Klitschko - Byrd II.

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
drukker
Újonc
HozzászólásokCOLON 41
CsatlakozottCOLON 2002-11-14 21:57:28
Tartózkodási helyCOLON Solymár

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: drukker »

Szerintem sima Vova győzelem lesz. Akárcsak legutóbb, de talán ki is üti.
Üdv.: Drukker
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1139322453;start=15#24 date=02/09/06 ť 16:31:26]<br><br>Új becenév született!  ;D HIPERVOVA  8) :D<br><br>Romsy, nem neveztél Mormeck (bece)névadójára anno? ;D[/quote]<br><br><br>Sajnos Mormeckről lemaradtam, sőt a SHO honlapja azóta sem jön be valamiért. Akiket kérdezgetni szoktam, menni szokott nekik, biztos valami dns-probléma.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: dp »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1139322453;start=15#23 date=02/09/06 ť 16:11:52]Mondjuk Steve Pannel sem túl nagy ütő, mégis simán leütötte hipervovát :D[/quote]<br><br>Új becenév született!  ;D HIPERVOVA  8) :D<br><br>Romsy, nem neveztél Mormeck (bece)névadójára anno? ;D
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1139322453;start=15#21 date=02/09/06 ť 07:36:04]Szerintem kizárt, hogy Byrd le tudja küldeni Vovát. Szerintem Sanders, Brewster, Williamson, és Peter ütőereje nem egy dimenzióban mozog Byrd-ével.<br><br>Én szurkolok Vovának, Byrd-öt nagyon vatta bajnoknak tartom. A Tua elleni győzelme nagyon szép volt, de azon kívül inkább a szerencse, illetve a pontozók jóindulata segített neki. [/quote]<br><br><br>Mondjuk Steve Pannel sem túl nagy ütő, mégis simán leütötte hipervovát :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=BUBI link=board=profiboksz;num=1139322453;start=15#19 date=02/08/06 ť 17:09:43]<br>És Wova ezzel a győzelemmel végre visszaszerezhetné megtépázott hírnevét a nehézsúlyban.[/quote]<br>Sztem Wova egy Brewster elleni visszavágóval szerezhetné vissza a hírnevét. Egy olyan fickó ellen, akit egyszer már simán vert, nem annyira. Igazából nem látom, hogy Byrd mivel lephetné meg ezúttal Klicskót. Bár technikás bunyós, de kétlem, hogy ki tudná bokszolni Wovát, kiütni meg aztán végképp nem fogja. Én egy sima Klicskó UD-re tippelek. Utána viszont remélem összejön a Brewster elleni meccs.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: greg »

Szerintem kizárt, hogy Byrd le tudja küldeni Vovát. Szerintem Sanders, Brewster, Williamson, és Peter ütõereje nem egy dimenzióban mozog Byrd-ével.<br><br>Én szurkolok Vovának, Byrd-öt nagyon vatta bajnoknak tartom. A Tua elleni gyõzelme nagyon szép volt, de azon kívül inkább a szerencse, illetve a pontozók jóindulata segített neki.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: HIE »

Az utóbbi időben nem mutatott valami nagy teljesítményt. Ennek ellenére remélem, hogy most visszaszerzi a tekintélyét, és megveri Byrd-öt. És szerintem így is lesz.<br><br>Bár Samuel Peter ellen nem semmi volt, hogy 3 (asszem) padlózás után is nyerni tudott.
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: BUBI »

[quote author=Camo link=board=profiboksz;num=1139322453;start=0#13 date=02/07/06 ť 21:53:18]Bubi!<br><br>Sok igazság van abban, amit írtál. Ennek ellenére szerintem meg fog ismétlődni az előző találkozójuk koreográfiája, azzal a kivétellel, hogy Klitschko ezúttal kiütéssel nyer. Amennyiben így lesz, akkor erre 10. menet előtt nem kerül sor.[/quote]<br>Legyen igazad Camo!Hidd el én lennék a legboldogabb,ha Klicskónak sikerülne kiütnie Byrd-öt.És Wova ezzel a győzelemmel végre visszaszerezhetné megtépázott hírnevét a nehézsúlyban.
supras
P4P
HozzászólásokCOLON 1108
CsatlakozottCOLON 2003-09-16 22:17:22
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: supras »

