BUNDA NOWDAYS?

Minden, ami profiboksz!
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

na a Csepi topikot már ne keresse senki... eltávozott az örök vadászmezőkre :(
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

admin írtaCOLON
admin írtaCOLONutánanézek hátha vannak még ilyen ghost-topikok
woh... volt még 19 ilyen topik...
nem volt beállítva nekik hogy ki indította őket, valószínűleg egy olyan valaki aki még a régi fórumban kérte hogy töröljük így az újba már nem kerültek át az adatai... sem a toikjai :)
Köszi!
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

admin írtaCOLONutánanézek hátha vannak még ilyen ghost-topikok
woh... volt még 19 ilyen topik...
nem volt beállítva nekik hogy ki indította őket, valószínűleg egy olyan valaki aki még a régi fórumban kérte hogy töröljük így az újba már nem kerültek át az adatai... sem a toikjai :)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: admin »

Erwin írtaCOLONSzólok Flynak, vagy cezi kollégának hogy szereljék meg.
jelentem megszereltem... utánanézek hátha vannak még ilyen ghost-topikok :)
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Tyll Vietta írtaCOLONCsak én nem találom a Petrányi topikot, vagy a nagy külcsínváltásnál alászállt a végtelenbe?
Nem tűnt el szerencsére, csak valami technikai probléma miatt (egyelőre) nem látni a témák között. Íme, én már írtam is bele:

http://www.profiboksz.hu/forum/viewtopi ... 4425#54425

Szólok Flynak, vagy cezi kollégának hogy szereljék meg.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Chagaev írtaCOLONA ZDF-es összefoglaló alpján semmilyen tuti következtetést nem lehet levonni, Csepi is, meg a német is talált, a német tűnt agresszívabbnak (Csepi végül is csak egy felhozó ellenfél volt, akit Roth-nak ki kellett volna végeznie), a negyedikre Csepi már eléggé kifulladt.
A pár perc alapján szorosan győzött a német.
Csak én nem találom a Petrányi topikot, vagy a nagy külcsínváltásnál alászállt a végtelenbe?
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

A ZDF-es összefoglaló alpján semmilyen tuti következtetést nem lehet levonni, Csepi is, meg a német is talált, a német tûnt agresszívabbnak (Csepi végül is csak egy felhozó ellenfél volt, akit Roth-nak ki kellett volna végeznie), a negyedikre Csepi már eléggé kifulladt.
A pár perc alapján szorosan gyõzött a német.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Nem találtam Csepi rovatát az első három oldalon, ezért itt gondolkozom a bundáról. Azt olvastam, hogy Csepi mostani Universumos ellenfele ellen elszenvedett egy bírói bundát. Tud erről valaki többet?

Amúgy hova lett Csepi topikja?
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
szakerto
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2005-12-11 15:20:26

Hozzászólás Szerző: szakerto »

Az természetes, ha nemzeti alapon lejt a pálya....
De mondjuk 2 amcsi esetén, két világsztár esetén mi van???
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Hozzászólás Szerző: Darien »

Szerintem ilyen szempontból Európa még mindig "vezet" Amerikával szemben. Sajnos errefelé mostanában is jóval gyakoribb a hazai pálya lejtése mint a tegeren túlon. Az ugye legendás, hogy Olaszországban külföldi pontozással nem nyerhet, Németországban is láttunk jópár érdekes kimenetlű meccset, és kis hazánk is produkált már néhány fura eredményt. Amerikában (bár tény hogy akad egy-két érdekes döntés) azért jóval kevésbé jellemző ez. Ha csak a Judah vs Baldomir meccsre gondoltok a közelmúltból, ott is elvileg az lett volna mindenki érdeke, hogy Judah nyerjen, mégis kihozták (teljesen megérdemelten) Baldomirt.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Nekem a legszembetünöbb bunda az Hopkins - Taylor II-n volt.
Szerintem olyasmi történhetett , hogy "hé fiúk , adjatok már 7 menetet a Jermain gyereknek és már csúszott is a boríték..."
szakerto
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2005-12-11 15:20:26

Hozzászólás Szerző: szakerto »

Na ja!

szóval a pontozók az USA-ban igen résszrehajlóak néha:)

