Nagyközépsúly

Minden, ami profiboksz!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: dp »

Ha ez tényleg igaz, akkor Inkin feltörli a padlót Nagy Józsival.
Ez tény.
Klasszis különbségek vannak kettejük közt.
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Nem tudom elképzelni, hogy Józsi nyerhet ezen a meccsen, ha létrejön. Inkin minden tekintetben sokkal jobb. Mondjuk ha 100-szor csapnának össze, akkor kb 100-szor az orosz nyerne szvsz. Csak az a kérdéses, hogy kiüti-e Hóhért vagy sem.

Persze sokkal valószínûbb, hogy lecsapja Józsit. Nem is egy nagy ütéssel, mert Inkin inkább rengeteg pontos találattal szét szokta verni ellenfeleit.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

A px megtudta, hogy aláírtak minden szerződést a Nagy Józsi vs. Dennis Inkin meccsre... Ha ez így van - és mondjuk miért ne lenne így, ha már nyilatkozott Hóhér Józsi -, akkor egyértelműen Inkin az esélyesebb, de őt is el lehet kapni. Ez egy tökös húzás Józsitól, amiért megérdemli a respektet.

Komoly lehetőség előtt Nagy "Hóhér" József

Bár még az Universum Box-Promotion nem jelentetett meg közleményt, de a profibox.hu megtudta, hogy hétfőn az összes szerződés aláírásra került, így a június 30-i stuttgarti rendezvényen megrendezésre kerül a Denis Inkin - Nagy József összecsapás. ű

A két veretlen nagyközépsúlyú bunyós összecsapásának nem a hadházi kedvenc az esélyese, hiszen Denis Inkin (30-0-0) Németországban gyakorlatilag hazai pályán mozog, de az orosz klasszis (WBO ranglistavezető) ráadásul címvédőként lép kötelek közé a WBC nemzetközi bajnoki mérkőzésen.

"Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy kikaphatok. A vereség után el kellene gondolkodnom, merre tovább, de tudom, hogy igazán komoly cím közelébe már nem kerülhetnék. Na, ezért is készülök minden erőmmel profi pályafutásom eddigi legfontosabb mérkőzésére." – nyilatkozta a monokli.com oldalnak a magyar öklöző.

"Teljes gőzzel készülök, keményen nyomom a melót, a futásokat, erősítéseket, s a kesztyűs edzéseket egyaránt. Tudom, jó bunyós az orosz, de nem csak dumának szánom: kint is meg kell vernem! Érzek magamban annyi erőt, hogy olyanokat mutassak neki, amitől el fog menni a kedve. Nehéz most bármit is mondani, hiszen idegenben csak Amerikában volt egy felhozó meccsem, de úgy érzem, meg fogom oldani a dolgot" - mondta a még veretlen Nagy József (17-0-0).


Forrás: Figyelőnet
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Most néztem meg, elég nagy bunkó volt ez a bíró.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Nagy Calzaghe fun vagyok, és sokkal többet vártam tőle...szokatlanul pontatlan volt.
You will never walk alone!
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Többet vártam Manfredo-tól, sokkal többet. Igazság szerint ő egy felhízott nagyváltósúlyú és azt gondolom ez a súly már sok neki, hiába ütötte ki szépen Spinat és Pembertont. Calzaghe megmutatta, hogy bokszol egy igazi bajnok. A szart is ki akarta verni Manfredo-ból. Kessler ellen akarom én is látni legközelebb, de Taylor is érdekes lenne, mert hasonló a stílusuk Kesslerrel.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Elég furcsa szitu volt. Calzaghe sorozott mint a gép, Manfredo meg csak védekezett, hajolgatott. Szerintem a spori azt hitte az egyik elhajlásnál, hogy meg van fogva, és csak a kötél tartja az amcsit, azért lépett közbe. Hiba volt, az biztos.
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Szerintem Manfredo egyszerűen nem gondolta, hogy akkor és ott, már a leléptetés következik. Meglepő viszont, hogy utána semmi reklamáció, bírónak támadás stb., nem volt a részükről.
Az biztos, hogy a helyszínen másképp néznek ki a dolgok, mint a képernyőn keresztül.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Calzaghe vs Manfredo

