Kovács - Conway az IBO övéért

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: paja »

Nemtom miért baszogatjátok Romsy-t, sztem teljesen korrekt a pontozása.  8)<br><br>Csupán 2 menetben tér el az én pontozólapomtól:<br>- A 2. menetet én döntetlenre adtam, Romsy Conway-nak.<br>- A negyedik (nagyon szoros) menetet én Kovácsnak adtam, Romsy az angolnak.<br><br>A többi menetben történt pontozásunk megegyezik. És az sem áll hogy az összes szoros menetet Conway-nek adta volna, a 6. menetet ugyan én (is) Attilának adtam de kiscsillagos fejléccel miszerint nagyon necces.   :D<br>Azt mondom Romsy pontozása inkább valós mint a bíróké!  ;)
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: leone510 »

[quote author=streetfighter link=board=profiboksz;num=1145967534;start=45#48 date=06/04/06 ť 10:30:36]Nem tudom, hogy azok akik most Kovácsot és a magyar bokszot szapulják, vajon milyen emberek lehetnek ? Mi itt élünk Magyarországon, nekünk ilyen bunyósaink, gáláink, riportereink vannak... Talán inkább örülni kellene a sikernek, mert nincs belőle olyan sok...<br>[/quote]<br><br>Szar, de a miénk? Hogyisvanez? Attól hogy valami magyar, attól még lehet ratyi. Attól, hogy valaki magyar, miért kéne neki drukkolnom, ha nem bírom a pofáját.<br><br>De Kovácsra visszatérve: miért is jött létre ez a meccs?<br>Revans Kótaiért? A nagy karrier kezdete 32 évesen?aha...inkább lealázni a Retek Klubot és Kótait. "Burkoltan" a két "kommentátor" is ezt tette, éreztetni kell a TV2 nézőivel, hogy a másikon szar boxolók vannak, és majd a mi fiúnk megmutatja.<br>Megmutatta? A meccsből azt derült ki, hogy Vipera tele van hiányoságokkal, úgyanúgy elkövette azokat a hibákat, mint Kótai, nyert, de aki azt mondja, hogy klasszisokkal jobb Conway-nál az se normális. Angliában, 5 magyar néző és sörtől rekedt brittek előtt ugyanilyen simán győzőtt volna?<br><br>http://www.skysports.com/skysports/boxing<br>Asszem ez elárulja a meccs nemzetközi jelentőségét, a Sky általában miindig beszámol a hazaiakról.<br><br>Mindegy, ki kell hívni Kótait és be van fejezve.<br><br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1145967534;start=45#59 date=06/04/06 ť 13:25:31]Én bírom Romsy írásait, inkább írjon abban a stílusban, amit megszoktunk tőle, mint, hogy klasszisozzon mindenkit, aki magyar, meg Hóhér Józsit Duranhoz hasonlítgassa...[/quote]<br><br>Pont ez a lényeg. Ez esetben az, hogy nem kell a klasszisozás inverzébe esni. Az ugyanakkora hiba, mint klasszisozni.<br>Én is bírom, amiket ír a meccsekről, de ez most nem annyira volt szép.
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: greg »

Én bírom Romsy írásait, inkább írjon abban a stílusban, amit megszoktunk tõle, mint, hogy klasszisozzon mindenkit, aki magyar, meg Hóhér Józsit Duranhoz hasonlítgassa...
mojo68
Bajnok
HozzászólásokCOLON 273
CsatlakozottCOLON 2005-02-19 12:59:32
Tartózkodási helyCOLON Nagyharsány (Baranya)

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: mojo68 »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1145967534;start=45#57 date=06/04/06 ť 13:07:16]<br>Ringbe kéne lépnie, hogy érezze a zsákolás és a meccs közötti különbséget, és talán megértőbben írna a bunyósokról,,,bár lehet, hogy már túl van azon is. <br>[/quote]<br><br>Ha Romsy meccsel, én elválalom a menetről menetre Romsy vs TBA megírását  ;) 8)
Örökké akarok élni. Eddig sikerült
MoJó
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=gallien link=board=profiboksz;num=1145967534;start=45#54 date=06/04/06 ť 11:47:13]<br><br>Romsy simán csak rosszindulatú. Nincs ezzel baj, csak a főoldalon egy cikkben nem szerencsés. Az első gondolatom nekem is az volt, hogy nem tesz jót az oldalnak.  <br> <br>Mindegy, majd bölcsebb lesz egy nap... <br>[/quote]<br><br>Romsy nem rosszindulatú, hanem csak fiatal még, aki ennek ellenére rendelkezik lexikális ismeretekkel bőven, pedig ez ebben a korban nem általános. Nem szeret púderozni,,ennyi az egész.<br><br>Az évek (talán) majd meghozzák neki is a letisztulást. <br><br>Ringbe kéne lépnie, hogy érezze a zsákolás és a meccs közötti különbséget, és talán megértőbben írna a bunyósokról,,,bár lehet, hogy már túl van azon is. <br><br>Mindazonáltal én elismerek bárkit, aki felvállalja a véleményét, még a sokasággal szemben is, ha úgy érzi úgy helyes...<br><br>Az tény, hogy Convéj nem lett "megverve" semennyire, és ha a döntetlen lenne az egálszagú mérkézések eredménye a, "valakinek adjuk oda" helyett, akkor most Convéjnál maradt volna az öv. <br><br>Kovács Ati alig volt nála meggyőzőbb. Aki nem elfogult, ezt keményen is megfogalmazhatja, ahogy Romsy csinálja.<br><br>Ennek ellenére én még mindig úgy vélem, hogy halványan, vékonyan, vérszegényen,, de nyert Attila.<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Ja nagyon sok volt a véleményes menet.<br>Romsy meg biztos szereti az angol kocsma boxot ezért ő Conwaynek húzta be ezeket a menetet. Sztem ennyi. (egyébként nálam Attila nyert 2 ponttal)
Camo
Super Champ
HozzászólásokCOLON 728
CsatlakozottCOLON 2005-05-19 19:51:58

