Teszt

Itt lehet tesztelni és kérdezni mindenféle technikai dolgokat kérem szépen :)
BUTTON_POST_REPLY
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

teszt

Hozzászólás Szerző: Laikus »

<br>Igazabol a munkahelyemen hasznalunk egy Windows emulatort-t, en azzal szoktasm netezni, nagy ritkan hasznalom a netscape-t. Egyebkent igazad van, a fontokkal is gondok vannak. <br><br>szóval ki is lehet törölni ami nem kell..<br>nem jött be
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Laikus
Bajnok
HozzászólásokCOLON 264
CsatlakozottCOLON 2002-11-25 09:27:55
Tartózkodási helyCOLON Budapest

teszt

Hozzászólás Szerző: Laikus »

[quote author=Pasu link=board=teszt;num=1033248968;start=0#0 date=01/06/03 ť 10:35:24]Kép[/quote]<br><br>hát nem tom<br><br>még most se<br>
(Egy-egy betű eltévesztéséért, esetleges szavak módosításiért, erőteljes csúsztatásokért, vagy netalán teljesen máshogyan visszaadott idézetekért nem vállalok felelősséget);D
Pasu
Kihívó
HozzászólásokCOLON 166
CsatlakozottCOLON 2002-10-28 09:32:18

teszt

Hozzászólás Szerző: Pasu »

Kép
profun
Kihívó
HozzászólásokCOLON 102
CsatlakozottCOLON 2002-11-28 14:11:20
Tartózkodási helyCOLON Bp.

teszt

Hozzászólás Szerző: profun »

helló mindenki...eljött a nagy nap, és írhatok ide!??? ::)
ezt én írtam!
Profun
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

teszt

Hozzászólás Szerző: paja »

Kép
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

teszt

Hozzászólás Szerző: paja »

Kép
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

teszt

Hozzászólás Szerző: paja »

közkivánatra<br><br>Kép
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

teszt

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Igazabol a munkahelyemen hasznalunk egy Windows emulatort-t, en azzal szoktasm netezni, nagy ritkan hasznalom a netscape-t. Egyebkent igazad van, a fontokkal is gondok vannak. <br><br>Mivel igen ritka eset az en esetem, szerintem nem erdemes ennek kijavitasara idot pazarolni...
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

teszt

Hozzászólás Szerző: admin »

Hmmm... UNIX esetén még betűkészlet-problémák is lehetnek, magyarul nincs "feltelepítve" X alá az a font amivel az oldal készült. (Times, Arial, Helvetica,...)<br>De megéri feltenni oda is a hetes NS-t.
Alberto_11
Super Champ
HozzászólásokCOLON 820
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 22:13:08

teszt

Hozzászólás Szerző: Alberto_11 »

Kedves Szerkesztoseg!<br><br>A munkahelyi gepemen szoktam a netscape-t hosznalni.<br><br>OP rendsz: UNIX<br><br>A netscape verziot hetfon irom meg (valoszinuleg 6), de biztos hogy nem a legujabb!<br><br>Amugy a netscape 7-el tenyleg jol mukodik mert az itthoni gepemen leteszteltem.<br><br><br><br>
prof
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 620
CsatlakozottCOLON 2002-09-12 21:11:07
Tartózkodási helyCOLON Bp.

teszt

Hozzászólás Szerző: prof »

Nekem ez a kék szín is tetszik!  :D<br>Elüt a többitől. /Van más szín is?/<br><br>profiboksz.hu<br><br><br>profiboksz.hu<br><br>Hm, van!  :)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

teszt

Hozzászólás Szerző: WNB »

