Pletykák , híresztelések a bokszvilágban.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

faceload írtaCOLONLeszerzodtette? Nem csak opcio volt a szerzodeseben?
Azért tettem idézőjelbe :) De azt az opciót le is fogja hívni Kohl papa...:)
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Leszerzodtette? Nem csak opcio volt a szerzodeseben?
You will never walk alone!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Állítólag K-P Kohl nemcsak Castillejót, de ellenfelét (és legyőzőjét) Carrerát is "leszerződtette" a mérkőzés előtt, szóval így tök mindegy volt, hogy ki nyer, Sturmnak garantált az újabb címmeccs.

Nem hiába nevezik "Don" Kohlnak... :)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

2007 elsö felében a várvavárt Margarito vs Williams csata meg lesz rendezve ha megegyeznek a promóterek is. Mindketten akarják a meccset azt nyilatkozták... :roll:
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Engem pl majd erdekelne, de karacsonyig nem vagyok a gepem kozeleben, ugyhogy nem tom letolteni :-(
You will never walk alone!
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Hát a maxboxingos Benny Henderson meccsét a Briggs vs Ryan gáláról nehéz lesz felülmulni :). Ha valakit érdekel, akkor felrakom majd ftp-re, de sportértéke nem túl sok van.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Valuev vs Mcline??

Ha letrejon ez lehet az egyik legnagyobb tomeg ami egyszerre volt a ringben :-)
You will never walk alone!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Justin írtaCOLONNem én fordítottam. :D :P
Kicsit olyan "sajtóreferens" stílusa van, nem? Egyébként meg, ha nem tudtok valamit, kérdezzétek a híres menedzsert, Self-et. :oops:
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nem én fordítottam. :D :P
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Mi az a "vezető profi verzió"? :shock: 8)
Camo
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Justin írtaCOLON"Huszonhárom győzelem után a profi ökölvívó szorítóban, Adrian Diaconu a WBC, a világ egyik vezető profi verziója rangsorának élvonalába került. A World Boxing Council arra jelölte ki, hogy a világbajnoki öv kötelező kihívóját eldöntő találkozón az amerikai Chad Dawsonnal mérkőzzön, aki szintén 23 győzelmet szerzett eddig, vereség nélkül félnehézsúlyban. A győztes kihívhatja a világbajnoki címért a jelenlegi világbajnok lengyel Tomasz Adameket, aki 31 mérkőzés után veretlen a profi szorítóban. A mérkőzés időpontjáról december 15-éig kell a két öklöző képviselőinek megegyezni."

Na kezdenek a románok fogalkozni Diaconuval. Ezt román oldalról másoltam be.
Tényleg, lassan Zsolti ellenfelét is be kéne jelenteni, nem? Ilyentájt már be szokták. Ha Diaconu tényleg Dawsonnal meccsel(?), akkor készüljünk egy újabb hurkára?
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

"Huszonhárom győzelem után a profi ökölvívó szorítóban, Adrian Diaconu a WBC, a világ egyik vezető profi verziója rangsorának élvonalába került. A World Boxing Council arra jelölte ki, hogy a világbajnoki öv kötelező kihívóját eldöntő találkozón az amerikai Chad Dawsonnal mérkőzzön, aki szintén 23 győzelmet szerzett eddig, vereség nélkül félnehézsúlyban. A győztes kihívhatja a világbajnoki címért a jelenlegi világbajnok lengyel Tomasz Adameket, aki 31 mérkőzés után veretlen a profi szorítóban. A mérkőzés időpontjáról december 15-éig kell a két öklöző képviselőinek megegyezni."

Na kezdenek a románok fogalkozni Diaconuval. Ezt román oldalról másoltam be.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

Ezzel is egyetértek, nem is akartam a két dolgot egybemosni. Csakhogy jóval kevesebben vannak azok, akik azt nézik, mi jó a boksznak, és sokkal többen vannak olyanok, akik csak a nézők tömegét növelik. A sokkal több pénz pedig pont az utóbbi rétegből adódó nézettségi statisztikákból adódik.

Bár ahányszor eljátszadozunk a gondolattal, hogy mi lett volna, ha két extraklasszis, aki a csúcson ilyen vagy olyan okokból elkerülte egymást, mégis találkozott volna, akár még örülhetnénk is, ha egy-egy ilyen találkozó mégis létrejön. Persze annak nem túl sok értelme van, ha az egykori bajnokok a jelenlegi mezőnyből keresgélnek ellenfelet maguknak, ahogy az sem lenne már az igazi, ha sok év kihagyás után végül összecsapnának a régi riválisok.

