Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

Nálam Mészáros nyert vékonyan (És erre is tippeltem WP :)) .Viszont egyetértek azokkal akik szerint a visszavágót valószínüleg Nagy Zsóti nyerné.
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Sama
Bajnok
HozzászólásokCOLON 337
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 09:16:32
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: Sama »

Nalam is Nagy Zsolt nyert, koszonhetoen annak, hogy sokkal tobb tisztan lathato, nagy utest vitt be. (ugye megint a regi nota, kinek adjuk a menetet, a tobb felig fedezek-felig talalat-embernek, vagy a kevesebb, de sokkal tisztabb talalat-embernek).<br>Meszaros alla nagyon jol vizsgazott :)
If you don´t want pain
You don´t understand
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: miszter »

Nekem is tetszett a meccs. Zsolti szerintem túlságosan is a 12 menetre rendelkezett be, mert tartott tőle, hogy a közepén elfogy, ha az elején meghúzza a meneteket. A végére azért tudott feljönni, mert akkor már érezte, hogy van még benne tartalék. <br><br>Szerintem is András vékony győzelme volt jogos. Egyszerűen, mert ő ledolgozta mind a 12 menetet, és volt egy leütése is testen. <br><br>A vége a mérkőzésnek kifejezetten jó volt, mert az utolsó pillanatig küzdöttek a srácok. <br><br>Gratulálok!
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
resus
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2006-02-25 23:06:29

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: resus »

Szerintem jó meccs volt. Mészáros nagyobb akaratának győzelmét hozta a jobb képességekkel rendelkező Nagy ellen. A döntés nagyon vékony volt, de szerintem megérdemelt. A meccset nézve azonban az volt az érzésem, hogy Zsiványban több van és ha még egyszer összekerülnek, valószínűleg rá tennék. Szerintem Zsivány sokat tanulhat (és tanul is) ebből az összecsapásból és a meccs elvesztése ellenére a nagyobb jövőt neki jósolom. A meccs jó hírverés volt az ökölvívásnak.
Kép
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: edge »

Nálam Nagy nyert 114-113-ra. Meszaros volt az "agresszor" de a 3. menet utan rengetegszer csak a levegot utotte, Zsóti kevesebbet ütött de pontosabb volt sokkal szerintem és jobban is védekezett.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Nekem sajnos csak 5, mert a Kovács meccsen nem jött a Kaiser-féle gong, hiába vártam :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=Bosco link=board=profiboksz;num=1145621988;start=0#14 date=04/22/06 ť 21:41:52]Nálam simábban nyert Mészáros, nem láttam annyira szorosnak a mérkőzést.<br>Ej, ha a kiütés is meg lett volna, már 6 pontom lenne..  :D[/quote]<br><br>nekem annyi van!  ;D ;D ;D
Bosco
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 719
CsatlakozottCOLON 2005-02-18 17:19:27

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: Bosco »

Nálam simábban nyert Mészáros, nem láttam annyira szorosnak a mérkőzést.<br>Ej, ha a kiütés is meg lett volna, már 6 pontom lenne..  :D
Bosco
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Elég szar meccs volt, de van még idő fejlődni. Flórián Béla pedig a király, Lali meg a császár.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: Darien »

Jó kis meccs volt ez! Én egálra adtam volna, ha nem kellett volna számolni Nagyra, így 1 ponttal nyert nálam Mészáros.
Toti
Kihívó
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON 2006-01-25 18:02:05
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-Diósgyőr

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: Toti »

Egész jó kis mérkőzés lett belőle, én meglepetést vártam Zsoltitól, majdnem meg is lett. Szerintem sincs még egyenlőre sok keresnivalójuk az elitben, de még nagyon fiatalok. <br><br>Zsoltinak volt egy-két IQ-betyár szurkolója ;D (a bekiabálásokat hallgatva)<br><br>Az elején a Zab-Floyd szindróma jutott eszembe, hogy csak fárasztják Mészárost, majdnem bejött ;)
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: kozi »

Nálam 114-113 lett Mészárosnak, de nemzetközi szinten egyik srácnak sincs keresnivalója szerintem.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: HIE »

Sztem Mészáros volt kicsivel jobb. Bár a végére eléggé feljött Zsolti.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: Justin »

Tipp szempontjából bejött a dolog , de én Zsoltit jobbnak láttam! :(<br>Na mind1  :'(
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én is Mészáros WP-t tettem, szerintem az első 4-6 menet egész jó lesz aztán mindkettő elfárad és lesz egy dögunalmas fél óránk a mérkőzés végéig :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
B-Real
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-02-07 09:20:22
Tartózkodási helyCOLON Cegléd

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: B-Real »

Ezen a meccsen is sokat gondolkoztam én is de azért nem annyit mint a Freitas-Raheemem  :) Mészáros WP-re tettem, szerintem egyértelműen jobb bunyós mint Nagy és rutinosabb is, márcsak a kora miatt is. Mészáros Wp és WI között gondolkoztam hogy mi lehet majd, és azért döntöttem a WP mellett mert azért Nagynak is komoly a tét és nem hiszem hogy annyira könnyen adná a bőrét hogy ki tudná őt ütni Mészáros.
Toti
Kihívó
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON 2006-01-25 18:02:05
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-Diósgyőr

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: Toti »

Én ezen a meccsen gondolkodtam a legtöbbet, szerintem Zsolti felszívja magát és egy szoros, lagymatag - kapaszkodós meccsen pontozással megveri Mészárost.
resus
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2006-02-25 23:06:29

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: resus »

Mészáros WP, de ezzel sok újat nem mondtam. Szerintem ez lesz a legszorosabb meccs a hétvégén.
Kép
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Csatlakozom a Mészáros WP-hez.<br><br>Egyébként jó, hogy mindenféle burkolt dologgal szedjük ki a másikból, hogy mire tippelt ;D ;D
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Mészáros András vs. Nagy Zsolt

Hozzászólás Szerző: HIE »

Szerintem is Mészáros nyer pontozással. Tapasztaltabb Zsoltinál. Hozzáteszem kemény csatára számítok.
BUTTON_POST_REPLY