Élesben () helyett []-vel:<br><br>(url=http://www.profiboksz.hu)(color=blue)profiboksz.hu(/color)(/url)<br>profiboksz.hu<br><br>(url=http://www.profiboksz.hu)(color=blue)The Real One.(/color)(/url)<br>The Real One.<br><br>De pl. a következők már nem mennek:<br><br>(color=blue)(url=http://www.profiboksz.hu)profiboksz.hu(/url)(/color)<br>profiboksz.hu<br><br>(url=http://www.profiboksz.hu)(color=blue)www.profiboksz.hu(/color)(/url)<br>www.profiboksz.hu
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

teszt

Hozzászólás Szerző: WNB »

Nos, ilyenkor teszi fel a relax-fotelben megérdemelten megpihenő jó rendszergazda Sony gyártmányú (made in singapore) dingó-robotja az idevágó ABBA-remixet:<br><br>...You can dance, you can jive, having the time of your life    (hú-ú-u)<br>See that boy, watch that scene, dig in the Dancing King...    (türüp-türüm)<br><br>;D
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

teszt

Hozzászólás Szerző: admin »

[quote author=WNB link=board=teszt;num=1033248968;start=0#0 date=10/22/02 ť 18:45:25]zárótűz a válasz-formból<br>[Bug leküzdve - a maga módján. Csak a régi elrontott topikcímeket kéne titokban korrigálni - de ez már felér egy mélyütéssel, állj után.]<br>[/quote]<br><br>ütöttem párat mélyen. disqualifikáltam magam :-[<br>csók anyu :-*<br>
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

teszt

Hozzászólás Szerző: WNB »

zárótűz a válasz-formból<br><br>[tárgy read-only: ok]<br><br>kegyetlen zárótűz a módosítás-formból!!!<br><br>[tárgy read-only: ok!!!]<br><br>(Megértettem most már, hogy a topikcímet mindig az első üzenetből veszi...)<br><br>[Bug leküzdve - a maga módján. Csak a régi elrontott topikcímeket kéne titokban korrigálni - de ez már felér egy mélyütéssel, állj után.]<br><br>Unatkozik? Vegyen halott dingót - pb-tshirtben!
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

teszt

Hozzászólás Szerző: WNB »

dingó - zárótűz alatt.<br><br>[a gyors üzi box tárgya read-only - ok]
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

teszt

Hozzászólás Szerző: admin »

hümm-hümm
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

teszt

Hozzászólás Szerző: admin »

na és most? ;)<br>elvileg csak az utolsó hozzászólás címe marad a topic cím, azt meg nem lehet átírni, így ha nyitunk egy új topicot annak már maradnia kell a címének mindenféleképpen... ugye?  :-/<br><br>ps.: a Tárgy mezőben még lehet hogy a rossz tárgy szerepel, de nem az íródik ki az "adatbázisba" :P
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

TESZT (unatkozik? vegyen mosómedvét!)

Hozzászólás Szerző: WNB »

Kitartó vagyok, mint egy dingó.
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

TESZT (SAJNOS MÉG NEM KÉSZ ;D)

Hozzászólás Szerző: WNB »

Drága fly, ilyen az amikor az ember borul a 'ne nevess korán!" (vagy "ki nevet a végén"?!) c. játékban. :P (Ez tipikus it-csapda - én is közelről ismerem az érzést - sajnos. ;D)<br><br>Most újra megváltoztatom a topik-címet, tanulságul.<br>Vajon hogyan csináltam?<br><br>[Válasz: nem jó megoldás (nagyon nem jó) a gyors üzi box és a Módosítás dialog tárgy rovatát editálhatatlanná tenni - mert ettől még a Válasz rovat tárgy rovata (amúgy helyesen) editálható, így ott tetszőleges cím bevihető - majd ezt a postot a Módosítással editálva ugyanúgy meg fog változni a cím - erre amúgy korábban is utaltam.]<br><br>[A valódi javítás csak az lehet, ha megtalálod, hol és miért állítja át pont csak a Módosítás dialog a topik-címet is a post tárgyára.]<br><br>/alpha-beta-gamma időmilliomos/<br>
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
BUTTON_POST_REPLY