Manny Pacquiao vs Erik Morales III

Minden, ami profiboksz!
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Kép
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Sztrego írtaCOLONSzvsz nem lesz csoda. Az első Pac vs Morales meccsen nem volt 100%-ig minden rendben Pac körül, mégis csak nehezen nyert Morales. Meg is fogta a végén Pac.
A 2. meccsen Pac végig agresszív volt, iszonyat gyors és erős. A Barrera elleni meccsen volt ilyen. Ha Pac hozza azt a formját, akkor szvsz Morales akár élete legjobbját is hozhatja, az is kevés lesz!
Pac gyorsabb, erősebb és agresszívabb búnyos nála. Nem hiszem, hogy Morales partiban lesz Pac-kel kondi terén. Az is kérdéses, hogy hogyan fogja bírni Pac brutális testütéseit. A 2. meccsen minden egyes Pac testütés után összerándult. Szvsz túl sok lesz neki Pac ereje!
De Morales jóval technikásabb. Es Morales se egy noname random fekete ló. Tudjuk , hogy Erik is iszonyat gyors és az állóképessége sem minden napi és ö is eléggé kemény :wink:
manchester

Hozzászólás Szerző: manchester »

Sztrego könyvében valószínûleg az nincs leírva, hogy Manny (sajnos) a kezdeti menetekben, mikor még Morales erõben, gyorsaságban, figyelemben ott volt, akkor nem tudott vele mit kezdeni. Legnagyobb esélye az volt, mikor Morales engedett a verekedésnek, hirignek, illetve mikor már kezdett fáradni, és nem tudott elmozogni, ott maradt, esélyt hagyva így Pacmannek a közelharcos küzdelemre. Pac csak elõre tud bokszolni, így Morales a magasságát, ütõtávját kihasználva (sajnos) mindkét meccsén nagyobb hatásfokkal dolgozott. Manny indít egy offenzívát, de többet kap, szarabbul jön ki belõle, mint Erik. Errõl szólt a két meccs. A második meccs második felére Pac a hihetetlen erõnlétének, szívének, illetve Morales formán aluli állóképességének köszönhetõen át tudta venni az irányítást, közel tudott menni hozzá, Erik nem tudta ütõtávon kívülre kényszeríteni. A hülye is láthatta, hogy Manny szinte elfogyasztotta a sok ütéssel Erik kondiját, ami vszeg amúgy se volt tökéletes, vagyis nem megrendítéssel, inkább kondícióval gyõzte le. Ha Erik végig, hibátlanul, tökéletes kondival meg tudja valósítani a taktikáját, kerüli a hiriget, belharcokat, akkor nálam (sajnos) õ az esélyesebb. Sztem az elsõ meccs irreálisan kedvezõ volt Eriknek (Manny sérülése, kesztyû ügy, stb) de a második ugyanennyire Pacnek (Morales korai elfáradása, komoly fogyasztás, szétszórtság, felelõtlen hirig). Sztem Erik valamivel jobb, mert magasabb, jól használja ki az ütõtávját, Manny pedig ugyan gyorsabb, de túl egysíkú ahhoz, hogy eredményesen tudja kompenzálni a fizikai hátrányát. Pac KO sikerében bízom, de egy tökéletesen felkészült, jó erõben és fejben ott levõ Eriket pontozással esélyesebbnek tartok.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nem tudom miért számít nehéz nyerésnek, ha valaki legalább 8-9 menetet simán megnyer...
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Szvsz nem lesz csoda. Az első Pac vs Morales meccsen nem volt 100%-ig minden rendben Pac körül, mégis csak nehezen nyert Morales. Meg is fogta a végén Pac.
A 2. meccsen Pac végig agresszív volt, iszonyat gyors és erős. A Barrera elleni meccsen volt ilyen. Ha Pac hozza azt a formját, akkor szvsz Morales akár élete legjobbját is hozhatja, az is kevés lesz!
Pac gyorsabb, erősebb és agresszívabb búnyos nála. Nem hiszem, hogy Morales partiban lesz Pac-kel kondi terén. Az is kérdéses, hogy hogyan fogja bírni Pac brutális testütéseit. A 2. meccsen minden egyes Pac testütés után összerándult. Szvsz túl sok lesz neki Pac ereje!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Doppingboy írtaCOLONPacman nem volt gyorsabb se az első, se a második meccsükön.

