Manny Pacquiao vs Erik Morales III

Minden, ami profiboksz!
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Hollywood írtaCOLONJó kis mérkőzés volt. Pacquiao karrierje csúcsán van és sokat fejlődött erre a meccsre szerintem. A ritmusváltásai, a remek jobb-balegyenes kombinációi nagyon jól működtek, iszonyatosan hatékony bokszoló. Morales teljesen enerváltnak tűnt mellette, néha visszavert ugyan keményen, de még ez a stílus is Pacman-nak kedvezett. Morales ereje túl kevés volt már ehhez a súlycsoporthoz, míg Pac kegyetlenül beleerősödött ebbe a kategóriába is. Ha lesz Barrera elleni meccs azt is KO-val nyeri szerintem a fillipínó. Valero ellen a legvalószínűbb viszont a következő ringbe lépése. Érdekes kis meccs lesz, ilyen 3-4 menetes kis favágás. Pacquiao KO-t tippelnék rá.
Furcsán néz ki így leírva, de szerintem Valero nem lesz olyan egyszerű feladat, mint amilyen Morales volt. Biztos túlzok, de én továbbra is tartom azt, hogy nem lehet símán betippelni Pac győzelmét. Nyugodtan kövezettek meg, de én Mosquera előtt is így gondoltam, és be is jött. Még akkor is, ha a filippínó messze nem ugyanaz a szint. Amire mernék fogadni: a pontozóbíróknak csak a statiszta szerep fog jutni. De ezzel meg nem mondok újat. S hogy mi szól Valero mellett? Mit tudom én. Csak megérzés.

Persze nyilván többen is hajlanának arra, hogy elgondolkodjanak Valero győzelmi esélyein, ha mondjuk 4-5 meccs múlva futnának össze. Lehetőleg 4-5 olyan meccs után, amin ha nem is az ászok ászai, de legalább nem az ágyútöltelékek esnének el vele szemben. Másrészt meg mire várjon? Ha egyszer itt a lehetőség, miért ne ragadná meg? Bokszoljon nímandok ellen, vagy álljon ki a király ellen? Szerintetek ez kérdés?
Camo
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

menyus írtaCOLONPac nagyon beleerosit mas fronton is :D :D :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=P_PjQz8bKWE
Ezért akarta Oscar...közös lemez, netán egy duett :D
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Pac nagyon beleerosit mas fronton is :D :D :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=P_PjQz8bKWE
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Pacquiao őrület Manilában:

http://au.sports.yahoo.com/061119/3/zcej.html

- az újságok a következő szalagcímekkel jelentek meg: "Masterpiece in 3", "Simply Devastating" és "Pacquiao Rules"
- a zsúfolt főváros a meccs idejére teljesen kiürült
- a rendőrség jelentése szerint reggel 9 él du. 2 között szünetelt a bűnözés is
- a lázadó kommunistákkal elleni összecsapások is elmaradtak
- több ezer fegyenc nézhette meg a mérkőzést élőben
- egy templom műholdvevőt szerelt fel a hívők számára
Sokan viszont nem örültek, hogy túl korán véget ért a meccs, mondja az egyik taxi-sofőr. :)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Remélem, hogy mindenképp Valero vagy Guzman közül kerül ki Pacquiao következő elenfele...mindkettő nagyon jó meccs lenne. Valeroval jó kis hiriget csinálhatnának, ahol sztem végül Valero a védekezése miatt elvérezne. Valeronak úgytűnik nincs rossz feje, de a nem túl erős Mosquera le tudta ütni...Pac meg sokkal erősebb, gyorsabb és agresszívabb mint a panamai.
Guzman a gyorsaságával és a technikájával talán ki tudná bokszolni, bár szerintem enyhén ott is Pacman az esélyesebb.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Bosco írtaCOLONEz igaz, ennek ellenére tartom amit mondtam. Annak idején Mayorga is legyőzte Forrestet, aki kétszer verte Mosley-t, mégsem tartjuk őt nagy bunyósnak...
De legyőzte, nem? 8)
Okés, Valero nem egy technikai virtuóz, de van benne valami természetes vadság, és keménység. Marciano is ilyen volt, és sokra vitte.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Valero el fog érni annyit, mint Rocky, de szerintem van annyi spiritusz benne, hogy sok izgalmas meccset vívjon az élcsoport menői ellen. Szerintem jó, izgalmas és drámai meccsei lesznek, és engem az ilyen jobban érdekel, mint egy jab-háború.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Jó kis mérkőzés volt. Pacquiao karrierje csúcsán van és sokat fejlődött erre a meccsre szerintem. A ritmusváltásai, a remek jobb-balegyenes kombinációi nagyon jól működtek, iszonyatosan hatékony bokszoló. Morales teljesen enerváltnak tűnt mellette, néha visszavert ugyan keményen, de még ez a stílus is Pacman-nak kedvezett. Morales ereje túl kevés volt már ehhez a súlycsoporthoz, míg Pac kegyetlenül beleerősödött ebbe a kategóriába is. Ha lesz Barrera elleni meccs azt is KO-val nyeri szerintem a fillipínó. Valero ellen a legvalószínűbb viszont a következő ringbe lépése. Érdekes kis meccs lesz, ilyen 3-4 menetes kis favágás. Pacquiao KO-t tippelnék rá.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Ha most tennék össze Valerot Pac-kel, akkor annak nagyon csúnya vége lenne!
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Ez igaz, ennek ellenére tartom amit mondtam. Annak idején Mayorga is legyőzte Forrestet, aki kétszer verte Mosley-t, mégsem tartjuk őt nagy bunyósnak...
Bosco
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Mosquera szerintem egész jónak mondható, miután simán verte Nanthachait...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Lehet, hogy meg fogtok kövezni, de Valero-tól egy cseppet sem vagyok elájulva, nem hiszem hogy szemernyi esélye is lenne Pac ellen. Valero a fantasztikus rekordja ellenére számomra egy nagy ütőerejű cséphadaró, aki egy igazi klasszissal soha nem fogja felvenni a versenyt.
Bosco
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Pac 144 fontos (65kg) nem hivatalos ringbe lépési súlya azért elég durvának tűnt elsőre. Egy külföldi fórumon valaki szóba hozta, hogy így már Mélyvödör sem elérhetetlen, úgy 2 év múlva. Durva elmélet egyelőre, de manapság...:)
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

