Kérdések és válaszok

Itt lehet tesztelni és kérdezni mindenféle technikai dolgokat kérem szépen :)
BUTTON_POST_REPLY
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: WNB »

És most is lesz egy kis delay a frissítésben? vagy már nem?<br><br>Vagy inkább próbáljam ki magam?! ;)
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=Kovács Csaba link=board=teszt;num=1034780469;start=0#1 date=11/11/02 ť 10:10:10]Helló!<br><br>Az RTL-klub teletextjének 216-os lapján korábban mindig friss profiboksz.hu híreket olvashattam, de mostanában nincs frissítés. Kár, mert otthon nincs internetem...Várható valamilyen pozitív változás?<br><br>Kovács Csaba[/quote]<br>Kész  ;)
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: prof »

[quote author=Kovács Csaba link=board=teszt;num=1034780469;start=0#0 date=11/11/02 ť 10:10:10]Helló!<br><br>Az RTL-klub teletextjének 216-os lapján korábban mindig friss profiboksz.hu híreket olvashattam, de mostanában nincs frissítés. Kár, mert otthon nincs internetem...Várható valamilyen pozitív változás?<br><br>Kovács Csaba[/quote]<br><br>Kedves Csaba!<br><br>Szembesültünk a problémával, próbáljuk kiküszöbölni. Ami mirajtunk múlik, azt megteszük!<br>
Kovács Csaba

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: Kovács Csaba »

Helló!<br><br>Az RTL-klub teletextjének 216-os lapján korábban mindig friss profiboksz.hu híreket olvashattam, de mostanában nincs frissítés. Kár, mert otthon nincs internetem...Várható valamilyen pozitív változás?<br><br>Kovács Csaba
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

- csunyabeszédszürőt már kikapcsoltam tegnap... :-*<br>- regisztrálás ideje szerinti sorbarakás meg szvsz nem fontos. a lényeg hogy meg lehet nézni a tagokat. tökmindegy hogy vannak rendezve.<br>- lecserélem azt a "Poszter"-t is. ;D<br>-szemelyes szoveg, szemelyes szoveg, szemelyes szov  ;D ;D ;D
Laja
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 153
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: Laja »

PTB : te mindig kukacoskodsz ?  ;D<br><br>Fly : ami engem zavar kisse, hogy neha valami csunyabeszedkiszuro - gondolom - lecsereli a szoveget es tok ertelmetlen szavak lesznek belole.<br><br>Ezt szerintem teljesen ki kellene kapcsolni...<br><br>Hadd legyenek csunya szavak. Vagy csillagozza ki, de ne lecserelje valami hulyesegre, mert igy tok ugy nez ki, mintha gyengelmeju lennek es en magam irnek ilyeneket  ;D
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

...nem érted a poént ember... :-/
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

PTB!<br><br>Javítva, újraszámolva, 'satöbbi!  ;D<br><br>Köszi!
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: Hein »

Né'má'! Tényleg.<br><br>Ilyenkor bizonyítom, hogy igazi endjúzer vagyok 8)
Hein
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=Hein link=board=teszt;num=1034780469;start=0#0 date=11/04/02 ť 08:20:23]Nem találom a vendégkönyvet... :-/[/quote]<br>...talán próbáld a vendégkönyv fórumban...  ;D
Hein
Bajnok
HozzászólásokCOLON 500
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:19:19
Tartózkodási helyCOLON Vác

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: Hein »

Nem találom a vendégkönyvet... :-/
Hein
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=gyeplabdazo link=board=teszt;num=1034780469;start=0#0 date=11/02/02 ť 16:09:24]Azelőtt létezett a hirlevél amit nap mint nap kaptam , mióta megújjult az oldal nem kapok, lehet eés ha igen akkor hol ismét bejelentkezni rá[/quote]<br>hi! nem lehet, mert nincs... 1enlőre. ;o)
gyeplabdazo
Újonc
HozzászólásokCOLON 5
CsatlakozottCOLON 2002-11-01 22:55:28

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: gyeplabdazo »

Azelőtt létezett a hirlevél amit nap mint nap kaptam , mióta megújjult az oldal nem kapok, lehet eés ha igen akkor hol ismét bejelentkezni rá
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

hi!<br>a cookie-kat engedélyezni kell, és a beloggolási időt is minimum 10 percre kell állítanod.<br>ha ezek teljesülnek és még mindig gondod van, akkor írd meg légyszi a böngésződ típusát, verzióját, proxy mögött ülsz-e, oprendszer, stb... aztán meglátjuk. "a vak is azt mondta" 8)
Tibi

