Masoe vs Sturm

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Bár inkább az állhat a háttérben, hogy egy újabb "Darek vs. Rocchigiani" féle, évekig tartó balhé csak jót hozhat az üzletnek. Mindkettő fiatal, akár 10 évig is "elüzengethetnek" egymásnak.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Ha már a Sturm-Abraham duó szóba került, úgy látszik egyre nagyobb a realitás erre a meccsre, ráadásul még idén. A ZDF is megerősítette a hírt, úgyhogy nem néz ki kacsának, így már csak az Uni-nak elfogadnia Sauerland 1 Milkás ajánlatát. Dátum: augusztus 19.<br>Én szvsz jobban örülnék, ha előbb a tengerentúlon bizonyítana mindkettő, nem is tudom, hogy pattant ez ki Sauerland agyából. Egy Kohl-Sauerland meccs sokkal izgalmasabb lenne, a kopasz jól mutatna a ringben. ;D
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Nem tudom, mennyire lehetett tévén látni, de a finisben gusztustalan volt Sturm. Nem azért, amit csinált, hanem ahogyan csinálta. Senki sem vitatja, hogy nem akart belelépni a nagy pofonba, attól még nem kell fél kézzel a kötélre támaszkodva integetni, miközben Masoénak igazítják a kötését, nem kell kiröhögni az ellenfelet, aki menni akar előre és hasonlók. Az északnémet emberek mentalitásába nem fér bele az ilyen nagyképű viselkedés. 11 meneten keresztül biztatták Sturmot, aztán úgy érezték, cserben hagyta őket. A 12. elején is fütyültek, akkor Sturm elkezdett kicsit bokszolni, el is hallgattak azonnal. Utána megint bohóckodott, jött a fütty, de a német nem váltott. Az megint más kérdés, ahhoz is kell fegyelem, hogy ne befolyásoljon valakit minden körülmények között a közönség.<br>Egyébként amatőrben Balzsay 1-1-1-re hozta az Adnan Catic elleni meccseit, de a helyes a 2-1 lenne ide.
magicheads
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-03-01 08:12:50
Tartózkodási helyCOLON Dombóvár

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: magicheads »

