Elképesztő képek!

Minden ami nem az oldallal és nem a profi ökölvívással kapcsolatos.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Kép

Nesztek lányos apukák!Anorexiás Barbie! :shock:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
grabanc
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 3065
CsatlakozottCOLON 2007-04-15 09:36:52
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: grabanc »

Szerencsére többen megvédtétek a gulasch nevet... a rosseb egye meg... 8)
"A valóság olyan illúzió, amelyet az alkohol tartós megvonása idéz elő" :P
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

harward írtaCOLON
ogreface írtaCOLON
3000 írtaCOLONEz a leves a gulyáról lett elnevezve.Tehát nincs miről beszélni.
Pontosabban a marha pásztorokról azaz a gulyásokról.Amcsiban lehetne a neve mondjuk "Cowboy soup". :D
Igazán nem a zavarkeltés okán, de....


GULYÁS

ha valakinek van kedve ezen végigrágni (itt nem szó szerint értendő :lol: ) magát, akkor valószínűleg, hozzám hasonlóan, ijesztő kétségek között fog hányódni.
Vagy csak én vagyok túlontúl nehézkes felfogású...
Belekezdtem de feladtam. :wink:
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

ogreface írtaCOLON
3000 írtaCOLONEz a leves a gulyáról lett elnevezve.Tehát nincs miről beszélni.
Pontosabban a marha pásztorokról azaz a gulyásokról.Amcsiban lehetne a neve mondjuk "Cowboy soup". :D
Igazán nem a zavarkeltés okán, de....


GULYÁS

ha valakinek van kedve ezen végigrágni (itt nem szó szerint értendő :lol: ) magát, akkor valószínűleg, hozzám hasonlóan, ijesztő kétségek között fog hányódni.
Vagy csak én vagyok túlontúl nehézkes felfogású...
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Hozzászólás Szerző: ogreface »

3000 írtaCOLONEz a leves a gulyáról lett elnevezve.Tehát nincs miről beszélni.
Pontosabban a marha pásztorokról azaz a gulyásokról.Amcsiban lehetne a neve mondjuk "Cowboy soup". :D
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
3000
Reménység
HozzászólásokCOLON 82
CsatlakozottCOLON 2007-09-13 21:37:53
Tartózkodási helyCOLON Tijuana

Hozzászólás Szerző: 3000 »

Ez a leves a gulyáról lett elnevezve.Tehát nincs miről beszélni.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

Santos írtaCOLONVan ír, német, olasz, stb. gulyás. A németről (türingiai) annyit kell tudni, hogy savanyú uborkát raknak bele. Van egy olyan változat is, amibe virsli kerül (frankfurti tipusú, ami szintén német...), marhahús helyett, ezért miért ne lehetne ebből kifolyólag olyan, amibe különféle kolbászt tesznek? :)

Ha elmentek kínait enni, akkor találkozhattok amerikai csirkével, ami semmi más csak a hagyományos kínai csirkedarabok bundában, megforgatva mézben és mogyoróban. Kínai? :D

Egyébként ma már a tokaji borvidék is átnyúlik Szlovákiába, pálinka elnevezéssel pedig Magyarország és 4 osztrák tartomány illetheti 100%-os, legalább 37,5 fokos gyümölcspárlatait... :)

Gondolom ti még hisztek a Nagy-Magyarországban is... :)
Itt a szomszéd büfében simán kiírhatnák, hogy van tardicionális magyar Big Mac, mivel, hogy szendvics-pékárú van "Nagy Magyarországon" is, sajt is, meg valami szalámi, oszt jónapot.

Amúgy én nem eszem gulást, meg nem is a magyarkodás írat, hanem vicces, mikor egy eredeti magyar hungarikum ételt eredeti németnek tüntetnek fel. A kalbászos-paprikás-krumplis cuccot hívhatnák Németországban echte német néven is, nem is volna senkinek mosolyogni oka.

