzászólásokCOLON 621
CsatlakozottCOLON 2002-11-09 22:50:14

Hozzászólás Szerző: Csepi »

Boldog, (boksz)élményekben gazdag új évet kívánok mindenkinek, Koppenhágából!


Csepi
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

No tessék még egy...így hogy olvassak vissza?!
:?
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

bár személyesen nem ismerem, de a record-tól függetlenül teljes riszpekt Csepi felé!!!!
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Köszönöm az egyöntetű véleményáramláshegyeket...valószínű ezért szeretlek benneteket és persze tisztellek...
Monnyuk ez az uccsó (WNB) kicsit közérthetőbb és magyarázóbb volt...ezért neki hiszek leginkább, bár a többiek sem voltak sértőek (amit el is várok).
Azaz, visszamegyek az időben és valszeg szebben fogom megkérdezni, mi szükség van erre a topikra? Persze akkor már (ha minden igaz) sokkal tájékozottabb leszek és elfogadom, hogy egy-egy reakció nem annyira topik-függö vagy nem tűnik annak...(már a szabályzat szerint)
Jön az élc: örülök, hogy sikerült összekovácsolnom (nem Kokó :wink: ) a tvisztelt 1begyűlteket...
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: WNB »

grabanc,

Ha teheted, olvasd el az alábbi 2 hozzászólást (az oldalak elején) - ebben a sorrendben:

# Petranyi Zoltán 2 / 2006-11-12 01:34:44

# Petrányi Zoltán 2 / 2006-11-13 11:28:47

Ha még nem éreznéd, hogy miért kérhettem ezt most, az adott kontextusban, akkor olvass bele még, ha teheted, a régi Petrányi Zoltán topik maradványaiba is az elejétől (csak a legfrissebb 4 oldal nem elérhető, de a kezdetektől a 706-os hozzászólásig minden böngészhető)...

http://www.profiboksz.hu/forum/viewtopi ... sc&start=0

Itt meglehetősen sok dologról olvashatsz, és a legfontosabbaknak valójában az égvilagon semmi köze Csepi konkrét bokszpályafutásához, és még a kevesbé fontosaknak is csak legfeljebb részben...

Címszavakban:

# Petra (über alles)
# Sors, karma, végzet - Ordas úr feat. bárányok
# Igaz történet a koktélkedvelő El Ingenioso Hidalgo de Don Quijote de la Mancha és hű fegyverhordozója curacao-i kalandozásairól és igazságkereséséről (a bokszsport, valamint a koktélok világában)
# ...

Ha vagy olyan kedves, és megteszed, hogy még ezekbe is beleolvasol, de történetesen továbbra sem értenéd, hogy miért lehet Petrányi Zoltánnak folytatásos topikja itt [~a lovasszobor megiscsak túlzás lenne], akkor engedd meg, hogy minden felebaráti kötelező tisztelet és türelem mellett is udvariasan - valamint harag nélkül és nem hivatalosan - elküldjelek a picsába (mondhatnánk).

Mindent összevetve: Csepi egy olyan fickó (és ez nyilvanvaló, ha olvasod), akinek van füle a hallásra, szeme a látásra, szíve arra, amire az kell - függetlenül attól, hogy mit látsz a rekordjában a boxrecen. És ez valószínűleg már azután is így marad, ha történetesen egy dobás utáni végzetes vállsérülés után tényleg visszavonhatatlanul visszavonul a birkózástól...és már sosem láthatjuk a tatamin...illetve a trapézon...vagy a gerendán....esetleg a lovon, legfeljebb csak szobor alakban.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

grabanc

Igazából szerintem teljesen lényegtelen, hogy Csepit szeretjük, vagy sem. Ez nem egy rajongói fórum, ahol csak olyan bunyósnak lehet topikot nyitni, akit kedvelünk. Csepi évek óta fórumozik változó intenzitással, és talán ezért is van az, hogy sokakat érdekel a véleménye, vagy hogy mi történik vele, körülötte. Ezért simán van ennek a topiknak létjogosultsága.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

