Pletykák , híresztelések a bokszvilágban.

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Boniek írtaCOLONMi a véleményetek arról, hogy fölmerült, hogy az ABC közvetítené Tarver következő meccsét? Megállapodás még nincs, de mondani sem kell, hogy a még mindig vezető piacnak számító USA-ban egy országos csatorna közvetítése milyen pozitív hír lenne. Ami rossz érzéssel tölt el az egyedül az, hogy pont TARVER??? Tarvernek egy igazán élvezetes meccse volt - a RJJ elleni második... :D
Ha ez egy tendencia kezdete lenne, vagyis hogy visszatérne a nagy országosan fogható csatornákra a profiboksz, az mindenképpen jót tenne a sportág népszerűségének. A kábeltévé és a ppv rendszer gyilkolja a sportot.
Boniek
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 247
CsatlakozottCOLON 2002-10-24 13:38:48

Hozzászólás Szerző: Boniek »

Mi a véleményetek arról, hogy fölmerült, hogy az ABC közvetítené Tarver következő meccsét? Megállapodás még nincs, de mondani sem kell, hogy a még mindig vezető piacnak számító USA-ban egy országos csatorna közvetítése milyen pozitív hír lenne. Ami rossz érzéssel tölt el az egyedül az, hogy pont TARVER??? Tarvernek egy igazán élvezetes meccse volt - a RJJ elleni második... :D
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Justin írtaCOLONTito Trinidad visszatérne Spinks ellen. Szombaton élőben fogja végigkövetni az amerikai meccsét.
Bár nagy Tito fan vagyok, de nem örülnék ha visszatérne. A legtöbb esetben ezek a viszatérések nem szoktak jól sikerülni.

Egyébként egyre inkább úgy tűnik, divat lett mára a visszatérés. Lassan már az lesz meglepő, ha valaki nem tér vissza azután hogy bejeletette: "soha többé"... :-)
Bosco
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Tito Trinidad visszatérne Spinks ellen. Szombaton élőben fogja végigkövetni az amerikai meccsét.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

ecstasy999 írtaCOLONPovetkin menedzsere (Hrjunov) szerint Brian Minto sajnos már nincs a kalapban, de pillanatnyilag úgy áll hogy Tomasz Bonin, Mike Mollo, Kevin McBride, Fres Oquendo, Peter Okhello és Monte Barrett a jelöltek.
Azért Oquendo és Barrett elég brutális választás lenne, a többit tíz meccsel is simán széjjelveri.
Szerintem Oquendot megoldaná. Nem biztos, hogy kiütné, de simán megverné. Viszont Barrett tényleg kemény dió...
Ő még lehet, hogy sok lenne...
Cyroo
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2003-02-01 21:48:48
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Cyroo »

miszter írtaCOLONA qva életbe! Összekevertem a két k...tt gombot, és az idézés helyett kitöröltem amit korábban írtam. De mérges vagyok a pistába! :evil:
Pedig tetszet amit írtál....
ecstasy999
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 580
CsatlakozottCOLON 2004-08-24 22:06:05
Tartózkodási helyCOLON Moszkva

Hozzászólás Szerző: ecstasy999 »

Povetkin menedzsere (Hrjunov) szerint Brian Minto sajnos már nincs a kalapban, de pillanatnyilag úgy áll hogy Tomasz Bonin, Mike Mollo, Kevin McBride, Fres Oquendo, Peter Okhello és Monte Barrett a jelöltek.
Azért Oquendo és Barrett elég brutális választás lenne, a többit tíz meccsel is simán széjjelveri.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

miszter írtaCOLON
Cyroo írtaCOLONCsonttörő ismét a szorítóban?

Remélem igaz a hír!
Úgy golndolom van még néhány jó meccs Janiban!

Az összegekről nyilván nem beszélhetett pontosan, hiszen Félix is azt nyilatkozta, hogy pontos pénzről sem szóban, sem írásban nem esett szó, ám Félix azt is megjegyezte, hogy milyen sokba volt néki Jani, ami gyakorlati értelemben azt jelenti, hogy ő ugyan hajlandó a szerződésbontásra, de azé' nem ingyé,,,csak, ha a Janit szerződtető új promotion képes lesz megegyezni vele. Szerintem az nem két forint lesz.
A qva életbe! Összekevertem a két k...tt gombot, és az idézés helyett kitöröltem amit korábban írtam. De mérges vagyok a pistába! :evil:

Aszt csak arra akartam hangosan gondolkozni, hogy a Jani nyilatkozott a "lelépési" pénzről, ami télleg nem két forint lett.

