Klitschko - Byrd II.

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Darien »

"A hetedik menetben az ellenfelénél 12,5 kilóval könnyebb és 15 centiméterrel alacsonyabb ukrán óriás..."<br> :o :o :o<br>Ez azért tényleg nem gyenge... Byrd ezek szerint Valuevhez hasonló fizikummal rendelkezik.
painegoh
Újonc
HozzászólásokCOLON 6
CsatlakozottCOLON 2003-01-26 11:22:54
Tartózkodási helyCOLON Monorierdő

Origo-s cikk

Hozzászólás Szerző: painegoh »

http://www.origo.hu/sport/egyeni/boksz/ ... yimir.html <br><br> <br>:o ::) ;D<br><br>Ezt meg ki ellenőrizte? Hogy lehet ilyen cikket kiadni? Ha nem tudja, ki kicsoda, nézzen utána legalább, de már ha csak látom a meccset, akkor is tudom, melyik a magasabb, és ki került padlóra, nem?  
Kezicsókolom!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Még ma! (jó, lehet éjfél el fog már múlni, de biológiai szempontból az még mának számít)
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Toti
Kihívó
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON 2006-01-25 18:02:05
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-Diósgyőr

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Toti »

Nekem sajna se sport2-őm, se deutsche, se lengyel csatornáim nincsenek.<br>Lesz holnap menetről-menetre Romsy?
pacquiaofan
Újonc
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2006-02-02 12:33:54

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: pacquiaofan »

Sziasztok!<br><br>Kicsit csodalom amikor arrol hallok, hogy Byrd mostanaban szarnyal, ugyanis egyetlen meggyozo teljesitmennyel sem tudott elorukkolni, Persze gyozelmeket  ketsegtelenul aratott. Pusztan a technikas vedekezes  nehezsulyban nem vezet el a sikerhez, Itt utni is kell nem csak maszatolni. Ugyanakkor azt is elismerem, hogy Vova hatekonysaga az utobbi idoben jelentosen megkopott, viszont utolso meccsen igen taktikusan bokszolt.<br>Ezt a meccset velemenyem szerint csak Vova veszitheti el. Sajnos benne van a pakliban egy hot unalmas meccs is remelem a meccs utan buzgon fogok mentegetozni:).
resus
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2006-02-25 23:06:29

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: resus »

[quote author=B-Real link=board=profiboksz;num=1139322453;start=30#39 date=04/20/06 ť 16:36:34]Én Klitschko  WP-re tettem, mert nem hiszem, hogy ha 5 éve még egy sokkal bátrabb offenzív bunyót bokszoló Vladimir nem tudta kiütni Byrd-öt akkor most ilyen deffenzív bunyóval kitudná, de szerintem egy olyan okos bunyóval mint amit Samu Peti ellen csinált WP-vel győzhet.[/quote]<br><br>B-Real: egyetértek.<br>Klitschko - WP<br>
Kép
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: miszter »

Én az ukrán kiütésen győzelmére tettem. Samuelt az utolsó menetben igencsak megrendítette, és talán Byrd is beleszalad egy hasonlóba.
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
B-Real
Reménység
HozzászólásokCOLON 61
CsatlakozottCOLON 2005-02-07 09:20:22
Tartózkodási helyCOLON Cegléd

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: B-Real »

Én Klitschko  WP-re tettem, mert nem hiszem, hogy ha 5 éve még egy sokkal bátrabb offenzív bunyót bokszoló Vladimir nem tudta kiütni Byrd-öt akkor most ilyen deffenzív bunyóval kitudná, de szerintem egy olyan okos bunyóval mint amit Samu Peti ellen csinált WP-vel győzhet.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: dp »

Két nappal a meccs előtt aktuális ez a topik.<br><br>A tippjátékban én Klitschko idő előtti győzelmére tettem. Egyszerűen megérzés, hogy ez a meccs nem fog végig menni. Szerintem a tét is kellően fokozza majd a kis ukránt, és biztos vagyok abban, hogy szeretné már végre bizonyítani mindenkinek, hogy helye van a nehézsúly elitjében - persze egy övvel a derekán...
csattila66
Újonc
HozzászólásokCOLON 3
CsatlakozottCOLON 2006-02-15 12:46:14
Tartózkodási helyCOLON KISVÁRDA

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: csattila66 »

SZERINTEM 90 % HOGY VOVA FOG NYERNI. HAJRÁ<br>MÉGPEDIG KIÜTÉSSEL.
BOX FOREVER
egyenes

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: egyenes »

A merkozesen mindket okolvivo igen motivaltan fog ringbe lepni.Vladimir a Sanders ota kapott KO ota mar nem a regi,foleg az USA-beli tobb mint gyanus veresege ota.De ha igaz a mondas, hogy a mogvert kutya mindeg megosmeri a gazdajat.................... ;)
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: gallien »

simán  ;D
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1139322453;start=15#29 date=02/11/06 ť 13:30:59]Én Byrd pontozásos győzelmében bízom. Az első meccsüket el lehet felejteni, mivel Vova azóta egyre lejjebb csúszott a zakóknak köszönhetően, Byrd meg elindult felfelé.[/quote]<br><br>Szerintem meg pont marha sokat tanult. A Peter meccset két évvel korábban imán elvesztette volna KO-val...
Tommy_Carrot
Bajnok
HozzászólásokCOLON 389
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 01:39:43

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Tommy_Carrot »

Olyan folennyel mint ahogy Golotat es Oquendot verte?
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Ki beszél itt Byrd KO-ról? Pontozással fogja verni Mr. Vovát.
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Szerintem kizárt hogy letudná padlóztatni Byrd Klitcskot!Ahoz nagyon indiszponáltnak<br>vagy betegnek kéne lennie.Byrd végig védekezni fog magasra tartott kezekkel,<br>eszébe sem fog jutni bele menni egy kockázatos ütésváltásba.
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Azt sem lehet figyelmen kívül hagyni, hogy Vova utóbbi négy meccséből hármon padlózott.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Én Byrd pontozásos győzelmében bízom. Az első meccsüket el lehet felejteni, mivel Vova azóta egyre lejjebb csúszott a zakóknak köszönhetően, Byrd meg elindult felfelé.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Klitschko fog győzni KO-val mert Byrd ugyan javult, de sztem az ukrán sokkal jobb még mindig és ezt be is foglya bizonyítani.
Justin
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1565
CsatlakozottCOLON 2005-07-10 18:59:34
Tartózkodási helyCOLON Nagyszalonta

Re: Klitschko - Byrd II.

Hozzászólás Szerző: Justin »

[quote author=drukker link=board=profiboksz;num=1139322453;start=15#26 date=02/09/06 ť 19:57:45]Szerintem sima Vova győzelem lesz. Akárcsak legutóbb, de talán ki is üti.[/quote]<br><br>Szerintem biztos nem lesz KO , az 1. meccsuk óta Byrd jobb lett  , de azér pontozással ki fog kapni  ;)
BUTTON_POST_REPLY