Manny Pacquiao vs Erik Morales III

Minden, ami profiboksz!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Pacquiao nagyon gyors volt. Néha olyan érzésem volt mintha Morales lassított felvételen bokszolna, Pac-et meg gyorstekerésre állították.
Óriási volt a sebességkülönbség kettejük között. Morales lehet, hogy technikásabb, de Pac gyorsabb és nagyobbat üt, ráadásul a kombinációi, sorozásai is sokkal hatékonyabbak. Morales nem hibázott, amikor belement az adok-kapokba, mert nem nagyon tehetett mást. Pac bele kényszerítette a verekdésbe.

Ha Barrera úgy dönt, hogy vállalja a Pac elleni küzdelmet, akkor minden elismerésem az övé. Barrera kettejük meccse óta nem lett jobb, Pac viszont fejlődött. Pac akkor nagyon megverte Barrerat, ezért nem is hiszem, hogy létre jön ez a meccs.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Megnéztem a meccset, s nagyjából a következőkre tudok most gondolni.

1. Óriási differencia van aközt, amilyen Morales tavaly januárban volt, s amilyen most. Az ütései nagyon pontatlanok, magához képest "erőtlenek" voltak, nem éreztem azt a hitetetlen ütemérzéket ami mindig jellemző volt rá, azt a keménységet.

2. Pacquiao abszolút beleerősödött ebbe a súlycsoportba. Emlékszem, mikor az első meccsüket néztem, folyton azon járt az eszem, hogy Pacman úgy néz ki, mint egy kispehelysúlyú bunyós. Egyszerűen nyomasztó volt Erik Morales fizikai fölénye. Most épp az ellenkezőjét éreztem, Morales erőtlen volt és Pacquiao minden ütése csak úgy sodorta.

3. Pacquiao egyre iskolázottabb bunyós. Nem észnélkül bunyózik, egyre kevesebb jele van annak az egysíkúságnak ami még az előző meccsük javarészében is jellemezte. Teljesen módszeresen, tudatosan, precízen dolgozott, mindkét kezével és sokkal, de sokkal pontosabban, mint eddig valaha.

Összességében tehát nagyon valószínű, hogy itt nem Morales súlyproblémáiról van szó, hanem arról, hogy Pacman egyfelől most ér karrierje csúcsára, sosem volt olyan jó még, mint most, másrészt Morales pedig már sajnos kiöregedett, megtört már. Sosem tudtam volna róla régebben elképzelni, hogy egy leütésből ne álljon fel, mikor nyilvánvalóan fel tudna állni. Egyrészt azért, mert leütve se volt, másrészt mert sose adta fel. Most megtette.

Örülnék, ha visszavonulna, hiszen mindent elért amit el lehetett.

Most pedig jöjjön a Barrera-Pacman. Őszintén szólva nem sok esélyt adok Barrerának ezt látva, de ezzel együtt az a meccs nem 3 menet lesz, véletlenül sem szabad leírni a mexikóit. Juarez ellen láttuk, hogy nem abban a fázisban van, mint Morales, nem voltak ilyen durva meccsei az elmúlt 2 évben. Ettől függetlenül Pacman kiütéses győzelmét várom attól a meccstől is.

Őszintén szólva fogalmam sincs lenne-e egyáltalán bárkinek esélye Pacquiao ellen. Marqueznek nem hiszem, a legutóbbi meccsük óta Pacman rengeteget javult. Valero lehet h keményet üt, de nem tudom elképezlni, hogy kibírná ezt, ráadásul még rendkívül rutintalan Pacmanhez képest. Guzman talán kemény dió lehet, de ha mondjuk Pacquiaot képzelem Barrios helyébe... nem hiszem, hogy talpon kibírta volna. És ezzel fel is soroltuk a környék élbunyósait. Chris Johnt még nem láttam sajnos, ezért az ő esélyeit nem tudom értékelni :(
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Lezártam a mérkőzéssel kapcsolatos szavazást és átpakoltam a szavazás archívumba.

Emlékeztetőnek itt az eredmény:

Mi lesz a végeredménye a Manny Pacquiao vs Erik Morales III mérkőzésnek?

Pacquiao nyer pontozással: 25% [ 11 szavazat]
Pacquiao nyer kiütéssel: 29% [ 13 szavazat]
Morales nyer pontozással: 38% [ 17 szavazat]
Morales nyer kiütéssel: 6% [ 3 szavazat]

Összes szavazat: 44
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

"Pacquiao nagyon gyors volt. Kiválóan sikerült a felkészülésem, mindent beleadtam, Manny egyszerűen túl sok volt. Mindent megtettem a győzelemért. Amikor az édesapámra néztem a leütés után, sürgettek, hogy keljek föl, de én nemet mondtam. Egy megvert ökölvívónak tudnia kell megálljt parancsolni, és én ma este egy megvert ökölvívó voltam." - mondta Morales.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Örülök Pac Man győzelmének! Nálam nem volt kérdéses, hogy ő nyer, és nem azért, mert egyszerűen jobbnak tartom Mooralesnél, hanem mert nem hagytam figyelmen kívűl Morales ez előtti két vereségét. Az sem véletlen volt. És nem is a fogyasztás miatt! Azért jó lenne, ha Barrera ezek után is vállalná a meccset.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

manchester írtaCOLONRövidre zárás alatt azt érted, hogy a 10. menetben kiütötte? Sztem próbáld tanulmányozni a szavak jelentését, hogy a rendeltetésük szerint tudd őket használni. Ha valaki rövidre zárt egy meccset, akkor az alatt az emberek nem 10 menetes TKO győzelmeket értenek. Ja mellesleg én nagyon szorítok Pac sikeréért, mégis veled vitázom. Úgy néz ki, akkor nem velem lehet a baj.
Ez most elég rövid volt?:)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

De, ez után vissza kéne vonulnia Erik Moralesnek. 9 hónap szünet után, mikor a fogyasztással sem volt gond, motivált volt, tudta, hogy az utolsó esélye.... és tudjuk, hogy milyen betonfejű, ilyen ütésektől nem ment le régen. Az igazi Moralest szerintem tavaly januárban láttuk utoljára, és rettengtően sajnálom, hogy ez a vége. De ez a vége.
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Győzött a jövő a mult ellen! Ezt vártam, gondoltam. erre tippeltem.