Első nekifutásnak 25 millióról beszélnek.

Nagy üzletpéter ez a Félix, nem mondom....
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Cyroo írtaCOLONCsonttörő ismét a szorítóban?

Remélem igaz a hír!
Úgy golndolom van még néhány jó meccs Janiban!

Az összegekről nyilván nem beszélhetett pontosan, hiszen Félix is azt nyilatkozta, hogy pontos pénzről sem szóban, sem írásban nem esett szó, ám Félix azt is megjegyezte, hogy milyen sokba volt néki Jani, ami gyakorlati értelemben azt jelenti, hogy ő ugyan hajlandó a szerződésbontásra, de azé' nem ingyé,,,csak, ha a Janit szerződtető új promotion képes lesz megegyezni vele. Szerintem az nem két forint lesz.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Cyroo
Reménység
HozzászólásokCOLON 71
CsatlakozottCOLON 2003-02-01 21:48:48
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Cyroo »

Csonttörő ismét a szorítóban?

Remélem igaz a hír!
Úgy golndolom van még néhány jó meccs Janiban!
pacquiaofan
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2006-02-02 12:33:54

Hozzászólás Szerző: pacquiaofan »

Sziasztok!

Tudtok valami infot a Pacquiao-Chi meccsről?
Udv mindenkinek!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Stallone Manfredo sarkában? :)

Oscar-winner Sly - who made box office history with his rags-to-riches Rocky story - will be ringside in American underdog Peter Manfredo Jnr's corner when he challenges Calzaghe for the WBO Super Middleweight title on April 7.

The 26-year-old Rhode Island bruiser has become Stallone's proteg since his knock-out success on the US boxing show The Contender, which is produced and presented by Sly.

"Sly is one of my biggest fans and he'll be in my corner in Cardiff when I fight Calzaghe. We're good friends - and saying you've Sly Stallone as a mate is kind of weird. We first met when I tried out for The Contender," Manfredo said. "
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

faceload írtaCOLONRoach lesz Oscar sarkaban a Mayweather meccsen?
Pletyka: Justin fortune (Roach eronleti edzoje) leszerzodott Oscarhoz a meccsre, es azt mondta Roachcsal fog egyutt dologzni. Ettol meg Mayweather papatol is johet 1-2 tanacs...
You will never walk alone!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Vagy esetleg Jack Mosley?
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Roach lesz Oscar sarkaban a Mayweather meccsen?
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Pacman Chi ellen megy. Utos kis meccs lesz...Pedig amikor Pac azsiai fellepese mellett kampanyoltak, szinte biztosra vettem, hogy Valero a befuto...

http://www.boxingconfidential.com/articles.php?id=247
You will never walk alone!
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

Baszki, ez tokás! :D
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: WNB »

Romsy írtaCOLONFotosop szerintem.
+1 esély a "megfontolt mérlegelésre"...ugyanezek nem thumbnail méretben...az eredeti helyről.

Kép

Kép

Kép

Kép

A képek amúgy innen vannak:

Exclusive Photo Gallery: Los Angeles Premiere of Alpha Dog!
Written by Robert Sanchez
Thursday, 04 January 2007
http://iesb.net/index.php?option=com_co ... &Itemid=99

Vannak kövérek és soványak vegyesen, jó sokan - bár a sovány többség meghatározó azért. Szerintem az a szabály, hogy a kövéreket megfotosopolták, a soványakat nem. (Vagy őket is?...nemár...az durva lenne.)

Ha laptoppal járnék, tutira lenne rajta mindig fotosop - Norbi ajánlásával...legyen mire fogni a tokát, és kész.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Romsy írtaCOLONÉrdekes a bogdanpeter által belinkelt kép, Vargas tényleg dagi volt régen már többször is, de ezeken a képeken tiszta torz a feje, inkább olyan mintha szét lenne verve az álkapcsa, mint hogy bepuffadt volna. Fotosop szerintem.
Nem mintha számítana bármit is, de szerintem ez nem fotoshop. Egyszerűen ilyen, amikor a sportoló a saját súlya felett van tizenakárhány kilóval. Tipikusan ráment a fejére a felesleg.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Érdekes a bogdanpeter által belinkelt kép, Vargas tényleg dagi volt régen már többször is, de ezeken a képeken tiszta torz a feje, inkább olyan mintha szét lenne verve az álkapcsa, mint hogy bepuffadt volna. Fotosop szerintem.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY