Nagyközépsúly

Minden, ami profiboksz!
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

zappa írtaCOLONSztem Kessler verné Dawsont...
Dehogy verné... :)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
zappa
Újonc
HozzászólásokCOLON 37
CsatlakozottCOLON 2002-12-13 02:17:55

Hozzászólás Szerző: zappa »

Sztem Kessler verné Dawsont...
executioner

Hozzászólás Szerző: executioner »

Sartison vs. Larsen meccset a Danish Palm Promotion nyerte, az UBP 3.,azaz
utolsó ajánlatot tette!Csak így tovább!

Azt azért nem értem,hogy a jelek szerint a WBA hivatalos kihívói státuszáért megy majd a meccs, a kérdésem: MINEK?
Várnak kb. 3 évet,hogy kihívhassák majd az egyesített( WBC/WBA) bajnokot?
Ez számomra irreális,miért nem inkább a WBO,vagy a IBF felé mennek?
A WBO-nál még esélye is lenne Larsennek,ha nyer,megszerezni a vb övet!
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Justin írtaCOLONKessler ellen senkinek semmi esélye se nagyközépben, se félnehézben szerintem...Egyedül Hopkins az aki megverheti...Dawson ellen simán favorizálnám...
Hát, én teljesen biztos lennék egy (Tarver elleni) Dawson győzelmében egy bármilyen Kessler ellenében...
Hogy egy Hopkins-Dawson meccsre mit tennék, azt magam sem tudom... Mert Hopkins ellen fogadni nagyon veszélyes, bár Calzaghe ellen könnyű volt a vereségére fogadni, mert az a munkatempó senkinek sem fekszik 12 menetig...
De se Dawson, se Kessler nem Calzaghe és nem abban a stílusban bokszolnak...

Karcsi tekintetében is azt mondom, egyáltalán nincs mitől tartania, mert a képességeiben senki sem jobb tőle, az persze más kérdés, hogy sikerül-e belőle majd kihozni a maxot vagy nem...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

Én simán tennék Dawsonra Kessler ellen és Hopkins ellen is...

A Karcsi pedig egyáltalán nem rosszabb sem Dirrell-nél, sem pedig Ward-nál, remélem a jövőben össze is jön ellenük egy címmeccs, hogy megmutassa...
"Fura sport ez a boksz: Először szétverik egymást, aztán pedig összeölelkeznek..."
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Kessler ellen senkinek semmi esélye se nagyközépben, se félnehézben szerintem...Egyedül Hopkins az aki megverheti...Dawson ellen simán favorizálnám...
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Én azért gondolom, hogy Kessler ellen nem lenne esélye Inkin-nek, mert nem látok semmit, amiben jobb lenne tőle (az meg nem elég, ha hasonlóak a képességeik bizonyos dolgokban)... Az ütőerő mindenképpen Kessler mellett szól, egyébként meg mindkettőjüket fegyelmezett, taktikus bunyósnak tartom...

Inkin-t szerintem egy nyerő taktikával küldték ki Karcsi ellen, amit jó ideig sikerrel is valósított meg, de hogy végül nem lett elég, azt Karcsi nagy érdemének tartom, mert menet közben tudott váltani, Inkin pedig elvesztette a meccs felett a kontrollt... Ez egy nagyon fontos tulajdonság lehet Karcsinál, ha ezt máskor, hasonlóan nehéz helyzetben is meg tudja majd ismételni...

Inkin szerintem Karcsi ellen a maxot nyújtotta, én nem látok benne fejlődési lehetőséget, bár igaznak érzem ezt Kessler-re is, csak ő a fizikai adottságai miatt is eleve magasan tartja a szintet... Egy Calzaghe megmutatta, hogy hol vannak a korlátai, persze egy Calzaghe nem csak úgy "nő a bokorban" évente...
Őt legközelebb Taylor, Dirrell, Ward és ha még sokat fejlődik, akkor Karcsi tudná zavarba hozni... Más nem nagyon szerintem...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

rocchia írtaCOLONHát ezaz, hogy Inkin nem annyira rossz bunyós egyáltalán, hogy selejtezni kelljen, viszont mégiscsak érdekes, hogy odadugták a WBA-hoz, holott arról volt szó, hogy Bute ellenfele lesz rövid időn belül... Kessler ellen én sem látok győzelmi esélyt a számára, de Bute ellen igen...
Inkin kimondottan jó bunyós. Nagyjából egy véleményen vagyunk, de én azt sem jelenteném ki ennyire kategórikusan, hogy Kessler ellen nincs esélye.
Kessler erősebb nála és a Calzaghetlan mezőnyben (alighanem) a legjobb, de a fizikai erejét leszámítva, semmiben nem különb Inkinnél.
Néhány %-ot én azért otthagynék Inkinnél, de tényleg nem a vita, vagy a kukacoskodás kedvéért mondom. :lol:
Másokkal ellentétben rám a Balzsay elleni meccsén is jó benyomást tett, de ezzel meg véletlenül sem akarom a korábbi vitát újra felszítani. Főleg itt.
Ha mondjuk Inkin ennyit tud, akkor feltehetőleg, egy jó állapotban lévő Kessler a meccs második felében valszeg tényleg fölé tud kerekedni, és ha végig is menne a meccs, az már igencsak elég lehet a győzelemhez.
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Hát ezaz, hogy Inkin nem annyira rossz bunyós egyáltalán, hogy selejtezni kelljen, viszont mégiscsak érdekes, hogy odadugták a WBA-hoz, holott arról volt szó, hogy Bute ellenfele lesz rövid időn belül... Kessler ellen én sem látok győzelmi esélyt a számára, de Bute ellen igen...
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Hát az biztos hogy Kessler kiüti Inkint.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
VRRRT
Uploader
HozzászólásokCOLON 639
CsatlakozottCOLON 2007-02-17 18:17:44