Azért van hiányosság Sturm védekezésében.Azt sem értettem miért engedi közel magához ellenfelét.Nem tudta lezárni magát teljesen.Én egyetértek a közönséggel.Nem tetszett ahogy rohangált az utolsó menetben.<br>Csak azért vagyok ilyen kritikus vele mert az egyik kedvencem :)
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1130601284;start=15#16 date=03/12/06 ť 17:45:46]Sturm vs Taylor<br><br>Érdekes párosítás és én sem érzem azt, hogy Sturm esélytelenebb lenne sokkal. Ha összehasonlítjuk a két bunyóst akkor számomra az jön le, hogy a német többféle stílusban képes jól bokszolni, hiszen kül- és belharcban egyaránt jó. Ezzel szemben Taylor belharcban sokkal kevésbbé hatékony és szerintem őt könnyebb is kibillenti a megszokott konfortérzetéből, ha valaki megfelelő taktikát választ. A kondiciója szintén Sturmnak jobb. Viszont hozzá kell tenni, hogy Taylor gyorsabb és erősebb (Bniek szerint kombinatívabb is), valamint tapasztaltabb is az igazán nagy meccsek tekintetében. Az biztos, hogy ez a két bunyós komolyan meg fogja határozni a középsúly jövőjét.[/quote]<br>Taylor nem tudna mit kezdeni Sturm kiváló védekezésével se( Winkyével se tud majdmit kezdeni)<br>Kikapna mindkét bokszolótól "Bad Intensions"<br>
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Sturm vs Taylor<br><br>Érdekes párosítás és én sem érzem azt, hogy Sturm esélytelenebb lenne sokkal. Ha összehasonlítjuk a két bunyóst akkor számomra az jön le, hogy a német többféle stílusban képes jól bokszolni, hiszen kül- és belharcban egyaránt jó. Ezzel szemben Taylor belharcban sokkal kevésbbé hatékony és szerintem őt könnyebb is kibillenti a megszokott konfortérzetéből, ha valaki megfelelő taktikát választ. A kondiciója szintén Sturmnak jobb. Viszont hozzá kell tenni, hogy Taylor gyorsabb és erősebb (Bniek szerint kombinatívabb is), valamint tapasztaltabb is az igazán nagy meccsek tekintetében. Az biztos, hogy ez a két bunyós komolyan meg fogja határozni a középsúly jövőjét.
"Mindenki a napra tör..."
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Sturm egyik legnagyobb európai kedvencem, már az este szakkommentárát is megelőzte a rangsoromon :D Jó boksztudás, jó stílus, jó megjelenés.<br>Ezen a mérkőzésen úgy verte meg Masoe-t, ahogy világbajnoki címet kell szerezni, az utolsó menetben történő elmozgást pedig senkinek sincs joga számonkérni tőle. Magyar gyereket is láttam már rohangálni a végefelé nem is egyszer.<br>Sturm vs Abraham szerintem bántóan sima lenne az Unisnak.<br>Leginkább Taylor ellen nézném meg, szerintem meglepetés születne.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nagyon sima, nem igazán izgalmas meccs volt az első négy menetet nem számítva. Sturm klaszsisokkal jobb volt, mint Masoe, aki azonban számomra kellemes meglepetés volt. A német rendkívül jól védekezett, nehéz volt megütni és ezen felül közelről és távolról is nagyon jól bokszolt. Pont annyit csinált, amennyit ezen a meccsen csibnálnia kellett egy biztos győzelemhez. Remélem most Sturm beszáll a középsúlyú bizniszbe és jönnek neki az erősebb ellenfelek. Ikeke, Eastman, Soliman ellen nézém meg első címvédésn majd pedig jöhetnek a nagyok ezt követően az év végén, jövő év elején.
"Mindenki a napra tör..."
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=leone510 link=board=profiboksz;num=1130601284;start=0#12 date=03/12/06 ť 01:31:13]Sturm vs Abraham?[/quote]<br>Az egy jó kis meccs lenne. Amolyan szakértők csemegéje, hatalmas taktikai csatával, 12 menet tömény unalommal. Legalábbis, ha nem változtatnak ezen a biztonsági bunyón, amit a legutóbbi meccseiken bemutattak. Talán Abraham miatt van esély arra, hogy izgalmasabb lesz a dolog, neki azért elég jelentős ütőereje van, bár sztem Sturm védekezése és kontrái túl nagy feladat elé állítanák az örmény-németet. Bárhogy is nézzük, ez a jelenlegi középsúlyú élmezőny nincs épp tele igazi közönségszórakoztató bunyósokkal: Taylor, Winky, Abraham, Sturm...  
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Masoe-ról még annyit: egy vb-övet nem kell magyarázni, de szvsz egy kicsit túlértékelt. Kevés meccs, vitatható minőségű ellenfelek, ahogy a Boxrec-en kivettem. De a végén azért fair nyilatkozatot adott, nem érti a fütyülést, Sturm okos bokszoló, megérdemelten nyert, stb. Sturm vs Abraham?
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Tény, nagyon felkészült Masoe-ból, de a 2. félidőben talán nagyobb kockázatot is vállalhatott volna. A belharcot nem tudom miért erőltette, remek védekezése van, de enélkül is simán kibokszolhatta volna. Amint mozogni kezdett, balokkal szúrkált, máris megtalálta az utat. És úgy látszik hiába a kidolgozott test, ütőerő még mindig nincs. Úgy látszik Vegasban nagyobb a motiváció...
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Igen, tényleg jobb volt Sturm és nem volt valami hõsies az utolsó menet, de azért a masszív kifütyülés túlzás volt. Sturm hónapok óta keményen készült, megvalósította edzõje utasításait, stb. aztán meggyõzõen veri a világbajnokot. Az utolsó menetért kár, de azért a nyilatkozata alatt már bunkóság volt szvsz a fütty.
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nálam 3 menetet bukott Sturm(3, 4, 12), de azokat is szorosan, nagyon jól bokszol 11 meneten keresztül.  Amit viszont az utolsó menetben müvelt, azért sikerült jól megutáltatnia magát nem kevés emberrel. Futóversenynek gondolta a meccset és valszeg a Kovács vs Barrios tanulmányozása után arra jutott jó lesz egy menetet végigrohangálni :). Az eredmény az lett, hogy jól kifütyülték. Amugy kiváloan bokszolt és az 5. menettől nem volt kérdés a győzelme, de ezért az utolsó menetes produkcióért nagy kár.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: Darien »

Sturm simán kipontozta Masoet.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: PTM »

A mérkőzést most szombatra halasztották. Várom a tippeket. A korábbi szavazók akár módosíthatnak is a véleményükön, ha azóta változott volna...
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: PTM »

A mérkőzés sajnos elmaradt...  :(
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: Darien »

Masoe-t még nem láttam, de Sturm egy nagyon jó bunyós. Mindenképpen az ő győzelmét várom W UD.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: HIE »

Sztem Sturm győz pontozással.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: dp »

Kicsit fekete ló ez a Masoe.<br>Van két vesztes meccse, 26 győzelméből 25-öt teljesített kiütéssel.<br>Az eddigi ellenfelei között jegyzett bokszoló nem volt.<br><br>Szerintem ésszerűbb Sturm szemszögéből közelíteni.<br>De La Hoy legyőzése óta harcol, hogy ismét világbajnok lehessen. Az elmúlt négy meccsén nagyon megbízható teljesítményt nyújtott, és az ütőereje is fejlődött.<br>Szerintem nem fog tudni Masoe lépést tartani vele, és maga a világbajnki címmeccs tétje is pluszerőket mozgósít benne.<br><br>Véleményem szerint jelentős Sturm fölény lesz a meccsen, és a 7. menet körül egy Sturm TKO győzelem lesz a vége.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Masoe vs Sturm

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=atya link=board=profiboksz;num=1130601284;start=0#1 date=10/29/05 ť 23:59:37]Szerintem KO-val győz.<br>Nagyon motivált lehet, mert egyrészt jó az ellenfél, másrészt ha kikap, eltávolodik a pénzes meccsektől. <br>Az ellenfél nagy ütő, viszont Sturm okos és jó bokszoló, szerintem kihasználja majd a hibáit.[/quote]<br><br>Szerintem meg Sturm WP lesz a vége.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
BUTTON_POST_REPLY