Az eredmény első ránézére papírforma, de azért szerintem kicsit korán lépett közbe a bíró spori. Az rendben van, hogy Calzaghe a leléptetés előtt közvetlenül már óriási fölényben volt, de az utolsó sorozatban inkább csak tarkóra talált pontosan :). Manfredonak viszont ütni kellett volna, hogy ne látszódjon ennyire passzívnak.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Andrade mondhatni elég pontatlan volt :) És keveset is ütöttek :)

Kép
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Kessler vs Andrade

Nagyon jó kis meccs volt, de tipikusan egy olyan összecsapás, ami nem a kiegyenlített küzdelem miatt volt élvezetes, hanem az egyik fél nagy fölénye és parádés teljesítménye miatt. Kessler nagyon jó volt, sokkal gyorsabb és dinamikusabb volt mint Andrade, aki viszont nagyon jól küzdött, és iszonyatos bombákat élt túl időnként. Egy-két menetet lehetett volna esetleg nagy jóindulattal Andradenak adni, de ennél többet semmiképp.

McCullough (Andrade trénere) sajnos (?) talán még hevesebb is a mostani pozíciójában, mint mikor bunyósként láttuk a szorítóban, és láthatóan legalább olyan hőfokon égett, mintha ő küzdött volna :).

Kesslerre visszatérve, Calzaghe azért sokkal keményebb dió lenne, vagy talán lesz is a dánnak, mert őt biztosan nem fogja a vére vinni előre megállás nélkül, és persze dörzsöltebb is jóval. Nálam még mindig a walesi a favorit.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

VMVKWA írtaCOLONFroch - Tatevosyan meccsről: a brit nem rossz bokszoló, de nem értem, miért állították le olyan hamar a meccset. A ruszki nem volt megfogva annyira... Balzsay 1 éven belül (de lehet már most is) sztem simán verné Frochot.
Pedig a válasz eccerű. Brit volt a bíró és ez nagyon jót tesz a kobra sajtójának, hogy ő az első aki kiüti Tatevosyant. Balzsayt azért még nem tenném elé!
You will never walk alone!
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Froch - Tatevosyan meccsről: a brit nem rossz bokszoló, de nem értem, miért állították le olyan hamar a meccset. A ruszki nem volt megfogva annyira... Balzsay 1 éven belül (de lehet már most is) sztem simán verné Frochot.
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

kozi írtaCOLONHuh nem semmi mire vállakoztál harward, elismerésem :)

Ha összességében karriereket nézünk nálam egyértelmüen Leonard és Duran kerül az első helyre, persze teljesen szubjektiven komoly elemzés nélkül, csupán abból kiindulva, hogy Duran mit alkotott könnyűsúlyban majd fellépve egyböl váltóba megverte a legjobbat (mintha ez megismétlődött volna 20 évvel késöbb két ugyancsak nem gyenge képességü bunyós esetében is:)). Duran igazi könnyűsúlyú volt, amit nagyváltósúly fölött művelt már mind erőn felüli teljesítmény volt (a kb. félnehézsúlyúként ringbe lépő Barkley elleni meccs örök kedvenc, döbbenetes...). Szóval nálam a sorrend, csupán csak a látott meccsekből kiindulva (szerencsére azért ezeket a táblázatban szereplő meccseket sikerült látni) 1. Duran és Leonard, 2. Hagler 3. Hearns 4. Benitez. Beniteznek a szerencsétlensége, hogy rossz korba született, igaz még ezek ellen a versenyzők ellen sem vallott szégyent...söt.

Azért azt még hozzáteszem, hogy a legnagyobb kedvencemet Roberto Durannak hívják :)
Helló Kozi! Visszakérdezek, bár a válasz egyértelmű.
Duran-Mosley és Leonard-ODLH- ra gondolsz, igaz? :?:
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

menyus írtaCOLONHarward, eszem ágában sem volt senkit kioktatni, pláne nem rendre utasítani(ugyan milyen jogon), csupán egy vélemény volt.