1-2 menet alatt is meg lehet verni valakit nagyon! 8)

Én a Mosquera elleni meccs előtt azt gondoltam, hogy kikap, vagy nyer 2 meneten belül - de azt nem hittem, hogy 10 menetig bírja.

A puding próbája az evés Edge! :wink:
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Valero szerintem abszolut esélytelen Pacman ellen.. bár látványos 1-2 menet lenne :) A védekezése nagyon szellõs és Pac gyorsabb is nála, jobb a lábmunkája és valszeg az ütõereje is legalább akkora mint Valeronak. Mosquera is leküldte Valerot, Pac is megtenné..csak abból nehezebben állna fel..
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Veled értek egyet Bosco.

Nagyon kedvelem Moralest, és nem bírom nézni ha megverik :( .
Ő egy legenda így is.
Semmi értelme sincs, hogy szenvedjen.

A mostani meccse Darek Tiozzo ellenijére emlékeztet.
Ő is készült nagyon, jó edzőtábor, kiváló súly - és mégis kiütötték. :(.

Pacman nagyon beleerősödött ebbe a súlycsoportba, én Guzmanban, és Valeroban látom a tökéletes ellenfeleket. Lehet, hogy Valero még nem elég tapasztalt, de szerintem van benne esély, hogy megverje Pac-et.

Mondjuk a könnyűsúlyt én most még soknak tartom neki.
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

leone510 írtaCOLONNa, hogy ellentmondjak magamnak. :)

"Arum would like to take Pacquiao to Macau in March, possibly to face junior lightweight titlist Edwin Valero, a Venezuelan who is based in Japan."
Jó kis hirig lenne, kb ez is 3 menetig tartana. Mosquera-val ellentétben Pac nem hiszem, hogy hagyná Valerot, hogy az előkészítő jobbját pihentesse az ellenfél feje búbján, a célpont bemérése végett... :lol:
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Na, hogy ellentmondjak magamnak. :)

"Arum would like to take Pacquiao to Macau in March, possibly to face junior lightweight titlist Edwin Valero, a Venezuelan who is based in Japan."
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

VMVKWA írtaCOLONMorales télleg megkopott, persze ezt a PacMant jelenleg nem győzné le senki pehelysúlytól könnyűsúlyig. Erik azért még ott van a TOP 5-ben, de az idő nem neki dolgozik. Menjen könnyűsúlyba, nyerjen 1 címet, és vonuljon vissza.
Szerintem már ne menjen könnyűsúlyba, vonuljon inkább vissza. Én nagyon bírom Moralest és szörnyű volt őt látni, ahogy tehetetlenül ül a padlón és lélekben feladja. Nagyon úgy tűnik, hogy eljárt felette is az idő, az elmúlt 2 évben 5 meccset vívott, ebből négyszer vesztesen hagyta el a szorítót, ez azért önmagáért beszél. Kár lenne újabb vereségeket begyűjteni... :(
Bosco
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

A ranglisták szerint bármelyik bajnokkal kiállhatna Pac-Man (Klaasent leszámítva), ami Barrerát illeti, szerintem nem ODLH vagy Arum dönt, hanem az HBO. Barrera is akarja meccset, a WBC is akarja, akkor miért ne. De a legkomolyabb ellenfél most Guzman lenne, ott elvileg minden egyben van, hogy esélye legyen Pac ellen, Valero meg feketó ló, de még nagyon korai lenne egy Pac elleni meccs.

Érdekes, hogy az HBO kommentátorok alig vették észre Morales ütéseit, még a jobbakat se, Pac-nál meg szinte elélveztek. :) Először úgy tűnt, hogy a mexikói végre hajtja a "szúrkálos" taktikát, de a vére belevitte a hirigbe, rá is fázott. Bizonyítania már nem kell, úgyhogy vissza is vonulhat. Pacnak meg kijár egy taps =D> , a bajusz ellenére...
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Morales télleg megkopott, persze ezt a PacMant jelenleg nem győzné le senki pehelysúlytól könnyűsúlyig. Erik azért még ott van a TOP 5-ben, de az idő nem neki dolgozik. Menjen könnyűsúlyba, nyerjen 1 címet, és vonuljon vissza.
BUTTON_POST_REPLY