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: Tibi »

Hello Fly<br>Van egy kis gondom, nem tudok a saját nevemmel beírni a forumba. A belépés sikerül, kiírja hogy beléptem,de amikor már benn vagyok egy topicban, akkor már csak vendég vagyok.
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: WNB »

Az automatikus trágárság-korrekcióról:<br><br>(1) Szerintem ezt a fícsört alapban nem kellene most engedélyezni - mert jelenleg inkább csak bosszúságot okoz, és nem pedig hasznot hajt.<br><br>(2) Ha minden substringet cserél a szoftver, az miért jó? Vagy a m*rph*logic (reklám kisípolva) is támogatja az oldalt? Ha nem, akkor ez az algoritmus még javításra szorulna.<br><br>(3) A trágárságot szerintem alapvetően el tudja űzni a hely szelleme (WNB királyfi még hisz a mesékben). Eddig még a hajdani teszt-topikban is csak ritkán lángoltak fel az indulatok, de még ha elszabadultak is, akkor sem a pure alpári stílus dominált.<br><br>(4) Egy beta-test mondat: "Te kis meleg véglény pöcs [vagy poetch kell? nem, nem kell], mi a gyíkomat akarsz mondani? - nem bírom a baromira agyatlan náci dumádat!" Ez pl. átmegy - akkor biztos, hogy a schegg/segg kell legyen a kardinális csapásirány? [A fantázia mindig legyőzi a szótárfájlokat - vagy mondjuk úgy, hogy a sas hiába is kapkodna a legyek után, csak nevetség tárgyává tudja tenni magát, ez egy született bukó-project.]<br><br>(5) Még mindig ráérnénk a string-replace aktiválással, ha a probléma egyszer valóban akuttá válik [azaz a még nem is létező moderátor csapat már nem győzné a kulimunkát és a gyónást - és tényleg vki azt reméli, hogy ez az eszköz lehet Arany J. utolsó védőbástyája]. De egyrészt most nem akut a probléma, másrészt én amúgy sem hiszek az ilyen eszközben - de utóbbi magánvélemény.<br><br>[your beta-tester sincerely]
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: WNB »

[quote author=fly link=board=teszt;num=1034780469;start=0#0 date=10/21/02 ť 16:22:39]<br><br>nem tudom mikor csinálja ezt pontosan. pedig jó lenne! :-/[/quote]<br><br>Nézz be a válaszért a "Re: Misi Forever! (aka tesz-topik)" iker-topikba...<br><br>[your beta-tester sincerely]
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=WNB link=board=teszt;num=1034780469;start=0#3 date=10/21/02 ť 12:23:37]Én is láttam már olyat, mint donvito! (a topik címe az utolsó hozzászólás subjectje lesz!!!) - tényleg zavaró, tenni kéne ellene. [/quote]<br><br>nem tudom mikor csinálja ezt pontosan. pedig jó lenne! :-/
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=PTB link=board=teszt;num=1034780469;start=0#1 date=10/21/02 ť 12:55:03]fly<br><br>Ma reggel a forum szoftvere az ekezetek nelkul gepelt "valószínűséggel" szot "valoszinuhátsóel"-re javitotta az egyik hozzaszolasomban, nyilvan mivel a kijavitott fragmenst nyomdafesteket nem turo szonak velte... [/quote]<br><br>há igen :D mivel nem használtál ékezetet a séggel helyett mást értett szegény, és hát így sikerült.<br>A fórumra eddig valóban nem volt jellemző a trágárság, de nem is volt publikus  8)<br>
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Kérdések és válaszok

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=donvito link=board=teszt;num=1034780469;start=0#3 date=10/21/02 ť 08:55:20]Fly!<br>Hola Hombre!<br><br>A Sajtószemle NAM #00 topic a legutóbbi beírásom következtében a "Tárgy" rubrikában használt "Chat Johnny Tapia-val" névre keresztelődött a topic címe. <br><br>was ist das?<br><br>vito [/quote]<br><br>Nos ilyenek előfordulnak amikor az embernek nem tesztelik a programját mielőtt használják.<br>Kicsit átbugáztam az eredeti fórum szoftvert, biztos ott a guba. Majd meglesem.
BUTTON_POST_REPLY