Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Üdvi!<br><br>Én nagyon szurkolok Zsoltinak, bizok a győzelmében. De remélem nem lesz egy unalmas meccs. Egyrészt a közönség érdekében, másrészt, mint minden ökölvívónak, így Madár boxtudásának és karrierjének is a nívós ellenfelek tesznek jót. A németek saját hazájukban érthetően egy német versenyzőt szeretnének favorizálni, a Tigris is sokszor megkapta, hogy lengyel... épp ezért szerintem fontos ez a meccs és bizom benne, hogy Zsolt tudásával, akaraterejével nemcsak egy újabb nyert meccset zsebel be hanem méginkább elnyeri a németek tiszteletét, szeretetét is.
Avatar
Juliano
Újonc
HozzászólásokCOLON 34
CsatlakozottCOLON 2006-07-13 21:55:09
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Juliano »

Hello!<br><br>Nagyon várom már ezt az Erdei - Ulrich meccset.<br>Zsoltit szerintem már nagyon jól ismerjük. Nem lehet gond. A tippem szerint Ulrich a 6.-7. menet környékén rácsavarodik a kötélre...:)<br>Az elöttem szólónak igaza van, hogy megszokták Ulrichék hajtani nagyon az első pár menetet. De nem lehet gond.A 6. menetre el fog fogyni a német gyerek ereje...<br>Hajrá MADÁR...: :)
ŽJulianoŽ
Toti
Kihívó
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON 2006-01-25 18:02:05
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-Diósgyőr

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Toti »

Szerintem az első pár menetet nagyon meghajtják Ulrichék, ismerik már épp eléggé Madárt, tudják, hogy ha az elején végig űzik Zsoltit, a 6. menet környékén már előjöhetnek a kondi-gondok, bíznak benne, hogy Ulrichnak több energiája marad a mérkőzés második felére - ezt a logikát követve az első 6 menetben Zsolti símán keresztbeveri ill. kontrázza a rohamozó Ulrichot, utána elkészül az erejével, plussz még a nézőtérről behallatszó fanatikus Ulrich-imádat.... - szerintem a mérkőzés második fele nem lesz séta-galopp, tippem Erdei WP 115-113. vagy Ulrich WI a mérkőzés második felében. Ha Madárnál nem jelentkeznek ezek a kondi tünetek (jó lenne :-/ ), akkor 118-110     - szerintem ::)
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: faceload »

Szerintem iszonyat unalmas meccset fogunk látni az első hét menetben. Erdei minden menetben pár jabbel többet üt be és ezzel viszi a meneteket. Arra leszek kíváncsi hogy a meccs második felében, amikor Ulrich elkezd aggódni, hogy a meccs már pontozással nem lesz meg, akkor mennyire tudja presszió alatt tartani Zsoltit? Valószínűleg nem nagyon (Zsolt gyorsabb), Madár még biztonságibb boxot mutat be ( a meccs már megvan pontozással, semmi kockázatot nem kell felvállalni), és ha nem alszom el az eredményhirdetés előtt, akkor látom hogy Madár wud 118-110
You will never walk alone!
himpike

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: himpike »

Moderálást kérek magamra(del post).
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Úgy érzem, kicsit offolva lett a topic...:)
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: alain »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1152640020;start=15#20 date=07/13/06 ť 10:31:07]<br><br>Teljesen egyetértek. Ezért utálom, mikor 3-ad és 4-ed vonalbeli magyar bunyósokat klasszisnak neveznek, meg az egekig magasztalnak. [/quote]<br><br>azt én sem tudom elfogadni, "nevenincs vb címek" parasztvakítások, erre írtam, ha valaki unszimpatikus, akkor még örülnék is neki, ha megleckéztetik.<br><br>de attól, hogy valaki nem klasszis és megkapja élete lehetőségét, igenis fogok neki drukkolni, lásd a nagyon szimpatikus Csepit, aki bár lehet, hogy nem világverő, de hozzáállása, sportemberi magatartása előtt emelem a kalapom.<br><br>továbbmegyek, egy agyonsztárolt, nem igazán szimpatikus, messze nem klasszis (Bogesz, Hóhér, stb.) ha odakerül(t), akkor ettől függetlenül drukkolok nekik, mégha esetleg nem reális a győzelmi esélyük (most nem az elcsalt meccsekre gondolok!!!)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=leone510 link=board=profiboksz;num=1152640020;start=15#17 date=07/12/06 » 17:53:59]alain wrote:<br><br>Mondjuk ez is egy érdekes felfogás. Szerintem a profi bokszban nincs sok helye a nemzeti érzelmeknek. [/quote]<br><br>Teljesen egyetértek. Ezért utálom, mikor 3-ad és 4-ed vonalbeli magyar bunyósokat klasszisnak neveznek, meg az egekig magasztalnak.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: alain »

