Vendégkönyv

A profiboksz.hu vendégkönyve
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Romsy »

ezt szerintem mindenki tudta
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Zaran.doc
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2003-05-28 20:49:33
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Zaran.doc »

Üdvözlet mindenkinek!<br><br>Nagyon jó az oldal, már évek óta rendszeres olvasótok vagyok! <br>Remélem egyszer majd személyesen is megismerlek benneteket!<br><br>Üdv.:<br>Zarandoc
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Laikus »

Hát most mán én is írok ide legalább egy sort.<br>Azt hiszem ez elég.<br>Ja még valami....<br>Most már lassan függő vagyok. Szeretem ezt honlapot, és így látatlanban is kedvellek benneteket. Mindenkit. Van akit a hibáiért, van akit a humoráért. Talán egyszer személyesen is találkozunk. Sziasztok<br><br>Tisztelettel: Molnár Gábor
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Revideal
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2003-03-23 23:45:46

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Revideal »

Szia Golyó!<br><br>Minden tiszteletem a Tiéd! Te vagy magyország legjobb, legtájékozottab és legelfogulatlanabb boxujságírója. Ehhez csak gratulálni tudok. <br>Lenne egy apró észrevételem. Újabb cikkekhez raktál olyan képeket, amyeleket már két-három hónappal ezelőtt is felhasználtál. Ez engem, egy kicsit zavar, inkább akor ne legyen kép. Ettől az aprósággal együtt e vagy a legjobb!!!  : )) <br><br>Üdv: Pölöskei Kornél
kfp
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2003-03-02 03:10:53

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: kfp »

Hat ez a RJJ vs. JR azert kemeny volt!  :'(
ppal
Kihívó
HozzászólásokCOLON 211
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:00:39

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: ppal »

Üdvözlet Havy_Bag!
Havy_Bag
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2003-01-13 22:24:23

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Havy_Bag »

Sziasztok!<br><br>Már régóta olvasgatom ezt az oldalt, de régebben a Fórum fizetős volt, így nem lehetett beleszólni, most viszont... végre!!!<br><br>Az oldal nagyon tetszik, bár mostanában régebben frissülnek a hírek. Szerencsére azonban a fórum nagyon aktív, így szinte hírértékű infók is lejönnek róla. Mondhatni: Ez az oldal erőssége.<br><br>Csak így tovább és sok sikert!
bicska
Újonc
HozzászólásokCOLON 7
CsatlakozottCOLON 2003-01-03 16:54:15
Tartózkodási helyCOLON Erdély-Gyergyószentmiklós

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: bicska »

1 nagy csumi csá! ű<br>Én lennék az új club tag (már nem?) ,) üdvozlök, mindenkit!<br>Rendszeres látogatója vagyok a profi ökölvivás portáljának.. ennek ellenére, csak most regiztem magam ,(<br>Ami azt illeti a régi site jobban tetszett, de ez is tök frankó!<br>Mivel nuq az angol tudásom, tök jó, hogy van 1 jó magyar site, ami maximálisan a profi ökölvivással foglalkozik! KÖSZ AKI KITALÁLTA! <br>Ha valaki info-t szeretne rólam, akkor dobjon egy mailt a bicska@maffia.hu -ra!  (ez nem sok, de majd még irok), hát ennyi lenne.. <br>éljen a forradalom<br>éljenek a csajok<br>"Iron"Mike Tyson a király!!!<br>csá csumi, csá csumi csá
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: leibigab »

Sziasztok!<br>Nagyon király az oldal, már régebben is nézegettem, de akkor még nem volt itthon NET-em!<br>Most már van!CSAK ÍGY TOVÁBB!!!!!!!!
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Laja »

river : ezeket a témákat a fórumban feszegesd, mert ez a vendégkönyv és félő, hogy itt nem fog reagálni senki erre a felvetésre ...
river
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2002-10-22 20:17:20

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: river »

Ciao!!!! Király az oldal! Box rajongok,mi a véleményetek a tyson-lewis meccsről? Szerintetek meglehet verni ennyire iront??? meg de ennyire? és igy? Vélemény???
RoyTheKing
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 21:25:27

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: RoyTheKing »

Üdv minden bokszrajongónak! Én is gratulálni szeretnék ehhez a profi oldalhoz.<br>Szép a design + jó a tartalom, szóval király! Üdv: RoyTheKing           <br><br>roytheking@freemail.hu  
Szabolcs
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-10-18 16:26:45

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Szabolcs »

Hmmmmm, kicsit zavarban vagyok!<br><br>Egyrészt mert régebben úgy volt, hogy Lajával együtt csináljuk a honlapot, de én addig tököltem, amíg megcsinálta nélkülem!<br>Másrészt, mert "a csekket befizetni is lusta voltam"így a régi fórumba sem írogathattam!<br><br>Először:szeretnék gratulálni Magyarország legszínvonalasabb Profiboksz honlapjához!<br>Másodszor:szeretnék gratulálni Magyarország legobjektívebb Profibksz <br>honlapjához!<br>...<br>Ja és szvsz, nagyon jó ötlet, hogy bárki írogathat aki rágisztrálta magát(bár ennek valóban meg van így azesélye, hogy romlik a hozzászólások színvonala), de nagyon sok előnye is van(nagyobb viták lesznek).amit majd ti is tapasztalni fogtok!<br><br>Bye...Szabolcs<br><br><br> <br>
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Laja »

Kipróbálom én is....
onoff
Reménység
HozzászólásokCOLON 63
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:49:00

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: onoff »

ETego.
on.Uff.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ezt is kipróbáltam!
"Mindenki a napra tör..."
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Vendégkönyv

Hozzászólás Szerző: admin »

Hi!
BUTTON_POST_REPLY