Heavy prospects

Minden, ami profiboksz!
BUTTON_POST_REPLY
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Hozzászólás Szerző: leone510 »

McBride - Mollo: (ha jól hallottam a tv-ben Molliónak nevezték el és latin. Kár, hogy a családja Nápolyból származik, mint Marciano-é. Persze latinok és ókori Róma... de akkor mé nem mondta, hogy olasz-amerikai.)

Hát Mollo nem sokat kérdezett, elég gyors, agresszív srác. Szerintem a Williamson elleni meccs még túl korai volt neki, és korai azt mondani, hogy csak egy másodosztályú bunyós lesz. Ebben a mezőnyben semmi sem kizárt. Én betenném az amerikai "heavyweight prospectek" (Scott, Chambers, Witherspoon, Arreola, Butler stb.) közé + ott áll mögötte King, bár ez nem életbiztosítás.

Valuev-Barrett: Minden meccsén azt várom, hogy végre mutat valamit, Beck ellen már azt mondtam, na alakulgat, (bár Beck is inkább Orlin Norrist játszott)most meg vissza jutott oda, ahol Donald ellen tartott, unottan, ötlettelenül "bokszol." És kiabálhat vele az edző, rá se sz*rik, folytatja ugyanúgy tovább. Hol voltak azok a "halálos" felütések? Én drukkoltam neki, de menthetelenül sz*r az egész amit csinál.

------------
na sikerült rossz topicba írnom, a nehézsúlyba akartam. Mollo azért maradhat.
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Hozzászólás Szerző: faceload »

Cristobal Arreolától van 4 meccsem:
Damien Norris, David Cleage, Kenny Lemos, Manuel Ossie

Azt hogy miként jut el hozzád azt még nem tudom. Pm me.
You will never walk alone!
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Hozzászólás Szerző: edge »

Át kell néznem a listámat majd, de asszem az elsõ kivételével van meccs mindenkirõl.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Heavy prospects

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Ha van valakinek videója az alábbi "hevi proszpektekrõl", és megosztaná valamilyen formában, azt megköszönném:

Chris Arreola, Malik Scott, Eddie Chambers, Tony Thompson.

J.F. Bergeron egyik utolsó meccsét feltettem a nem-freere, hát õ nem lesz a nehézsúly felvirágoztatója az fix.

-> bocs, ezt a postot a videok topicba szántam, de így sikerült :oops:
BUTTON_POST_REPLY