Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
batka
Reménység
HozzászólásokCOLON 80
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 15:54:22

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: batka »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1152640020;start=0#6 date=07/12/06 ť 08:09:26]Akik szerint Ulrich Murdochhoz hasonlítható, azok szokták használni a szemük? Igaz, hogy nem valami szorgalmas gyerek a német, de van olyan tehetséges, mint Erdei. Ezt is mutatja, hogy egy sokkal nehezebb olimpián szerzett bronzérmet, mint colt. Murdoch nem tudott egy egyenest megütni, Ulrichnál meg nem a technikai felkészültséggel szoktak a problémák lenni.<br><br>Meg a Murdoch ellen mutatott forma... Ütött menetenként 15 balt, meg 1-2 kombinációt. Abból sokat le lehetett ám vonni. Ilyen passzív boksszal szerintem még pontozással is legyőzhetné simán Ulrich.[/quote]<br><br>Teljes mértékben egyetértek. Izgalmas meccs elé nézünk, ha Ulrich összekapja magát.<br>Hajrá Zsolti!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Akik szerint Ulrich Murdochhoz hasonlítható, azok szokták használni a szemük? Igaz, hogy nem valami szorgalmas gyerek a német, de van olyan tehetséges, mint Erdei. Ezt is mutatja, hogy egy sokkal nehezebb olimpián szerzett bronzérmet, mint colt. Murdoch nem tudott egy egyenest megütni, Ulrichnál meg nem a technikai felkészültséggel szoktak a problémák lenni.<br><br>Meg a Murdoch ellen mutatott forma... Ütött menetenként 15 balt, meg 1-2 kombinációt. Abból sokat le lehetett ám vonni. Ilyen passzív boksszal szerintem még pontozással is legyőzhetné simán Ulrich.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: greg »

Én egy késõi Erdei KO-t várok, ha Erdei a Murdoch elleni formájában lesz, akkor nem lesz gond. Mindenképpen örülnék a KO-nak, én nem igazán bízom a német pontozóbírók hozzáértésében. Remélem, Axel Zielke-t a csarnok 50 km-es körzetébõl is kitiltják.<br><br>Ulrich szerintem egyedül a Madárénál jobb kondijára alapozhat ezen a meccsen. Az lehet az egyetlen esélye, ha olyan szinten végig támadja mind a 12 menetet, mint anno Garay a 2. meccsükön, mert azt Zsolt kondival nem fogja bírni és vagy KO-val kap ki a meccs késõi meneteiben, vagy pedig a pontozókra lesz bízva a dolog, akik Ulrich esetén nem lesznek már Madárral szemben olyan toleránsak, mint anno Garaynál.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Nem látom Ulrichot sokkal komolyabb ellenfélnek Murdochnál... Zsolti 2. legkönnyebb címvédése következik, idő előtt vége lesz, Ulrich mindig is túlértékelt bunyós volt.<br><br>Ezért nem kell Adamektől se elájulni, ahogy elintézte. Zsoltitól ugyan valamivel hosszabb meccset várok, de nem fog végigmenni.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: HIE »

Én inkább csak Urlich ütőerejétől tartok. Pontozással nem hiszem, hogy Urlichnak sok esélye lenne.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Ha a két öklöző legutóbbi felhozó (Murdoch és Saenz elleni) meccseit nézzük, akkor egy végig koncentrált Erdeit és egy könnyelmű, kapkodó, jó néhány tiszta találatot beszedő Ullrichot láthattunk. Ullrichot szerintem hihetetlen könnyű eltalálni, rendkívűl lassú a fedezéke, a komolyabb ellenfelei eddig szanaszét ütötték és ha nincs a Branco elleni láki páncs, akkor esélyt sem kapott volna Adamek, vagy Erdei ellen. De az a lucky punch benne van a németben és szvsz ko-ra fog menni Erdei ellen már az első gongszó után, mert pontozással semmi esélye. (bár Deutschlandban bármi megtörténhet :))<br><br>Ahogy Erwin is utalt rá a közönség a másik rizikó faktor. Erdei profi pályafutása során először bokszól úgy, hogy a közönség ellene lesz( remélem sok magyar lesz kinn). <br><br>Zsolt WP 116-112 vagy Ullrich WI before 9
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: edge »

Nem lesz könnyû meccs... de Zsolti pontozásos gyõzelmére látok legnagyobb esélyt. Ulrich a keményebb meccseken bukott, szépen ki is lett ütve nemrégiben... és amúgy is elég labilis fickó (minden értelemben:). A német hazapontozástól én nem félek különösebben, az Uninak csak van annyi esze, hogy ha Zsolt egyértelmûen jobb akkor nem csinál inkább egy gyenge hazai bajnokot magának. Ulrichnak csupa Murdoch szintu ellenfélre lenne szuksége a biztos sikerekhez a késöbbiekben. Sztem legfeljebb nagyon szoros meccs esetén állnak mellé.. de Zsolti gyorsabb, pontosabb és kondicionális gondjai sem lesznek Ulrich ellen.. Szóval ha tippelni kéne akkor Madár WP és 3, max 4 menetet fog csak átadni, a többit hozni fogja.
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Már csak pár hét, és jön az Erdei vs Ulrich mérkőzés. Mit vártok, mire tippeltek?<br><br>Én személy szerint nagyon nehéz összecsapásra számítok minden szempontból. Ulrich nagyon jól tudja, hogy valószínűleg utolsó nagy dobása jön, és rendesen rá fog készülni. Ráadásul Ulrich edzője is biztosan tisztában van vele (mivel testközelből ismerheti), hogy Zsoltinak mi a gyengéje, és erre rá is fognak "játszani". A hazai közönség is a német bunyós mellet fog állni, akit én ráadásul egyáltalán nem tartok rossz bunyósnak, az Adamek vereség ellenére sem. Ennek ellenére én egy nagyon szoros Madár pontozásos győzelmet várok, pár infartus közeli menet után ;).
BUTTON_POST_REPLY