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: Camo »

Miért? Az oldal csak akkor lehet jó, ha az írásokban kizárólag a saját véleményünket látjuk viszont?
Camo
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=dp link=board=profiboksz;num=1145967534;start=30#41 date=06/04/06 ť 09:34:10]<br><br>Romsy!<br>A mentről-menetre cikkben benézted a végeredményt nagyon!  >:(<br>Tudom, hogy 1-2 menet máshova, és már más az eredmény, de akkor is.<br>A végeredmény a lényeg. Attila nyert téged kivéve szinte mindenkinél - 1-2 ponttal igaz, de NYERT!<br>Ez a baki rontja a lap ázsióját is, nem is kicsit... A tiéden már szinte semmit!  ;D<br><br>[/quote]<br><br>Romsy simán csak rosszindulatú. Nincs ezzel baj, csak a főoldalon egy cikkben nem szerencsés. Az első gondolatom nekem is az volt, hogy nem tesz jót az oldalnak.  <br> <br>Mindegy, majd bölcsebb lesz egy nap... <br>
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Vargas87 link=board=profiboksz;num=1145967534;start=45#52 date=06/04/06 ť 11:30:44]Hát hogy milyen szintű ellenfél legyenek a következők bevallom őszintén kb 2-éven belűl szivesen látnám Dzindziruk egy esetleges WBO & IBO címeggyesítést . Ez lenne Attila legnagyobb megmérettetése !  :)[/quote]<br><br>hahaha.<br><br>amugy en ugy neztem a meccset, hogy tok mindegy, ki nyer, es egy meglehetosen unalmas meccs volt, barkinek odaadhato eredmennyel. kicsit zavart, hogy attila sem tudta kiutni az alkoholista baratunkat ;)<br>
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Hát hogy milyen szintű ellenfél legyenek a következők bevallom őszintén kb 2-éven belűl szivesen látnám Dzindziruk egy esetleges WBO & IBO címeggyesítést . Ez lenne Attila legnagyobb megmérettetése !  :)
www.profiboksz. hu az igazi!
streetfighter
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2005-04-21 08:21:54

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: streetfighter »

Azért fogyott el a kondija, mert Kovács elfogysztotta...nyomás alatt tartotta az 5. menettől kezdve.<br>Szeintem senki nem gondolta és gondolja, hogy Kovács ebben a súlycsoportban a legjobb 15 között lenne...<br>Talán jobb is ha nem lesz ennél sokkal komolyabb meccse, inkább ezen a szintem kell neki tapasztalatokat szerezni és jó közönség meccseket vívni.
STREETFIGHTER
Chagaev
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 269
CsatlakozottCOLON 2003-12-05 15:11:01
Tartózkodási helyCOLON Halálcsillag

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: Chagaev »

Azt tartom a legszormorúbbnak, hogy ha Conway kondija nem fogy el, így a 6-7 menetre (és ez azért érdekes, mert Misi ellen mindkét meccsen még a 12 menetben is sokkal jobb állapotban volt, mint tegnap a 6-7 menetben), akkor Attilának esélye sem lett volna ellene, és ugyanolyan arcpirító vereséget szenved, mint a Tornádó.<br><br>Öröm az ürömben, hogy közrejátszhatott az angol kondifogyásában az, hogy Kovács sokkal jobban lezárta a területeket, sokkal hatékonyabban terelgette, mint Kótai ezért a leeds-inek többet kellett birkóznia, hogy kijöjjön a sarkokból, mint a másik két meccsen.<br><br>Pozitívum még az, hogy Kovács kondija  kitartott, annak ellenére, hogy ez volt az elsõ 12 menetes meccse és elõzõ meccsein többször látszottak nála komoly erõnléti gyengeségek.<br><br>Szerintem sokat tanult ebbõl a meccsbõl Attila és a jövõben még sok örömet okozhat nekünk, de szvsz egyértelmûen kiderült az, amit eddig is sejtettünk: nincs a súlycsoport top15 öklözõje között.<br><br>De ez nem baj, a lényeg az, hogy jó látványos meccseket lássunk még tõle és azért szuper lenne, ha Félix szervezne neki valami nagyot, ahol akár ki is kaphatna, de jó boksszal emelné a magyar profiboksz ázsióját.<br>
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: miszter »