Le a kalappal, jó sok szabadidőd lehet =D>
Én nemigen agyalok ilyeneken, egyrészt mert annyira nem vagyok képben, másrészt pedig inkább összbenyomás alapján "ítélkezem", mert a számok nem mindig tükröznek mindent... :D

A témával kapcsolatban csak annyit, hogy ennyi idő után Benitezt nem mint az egykori középsúlyú ötös(?)fogat nem létező ötödik tagjaként emlegetik hanem mint legfiatalabban vb-címet szerző bunyóst aki - bár feljebb is szerzett címet asszem(most hirtelen nem tudom) - inkább váltósúlyban parádézott...

Ha a kvartett közül valahol szóba kerül akármelyikük, fogadhadsz rá hogy emlegetik a másik hármat is, de Benitezt nem nagyon, ugyanis mint már középsúlyúként vannak "belőve" a köztudatba. Benitez szvsz Leonard ellen volt pályafutása csúcsán...váltóban, aztán meg elkezdett vereségeket gyűjtögetni, mintha kötelező lenne.
..no ezért a bazár..
Szia Menyus!
Teljesen félreértettél! Bár engedélyed nélkül említettem a nevedet, de semmi bántó szándékom nem volt. Sőt az igazadat bizonyítottam, ergo: az én, akkori hozzászólásom volt meggondolatlan. Tényleg nincs az említett virtuális ötösfogat....
Különben, ha annak idején nem szólsz hozzá, akkor ez a táblázat sem jöhetett volna létre.... (Jó sokára. Sajnos nagyon lassú a felfogásom. Mindenen túl sokat töprengek, részben ezért tartok ott, ahol tartok- vagyis sehol)
Amit pedig azzal a táblázattal műveltem, hát.... gondolom inkább rám nézve állit ki valamilyen szegénységi bizonyítványt! :lol:
Viszont, ha bárkinek is tetszett, már megérte a fáradozást! :D
Védekezés képpen, még annyit, hogy Benitezt annyira jó bunyósnak tartottam, hogy kicsit megfeledkeztem a pályafutása végi vesszőfutásáról...
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Harward, eszem ágában sem volt senkit kioktatni, pláne nem rendre utasítani(ugyan milyen jogon), csupán egy vélemény volt.

Le a kalappal, jó sok szabadidőd lehet =D>
Én nemigen agyalok ilyeneken, egyrészt mert annyira nem vagyok képben, másrészt pedig inkább összbenyomás alapján "ítélkezem", mert a számok nem mindig tükröznek mindent... :D

A témával kapcsolatban csak annyit, hogy ennyi idő után Benitezt nem mint az egykori középsúlyú ötös(?)fogat nem létező ötödik tagjaként emlegetik hanem mint legfiatalabban vb-címet szerző bunyóst aki - bár feljebb is szerzett címet asszem(most hirtelen nem tudom) - inkább váltósúlyban parádézott...

Ha a kvartett közül valahol szóba kerül akármelyikük, fogadhadsz rá hogy emlegetik a másik hármat is, de Benitezt nem nagyon, ugyanis mint már középsúlyúként vannak "belőve" a köztudatba. Benitez szvsz Leonard ellen volt pályafutása csúcsán...váltóban, aztán meg elkezdett vereségeket gyűjtögetni, mintha kötelező lenne.
..no ezért a bazár..
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: kozi »

Huh nem semmi mire vállakoztál harward, elismerésem :)

Ha összességében karriereket nézünk nálam egyértelmüen Leonard és Duran kerül az első helyre, persze teljesen szubjektiven komoly elemzés nélkül, csupán abból kiindulva, hogy Duran mit alkotott könnyűsúlyban majd fellépve egyböl váltóba megverte a legjobbat (mintha ez megismétlődött volna 20 évvel késöbb két ugyancsak nem gyenge képességü bunyós esetében is:)). Duran igazi könnyűsúlyú volt, amit nagyváltósúly fölött művelt már mind erőn felüli teljesítmény volt (a kb. félnehézsúlyúként ringbe lépő Barkley elleni meccs örök kedvenc, döbbenetes...). Szóval nálam a sorrend, csupán csak a látott meccsekből kiindulva (szerencsére azért ezeket a táblázatban szereplő meccseket sikerült látni) 1. Duran és Leonard, 2. Hagler 3. Hearns 4. Benitez. Beniteznek a szerencsétlensége, hogy rossz korba született, igaz még ezek ellen a versenyzők ellen sem vallott szégyent...söt.

