Üzenő fal

Itt lehet tesztelni és kérdezni mindenféle technikai dolgokat kérem szépen :)
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Aki fikafalnak használta szellemi gyengeségét mutatta vele ki.Ha valakinek nem tetszik szépen is le lehet azt írni.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: dp »

Én sajnálom, hogy lekerült az üzenőfal.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: admin »

- A fórumot regisztrálatlan vendégek is olvashatják, de csak olvashatják, írni csak regisztráció után lehet.<br>- A lapon a góré Hollywood, Golyo, Prof és Laja (bár mostanában csak Holly online)<br>- Szerintem igenis jó cucc volt az üzenőfal, de látod páran fikafalnak használták :\
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: miszter »

Hozzászólni az üzenőfalon is csak regisztrálva lehetett, ez igaz, de a főoldalon bárki olvashatta az írásokat, aki csak "sima" látogató. A fórumba be sem tud lépni, hogy ott olvasgasson. Mivel én nem találtam nálatok semmilyen impressumot, foggalmam sincs ki kicsoda, milyen szerepet tölt be a lapnál. Mielőtt regisztráltam volna, főleg az üzenőfal írásai alapján próbáltam tájékozódni a tagokról. Ha viszont eldöntött tény a veszte, nem tépem tovább a számat feleslegesen. Végül is, ha lesz valami jobb helyette...
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: supras »

CSináljatok valami olyasmit az oldalra mint a vbox volt csak komolyba. Szerintem tök jó lenne. Bár igaz nem feltétlen lenne sok köze az oldalhoz de jó pofa lenne.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Laslie<br><br>Az üzenőfal nem jött be. Moderálni nem lett volna értelme annyi offolás volt. Vannak tervbe véve további újításaink is, de sajnos az üzenőfal nálam végleg megbukott, miután egy hétnyi távollét után hazaértem és beleolvastam a vitába. <br><br>Az oldal bal részére hamarosan új dolgok kerülnek és így visszaáll a már jól megszokott és bevált struktúra.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Üzenõ fal

Hozzászólás Szerző: edge »

1, nem az enyém a lap<br>2, eddig is értelmetlen dolognak tartottam az uzenofalat, ami az elmult 5-6 évbõl mindössze néhány honapig volt fenn. komoly hírportálok egyikén sincs uzenofal, leginkább csak olyan oldalokon találhato ahol nincs vendégkönyv vagy forum vagy egyéb hely ahol véleményt lehet nyilvánitani.<br>3, ugytudom, hogy bárhová akarsz irni az oldalon, mindenképp regisztrálni kell<br>4, az uzenofal helyén más lesz, ez a helyzet átmeneti (valszeg holnap reggelre már kész is).<br>5, a beszolásos részt rosszul olvastam szorri. Viszont ezt az iránypontot jelezni dolgot még mindig nem értem.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: miszter »

Tied a lap, azt csinálsz vele amit akarsz. A "beleszólás" egy nyilt beszélgetésbe, és a "beszólás", ha neked ugyanaz, akkor legyen. <br><br>Az iránypont egy adott vélemény megformálásánál kap szerepet, mely oldalra kíván voksolni az illető. <br><br>A funkciótlan dolgokhoz senki nem nyúl, és ilyenkor hetekig, hónapokig mozdulatlan az adott dolog, de itt mindennapos volt a mozgás.<br><br>De valóban igazad van, megy nélküle is lap, és mindez a belső fóumban is megvalósítható,,,, de csak a tagoknak. A nem tagok oda nem tudnak belépni tudtommal. Végül is, akkor minek volt jó eddig? Na mindegy. Nekem jobban tetszett úgy, elolvastam azt is, ennyi.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Üzenõ fal

Hozzászólás Szerző: edge »

1, meccsek alatt üzenetet közölni lehet a fórumon is.. bár hajnal háromkor általában 2-3 ember mászkál errefelé.. akik ráadásul chaten is fennvannak.. <br><br>2, lehetõség van ellentmondani? hát erre bárhol máshol is van lehetõség...<br><br>3, iránypontot jelezni az mit jelent ?<br><br>4, "Ha mások beleszólására is kiváncsi volnék, akkor arra van az üzenõ fal." .. erre nem tudok mit lépni.. tényleg remek, hogy beszólásra is lehet használni<br><br>Csupa lényeges és pótolhatatlan funkciót soroltál fel, ami nélkül nem mûködhet az az oldal a továbbiakban. Javaslom, hogy kerüljön vissza..
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: miszter »