Erik azért még nagyon jó, csak most jött egy mégjobb. Egy ilyen vereség miatt nem kell még visszavolnulni.
Imre
Csabeee
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2006-02-07 18:54:46
Tartózkodási helyCOLON Győr

Hozzászólás Szerző: Csabeee »

Úgy látom Morales is Roy Jones Jr. és a töbiek sorsára jut, akik sajnos kiégtek, és már nem a régi énjüket látjuk.

Ez így kicsit magyarosnak tűnhet, de lehet, hogy jobb, ha visszavonul...
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Álmomban se gondoltam volna hogy Pacman így elkalapálja majd Eriket .
Szörnyű volt nézni ahogy a nagy Morales 3 x is padlót fog meg a nagy verések . Én nagyon kedvelem Moralest és nagyon szurkoltam neki de szerintem is jobb ha a visszavonulás gondolattal foglalkozik !
www.profiboksz. hu az igazi!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Akármennyire is szeretem Morlalest, itt esélye sem volt, úgy legyalulta Pacman mint a szél. Ennek ellenére küzdött és brutális egy meccs is volt, de se sebességben se agresszióban nem vehette fel a versenyt Pacmannel. Sose hittem volna, hogy Morales valaha felad egy meccset. Kiváncsi vagyok ki állítja meg Pacquiaot, de úgy tünik verekedésben elég esélytelennek tünik ellene mindenki. Egy nagyon fegyelmezett Guzman ellen nézném meg.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
ivan
Újonc
HozzászólásokCOLON 18
CsatlakozottCOLON 2006-02-24 15:38:31
Tartózkodási helyCOLON Veszprém

Hozzászólás Szerző: ivan »

Szerintem a Barrera - Morales - Pac trióból bármelyik meccsen bárki nyerhet. A pillanatnyi forma és a MOTIVÁLTSÁG a döntő az adott meccsen. Most úgy érzem Morales lehet motiváltabb. Bár a Pac henger is működhet, én mégis Morales győzelmet tippelek.
pacquiaofan
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2006-02-02 12:33:54

Hozzászólás Szerző: pacquiaofan »

Sziasztok!

Nem az a lenyeg ki fog nyerni, hanem az, hogy lathatunk ket ilyen elkepeszto jo bokszolot. En Pacquiaot tartom sulycsoportoktol fuggetlenul az egyik legjobbnak (talan tenyleg Mayweather a legjobb). De Morales csak egy hajszallal van tole elmaradva. Morales is elkepesztoen jo, soha nem lehet leirni. Drukkolok mindkettojuknek.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

mancs

pihenj már vazze :) ugyis pac fog nyerni :)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

Rövidre zárás alatt azt érted, hogy a 10. menetben kiütötte? Sztem próbáld tanulmányozni a szavak jelentését, hogy a rendeltetésük szerint tudd õket használni. Ha valaki rövidre zárt egy meccset, akkor az alatt az emberek nem 10 menetes TKO gyõzelmeket értenek. Ja mellesleg én nagyon szorítok Pac sikeréért, mégis veled vitázom. Úgy néz ki, akkor nem velem lehet a baj.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Doppingboy írtaCOLONSztrego, azért a ˝majdnem kiütötte˝ picit túlzás :) Morales komolyabban meg volt fogva még Espadas ellen is a végén....

A tények azt mutatják, hogy az eddigi 22 menetből kb. 8-9 Pacmané, 13-14 Moralesé. Ezek az arányok meglehetősen szoros meccset vetítenek előre, s tényleg pillanatnyi formán múlhat majd a győzelem. Az személyes megérzés, hogy ez a pillanatnyi forma most nekem kedvez....
Mégis Pac felé hajlik a mérleg nyelve, mert múltkor rövidre zárta kettejük csatáját.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Sztrego, azért a ˝majdnem kiütötte˝ picit túlzás :) Morales komolyabban meg volt fogva még Espadas ellen is a végén....

A tények azt mutatják, hogy az eddigi 22 menetből kb. 8-9 Pacmané, 13-14 Moralesé. Ezek az arányok meglehetősen szoros meccset vetítenek előre, s tényleg pillanatnyi formán múlhat majd a győzelem. Az személyes megérzés, hogy ez a pillanatnyi forma most nekem kedvez....
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Erre csak annyit tudok mondani, hogy nem az utolsó 2 menetet kell nézni, hanem a meccs összképét.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Romsy írtaCOLONNem tudom miért számít nehéz nyerésnek, ha valaki legalább 8-9 menetet simán megnyer...
Mert nem volt az egy sétagalopp Moralesnek. Nem a számokat kell nézni, hanem a meccset. A nem 100%-os Pac a végén majdnem kiütötte.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Én azt mondom, hogy, ha Pac hozza a múltkori formáját, akkor ugyanúgy bedarálja Moralest. Azt sem mondanám, hogy Pac egysíkú. Ha valóban az lenne, akkor nem verte volna péppé a technikás Barrerát és társát, Moralest. Barrerát valósággal megsemmisítette.
BUTTON_POST_REPLY