BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

UFC, K1, Pride... a kemény világ :)
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: supras »

Kempo-zok a Tar Józsinál a Kalászi utcában. Kedden és Csütörtökön edzünk.
siposmarton
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2004-07-12 11:53:20

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: siposmarton »

Örülök, h teccett!  ;D Én sajnos nem tudtam elmenni tegnap ???.<br>Épp ajánlani akartam a csütörtököt, m akkor ált. a Sziszi van, és megpróbál belesüríteni abba a szűk 1,5 órába, de úgy látom, akkor nem érsz rá.<br>Persze a mindenbe értsd a Vik-nál sokkal keménnyebb erősítést, és miegymást... ami csak a Sziszi fantáziájába belefér  ;D
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Supras: Te mit, es hol edzel? Amugy koszi a meghivast, de nem hiszem, hogy valtok. Az Ujpesti klubba is csak azert mentem le, ert a Misi tanitvanyaie a terem, vagyis ugyanazt tanuljuk ott is, csak egy kicsit tobb hangsulyt fektetnek az aloharcra, amirol meg tudom, hogy Thaybox, es szinten a Misitol szarmazik. Barmint az ottani 2 edzo, a Misitol tanulta a Thay-t.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: supras »

Gyertek le hozzánk nálunk sokszor van az is.
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: MadNed »

No! Voltam lent ma az ujpesti klubban. Elegge elfaradtam, mert nalunk masmilyenek az edzesek, de nagyon jol ereztem magam. Sajnos alloharc nem volt, pedig arra nagyon vagytam. Talan legkozelebb. Mindenesetre idonkent biztosan le fogok menni keddenkent.
kisede
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-07-02 14:28:54

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: kisede »

Sziasztok!<br><br>Július 11-én zajlott a BJJ világkupa. A végeredmények itt találjátok: http://www.cbjjo.com.br/campeonatos2004 ... <br>Sajnos a Gracie Barra nem nagyon remekelt. Az összes súlycsoportból csak 3 helyezettjük volt. Az abszolut feketeöves kategóriát az Jacare nyerte, akit Saulo Ribeiro 2003-ban megvert az Abu Dhabi Combat Club submission wrestling versenyen. Saulo most csak harmadik lett súlycsoportjában, de öccse Xande az első helyet hozta. Már említettem régebben, hogy múlt évben volt szerencsém Xande-val szabadharcolni (kb. három percet, a végén elkapott egy karfeszítéssel - milyen meglepő  ;D). Iszonyú technikás és agresszívnak tünt a stílusa.<br><br>Itt letölthetitek a világbajnokság egy pár meccsét:<br>http://www.x-combat.com.br/copadomundol ... ><br>...és még annyit, hogy a világbajnokság 22-én lesz. Szurkolok a Ribeiro fivéreknek
harpet
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2004-07-13 17:33:14

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: harpet »

[quote author=siposmarton link=board=MMA_forumok;num=1089375833;start=0#13 date=07/15/04 ť 12:51:38]Igen, a Dózsa Gy. úton voltunk, de a túl drága teremdíj, és a tatami hiánya átkényszerített minket a mostani helyre. Edzésdíj 6000. Ami talán jó hír, az az, hogy 3 edzésnél is ennyi volt/lesz.<br><br>Már csak 1 pontosítás, az a 20:00 az igazából 19:45  ;)[/quote]<br><br><br>Oké, elvileg 19. 45, de még a büdös életben nem kezdtünk akkor. ;D ;D ;D
siposmarton
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2004-07-12 11:53:20

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: siposmarton »

Igen, a Dózsa Gy. úton voltunk, de a túl drága teremdíj, és a tatami hiánya átkényszerített minket a mostani helyre. Edzésdíj 6000. Ami talán jó hír, az az, hogy 3 edzésnél is ennyi volt/lesz.<br><br>Már csak 1 pontosítás, az a 20:00 az igazából 19:45  ;)
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: Sama »