Hozzászólás Szerző: VRRRT »

Végülis van benne vmi... Kessler elérhető, ha kiüti Inkint, akkor lehet selejtezni az oroszt...
"A lámpa csak akkor világít, ha meggyújtják."
Dzsalál Uddin Rum
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

rocchia írtaCOLONHa emlékeztek az Universum azt mondta, hogy Inkin-t előbb-utóbb ismét cím közelbe teszik. Namármost elnézve a ranglistákat a WBA-nál rögtön a No.2 (!) lett... Ezek szerint Kessler-t vették célba?
Az bátor. Sokat kockáztat, viszont az is benne van a pakliban, h Kessler valójában könnyen hozzáférhető, hiszen a nagyobbak sorra kerülik. Egy ilyen megmérettetést (is) szívesen néznék... :wink:
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Ha emlékeztek az Universum azt mondta, hogy Inkin-t előbb-utóbb ismét cím közelbe teszik. Namármost elnézve a ranglistákat a WBA-nál rögtön a No.2 (!) lett... Ezek szerint Kessler-t vették célba?
(Könnyen lehet, mivel máshol nincs fenn, csak a WBO-én még, de az lényegtelen...)
"Vincere non é importante, é l'unica cosa che conta"
HAMED
Bajnok
HozzászólásokCOLON 296
CsatlakozottCOLON 2008-08-20 17:50:09

Hozzászólás Szerző: HAMED »

Nagyon tetszett FROCH vsPASCAL mérkőzés.Ezt a Pascalt még soha nem láttam és meg kell hagyni nagyon jó bunyós.Szerintem Karcsinak sokkal nehezebb dolga lett volna vele mint Inkinnel lesz majd.Ezzel nem azt akarom mondani hogy Inkin is egy sétagalopp lesz.
Senki sem lehet annyira önző,hogy ne adjon át tudásából másoknak.
/Mas.Oyama/
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Az a baj, hogy Dirrell a WBO-nál áll legelőrébb a rangsorban és a WBO-nak már van egy friss bajnoka... Ezt azért írom, mert a WBC-nél is jól áll, de ott még nincs bajnok, csak lesz a Froch-Pascal-ból valaki és nekem van egy olyan gyanúm, hogy a Jermain Taylor vs Jeff Lacy győztese fog majd az újdonsült WBC bajnokkal bokszolni...

Tehát Dirrell nem fog egyhamar ott címért bokszolni legalábbis a teóriám szerint... :)
Viszont az Inkin vs Balzsay győztesével találkozhat, persze a jó öreg Universum még másfelé terelgetheti Dirrell-t...

Szóval én szerintem vagy a WBO-nál vagy a WBC-nél fog kapirgálni Dirrell...
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

rocchia írtaCOLON
Carlsson írtaCOLONDe ahhoz először szintén Bute-ot kéne megvernie... :D
Nagyon komoly összegben mernék fogadni arra, hogy Kessler simán kipontozza vagy esetleg ki is üti ezt a román övbitorlót...
Én is Kesslerre tennék, de ha címet/címeket akar egyesíteni, akkor Bute-val kell kezdenie, mert a WBC-nél még nincs is világbajnok, a WBO-nál meg előbb még Karesz jön kötelező kihívóként...
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Carlsson írtaCOLONDe ahhoz először szintén Bute-ot kéne megvernie... :D
Nagyon komoly összegben mernék fogadni arra, hogy Kessler simán kipontozza vagy esetleg ki is üti ezt a román övbitorlót...
Chico
Uploader
HozzászólásokCOLON 787
CsatlakozottCOLON 2008-01-29 15:49:57
Tartózkodási helyCOLON Pécs

Hozzászólás Szerző: Chico »

Remélem Dirrell nem a WBO felé fog tovább menetelni hanem mondjuk a WBC felé... Nagy kedvencemmé növi ki magát a srác szép lassan, és ezért nem szeretném Karesz ellen látni, legalább is még egy dbig nem. Amilyen unalmas köztes semmilyen súly volt egy ideig a nagyközépsúly, most annyira hemzseg a remek képességű ökölvívóktól. Sok jó csata várhtó a közeljövőben.
Carlsson
Bajnok
HozzászólásokCOLON 474
CsatlakozottCOLON 2008-10-09 07:01:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Carlsson »

De ahhoz először szintén Bute-ot kéne megvernie... :D
Roy Jones Jr.
Tippjáték Champ' 2010.
HozzászólásokCOLON 722
CsatlakozottCOLON 2008-03-11 12:47:32

Hozzászólás Szerző: Roy Jones Jr. »

Én azt akarom, hogy Kessler egyesítse a címeket a WBC/WBA/IBF címeket!
Utána pedig jöhet 2010-ben a Kessler vs Balzsay az Undisputed címért... :)
BUTTON_POST_REPLY