Mert??? Mert itt mindkét fél amcsi állampolgár, vagy amcsi ahogy van...
És??? Akkor miért???
Mert a TV-k érdeke fontosabb???
PL: Hopkins, már öreg, jöjjön ez a Taylor gyerek, ő jó lesz....
Tehát"NAGYON JÓ FIZETÉST ADUNK A PONTOZÓKNAK", plusz leadjuk a drótot pár embernek, fogadjanak bátran, sokat....
Nem???
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Hozzászólás Szerző: Justin »

Es még lehet folytatni a sort....Oscar-Tito , Oscar-Mosley , Forrest-Quartey,Vargas-Wright...
szakerto
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2005-12-11 15:20:26

Hozzászólás Szerző: szakerto »

Ja, nem vagyok akkora szakértő (bár 1-2 fordulón keresztül vezettem a tippját-ot:)
Lehet megváltoztatom ezt az ellenérzéseket (jogos)kiváltó nick-et...

Bírói ténykedések???
Sturm-Oscar, Taylor-Hopkins, Taylor-Wright, Toney-Rahman,Toney-Peter?
Stb.?
Ezt mire lehet vélni szerintetek?
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: PTM »

szakerto írtaCOLONsenkit se érdekel a téma???
Pedig ez a mi(rajongók) bőrünkre megy!
Hülyeséget magyarázok?
Szerintem nem! Itten nagy korrupció van, még ma is, még az USA-ban is!
Na!
Nagyon szomorú esetek, de tele van ilyen helyzetekkel az amatőr bunyó is (világviszonylatban is) meg az összes többi profi sport is. Azt hittem, ezt tudod, hiszen a nick-ed szakértő... :wink:
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

szakerto írtaCOLONsenkit se érdekel a téma???
Pedig ez a mi(rajongók) bőrünkre megy!
Hülyeséget magyarázok?
Szerintem nem! Itten nagy korrupció van, még ma is, még az USA-ban is!
Na!
Szakerto, épp most készül egy cikk erről (legalábbis témába vág) hamarosan olvashatod majd a főoldalon. Sajna maffia leleplezés és mélyreható oknyomozás nem lesz benne :) , de lesz benne jónéhány "bundagyanús" eset + azoknak vélt háttere, amik közül csipegethetsz a konspirációs elméletedhez. :)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

szakerto írtaCOLONsenkit se érdekel a téma???
Pedig ez a mi(rajongók) bőrünkre megy!
Hülyeséget magyarázok?
Szerintem nem! Itten nagy korrupció van, még ma is, még az USA-ban is!
Na!
Az elpontozásokról már leírtam mit gondolok...de visszatérve még a két Klitschko meccsre.

Nem tudom, hogy Norris megfogadta-e magát vagy sem, de sztem ez a mi szempontunkból lényegtelen. Bevallom, hogy Norristól egy kicsit többet vártam (kb 2-3 menetet), de neki ott nem nagyon volt esélye, utólag nézve meg pláne...Norris és Castillo sem az a kategória, akinek esélye lett volna akkor bármelyik Klitschko ellen, úgyhogy azt sem mondhatjuk, hogy valami irreális eredmény született volna. (Norris meg Tyson ellen is megadta magát abban a pillanatban, ahogy lehetősége volt rá)
Vagy esetleg úgy érzed, hogy Norrisnak és Castillonak kellett volna nyernie...vagy benne volt, hogy nyerhettek volna?
szakerto
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2005-12-11 15:20:26

Hozzászólás Szerző: szakerto »

senkit se érdekel a téma???
Pedig ez a mi(rajongók) bőrünkre megy!
Hülyeséget magyarázok?
Szerintem nem! Itten nagy korrupció van, még ma is, még az USA-ban is!
Na!
szakerto
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2005-12-11 15:20:26

Hozzászólás Szerző: szakerto »

Hát szerintem a Norris meccsen olyan 20X pénzt adtak a KO1-re, Ha Norris odaadott mondjuk 400 e. dolcsit 10 haverjának, hogy fogadják meg 15-20 bukinál (akár net-en), akkor az 8 millió dolcsi....
Norris 1 ébként nem feküdt le Tyson-nak 12 menetben:)

