Üzenő fal

Itt lehet tesztelni és kérdezni mindenféle technikai dolgokat kérem szépen :)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=Romsy link=board=teszt;num=1107856736;start=0#14 date=02/13/05 ť 14:48:07]Fly: légyszíves csináld meg a jelszavazást ott és a kommenteknél, mert egy baromarcú a nevemben irogat.<br>És ennek a Tysonnak az ip-jét is letilthatnád, kösz.[/quote]<br><br>Ja, csak ne azt a Tyson-t aki a legutóbb csak egy pontot rakott, mert az én voltam :)<br>(Kipróbáltam, hát ezen az üzenőfalon nagyon lehet írni mindenkinek a nevében...és ez így nem valami jó)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Fly: légyszíves csináld meg a jelszavazást ott és a kommenteknél, mert egy baromarcú a nevemben irogat.<br>És ennek a Tysonnak az ip-jét is letilthatnád, kösz.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Azért, csak el kellene gondolkodni a dolgon ??? Nem hiszem, hogy emeli az oldal színvonalát, ha oda nem illő emberkék, nyilvánosan belerondítanak mások munkjába!
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem ebből a topic-ból pl. gerlice látta hogy zavar itt pár embert és figyelembe vette ezt.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nem szeretném elkiabálni, de lehet, hogy kicsit borulátó voltam az üzenőfallal kapcsolatban. Most egész normálisan működik. Talán semmi féle moderálásra vagy regisztrációs követelményre nem lesz szükség. Lehet, hogy csak egy kis türelemre volt szükség, meg egy kis jószándékra, ahogy Vito is írja. Időszakonként biztosan idekeveredik majd még egy-két őrült, de talán nem ez lesz a jellemző.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: supras »

Szerintem az oldal aljára kéne tenni és akkor nem lenne annyira zavaró a sok barom írás.
donvito
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 746
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 17:33:37
Tartózkodási helyCOLON Tihany
CONTACTCOLON

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: donvito »

Edge!<br><br>Ugye te is rühellnéd (de még mennyire!!!), ha valaki belehányna a postaládádban? <br>Vagy odaszarna egy kupacod az ajtód elé?<br><br>Verbálisan egypár elmebeteg ezt csinálja a honlappal. <br>Emberek!!! Egy hangyapöcsnyi jószándék és nem lenne ezt a topik!<br><br>vito<br><br>u.i. írtam IMet! ;)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem meg arra semmiképp sincs szükség, hogy pár buzerátor beírja hogy Hajráááááááááááááááááá Klicskóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó. Lehetne úgy is hogy "Hajrá Klicskó", vagy Gó faváGó...<br><br>Az meg végképp nem tetszik, hogy visszaszólnak, amikor leoltja őket egy okosabb :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Üzenõ fal

Hozzászólás Szerző: edge »

Én Gerlicével értek egyet...értelmes hozzászólásokra, véleményekre ott van a fórum. A szakmai dolgokat ott kéne megvitatni. Az üzenõfalon majdnem tökmindegy, hogy mi megy...
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
iszabo
Bajnok
HozzászólásokCOLON 352
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 20:01:37

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: iszabo »

Nem kellene szvsz. bántani a falat. Legyünk optimisták, idővel be fog állni arra a funkcióra, amire kitalálták.
Imre
admin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 823
CsatlakozottCOLON 2006-08-26 09:27:12
Tartózkodási helyCOLON Győr
CONTACTCOLON

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: admin »

Te Gerlice vegyél már vissza magadból egy csöppet...<br>Ajánlanék egy hét kimenőt, valami nyugis helyre.
Gerlice
Újonc
HozzászólásokCOLON 12
CsatlakozottCOLON 2005-02-08 10:13:14

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Gerlice »