[quote author=leone510 link=board=profiboksz;num=1152640020;start=15#17 date=07/12/06 ť 17:53:59]alain wrote:<br><br>"ha magyar vagy, akkor tényleg furcsa és érthetetlen lenne, ha nem Zsoltnak szurkolná"<br><br>Mondjuk ez is egy érdekes felfogás. Szerintem a profi bokszban nincs sok helye a nemzeti érzelmeknek. A profi öklöző a pénzért és a megélhetésért csinálja, hogy ki honnan jön az másodrangú. Persze az öklözőnek jó image-fogás, hogy a hazájáért bokszol, főleg ha a miniszterelnök is ott van a címmeccsén ;), vagy esetleg politikai karrierbe kezd.<br><br>Persze ha valaki szimpatikus + jó öklöző + még magyar is, mint Colt Erdáj akkor természetes, hogy neki szurkolok. De ha valakinek teszem azt van egy amerikai box ideálja, akiről mindent tud, a plakátjaival van tele a szobája és egyszercsak összeakadna egy ismeretlen magyarral, akkor már hazaáruló lenne mert nem Kolompár Bélának szurkol?[/quote]<br><br>én nem tudom elképzelni, hogy egy magyar-külföldi meccsén ne a magyarnak szurkoljak, hacsak nem überunszimpatikus a magyar sportoló.<br><br>legyen akármilyen amerikai ideál vagy undisputed bajnok, de ha magyarral áll szmben, én a magyarnak szorítanék, az biztos.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: alain »

[quote author=himpike link=board=profiboksz;num=1152640020;start=15#16 date=07/12/06 ť 17:10:36]Eh, Boszi, van pár ember a fórumon aki szeret vagy akar mindent félreérteni/magyarázni. Alain, teljesen világos hogy azért szurkol Boszi, hogy Ulrich padlózzon. Szerintem rajtad kívül a fórumon mindenkinek lejött a kommentem nélkül is ::)[/quote]<br><br>eh Boxboszorka, van pár ember itt a fórumon, aki nem képes felfogni, hogy esetleg elnéz/félreolvas valamit boxrajongó fórumtársa, és ezért egyből a nyakának szegezi a rozsdás bökőt...   ???<br><br>nnaaaaa.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: leone510 »

alain wrote:<br><br>"ha magyar vagy, akkor tényleg furcsa és érthetetlen lenne, ha nem Zsoltnak szurkolná"<br><br>Mondjuk ez is egy érdekes felfogás. Szerintem a profi bokszban nincs sok helye a nemzeti érzelmeknek. A profi öklöző a pénzért és a megélhetésért csinálja, hogy ki honnan jön az másodrangú. Persze az öklözőnek jó image-fogás, hogy a hazájáért bokszol, főleg ha a miniszterelnök is ott van a címmeccsén ;), vagy esetleg politikai karrierbe kezd.<br><br>Persze ha valaki szimpatikus + jó öklöző + még magyar is, mint Colt Erdáj akkor természetes, hogy neki szurkolok. De ha valakinek teszem azt van egy amerikai box ideálja, akiről mindent tud, a plakátjaival van tele a szobája és egyszercsak összeakadna egy ismeretlen magyarral, akkor már hazaáruló lenne mert nem Kolompár Bélának szurkol?
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
himpike

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: himpike »

Eh, Boszi, van pár ember a fórumon aki szeret vagy akar mindent félreérteni/magyarázni. Alain, teljesen világos hogy azért szurkol Boszi, hogy Ulrich padlózzon. Szerintem rajtad kívül a fórumon mindenkinek lejött a kommentem nélkül is ::)
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

[quote author=alain link=board=profiboksz;num=1152640020;start=0#13 date=07/12/06 ť 16:59:47]<br><br><br>kedves Boszorka,<br><br>én ezt most nem igazán értem... Egyszer írod, hogy Ulrichnak szurkolsz....<br><br>de hogy mielőbb találkozzon a padlóval???<br><br>ha magyar vagy, akkor tényleg furcsa és érthetetlen lenne, ha nem Zsoltnak szurkolnál....<br><br>...de mégis úgy fejezed be, hogy "nyerjen Zsolti"..<br><br>becsicsentett a boszorkány?[/quote]<br><br>Azért szurkol, hogy Ulrich mielőbb padlóra kerüljön...<br>
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=alain link=board=profiboksz;num=1152640020;start=0#13 date=07/12/06 ť 16:59:47]<br><br><br>kedves Boszorka,<br><br>én ezt most nem igazán értem... Egyszer írod, hogy Ulrichnak szurkolsz....<br><br>de hogy mielőbb találkozzon a padlóval???<br><br>ha magyar vagy, akkor tényleg furcsa és érthetetlen lenne, ha nem Zsoltnak szurkolnál....<br><br>...de mégis úgy fejezed be, hogy "nyerjen Zsolti"..<br><br>becsicsentett a boszorkány?[/quote]<br><br>Szerintem kedves hölgytagunk hozzászólásában nincs semmi félreérthető, csak a humort kell kicsit érteni ;). Egyértelműen Zsoltnak szurkol, és annak, hogy Ulrich minél előbb padlóra kerüljön :).
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: alain »