De az is lehet, hogy mégiscsak használ valamit a sportnak, ha ilyen rendezvényeket is szerveznek. Egyrészt reflektorfénybe kerülhetnek olyan bokszolók is, akikre egyébként nehezebben figyelnének fel, másrészt esetleg olyanok is leülnek a képernyő elé, akik korábban vajmi kevés érdeklődést mutattak a ring iránt.
Camo
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Camo, külön kell választani mi jó a bokszsportnak és mi a médiának, visszatérések esetében a kettő általában teljesen ellentétes irányba halad, a média nézettségi csúcsokat dönt, a bokszoló általában elbukik. Schulzot 12 millióan nézték, ennyit Abraham, Dzinziruk, Sidorenko (ha képre kerülne egyáltalán,) Erdei és Sturm együttesen nem képesek produkálni. Nemsokára lesz egy interjú a pksz-en három német edzővel, melyben beszélnek erről az egész visszatérési mizériáról is, akkor elmondják, hogy "nincs szükségünk rá", mármint a német profi boksznak, "hogy Schulzról meg Maskéről beszéljenek," mert vannak mások. Abraham és az előbb említettek,akik a világbajnoki címnél egyszerűen nem tudnak többet tenni, mégis semmibe veszi őket a közvélemény. Persze Sdunek megmondja a frankót, hogyan lehetne ezen javítani, de nem lövöm le a poént. :) Szóval, a németek segge rendesen ki van nyalva az Universum és a Sauerland révén (hol van még két ilyen klub Európában?), de még mindig a 90-es évek rózsaszín ködjébe burkolóznak, amikor volt két bokszolójuk (német, nem olasz és lengyel beütéssel)akiket agyba-főbe nyaldosott a német RTL, és amíg nem lesz szőke, kékszemű úrinémet világbajnokuk, addig ez nem is fog változni.

Ha Koko visszatérne és Balzsay éppen címet egyesítene, akkor azért meggondolnám, de aki visszatér, előtte körbenéz a "piacon", mint Maske is tette, hogy befér-e még főműsoridőbe...
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Camo írtaCOLON
leone510 írtaCOLONSzerintem még az a sittes Rocky is üzengetni fog, meg Ottke is megunja majd a jégtáncot. Amúgy az RTL-es koncepción is látszik mennyire szarul áll a német profi boksz, két kivénhedt bokszolóval agyonfogják alázni a ZDF és az ARD nézettségét.
Igazad van. De! Ez nem csak a bokszra és nem csak Németországban igaz. Hasonlítsd össze a hazai kínálatot, és szép számmal fogsz páldákat találni.

Rossz hasonlat, és elnézést kérek érte előre is, különösen tőled Pisti, mert agyonizgultam magam a meccseid alatt. Szóval leone, te úgy négy-öt év múlva mit választanál: az egyik hazai tv-csatornán élőben közvetített bokszgálát, melyen a jelenleg még "csak" tehetségnek kikiáltott bajnokpalántáink lépnek ringbe, vagy pedig a rivális adón követnéd az eseményeket, ahol Ko-Ko visszatérését láthatod egy jó nevű bunyós ellen?

Én az utóbbit. Mert sok bálványa lehet az embernek ebből a sportból, de olyan igazi tényleg csak egy-kettő.
A hasonlat nem rossz. Emellett, arról sem szabad megfeledkezni, hogy Európában a nemzeti érzelmek még mindig hatalmas szerephez jutnak a sportban. Nyilván való, hogy a németek előbb fognak egy németnek szurkolni, mint egy külföldinek. Kik jelenleg a legnevesebb német bunyósok? Az albán származású Krasniqui, a az örmény Abraham és a bosnyák Sturm (szül. Adnan Katic). Emellett nézhetnek még egy csomó volt szovjet utódállamból érkezett külföldit. Csoda, hogy visszasírják Schulzot és Maskét?
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Hozzászólás Szerző: Camo »

leone510 írtaCOLONSzerintem még az a sittes Rocky is üzengetni fog, meg Ottke is megunja majd a jégtáncot. Amúgy az RTL-es koncepción is látszik mennyire szarul áll a német profi boksz, két kivénhedt bokszolóval agyonfogják alázni a ZDF és az ARD nézettségét.
Igazad van. De! Ez nem csak a bokszra és nem csak Németországban igaz. Hasonlítsd össze a hazai kínálatot, és szép számmal fogsz páldákat találni.

Rossz hasonlat, és elnézést kérek érte előre is, különösen tőled Pisti, mert agyonizgultam magam a meccseid alatt. Szóval leone, te úgy négy-öt év múlva mit választanál: az egyik hazai tv-csatornán élőben közvetített bokszgálát, melyen a jelenleg még "csak" tehetségnek kikiáltott bajnokpalántáink lépnek ringbe, vagy pedig a rivális adón követnéd az eseményeket, ahol Ko-Ko visszatérését láthatod egy jó nevű bunyós ellen?

Én az utóbbit. Mert sok bálványa lehet az embernek ebből a sportból, de olyan igazi tényleg csak egy-kettő.
Camo
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Ha már éppen most volt róla cikk a főoldalon, a Kronk Gym végérvenyesen be is zárta a kapuit.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ez tényleg nevetséges. Ha Max Schmelling nem halt volna meg lehet őt is visszacsábította volna az RTL Maske és Schultz után...
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

faceload írtaCOLONSchultz igy is sok lovet kap. Garantalt 10M Eur (3 meccsre ha veri Mintot), ha nem nyer akkor is kap 3 millat.

Tigris meg nevetseges....mi koze van neki a nehezsulyhoz???
Szerintem még az a sittes Rocky is üzengetni fog, meg Ottke is megunja majd a jégtáncot. Amúgy az RTL-es koncepción is látszik mennyire szarul áll a német profi boksz, két kivénhedt bokszolóval agyonfogják alázni a ZDF és az ARD nézettségét.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Schultz igy is sok lovet kap. Garantalt 10M Eur (3 meccsre ha veri Mintot), ha nem nyer akkor is kap 3 millat.

Tigris meg nevetseges....mi koze van neki a nehezsulyhoz???
You will never walk alone!
BUTTON_POST_REPLY