Egyértelműen az vezet minden céget arra, amikor egy befutott névvel azonos klónnévvel ellátott terméket dob piacra, hogy annak sikereit fogja a vitorlájába.

A szlovákokról meg csak annyit, hogy a Pozsony névtől is herótuk van, ha leírva látják szlovák újságokban-könyvekben, de a tokaji márkanevet nem tartják zavarónak, ha borukat kell eladniuk.... Pfffff... :-&
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Én csak azt mondtam, hogy nem kell rögtön ajtóstul rontani a házba, ha meglát az ember valamit...

"Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki."

vagyis

"Lengyel, magyar – két jó barát, együtt harcol, s issza borát."

(Lengyel, magyar, két testvér, szablyában és kardban.)

Barátkozz meg velük! :) Az angolok csúnya gyarmatosító kutyák... :D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Santos azt azert tudnod kell hogy a cuccot egy lengyel gyerek fozte, a hozzavalok vaszleg a legkozelebbi lengyel boltbol kerultek ustbe(ealingben kb annyi a lengyel mint pekingben a kinai :mrgreen: )
...szal szerintem egyszeruen csak fingja nem volt hogy mi a szitu.
amugy nemegyszer futottam bele lengyelekbe, akik buszken allitottak hogy a gulyas az lengyel kaja. amikor megkertem oket hogy magyarazzak el mi az a "gulya" persze megallt a tudomany :D :roll:
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Hozzászólás Szerző: Santos »

Van ír, német, olasz, stb. gulyás. A németről (türingiai) annyit kell tudni, hogy savanyú uborkát raknak bele. Van egy olyan változat is, amibe virsli kerül (frankfurti tipusú, ami szintén német...), marhahús helyett, ezért miért ne lehetne ebből kifolyólag olyan, amibe különféle kolbászt tesznek? :)

Ha elmentek kínait enni, akkor találkozhattok amerikai csirkével, ami semmi más csak a hagyományos kínai csirkedarabok bundában, megforgatva mézben és mogyoróban. Kínai? :D

Egyébként ma már a tokaji borvidék is átnyúlik Szlovákiába, pálinka elnevezéssel pedig Magyarország és 4 osztrák tartomány illetheti 100%-os, legalább 37,5 fokos gyümölcspárlatait... :)

Gondolom ti még hisztek a Nagy-Magyarországban is... :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Hozzászólás Szerző: miszter »

menyus írtaCOLONKép

az apjuk f@sz@t.... [-X :shock: :P
A pofátlanság netovábbja, hogy nem szakad rájuk az ég...
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Kép

:lol:
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

alain írtaCOLON
Nikike írtaCOLON
Nikike írtaCOLON... És emiatt nem tetszik...
Meg alapvetôen az a fajta vagyok, aki teljesen más küzdelmi formában és felszerelésben szereti használni minimum a kezeit, de leginkább a lábait is... :lol:
off: már megint kezdi feladni a magaslabdát... (vagy csak én gondolok mindig rosszra? (azaz a fenét rosszara)

egyéb testrész?
Speckó a thai-bokszra gondoltam (szerintem simán vágod), alain, de fantáziálgass csak tovább... :?

Nesze egyéb testrész: térd, könyök... :lol:
(bár a karomon és a lábamon találhatók ezek is...)
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Hozzászólás Szerző: alain »

Nikike írtaCOLON
Nikike írtaCOLON... És emiatt nem tetszik...
Meg alapvetôen az a fajta vagyok, aki teljesen más küzdelmi formában és felszerelésben szereti használni minimum a kezeit, de leginkább a lábait is... :lol:
off: már megint kezdi feladni a magaslabdát... (vagy csak én gondolok mindig rosszra? (azaz a fenét rosszara)

egyéb testrész?
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Nikike írtaCOLON... És emiatt nem tetszik...
Meg alapvetôen az a fajta vagyok, aki teljesen más küzdelmi formában és felszerelésben szereti használni minimum a kezeit, de leginkább a lábait is... :lol:
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
harward
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 776
CsatlakozottCOLON 2006-12-18 22:05:22