Igen, a penz engem is erdekelne, MadNed mar felvilagositott, ezert erdekelne a tobbi iskola is.
If you don´t want pain
You don´t understand
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Hmmm a Sziszi Ujpesti edzoteremben tanit. Hmm ossze vagyok keveredve. Azt hittem neki valahol a hosok terenel van a terme. Na mind1 tenyleg le fogok menni mar egyszer, ha mast nem is, legalabb megnezni.
banza
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-07-14 15:32:21

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: banza »

Valaki mondja meg nekem, hogy mennyi az edzesdij? erosen gondolkodom rajta, hogy osztol elkezdek edzeni nalatok. (Ujpest)
harpet
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2004-07-13 17:33:14

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: harpet »

[quote author=MadNed link=board=MMA_forumok;num=1089375833;start=0#7 date=07/13/04 ť 18:58:26]Uhum. Mar gondolkoztam, hogy megnezlek benneteket egyszer. Ki a masik edzo? Thay edzesek vannak inkabb, vagy inkabb foldharcot tanultok? Milyen aranyban? Mikor is an edzesetek? Kedd, es csutortok? Hany orakor? :) Es egy pontos cimet is irhatnal, hogy ha ugy jon ki a lepes,akkor be tudjak nezni. :) Koszi :)[/quote]<br><br>A másik edzőt Szilárdnak hívják, ha a Sz. Misinél nyomod, akkor gondolom találkozhattál már velük.<br>Most nyáron kedd, csütörtök 20.00- lámpaoltásig vannak az edzések, de szeptembertől állítólag visszatérünk a hétfő, szerda, péntek, 19.30-21.00-re. Van álló és földharc is, az arány úgy 30-70 a föld javára. A helyszín az UTE Megyeri úti stadionjának a judo terme. Házszámot nem tudok, de meg fogod találni. ;D<br>
Mazsolino
Kihívó
HozzászólásokCOLON 113
CsatlakozottCOLON 2003-02-06 12:55:12
Tartózkodási helyCOLON Debrecen

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: Mazsolino »

Rickson és Mino a legjobb!!!! KÉSZ!!!
"Victory is not about first place; we are victorious when we learn from the experience and improve ourselves for the next challenge."
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Uhum. Mar gondolkoztam, hogy megnezlek benneteket egyszer. Ki a masik edzo? Thay edzesek vannak inkabb, vagy inkabb foldharcot tanultok? Milyen aranyban? Mikor is an edzesetek? Kedd, es csutortok? Hany orakor? :) Es egy pontos cimet is irhatnal, hogy ha ugy jon ki a lepes,akkor be tudjak nezni. :) Koszi :)
harpet
Újonc
HozzászólásokCOLON 9
CsatlakozottCOLON 2004-07-13 17:33:14

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: harpet »

De igen, az egyiket. Bár én nem siposmarton vagyok. :D
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Szia Siposmarton! Nalatok Viktornak hivjak az edzot?
siposmarton
Újonc
HozzászólásokCOLON 4
CsatlakozottCOLON 2004-07-12 11:53:20

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: siposmarton »

A H Thaifight Vale Tudo Team az Újpesti Judo termi edzésén is nagyon szívesen lát. Ha esetleg ez (is) érdekel.<br><br>Üdv.: SiposM
MadNed
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2004-06-28 11:01:49
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: MadNed »

Sama. Szerintem Sztaka Misinel kell tanulnod. Ha gondolod, irj egy levelet a madned@freemail.hu ra, es akkor megbeszeljuk a reszleteket.
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: BJJ - Brazil Jiu-Jitsu

Hozzászólás Szerző: Sama »

Mivel most nyari szunet van nalunk edzesen, szivesen tanulnek vmi foldharcos dolgot itt Pesten. Ha vki jar vmi ilyesmi helyre, vagy tud ilyen helyeket irjon, legyen kedves es ossza meg velem tudasat, tapasztalatait :)<br>Koszi<br>
If you don´t want pain
You don´t understand
Rigor
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2004-07-11 18:26:26
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: BJJ

Hozzászólás Szerző: Rigor »

Az Anakonda nekem is nagy kedvencem,  szvsz double leg takedown védésekor, - amikor kidobod hátra a sarkaidat,-  lehet jól bevinni. :P
BUTTON_POST_REPLY