Kérdések és válaszok

Itt lehet tesztelni és kérdezni mindenféle technikai dolgokat kérem szépen :)
BUTTON_POST_REPLY
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: prof »

Hogyan lehet valamelyikünk régebbi hozzászólására reagálni, válaszolni? Hogy persze mutassa is, mire válaszolok.
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: prof »

Miért nem megy a linkelés?  Pl.  <a href="mailto:boxtipp@freemail.hu">boxtipp@freemail.hu</a>  
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=fly link=board=teszt;num=1034780469;start=0#1 date=10/16/02 ť 21:40:41]Hi WNB!<br><br>Kösz a jelzést!<br><br>#1 - nálam (IE6, NS7) rendeződnek a topikok amint lenyomom a "GO" gombot.<br>#2 - mostmár látszanak a személyes szövegek, kiélhetitek magatokat ;) / le volt tiltva<br><br>#3 - egzotikus böngészők??? 0,0005% - nem optimalizálgatunk rá ;o)<br>#4 - a hónap bokszolója Misi nem én ;o) / de hogy tényleg ki lesz az még titok ;o)[/quote]<br><br>#1 nos, igen. ::) vagy hülye vagyok - vagy hülye vagyok. lehet, hogy az zavart meg, hogy a 'régi fórum' topik mindig kitüntetett módon elöl marad, vagy valami.<br><br>#2 egy jól felépített ego fél siker - mondaná a Prince.<br><br>#3 vhogy éreztem, hogy az élet kegyetlen.<br><br>#4 legalábbis egy dísztoktori undisputed superchampion státus kinéz neked. ;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Alberto_11

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Csak teszt....<br><br>
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

Hi WNB!<br><br>Kösz a jelzést!<br><br>#1 - nálam (IE6, NS7) rendeződnek a topikok amint lenyomom a "GO" gombot.<br>#2 - mostmár látszanak a személyes szövegek, kiélhetitek magatokat ;) / le volt tiltva<br><br>#3 - egzotikus böngészők??? 0,0005% - nem optimalizálgatunk rá ;o)<br>#4 - a hónap bokszolója Misi nem én ;o) / de hogy tényleg ki lesz az még titok ;o)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: WNB »

Kedves fly,<br><br>Egy kis beta-tester visszajelzés (lehet, hogy redundáns):<br><br>- a topikok nem rendeződnek sorba a felkinált ill. választott rendezési szempont szerint<br>- a profil 'személyes szövege' sem jelenik meg a 'személyes kép' alatt - úgy, ahogy az a profil editálása és mentése után látható (nem az 'aláírásra' gondolok)<br><br>Egzotikus böngészőt használva (voyager, QNX6 opsys alatt) - csak visszajelzés:<br><br>- a post reply ablakban nem jelenik meg a szmájli-lista, ill. a listából választva nem aktualizálódik az üzenet-ikon<br>- a Megtekintés gomb hatásában egyenértékű volt a Hozzászólással - elment a post (talán nem csak félrenyomtam - még kipróbálom) <br><br>[Külön gratulálni két dolog miatt nem fogok: egyrészt, hogy nehogy túl nagy legyen az arczod ;D, másrészt már így is te lettél a hónap bokszolója ;)...]
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: Hein »

Fly<br><br>Ezt egész jól összehoztad! Gratula.
Hein
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=Jinghis link=board=vendegkonyv;num=1033447088;start=0#0 date=10/16/02 ť 16:45:15]Most már látom, hol lehet kérdezni.<br>A korábbi fórumon nagyon hasznos volt, hogy más színnel jelölte azokat a témákat, amelyekben minden üzetet olvastam, így egyértelmű volt, hogy hova érkeztek új hozzászólások. Gondolom itt is van ilyen, de hogy müködik?[/quote]<br><br>A topik címe előtt ... vagy után? ;o) szóval ott van egy kis kék "NEW" feliratú gomb.
csodagyerek
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 16:17:36
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: csodagyerek »

Most már látom, hol lehet kérdezni.<br>A korábbi fórumon nagyon hasznos volt, hogy más színnel jelölte azokat a témákat, amelyekben minden üzetet olvastam, így egyértelm&#369; volt, hogy hova érkeztek új hozzászólások. Gondolom itt is van ilyen, de hogy müködik?
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

Itt lehet kérdezgetni mindenfélét ;)
BUTTON_POST_REPLY