A valós funkciója a vendég szerint az, hogy olyan gyors üzeneteket vagy véleményeket lehet pl. meccsek alatt azonnal közölni rajta, amit a fórumban nem lehet olyan hamar, hisz az a késöbbi elemzésekre, és az azokon való elmélkedésekre valóak inkább. Pl ez akkor is előnyös, amikor az ember magában nézi a meccset, mert a környezete nem fogékony az ilyesfajta szórakozásra, és mégis tud másokkal az ország másik feléből együtt szurkolni, vagy esetleg mérgelődni valamin. Lehetőség van rajta továbbá egymásnak ellentmondani, vagy amire kitaláltátok, üzenni, vagy simán iránypontot jelezni. Ez is olyan mint a kés, faragni is lehet vele, és szúrni is. A kés nem öl meg senkit, a kéz teszi azt. Most, hogy levettétek az üzenő falat, és balra igazítottátok a lapot, aki nap mint nap nézi, joggal nézhet bambán, nem ezt szokta meg. A levétel  miértje viszont nem indokolja a megszüntetését, mert az, hogy ketten közületek ott vitatkozik, és ezt nem privátban teszi, azt feltételezi, hogy vannak olyan jó viszonyban a szóbeli ütésváltás ellenére, hogy ezt nyilvánosság elött tegyék. Ha én valakivel nem értek egyet, és csak rám tartozna, akkor privátban intézném, ahogy eddig is. Ha mások beleszólására is kiváncsi volnék, akkor arra van az üzenő fal. Oda beszállhat aki akar, és olvashatja aki akarja, és hidd el, jobban kiváncsiak az emberek ilyesmikre, mint hinnéd.<br><br>Én mint látogató ezeket gondolom, de akié a lap, az dönt. Egyetlen oka van, hogy jeleztem csak, és ez az, hogy ha visszajelzések alapján müködik a gondolkozásotok ezzel kapcsolatban, akkor erre vártok, ezért tettétek fel a kérdést. Én a napi látogatótok pedig hiányolom, annak ellenére, hogy sokáig nem írtam én sem rá semmit, ahogy a fórumba se. <br>Ha a vendégeiteket vendégként kezelitek, akkor adtok a véleményükre, ha nem, akkor egy belterjes közösség lesz a végére a lap. De remélhetőleg nem ez a célotok, mert akkor csinálhatnátok egy saját zárt lapot, ahová más nem regisztrálhat. Remélem más is osztja a véleményemet, és ha többen is így vannak vele, talán  visszakerülhetne. Ha eddig nem lett volna funkciós, az már réges rég kiderült volna. <br>Csak mint napi látogató mondom ezt. <br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Üzenõ fal

Hozzászólás Szerző: edge »

Vietta<br><br>Mia valós funciója szerinted?<br><br>Romsy<br><br>A teletext nem "lopja" a híreket, meg van beszélve, hogy feltehetik.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: miszter »

A privát véleményem a megszüntetett üzenőfal kapcsán az, hogy hiba volt. <br>Az, hogy vannak nézeteltérések teljesen hétköznapi mindenhol. <br>A lap megjelenése hiányos nélküle, és a valós funkcióját tekintve is szükségszerű. Mint vendég mondom ezt, persze a lap gazdája azt csinál vele amit akar.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hogy dinamikus-é?<br>Belső hálós statikus ip címem van. Ha feljössz efnetre, meg is nézheted, hogy mi..<br><br>Hm, előzőbe miért írtam hogy dinamikus? :D Végülis mindegy. Tyson eltűnt.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=fly link=board=teszt;num=1107856736;start=15#16 date=02/14/05 ť 11:30:26]Romsy... ha letiltom "annak a Tysonnak" az IP-jét lehet hogy holnap Te nem fogod tudni megnézni a profiboksz.hu-t... dinamikus az IP-je és ugyanaz a tartomány mint a Tied...[/quote]<br><br>Hmmm... Romsy (vagy kicsi Tyson?;)), neked is dinamikus az IP-d, ha jól emlékszem, nem?  :o ;D <br>
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=fly link=board=teszt;num=1107856736;start=15#16 date=02/14/05 ť 11:30:26]Romsy... ha letiltom "annak a Tysonnak" az IP-jét lehet hogy holnap Te nem fogod tudni megnézni a profiboksz.hu-t... dinamikus az IP-je és ugyanaz a tartomány mint a Tied...[/quote]<br><br><br>uh... na, ezért nem szeretem a dinamikus ip-t, amikor a másik oldalról letiltottak, akkor is mindenki hozzám jött sírni a tartományból, aztán egyenként kellett mindenkit elküldeni ide-oda :D<br><br>Az üzenőfalon ottmaradnak azok a hozzászólások, amik a nevemben történtek, de nem én voltam? Mert akad 2-3. Végülis nem zavar, mindenki tudja, hogy nem én voltam, de csak a formalitás kedvéért.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Eddig úgy néz ki, jó ötlet volt regisztrációhoz kötni az üzenőfalat és a hír-hozzászólást. Egycsapásra megszünt a sok barom beirogatás. Úgy tűnik, a vicceskedvű barátainknak meghaladja a képességeit a regisztráció, vagy csak betojtak.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nagyszerű  :D! Köszi szépen  ;)!
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: admin »

Így működik! (mostmár) én is észrevettema hibát :)<br>szal mostmár okéééés! ;D
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Na most vagyok gondban az üzenőfallal  :-/. Az a baj, hogy nekem más a felhasználónevem (eddy), mint a megjelenített név (Erwin). Fly, nem lehetne ezt megoldani, hogy úgy működjön, mint a fórumban, hogy a megjelenített néven lehessen a falra írogatni ??? Így egy kicsit nekem snassz a dolog... Mondjuk én voltam a hülye, miért kellett két különböző nevet használni a regisztrációhoz  :-[.<br>Viszont az klasz, hogy már csak mindenki a saját nevében irogathat  :). Ez talán gátat szab valamilyen szinten a sok vicces emberkének.
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: admin »

Romsy... ha letiltom "annak a Tysonnak" az IP-jét lehet hogy holnap Te nem fogod tudni megnézni a profiboksz.hu-t... dinamikus az IP-je és ugyanaz a tartomány mint a Tied...
BUTTON_POST_REPLY