Másik: Eliseo Castillo "bokszolt" Wlad-dal (hogy a RTL-KLicskos példáknál maradjunk)
A kubai elötte elverte Moorrer-t, (aki utána meg Jirov-ot..)
szóval nem egy nulla....
Ehez képest MI volt az a meccs Klicskóval???
3X támadott 4 menet alatt!!! abból 2 (1 bal horog, és jobb egyenes, mint befejező ütés) be is ment volna, Wlad rögtön pánikolt, de VISSZAFOGTA, ÉS ABBAHAGYTA A TÁMADÁST, NEHOGY VÉLETLENÜL KIÜSSE!!!
Aztán lefeküdt......

Ez is lehet a Norris-eset, de még azt se zárom ki, hogy az Uni. is benne volt...Wlad utána ment is az Uni-tól....
(és azóta sokkal jobb lett)

De ne Klicskózzunk:) Van példa ezer...
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: leibigab »

faceload írtaCOLONNyilván Norris. Nem nagyon akart felkelni.

Hát fogadhatott Klitschko is magára, KO győzelem 1 :)

De, inkább arra lettem volna kiváncsi, hogy valóban volt-e ilyen fogadás, vagy ez csak egy elképzelés.

Mert egy ilyen Klitschko V Norris tipusú meccsen nem kell mindjárt a bundára, és fogadási bundákra gondolni...
Adva van egy erős nehézsúlyú és egy évekkel ezelőtt még jó, de már leszállóágban lévő kisnehéz-nehézsúlyú bunyós. Megtapasztalta az első "keményebb" ütést aztán úgydöntött, hogy minek strapálja magát...

Az ilyen "könnyebb" vereségeknél kockáztat a vesztes, hisz ha nagyon egyértelmű a dolog, akkor visszatarthatják a bevételét és többször nem szívesen hívják felhozóembernek sem...
(És azt sem hiszem, hogy olyan hatalmas szorzót adtak volna egy első menetes Klitschko győzelemre...Norris felrakhatott volna Klitschko 1 menetes győzelmére vagy 100 ezer dollárt, hogy keressen vele néhány ezret :) (viszont lehet, hogy bukja a meccspénzt, ami ennél több) Az Universum fizette volna le, Klitschko ellen, hogy feküdjön le az elsőben? Minek? Klitschkonak ellenfél kellett, várható volt, hogy végez vele pár menet alatt...
(Én azt gondolom, hogy érezte már a legelejétől, hogy neki ott nem lesz sok keresni valója, mert azért (Klitschkonak még a lecsúszott ütéseinek is súlya van) gondolom a meccspénze sem volt túl sok, ezért az első adandó pillanat után a földön maradt...

Annak idején a maffia is hamar áttért a bokszolók megkenéséről, mert vagy rendes ütések vannak és akkor nincs bunda, vagy nem, de akkor meg azt az olyan néző is észreveszi, aki életében akkor lát először bokszmeccset. Ezért át is tértek a bokszolók megfejésére, vagyis betársultak menedzsernek ill. álltaluk lehetett meccsekhez jutni. Ha nem tejeltél le, nem bokszoltál....ennyire egyszerű volt. Aztán az állam felszámolta az egész kócerájt és úgy rámentek a dologra, hogy pl. a volt középsúlyú bajnok Rocky Graziano egy éves eltíltást kapott, mert évekkel korábban nem jelzett egy olyan megvesztegetési ajánlatot, ami meccs végül létre sem jött...

Nem hiszem, hogy mostanában lennének ilyenek, vb szinten meg pláne. Olvastam néhány olyan hozzászólást is, hogy pl. biztos meg volt bundázva a Tyson V Lewis...ők akkor biztos nem látták, hogy pl. ott is a befejező ütés kb. egy elefánt fejét is leszakította volna...
Szerintem mindössze arról van szó néhány ilyen egyértelmű részrehajló pontozásnál, hogy a pontozók tudják, hogy ki rendezte a gálát (ki a rendező bokszolója) kitől kapnak kisebb ajándékokat és ha meg vannak elégedve a munkájukkal, akkor hívják őket máskor is....valaki nyal a főnöknek, valaki meg nem...
BUTTON_POST_REPLY