grabanc írtaCOLONCsak úgy miheztartás végett...most ez a topik mi a sz@rról szól tulképp? :idea:
Ez az, az eset amire igaz a sokszor idézett közhely: Ha hallgattál volna akkor bölcs maradtál volna. :wink:
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

grabanc írtaCOLONÉrtem. Nem értem. Én bajom. Nem tisztelni jöttem ide. Ha valakit tisztelek, kiderül.
Valakid? :?:
lehet, hogy csepi nem egy nagy bunyos, de barki ellen kiall, es nem fekszik le senkinek, es nem varja el, hogy ot tamogassak a birok. ezzel gyakorlatilag jobb, mint a magyar mezony 95%-a.

szoval neked mi is a bajod azzal, hogy ha valakinek, aki aktiv reszese - nem csak - a magyar profiboksznak, van egy topikja?
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

grabanc írtaCOLONÉrtem. Nem értem. Én bajom. Nem tisztelni jöttem ide. Ha valakit tisztelek, kiderül.
Valakid? :?:
Nem, személyesen nem ismerem őt. Csak elfogadom, hogy vannak akik kedveik őt, ezért topikot nyitottak neki és írnak róla. És nem kérdőjelezem meg, hogy miért teszik ezt...
Bosco
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Értem. Nem értem. Én bajom. Nem tisztelni jöttem ide. Ha valakit tisztelek, kiderül.
Valakid? :?:
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

grabanc írtaCOLONJó. Így teszek. A senkit rágjátok...sok sikert...
(ez nem személyes csak én se értem)
Hs nem érted, hát nem érted. De ne senkizd le Csepit, több tiszteletet neki (is), ha kérhetem.
Bosco
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Jó. Így teszek. A senkit rágjátok...sok sikert...
(ez nem személyes csak én se értem)
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

grabanc írtaCOLONJa értem, akkor csak én vok annyira korlátolt, hogy ezt nem vettem észre...mert mit is akarunk mi (én) Petrányi szakitól?...
Persze jó ha fújjátok az egy követ... :roll: :?
Most szerettyük embert vagy?
Nem értem mi a gondod, komolyan. Ha nem érdekel Csepi, akkor ne írj ebbe a topikba.
Bosco
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Ja értem, akkor csak én vok annyira korlátolt, hogy ezt nem vettem észre...mert mit is akarunk mi (én) Petrányi szakitól?...
Persze jó ha fújjátok az egy követ... :roll: :?
Most szerettyük embert vagy?
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Szerintem elég egyértelmű, hogy nem miről, hanem kiről szól a topik :). Végülis a címében is bent van :).
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

grabanc írtaCOLONCsak úgy miheztartás végett...most ez a topik mi a sz@rról szól tulképp? :idea:
Mi a gond grabanc?
Bosco
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Csak úgy miheztartás végett...most ez a topik mi a sz@rról szól tulképp? :idea:
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Megnéztem a monokli.com-on a Roth elleni meccset(összefoglaló). A srácnak talán 1 tisztább találata volt... Csepi viszont szépen találgatott, azokat adták a visszajátszásban. Már gyenge a németem, (javítsatok ki, ha szarul értettem), de mintha a német kommentátor is inkább a pirosgatyást dícsérte volna...
http://www.monokli.com/boxing/news/vide ... 0_635.html
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Csepi írtaCOLONNem láttam az említett parkolást, de a fiatalember semmiképp nem bunkó. Hidd el, nagyon kultúrált.
Amúgy mostanában valóban nehéz parkolni a Flórián-téren, mert a parkoló egy részét feltúrták, és alig van hely.
en elhiszem, hogy a fiatalember kulturalt, nem is ot bunkoztam, hanem azt, ahogy parkolt :D amugy a parkoloban volt hely, en is onnan jottem ki. plusz ha fel meterrel beljebb megy, egyik kerekkel a fuvon, akkor talan nem kell a gyalogosoknak az uttesten kigyozni. meg persze meg lehet allni messzebb is a floriantol, eros, kisportolt fiatalembernek ot perc seta nem arthat :twisted:
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
BUTTON_POST_REPLY