Byrd KO tuti nem lesz szerintem de pontozásos győzelem lehet.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Tudod mit ko.man? Én elhiszem!<br>Egyébként az már eksztraciki lenne, ha Klitschkot még Byrd is le tudná ütni, akár csak sima padlózásra gondolok. <br>Ha azzal a vehemenciával jön Byrd, mint Vitali ellen*, akkor lehet esélye pontozással, ha olyan bárgyú lesz, mint Wova elleni első meccsen, akkor biztos vereség.<br><br>* Vitali ellen Lederman pontozólapján 5:4-re vezett Klitschko, nagyon szoros meccs volt, csak a hazai fórumozók ferdítették el leginkább.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ko.man
Újonc
HozzászólásokCOLON 48
CsatlakozottCOLON 2005-05-21 13:19:09
Tartózkodási helyCOLON Tiszafüred

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: ko.man »

Higgyétek el,hogy ez egy teljesen sima meccs lessz.Számomra csak az a kérdés,hogy Vova hanyadik menetben zárja rövidre a meccset.Byrd végig csak a nagyütés elkerülésére fog törekedni,teljesen defenzív lesz.KO 5-7.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Nagypapi link=board=profiboksz;num=1139322453;start=0#10 date=02/07/06 ť 18:24:50]<br><br>Hát nem'tom. <br>Byrd utolsó kiütéses győzelme már a jótékony feledés homályába vész. Nem is tudom, ütött-e ki valaha csak egy picit is összeszedett bokszolót. Klicskónak ennyire nem lehet üvegálla. Rém kínos lenne.<br>[/quote]<br><br>Minden megtörténhet. A Byrd ütőerejére még rátehet az is, hogy az ukrán esetleg bele is lép. Ettől függetlenül Klicskó az utolsó meccsén háromszor kelt fel a padlóról, ami azért elég mélyen van, annál lentebb senki nem lehet aki még él,  és ha valaki azt nézi, hogy háromszor feküdt le, akkor ezt a felkelés dolgot hajlamos lehet érdektelennek tekinteni, holott ez egyáltalán nem az. Esetleg kulcsa is lehet Klicskó következő pályafutásának. <br><br>Ami még az utolsó mérkőzésén figyelemre méltó volt, az az, hogy talán az utolsó menetben komolyan megfogta Petert, aki gyakorlatilag milimétere volt a padlótól. Az ukrán akkor be is fejezhette volna az egész dilemmát, de mégsem tette sajnos. Ennek mi oka volt, ezt csak ő tudja, de annak az ütésének az ereje sok mindent elárulhat. Még saját magának is.<br><br>Én az ukrán kiütéses győzelmére szavaznék.<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Hasonló kimenetelű meccset várok, mint amilyen az első volt, de itt érzésem szerint Vova még óvatosabb lesz majd. Byrd még Klitschkot sem képes kiütni, így ezzel a lehetőséggel nem számolok, de a világbajnok jól védekezik és strapabíró is, így valószínűleg a másik oldalon sem lesz KO. meglátjuk, de az biztos, hogy nagyon jó választásnak tűnik Byrd a Klitschko csapat részéről. Mondhatni ideálisnak...
"Mindenki a napra tör..."
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Camo »

Bubi!<br><br>Sok igazság van abban, amit írtál. Ennek ellenére szerintem meg fog ismétlődni az előző találkozójuk koreográfiája, azzal a kivétellel, hogy Klitschko ezúttal kiütéssel nyer. Amennyiben így lesz, akkor erre 10. menet előtt nem kerül sor. És tessék, én máris a tippjáték feelingjében élek.  :)
Camo
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: capture »