Azért azt még hozzáteszem, hogy a legnagyobb kedvencemet Roberto Durannak hívják :)
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Szeretnék egy érdekes fejtegetést közzétenni! Erre ezt a topicot találtam legalkalmasabbnak.
Egy korábbi cikkben –lásd: 2006-az utolsó gongszó…

http://www.profiboksz.hu/cikk.php?id=457
(Amennyiben a hivatkozás nem működne, akkor a cikk az archivumban egyszerűen megkereshető.)

- említésre kerültek, csak úgy érintőlegesen, a korábbi híres középsúlyú bajnokok, úgymint Leonard, Hearns, Hagler és Duran. Én akkor szóvá tettem, hogy mindig elfeledkeznek egy kicsit a szintén zseniális Benitezről, akinek ott volna a helye ötödikként a sorban. Tudjuk mindannyian, hogy ez a kiindulási alap mindnyájuknál sántít egy kicsit, hiszen számolatlanul sok súlycsoportban tették dolgukat, váltótól egészen a cirkálóig.
Menyus annak idején rendre utasított, mivel szerinte sem a scsop, sem az eredményessége (jobban mondva eredménytelensége) miatt nem kivánkozik a többi közé Benitez.
Benitez valóban nem alkotott maradandót magasabb scsop.-okban, de a „nagyok” ellen mutatott teljesítménye mégis figyelemre méltó. Lehet, hogy élete formáját hozta Leonard ellen, de hát akkor, és ott, az is kevés volt. Később nagyváltóban és néhányszor középsúlyban „játszott” még. 160 fontnál (72,5 kg) nagyobb versenysúlya tényleg nem volt soha.
Miután ilyen szépen bebizonyítottam Menyus igazát az egyik pont vonatkozásában, hozzáfogtam elemezni a másik tételt.
Fontosnak találtam, hogy a mundér becsületét védendő, kitaláljak valami objektívnak tekinthető összehasonlítást a fentebb említett ökölvívók között. Lehetőleg úgy, hogy akármilyen, hajánál fogva előráncigált módon is, de az én igazamat bizonyítsa.
Egy kis táblázatban összefoglaltam az egymás elleni mérkőzéseik eredményeit. Egy adott mérkőzéssel kapcsolatban 3 pont osztható szét a résztvevők között. A KO- val győztes viszi mind a 3 pontot. A pontozásos győzelemért 2 pont jár, de a vesztes is kap 1-et. És a meglepi: a döntetlenért 1,5- 1,5 pont jár! Az elemzésbe vont derbyk között egy ilyen volt, a Leonard- Hearns II.
Mindenkit nyomatékosan felszólítok, hogy ne mondja erre azt, hogy önkényes, valóságtól elrugaszkodott számítási módszer! Ezt ugyanis én magamtól is tudom.
Nézzük meg akkor, hogy mit mutatnak a számok!

Kép

És így, lássatok csodát, Benitez – a mérkőzésenkénti átlagot figyelembe véve- a kedvező 4. helyezést csípte el. Természetesen Leonard magasan az első. A sorösszegek a szerzett pontokat jelentik, az oszlopösszegek az elveszített pontokat.
Végezetül megjegyzem, egyáltalán nem ijesztgetésként, de ehhez hasonló agyrémekkel még lehet, hogy jelentkezni fogok.... :lol:
Vagy örökös eltiltás, mint a doppingolásért... :D
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

cezi írtaCOLONes milyen vicces volt, amikor osszeomlott a ring :)
Ha ezt most nem mondod, akkor le is maradok a poénról, mert én a bevonulásokat is simán átléptem, és a ko után le is lőttem a videót :). Mondjuk amennyien voltak a szorítóban, nem csoda, hogy összeomlott :).
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Hozzászólás Szerző: cezi »

Erwin írtaCOLONNagyon jó kis meccs volt a szerdai Mundine vs Soliman. Mondjuk várható volt az előéletüket ismerve, hogy feszültségben nem lesz hiány, de az általam vártnál még így is jobb volt az előadás.
es milyen vicces volt, amikor osszeomlott a ring :)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
BUTTON_POST_REPLY