Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: faceload »

Mire jo az UNI-nak ez a meccs??? <br>Ha nyer Zsolti azzal nem lesz népszerűbb a németek körében hogy egy honfitársukat veri hülyére, valamint olyan hatalmas mértékű elismerést sem jelent Ulrich legyőzése nemzetközi szinten.<br>1etlen érvként az jut eszembe hogy olcsóbb Ulrichot odadobni Erdeinek mint egy komoly kihívót elcsábítani Németországba.<br>
You will never walk alone!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Romsy »

A műsorvezető keveri a szezont a fazonnal. Vagyis inkább a fontoskodó bohócot a bennfentessel ;)<br><br>Ez történik, amikor az egyik kitalál valami mesét a másik meg még hozzátesz pár hülyeséget. Ezért kell mindenkinek tudni, hogy az csak pár bokszszerető emberke kifestőkönyve, amit legfeljebb a bulvárban kéne hasznosítani, mert ilyen félreértéseket szül.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Szerintem meg az UNI megakar szabadulni Ulrichtól . Hülyeség lenne pont most Zsoltit megbuktatni mikor szépen építik fel a karrierét és egyre népszerübb és fontos az UNI számára úgy hogy nem hiszem hogy felkellene venni minden féle híreket .  
www.profiboksz. hu az igazi!
undespuited
Super Champ
HozzászólásokCOLON 611
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Kiskunfélegyháza

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: undespuited »

Üdv. mindenkinek! <br>Tegnap néztem a Bp.-tv-t és megdöbbenve hallottam hogy sasi azt írta amit már ti itt ecseteltetek Ádám írásából merítve hogy már novemberre le van zsírozva a meccs Ulrichnak?! Ezen kattogott a műsorvezetető és faggatta az inmárom haj nélkül közlekedő Klein Csabát. Szóval egyes informátorok szerint el akarják venni a meccset madártól? Létezhet ez? Mit gondoltok erről?<br>Mert ugye az ésszerűség elve szerint Gonzalez ellen is Erdei ment  ill. látva Ulrich botladozásait már az Erdei álltal legyőzött ellenfelek közül Garay v Shaone is veszélyes lehetett volnba az ingatag németre. Egyszóval alapozni Erdeire lehet hosszútávon és ezt így is tette eddig az UNI. <br>Vagy arról lenne szó hogy a nagy mérkőzéseken rendre elbukó németet mindenképpen fel akarják tenni bajnoknak és hurkákkal ott tartani?<br>Annyira esküdözött a riporter hogy már pedig sasi az aztán mindig tud mindent biztos az infója >:(<br>Én mindenesere arra számítok hogy ez kacsa és a jobb fog győzni (vagyis Erdei) hosszú távon is biztosabb befektetés mint a német. Bár a mai világban minden lehet... ??? ??? ???
"A példaképem, apám faliórája. Egyszer én is szeretnék olyan pontosan ütni"-Vitali Klitschko
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Sajnos igen :(
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
ogreface
Super Champ
HozzászólásokCOLON 709
CsatlakozottCOLON 2006-01-05 23:37:42

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: ogreface »

Én a Televízión keresztül fogom végig szúrkolni a két Magyar mérkőzését,és másnap megyek egy hétre nyaralni a Horvátokhoz.Akkor most én is "Sehonnani bitang ember" vagyok? :-[
"A stresszhelyzetek elleni legjobb védekezés, ha az ember újra és újra az éber
nirvana állapotába hozza magát."
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Aki nem látta, de érdekli, a tegnapi interjú felvezetése<br>http://www.zdf.de/ZDFde/inhalt/18/0,187 ... >baloldalt a mediathekre kell klikkelni, a start gombra :)<br><br>a 10 perces interjú:<br>http://www.zdf.de/ZDFde/inhalt/11/0,187 ... 95,00.html
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Hát én sem tettem volna be, internetes közvéleménykutatásoknak nem sok értelmük van. Aki kicsit ért hozzá, már át is játszotta az egészet.<br><br>Emlékszem szegény megboldogult szorító.hu-n az egyik meccsre benyomtunk 900 döntetlent, azok meg leadták hogy "olvasóink meglepő módon a döntetlenre tippeltek a legnagyobb százalékban". Bár én akkor azt hittem, hogy ezeket az összegző cikkeket (beharangozók, szavazások összegzése) valami gép írja, aztán megtudtam, hogy csak a Lókucza Sanyi csillogtatja határtalan tehetségét.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: faceload »