Nem azt mondom hogy nagy az ütőereje de Klicskot most már bármelyik komolyabb boxoló földre küldi.És ez esetben Byrd fogja
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=Capture link=board=profiboksz;num=1139322453;start=0#9 date=02/07/06 ť 18:09:31]Azért szavaztam Klicskora mert bízom benne hogy legyőzi Byrd-öt.Bár a Samuel Peter elleni meccsen is nagyon közel járt a vereséghez bár ott szépen visszajött de szerintem Byrd ki fogja használni az üvegállát Klicskonak.[/quote]<br>Most te Byrd és Peter utöerejét egy szintre emeled? Byrdnek az utöereje egyenlö 0 x 0 x 0!! Lehetetlen , hogy kiusse Klicskót...
Nagypapi
Bajnok
HozzászólásokCOLON 315
CsatlakozottCOLON 2002-11-08 11:16:01

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Nagypapi »

[quote author=Capture link=board=profiboksz;num=1139322453;start=0#9 date=02/07/06 ť 18:09:31]... szerintem Byrd ki fogja használni az üvegállát Klicskonak.[/quote]<br><br>Hát nem'tom. <br>Byrd utolsó kiütéses győzelme már a jótékony feledés homályába vész. Nem is tudom, ütött-e ki valaha csak egy picit is összeszedett bokszolót. Klicskónak ennyire nem lehet üvegálla. Rém kínos lenne.<br>
Öregember nem gyorsvonat.
capture
Bajnok
HozzászólásokCOLON 325
CsatlakozottCOLON 2005-03-30 15:21:07

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: capture »

Azért szavaztam Klicskora mert bízom benne hogy legyőzi Byrd-öt.Bár a Samuel Peter elleni meccsen is nagyon közel járt a vereséghez bár ott szépen visszajött de szerintem Byrd ki fogja használni az üvegállát Klicskonak.
BUBI
Kihívó
HozzászólásokCOLON 126
CsatlakozottCOLON 2005-03-08 19:08:31

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: BUBI »

Én csak tippelni tudnék a győztest illetően,mert biztosra már régóta nem tudok menni Klicskóval kapcsolatban.Wovát érzem esélyesebbnek a győzelemre.Még mindig ő maradt a nehézsúlyban az egyik kedvencem.De azért nem vagyok elfogult vele,mert nem becsülöm le Byrd-öt se,aki hosszú idők óta nem kapott ki és egy jó szériát tudhat a háta mögött.Az ukránnak viszont sajnos már minden meccsében benne van a padló.És most is könnyen ott végezheti.Nem mernék nagy összeget Klicskó győzelmére tenni,mert még most sem a régi formáját mutatja.A rettegett nagy STEEL HAMMER már régóta csak árnyéka önmagának.Az biztos,hogy az önbizalmának nagyon jót tett a Peter elleni győzelem,de szerintem ő már sose lesz az a bokszoló akitől egykoron tartott a nehézsúly.Ugyan az előny most Wovánál van,mert simán legyőzte Byrd-öt.És ez hatalmas önbizalmat adhat neki a visszavágóra is.De azóta sok minden történt a bokszvilágban,és a Kalapácsból sajnos Üvegáll lett.És ezt tudja Byrd is,ezért mindent meg fog tenni,hogy revánsot vegyen egykori legyőzőjén.Ha újra a régi formájában tündökölne a kisebbik Klicskó,akkor szó nélkül rávágnám,hogy sima győzelem lesz ez a részéről.De az utóbbi meccsein mutatott harmatgyenge teljesítménye miatt már kétségeim vannak a győzelmét illetően.Én 70-30%-ot adok arra,hogy Klicskó fog nyerni.
himpike

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: himpike »

Wlad pontozással. Régen se tudta kiütni Byrdet, most se fogja tudni. Sima, egyhangú pontozással nyer majd. Byrd nem tud nagyra nõni, a magasságfölény eldönti.
BUTTON_POST_REPLY