Kovács - Conway az IBO övéért

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
resident0609
Újonc
HozzászólásokCOLON 27
CsatlakozottCOLON 2006-05-01 18:30:34

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: resident0609 »

Nagyszerű volt Attila?----------------> Láttatok ti már boxot ???<br>Annak idején nem néztétek a Tigrist?na az nagyszerű volt!<br>Amatőrben egy Budapest bajnokság negyeddöntőbe való jutáshoz több technika kell mint a tegnapi Kovács+Hóhér(gagyi)Jaózsi+Bettina+Popovics eggyüttvéve!
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: dp »

A meccset egy szórakozóhelyen néztem, levett hanggal, úgyhogy szerencsére kimaradtam a parasztvakításból, és a süket kommentálásokból.<br><br>Nagyon megijedtem én is, az első 5-6 menetben - főleg a harmadik volt sima Conway 10-9. De utána már jött egy minimális kondifölény, és Attila kibontakozni se engedte az angolt, hanem megpróbálta ráerőltetni az akaratát. Ez hellyel-közzel sikerült is.<br><br>A 12. menet vége után biztos voltam benne, hogy Attila nyert tisztán. Én olyan 115-112-t hoztam ki a pontlevonással. A meccs végén nem hallottam a pontokat, csak azt láttam, amikor az öv a derekán volt Attilának. Itt jegyezném meg, hogy bek*phatja a tv2, mert amikor rácsatolták a derekára az IBO övét, akkor épp a nézőközönséget mutatták. Pedig ez az öv az első szóra érdemes öv, amit tv2 által közvetített gálán felcsatoltak egy magyar bokszoló derekára.<br><br>Egyébként Attila teljesítménye elmaradt ahhoz amit vártam.<br>A legnagyobb hibának, hogy pontatlan volt. Nem az indított/talált ütés statisztikáit, de biztos borzasztó lehet... Ja, és a fordított alapállás is bezavart szerintem. De végigbokszolta a 12 menetet életében először - gratula Attila! ;) - és továbbra is tartom, hogy nagy szíve van!<br><br>A top bunyósok ellen pedig még sokat kell fejlődni, mert ott ez sajna kevés lesz.<br>De idő van a fejlődésre, csak előbb egy hosszabb szünetnek kellene következni, hogy egy kicsit elfelejtse Attila a dolgokat, és megfelelően kipihenje magát. Október előtt szerintem hiba lenne bunyóztatni.<br><br>És a lényeg:<br>                       GRATULA ATTILA!!!  :) :) :)<br><br>Romsy!<br>A mentről-menetre cikkben benézted a végeredményt nagyon!  >:(<br>Tudom, hogy 1-2 menet máshova, és már más az eredmény, de akkor is.<br>A végeredmény a lényeg. Attila nyert téged kivéve szinte mindenkinél - 1-2 ponttal igaz, de NYERT!<br>Ez a baki rontja a lap ázsióját is, nem is kicsit... A tiéden már szinte semmit!  ;D<br><br>Mondjuk jóvátehetnéd, egy Kovács-Dzindziruk sparring videóval!  ;D ;)
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Nagyszerű volt Attila , most jött ki az hogy Kótainak esélye nem lenne Kovács ellen
www.profiboksz. hu az igazi!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=undespuited link=board=profiboksz;num=1145967534;start=30#37 date=06/04/06 ť 01:22:35]Még 3-4 meccs és irány valamelyik nagy szervezet![/quote]<br><br>Szerintem oda még kevés, mindenesetre jó volt nézni, hogy nem nyomta le Attilát a meccs első fele fejben és testben. <br><br>Azt hiszem a 4. menetnél mondtam az asszonynak, hogy mehetünk alukálni, sima 12 menetes pontozásos zakó lesz. Aztán meg tessék, két ponttal én is Attilának adtam.<br><br>Gratula neki!<br>
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: PTM »

Nalam 112:115 arányban nyert Kovács Attila. Elég egyértelmű meccs volt, bírói segítség nélkül.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Megérdemelte Attila az övet, képzettebb bokszoló mint Kótai jobban felépíti a támadásait. Még 3-4 meccs és irány valamelyik nagy szervezet!
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
drukker
Újonc
HozzászólásokCOLON 41
CsatlakozottCOLON 2002-11-14 21:57:28
Tartózkodási helyCOLON Solymár

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: drukker »

Conway sokkal jobb volt, mint vártam. Nálam maximum két ponttal nyert Kovács Attila, de határozottan nyert. Azt hittem néhány menet alatt megeszi az angolt.<br>A kommentátorok időnként bődületes marhaságokat mondtak. De ez nem újdonság.
Üdv.: Drukker
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

[quote author=leone510 link=board=profiboksz;num=1145967534;start=30#33 date=06/03/06 ť 23:47:47]Ennek a saganak csak egy Kovács-Kótai meccs tehet pontot a végére. Na de ki közvetítené? [/quote]<br><br>6. menet-ig RTL onnan TV2  ;D
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
Walterweight
Újonc
HozzászólásokCOLON 20
CsatlakozottCOLON 2006-04-16 13:39:04

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: Walterweight »