Hozzászólás Szerző: harward »

Ha a birkózás témakörénél maradunk még egy pillanatra, akkor Karelinnel kapcsolatban az volt a szakértők véleménye, (én is osztottam) hogy az összekapaszkodásnál elkövetett taktikai hibája (inkább figyelmetlensége) ellenére is nyerhetett volna, ha nincs egy komoly (ámde érthetetlen) bírói nyomás is ellene. :evil:
Az viszont tény, hogy Gardner élete formájában küzdötte végig az olimpiát, tehát nem teljesen érdemtelenül került az arany a nyakába.

A következő kép nem annyira elképesztő, de érdekesség gyanánt megtekinthető. Készült 1960-ban az olimpiai versenyeket megelőzően.
Ha nem lenne rajta felirat, amit most szándékosan nem takartam el, akkor mehetett volna a "ki van a képen" topicba is akár... :lol:

Kép


Kozma Pici

Nemcsak a méretei miatt volt óriási klasszisa a kötöttfogásnak, hanem elsősorban a képességei miatt. Jó esélye volt egy harmadik aranyra is, de az égiek nem így akarták...sajnos.
1960-ban még "csak" 125 kg volt, de később ~140 kg volt a versenysúlya. Szinte nem lehetett rajta fogást találni... Legnagyobb ellensége később a saját fájós térdei lettek, meg az egyéb sérülések.
Még ma is élhetne...
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Ja és a német gulyás azért több, mint vicces. (Inkább nagyon nem is vicces...)
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
Nikike
Super Champ
HozzászólásokCOLON 587
CsatlakozottCOLON 2008-02-26 16:18:11

Hozzászólás Szerző: Nikike »

Miskolci írtaCOLONMi érdekes benne?
Alapvetôen egyáltalán nem tartom rossz sportnak, néha szoktuk nézni, de nekem felemás nagyon. Meg gondolom azért sokaknak. És ezért bocs a birkózóktól.
Ami miatt tetszik az az, ami minden küzdôsport alapja, csak itt még a végletekig leegyszerûsítve és ezáltal talán a legalapabb, hogy csak te vagy meg az ellenfél, egy szônyeg és ki a jobb az adott meccsen. Bár az ilyen jellegû mozgás annyira sosem vonzott, de ami miatt viszont meg én speciel baromira nem csinálnám (egyszer fûzött pedig egy ismerôsöm csakúgy edzegetni - ... -, de annak természetesen a vicc jellege számottevôbb volt, mint a valós sporttevékenységre történô invitálás... :lol: ), az nem más, mint az a közhelyes meglátás, hogy talán ebben a sportban a test a test ellen a lehetô legszorosabb. És emiatt nem tetszik. Ugyan kaptam már meg, hogy a clinch is elég furán néz ki, de azért az szerintem mégis teljesen más, ráadásul nálunk nincsen földharc és ami számomra még fontosabb a téma tekintetében, hogy nem egy testhezálló semmiben megy a mûanyag szönyegen egymás gyömöszölése. Nekem ezért fura sport és ezen kettôssége miatt írtam rá az érdekes jelzôt.

Jól elvándoroltam a Karelin képtôl. Bocs érte. Majd keresek valami meghökkentô képet cserébe. :wink: :lol:
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 2 Nikike-kor.
Nem új védekezési forma, csak számháborúban csalok. ;)
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

hogy lehet meretre szabni? (idokozben sikerult)

szal a kep a londoni ealing broadway market-nel keszult es egy lengyel tag fozte a "nemet gulyast" ami valojaban paprikaskrumpli volt, kicsit mashogy.. :lol:
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Hozzászólás Szerző: menyus »

Kép

az apjuk f@sz@t.... [-X :shock: :P
A hozzászólást 2008 alkalommal szerkesztették, utoljára 1 menyus-kor.
BUTTON_POST_REPLY