Olvasva az írásokat, érdekesnek találom, hogy most az öv már ér valamit, hogy Atihoz került, pedig mikor Misinél volt, még értéktelennek tartották sokan. Ez csak úgy szemet szúrt. <br><br>Azzal monnyuk én is egyetértek, hogy Ati győzelme nem volt nagyon fölényes, de azért nyert. <br><br>Ha Angliában lett volna a mérkő, talán az angl nyer. Ott nyilván kicsit erősebb rössel nyomult volna, a hazai közönség miatt. <br><br>Az tény, hogy az összes trükkjét azért vetette be, mert nem bírt Atival, és hogy valami esélyféle is legyen nála, hoznia kellett a trükkös focista stílust. <br><br>Nekem nagyon döntetlen ízű volt a meccs, de ahogy néztem, szerintem Attila vitte be az erősebb ütéseket. Vékony győzelem volt ez, de az is győzelem. A lényeg a lényeg.<br><br>Amúgy Convéj most szinpatikusabb lett nekem mint volt. Bár ez aztán télleg semmit sem jelent.  :)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
streetfighter
Újonc
HozzászólásokCOLON 2
CsatlakozottCOLON 2005-04-21 08:21:54

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: streetfighter »

Nem tudom, hogy azok akik most Kovácsot és a magyar bokszot szapulják, vajon milyen emberek lehetnek ? Mi itt élünk Magyarországon, nekünk ilyen bunyósaink, gáláink, riportereink vannak... Talán inkább örülni kellene a sikernek, mert nincs belőle olyan sok...<br>Aki kétségbe vonja Kovács győzelmét, talán nézze meg újra a meccset, és a végén amikor Conway egyértelmű jelét adja, hogy Kovács nyert. Ő talán az az ember aki ezt leginkább meg tudta ítélni ott bent a ringben vagy nem szakértőkéim ?<br>Kovács nyert ! Én kisebb arányúra hoztam a győzelmet, de egyértelmű volt Kovács győzelme, amihez GRATULÁLOK !<br>Az örök elégedetleneknek, fanyalgóknak pedig kívánom, hogy nyitottabbak legyenek a sikerekre, másokéra is és boldogabbak lesznek az életben.
STREETFIGHTER
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: dp »

Olvasd vissza a többiek véleményét is.
resident0609
Újonc
HozzászólásokCOLON 27
CsatlakozottCOLON 2006-05-01 18:30:34

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: resident0609 »

nem volt Attilával eddig semmi bajom se.talán annyi, hogy tényleg néha olyan mint egy hisztis tyúk! drukkolok neki mivel magyar,de a tegnapi teljesitménye nemtudom,hogy elég e volt egy 117-111-es pontozói laphoz?!szerintem tuti nem
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: dp »

Azért egy dolgot tegyünk tisztába resident.<br>Mindenkit a saját teljesítményéhez, és céljaihoz kell mérni.<br><br>Attila először bokszolt 12 menetet, volt rajta nyomás a média, Félix, és a tv2 részéről, nemrég volt a Nagy Jani féle zakó is, aminek az emléke még friss.<br><br>Nehéz meccs volt, de ilyenek is vannak - kipiheni magát és remélem  még fog fejlődni is. Hátha egyszer elégedett leszel vele te is.  :)
resident0609
Újonc
HozzászólásokCOLON 27
CsatlakozottCOLON 2006-05-01 18:30:34

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: resident0609 »

mért te jobban élvezted a tegnapi gálának nevezett közvetitést,mint egy Darek meccset?ha igyvan akkor talán elfogult vagy 1kicsit ezekkel a szuper magyar fighterekkel kapcsolatban ;D
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Kovács - Conway az IBO övéért

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=resident0609 link=board=profiboksz;num=1145967534;start=30#42 date=06/04/06 » 09:44:25]Nagyszerû volt Attila?----------------> Láttatok ti már boxot ???<br>Annak idején nem néztétek a Tigrist?na az nagyszerû volt!<br>[/quote]<br><br>Na, Michalczewskivel aztán a lehetõ legjobb példát hoztad fel :P! Fõleg, amit az utolsó meccsein nyújtott, no, meg a Joey DeGrandis félék ellen. Tényleg remek példa!
BUTTON_POST_REPLY