Fordulatos mecs volt. Kovács győzelemmel. Szerintem soha nem lesz Kótai vs. Kovács ,mert Kótai befejezte "szerintem". (Mivel Ő is tudja ,hogy motiváció és box éhség nélkül ezt nem lehet sikeresen csinálni)<br><br>Csisztu megint NAGY szakértő volt: "Könnyen WBO kihívói pozicióba kerülhetne Popovics , Murdock legyőzésével bla bla bla...."Szánalmas! <br><br>Hóhéron meg látszott az átállás okozta nehézség.Borzasztó volt!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Ennek a saganak csak egy Kovács-Kótai meccs tehet pontot a végére. Na de ki közvetítené?
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: miszter »

No,,ez aztán egy jó széttördelt mérkő volt!<br><br>Nézni kicsit feszengős, aggódós volt nekem. Convéj az a pali, aki kinézetre nem, de közben meg ja,,,<br><br>Engem Ati sokszor Erdeire emlékeztetett a fáradásos mozgásával, és a meneteket nézve komolyan szorongtam, hogy mi lesz, mikor lassul le, mikor veszti el a kondiját. <br><br>Az angol arc nem izgult nagyon Ati miatt, tudta, hogy kiütni úgysem tudja, így allan delon fogott, közbeveregetett, fejelt és harapott, közben pedig amit kapott, azt szépen kibírta. <br><br>A mérkő végén a lassításoknál jobban látszottak egyébként Ati találatai. Szerencsére ő talált nagyobb tiszta ütésekkel többször.<br><br>Ez a győzelem nem volt szerintem nagyon vastag, de végül is a végeredményt nézik mindenhol. <br>Gratula, és örülök, hogy sikerült!<br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=paja link=board=profiboksz;num=1145967534;start=15#27 date=06/03/06 ť 23:28:17]<br><br>Az hogy Winklerék hogy látták a meneteket az egy dolog, de a bírók mit nézhettek?  ???[/quote]<br><br>Én is azt hittem, hogy majd az angol biztosan Conway javára fog pontozni. Aztán végül 117-110. De olyan mindegy, lényeg, hogy Kovács IBO bajnok. Jogosan.<br>
sleepwalker
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2006-05-17 13:58:31
Tartózkodási helyCOLON Nagykanizsa

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: sleepwalker »

Jo meccs volt, bar nalam nem volt ennyire egyertelmu Attila gyozelme, de biztam benne. :)<br><br>Azert a tv2 kicsit fejlodhetne meg kozvetites ugyileg.<br>Esetleg nem joban-rosszban szereploket kene mutatni menet kozben, nem kene folyamatosan beszelni a felek bemutatasa alatt; a vegen esetleg a gyoztest kellene hallgatni amikor beszel, nem a studiot hallgatni mikozben a hatterben latszik hogy mi tortenik eppen a ringben.<br><br>Egyebkent nagyon izgalmas meccs volt, a sok fogas ellenere. :)<br>
philosopher
Újonc
HozzászólásokCOLON 50
CsatlakozottCOLON 2006-04-15 14:06:39
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: philosopher »

Ez sem volt egy szépségdíjas meccs, de megérdemelten nyert Attila. Gratula!
Gondolkodom, tehát vagyok (Descartes).
resus
Újonc
HozzászólásokCOLON 22
CsatlakozottCOLON 2006-02-25 23:06:29

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: resus »

Szerintem közönségszórakoztató, jó kis meccs volt. Conway legalábbis nekem bebizonyította, hogy egy fantasztikus képességű, nagyon jó bokszoló. Az eredmény szerintem rendben van. Conway igazi sportemberhez méltóan egyértelműen még az eredményhirdetés előtt elismerte Kovács győzelmét. A két sportoló a szorítóban mindíg pontosan tudja, hogy melyikük volt a jobb.<br><br>Szép volt Attila, nagyon jó ellenfelet sikerült legyőzni! de le a kalappal Conway tudása és sportemberi nagysága előtt is!
Kép
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: paja »

Nálam 115-113 Kovács...<br><br>Sok volt a nehezen pontozható, szoros menet, ezeket fele fele arányban adtam ide-oda, a másodikat adtam döntetlenre, majd a kilencediket  pontlevonás miatt... A hatodik, inkább döntetlen menetet Kovácsnak húztam be.<br>Szoros, nagyon szoros volt!  :o<br><br>Az hogy Winklerék hogy látták a meneteket az egy dolog, de a bírók mit nézhettek?  ???
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: Camo »

Nem volt könnyű győzelem, az tény. Viszont az este folyamán ez volt az egyetlen, valamennyire élvezhető meccs. Most már nagyon megnéznék egy Kótai vs Kovács összecsapást.
Camo
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: HIE »

Nagyon kemény meccs volt, de úgyérzem, hogy Kovács egyértelmüen nyert. Nálam 116-112-re. És szimpatikus volt Conwaytól, hogy azonnal elismerte Kovács győzelmét.<br><br>Gratulálok Attila!
Egyorru
Reménység
HozzászólásokCOLON 96
CsatlakozottCOLON 2003-05-18 22:51:53

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: Egyorru »

Ennyire azért nem volt szoros a meccs. Kovács elég jól védekezett.<br>Az a Csötönyi által emlegetett magas színvonal azért nem verte le a csillárt.<br>Viszont Vipera többször láthatóan nehezményezte, hogy nem segít neki eleget a bíró.<br>Talán ehhez ideje lenne hozzászokni.<br>Nem ártana idegenben is bokszolni.
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: Camo »

Remélem, a következő ellenfelek is elérik majd ezt a szintet.
Camo
BUTTON_POST_REPLY