Erwin: te vagy itt az ügyeletes balfék vagy csak a moderátor szerepében tetszelegsz? ??? Ne haragudj, de nekem ez jött le!
Vitaliiiiiiiiiiiiii Klicskooooooooooooooooooo
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=Gerlice link=board=teszt;num=1107856736;start=0#2 date=02/08/05 ť 11:26:40]Erwin. Úgy érzem, hogy meg lettem szólítva. Pedig nincs ingem. Milyen gondolatokat szeretnél közölni egy ilyen üzenőfalon? Box? Akkor minek a fórum? Voltál már a Zöld Pardonban? Ott sincsenek magas röptű hozzászólások, pedig az sms pénzbe kerül. [/quote]<br><br>Igen vedd úgy, hogy megszólítottalak. Hogy milyen gondolatokat szeretnék az üzenőfalon közölni? Az biztos, hogy nem ilyeneket: Klicskóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Ez (valjuk meg férfiasan) oltári messze esik mindenféle magasröptűségtől ahogy írtad (olvad el WNB hozzászólásait, sokat lehet belőlük profitálni a magasröptűség terén). A sportággal kapcsolatos RÖVID üzeneteket lehetne irogatni a falra, mert a HOSSZABB ÉS KONSTRUKTÍVABB hozzászólásokra való a fórum. Aztán, amikor például a tv-ben megy egy közvetítés, akkor nagyszerűen lehetne élőben röviden társalogni a falon arról, ki hogyan látja az összecsapást. Én azt mondom, ha nincs konkrét mondandód ezen kívül, akkor inkább ne írj semmit. Én is ezt teszem. Felesleges hülyeséggel nem untatok senkit. Ha pedig a híreket már olvastad máshol (ami könnyen elképzelhető, mivel van még a palettán jó pár ökölvívással foglalkozó weblap), akkor miért vagy ezen az oldalon? Ha már ilyen jól informált és kultúrált ember vagy.... Felesleges okoskodásra pedig nincs semmi szükség. Akik az oldalt szerkesztik, egytől egyig lelkiismeretesen végzik a dolgukat, és ez közben együtt járhat hibákkal is. Ezeken viszont bunkóság lovagolni. Zöld Pardon? Megmondom őszintén (bármennyire is szégyenletes dolog) halvány fogalmam sincs, hogy mi az. Talán valami menő helyi csehó? Különben meg ha ott is ez a színvonal, mint amit az üzenőfalon mutatsz, akkor inkább kösz, de kihagyom. Hátha nem tudok felnőni az ottani kultúrális színvonalhoz és szégyenben maradok. Végezetül csak annyit, hogy részemről lezártnak tekintem a veled folytatott vitát, bármit is írsz ezek után.<br>
Gerlice
Újonc
HozzászólásokCOLON 12
CsatlakozottCOLON 2005-02-08 10:13:14

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Gerlice »

Erwin. Úgy érzem, hogy meg lettem szólítva. Pedig nincs ingem. Milyen gondolatokat szeretnél közölni egy ilyen üzenőfalon? Box? Akkor minek a fórum? Voltál már a Zöld Pardonban? Ott sincsenek magas röptű hozzászólások, pedig az sms pénzbe kerül.
Vitaliiiiiiiiiiiiii Klicskooooooooooooooooooo
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nekem már az elején is nagyon tetszett az üzenő-fal ötlete, ezt a véleményemet most is fenttartom. Viszont valamit ki kellene találni, mert kezdenek eldurvulni a dolgok. Az induláskor már felvetettem, hogyha nem normalizálódik a dolog, akkor valami olyan kritériumhoz kéne kötni a használatát, mint az ftp-hozzáféréset. A sima fórum regisztráció szerintem nem megoldás, az már most is látszik  :P.  Mondjuk 50 konstruktív hozzászólás, az már elég elrettentő lenne... >:( Csak meg ne szűnjön a fal, mert ez az új oldal egyik kuriózuma  8)!
Laslie
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1431
CsatlakozottCOLON 2002-10-21 10:07:42
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Üzenő fal

Hozzászólás Szerző: Laslie »

Néhányam igen sokat dolgozhattak azon, hogy megújuljon az oldal, köszönet érte :). Szvsz. az üzenőfal is ragyogó ötlet, de valamit ki kellene találni, hogy ne baromságokkal legyen tele, mert így komolytalanná teszi az oldal elejét (szerintem) >:(
BUTTON_POST_REPLY