[quote author=BoxBoszorka link=board=profiboksz;num=1152640020;start=0#11 date=07/12/06 ť 13:06:21]Én haragszom erre a meccsre. Csak várom, csak várom és még mindig nincs itt... <br><br>Lehet, hogy most megvettek, de én Thomas Ulrich<br>-nak szurkolok....... <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>Mégpedig azért, hogy mielőbb találkozzon a padlóval... Persze kicsit reálisabban Madár pontozásos győzelmére voksoltam a szavazógépnél. Mindegy a lényeg az, hogy nyerjen Zsolti![/quote]<br><br><br>kedves Boszorka,<br><br>én ezt most nem igazán értem... Egyszer írod, hogy Ulrichnak szurkolsz....<br><br>de hogy mielőbb találkozzon a padlóval???<br><br>ha magyar vagy, akkor tényleg furcsa és érthetetlen lenne, ha nem Zsoltnak szurkolnál....<br><br>...de mégis úgy fejezed be, hogy "nyerjen Zsolti"..<br><br>becsicsentett a boszorkány?
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Romsy, ott voltál azon az Olimpián, hogy így vágod, milyen nehéz volt? A két bunyós profi ÉS amatőr teljesítménye alapján Erdei klasszisokkal van Ulrich fölött.<br><br>Sok beszédnek sok az alja: Erdei Zsolt nagyon nagyon le fogja iskolázni Ulrichot ezen a meccsen - utána persze majd jöhet a kritika a lassú tempóról, meg a különben is túlértékelt Ulrichról...
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Én haragszom erre a meccsre. Csak várom, csak várom és még mindig nincs itt... <br><br>Lehet, hogy most megvettek, de én Thomas Ulrich<br>-nak szurkolok....... <br><br><br><br><br><br><br><br><br><br>Mégpedig azért, hogy mielőbb találkozzon a padlóval... Persze kicsit reálisabban Madár pontozásos győzelmére voksoltam a szavazógépnél. Mindegy a lényeg az, hogy nyerjen Zsolti!
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1152640020;start=0#6 date=07/12/06 ť 08:09:26]Ulrichnál meg nem a technikai felkészültséggel szoktak a problémák lenni.[/quote]<br>Dehogynem, azzal is. Nem csak az ütés tartozik a technikához, hanem a védekezés is. És Ulrich legyőzésére kész forgatókönyv van, egyszerűen csapnivaló a védekezése. Adamek meccsén is olyan ütéseket védett fejjel, amit a kölyökkutya korukban járó bunyósok is már elkerülnek. Egy kamion is befér a kesztyűi között :)<br><br>Ettől függetlenül szerintem izgalmas, és nem teljesen lefutott meccs lesz. Ulrich feje elég kemény, és amikor már rommáverték, még akkor is elsülhet a keze. Gyakorlatilag szerintem ez az esélye Zsolti ellen. Ha Zsolti megfelelően tudja, és akarja irányítani a meccset, akkor szerintem egy késői KO-val nyerhet. Ha nem, akkor meg szétjabeli Ulrich orcáját, és toronymagas pontozással hozza. Ha belenéz valamibe, akkor meg gáz lesz :)
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1152640020;start=0#6 date=07/12/06 ť 08:09:26]Igaz, hogy nem valami szorgalmas gyerek a német, de van olyan tehetséges, mint Erdei. Ezt is mutatja, hogy egy sokkal nehezebb olimpián szerzett bronzérmet, mint colt. Murdoch nem tudott egy egyenest megütni, Ulrichnál meg nem a technikai felkészültséggel szoktak a problémák lenni.[/quote]<br><br>tulkeppen hulla mindegy, hogy milyen a nemet. zsotinak hozni kell, ha telleg eccer valaha az eletben akar cimegyesitot menni. nem ulrichnak kell lenni az ellenfelnek.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: alain »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1152640020;start=0#6 date=07/12/06 ť 08:09:26]Akik szerint Ulrich Murdochhoz hasonlítható, azok szokták használni a szemük? Igaz, hogy nem valami szorgalmas gyerek a német, de van olyan tehetséges, mint Erdei. Ezt is mutatja, hogy egy sokkal nehezebb olimpián szerzett bronzérmet, mint colt. Murdoch nem tudott egy egyenest megütni, Ulrichnál meg nem a technikai felkészültséggel szoktak a problémák lenni.<br><br>Meg a Murdoch ellen mutatott forma... Ütött menetenként 15 balt, meg 1-2 kombinációt. Abból sokat le lehetett ám vonni. Ilyen passzív boksszal szerintem még pontozással is legyőzhetné simán Ulrich.[/quote]<br><br><br>nagyon nem szabad lebecsülni Ulrichot!!! zsoltnak végig kell koncentrálnia, remélem lelkileg sikerül megtörnie, hogy az önbizaloma és ezzel a kitartása is elillanjon a németnek.
BUTTON_POST_REPLY