Most sem lesz :)
Sőt, lassab volt:)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Pacman nem volt gyorsabb se az első, se a második meccsükön.

Most sem lesz :)
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Szerintem is pac fog nyerni. Gyorsabb es erosebb, ez nem sok jot szokott jelenteni. Szereintem Erik nem fogja tudni kihasznalni az utotavbeli folenyet es kikap. Kiutest varok, de kezdek megbaratkozni a pontozasos siker gondolataval is :-)
You will never walk alone!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Hát érdekes.. szerintem meg a második meccs fog ismétlõdni.. Pacman megint hidegre teszi szegény Eriket.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Én is csatlakozok az előttem lévőkhöz hogy Moralest várom győztesnek mert szinte biztos hogy nagyon összekapja magát és nem lesz gond a kondival mint a II. meccsén és megosztott pontozással fog győzni :wink:
www.profiboksz. hu az igazi!
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Hasonlóan látom az esélyeket én is. Szvsz azért annyira egyértelmű nem lesz, mint tavaly januárban, de többségi, vagy megosztott pontozással Morales fogja hozni ezt a meccset.

Közhelyszerű, de legutóbb sem Pacman nyert, hanem Erik vesztett. Ebben persze kétségkívül nagy szerepe volt Pacquiao testütéseinek, de legalább ugyanekkora - ha nem nagyobb - szerepe a fogyasztásnak.

Morales eddig mindig akkor tudott újítani, amikor már kezdték picit leírni: ez történt, az Espadas és Chi meccseket követően a Barrera elleni visszavágón (amit sztm megnyert), majd a Barrera elleni 2. vereséget követően Pacquiao ellen visszatérve. Most Raheem és Pacman után megint mindenki leírja, pedig volt ideje pihenni bőven, volt ideje átértékelni a történteket, rendezte viszonyait édesapjával, egyenletesen fogyaszt, régóta hangolódik, s tudja, hogy ez az utolsó dobása. Ha kikap, akkor nagy valószínűséggel visszavonul.

De nem fog kikapni. Képzettebb, iskolázottabb, fejben is jobb bokszoló Pacquiaonál, egyáltalán nem egysíkű, s ezért fogja megnyerni ezt a meccset, még ha kegyetlen nehézségket árán is.

Remélem, hogy a pontozók nem szólnak bele a kimenetelbe üzleti érdekek mentén... mert azok most inkább Pacquiao győzelmét diktálnák. És ez a meccs pedig szoros lesz....
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Az én véleményem szerint ugyanaz lesz a koreográfia mint az I mecccsükön.
Morales kibékült az édesapjával , ez óriási morális lökést ad számára és az is nagyon foglalkoztatja szerintem , hogy nem akar elveszteni egy újabb trilógiát mint anno Barrerával szemben.
Ezen a meccsen Moralesnek nem hiszem , hogy lesznek kondinicionális problémái mert nem kellet fogyasztjon annyit mint a múltkor.
Ha az utolsó 3-4 menetben kibírja PacMan testütéseit és nem fog padlózni akkor körübelül 115-113-as egyhangú pontozással el kell verje a filippínót.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Manny Pacquiao vs Erik Morales III

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Lassan közeledik a Pacquiao vs Morales III. Úgy gondoltam, ez a meccs megér egy új topik nyitást és egy szavazás indítást (legalább teszteljük ilyen téren is az új fórumot). Jöhetnek az esélylatolgatások (én egy kicsit később állok elő a farbával :wink:), a meccs után pedig ide jöhetnek majd a vélemények is.

Kép

OFF

Ahogy látható, ebben az új fórumban szavazás előtt/nélkül is meg lehet nézni a voksok állását.
BUTTON_POST_REPLY