Érthető, hogy a friccek nem tették be az internetes szavazás eredményét. Nem akarják esélytelennek feltüntetni Ulrichot, vagy az is lehet, hogy lebukott a szavazatkommandó :-)
You will never walk alone!
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Erwin »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1152640020;start=45#56 date=07/23/06 ť 13:30:48]Aztért jó volt látni, hogy Urlich ennyire visszafogott volt. Egy normális mondatot nem tudott elmondani  :D[/quote]<br><br>Azért az, hogy valaki visszafogott, az nem jelenti azt, hogy mondjuk be is van sz**va ;). Az biztos, hogy Madár felszabadultabb volt tegnap este, jobban feltalálta magát, Ulrich meg mondhatjuk, hogy kimérten viselkedett. De ebből szerintem ne vonjunk le messzemenő következtetéseket. Nem mindenki találja úgy fel magát a kamerák kereszttüzében, mint ahogy azt Zsolt tette tegnap, és minden embernek más a vérmérséklete, illetve a habitusa. Azt pedig egyértelmű túlzásnak érzem, hogy van olyan, aki már attól fél, hogy Ulrich a tegnapi események tükrében már a meccs lemondásán gondolkodik. Nem szabad ebbe a csapdába belelépni, nagyon oda kell figyelni szombaton. <br><br>Viszont pár ellentmondás azért szemet szúr nekem. Egy hete még arról szólt a fáma, hogy az Uni levajazta a meccset Ulrichnak. Az elmúlt napokban meg már azt lehetett olvasni, hogy azon múlik a meccs végkimenetele, hogy hány magyar szurkoló lesz a helyszínen, és hogy a tegnapi műsorban ki lesz a határozottabb. Akkor most mi az igazság? ;) Ha úgyis el van döntve előre, hogy ki nyer (amiben nagyon bízok, hogy nem így van), akkor meg nem tök mindegy, hogy Ulrich ledumálja Madárt a színről, vagy meg sem szólal a műsorban? ;)<br><br>A lényeges dolgokra kell szerintem inkább figyelni, nem elveszni a zavaró és ködös részletekben. Ez egy figyelem felkeltő műsor volt, aminek köszönhetően talán többen fogják németországban megnézni a meccset. Szerintem a ZDF-nek első sorban ez volt a szándéka a tegnapi adással.<br><br>Én most is tartom azt a véleményemet, hogy nagyon-nagyon nehéz meccs lesz ez, de Madár valahogy megoldja, és pontozással megőrzi a címét.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=HIE link=board=profiboksz;num=1152640020;start=45#56 date=07/23/06 ť 13:30:48]Aztért jó volt látni, hogy Urlich ennyire visszafogott volt. Egy normális mondatot nem tudott elmondani  :D[/quote]<br><br>nem is azert fizetik, hogy talk showban pofazzon :P<br>(lattad amugy az egeszet?)
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: HIE »

Aztért jó volt látni, hogy Urlich ennyire visszafogott volt. Egy normális mondatot nem tudott elmondani  :D
paja
Super Champ
HozzászólásokCOLON 634
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 23:49:16

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: paja »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1152640020;start=45#48 date=07/22/06 ť 19:53:38]<br><br><br>Balogh Ádám németországi ringorvos azt állítja, hogy Felix Sturm tegnapi mérkőzésén fültanúja volt egy beszélgetésnek az Universum vezetője, Klaus-Peter Kohl és egy ZDF-es góré között, amelyen már Thomas Ulrich első címvédő mérkőzését szervezték (novemberre).<br><br><br>[/quote]<br><br>Aha. :D Elég valószínűnek hangzik...  ;D<br>Ádám fantáziája sziporkázik!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Na megnéztem ezt a Sportstudiot Zsoltival és Tomival.<br>Két szimpatikus sportoló egymás mellett a széken,visszafogottan, de kifejezetten jó hangulatban,  a kötelező udvariassági körökkel. (Schmitz edző a nézőtéren) és válaszolgatnak az idióta műsorvezető hülyébbnél hülyébb kérdéseire. Hogy Madárnak honnan van a bevonuló zenéje, ami tulajdonképpen egy szerelmes dal, meg Madárnak saját étkezési tanácsadója van, erre elmondja mit eszik és mit nem, na és mutattak mindkettőnek egy-egy bejátszást egymásról, hogy mondják el mit gondolnak a másikról. Zsolti Tomi ütőerejét emelte ki, (A Saenz elleni 1 menetes leütést mutatták), míg Tomi csupa sablonosat mondott Zsoltról, ő a bajnok, stb, blablabla. A "ki a gyorsabb" kérdésre Zsolt azonnal lecsapott, hogy természetesen én. Shmitz edző szerint az esélyek fifty-fifty. Zsolt azzal zárt, hogy mit gondol erről a csapat-duell-ről, hogy itt van két szuper-sportoló, ráadásul ugyanabban a súlycsoportban, de most el kell dönteni ki a jobb, bla, bla....értelmes egy beszélgetés volt, de legalább elvoltak mint a befőtt.<br><br>Ja, az online-szavazásról egy qrva szó nem esett, amit egy px-es fórumozó szerint <br>"azért csinálnak, hogy legyen egy első téma, egy elsö kérdés a studióvendégekhez."<br>és Tomi sem nézett ki valami labilis csávónak.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Erdei Zsolt ;)

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

OFF:<br><br>:) Asszem, kicsit le vagyok maradva, de eseménydús napjaim voltak, így ma olvastam egy újságban, hogy Erdei hitvese kisbabát vár. Ezúton kívánok az egész Családnak jó egészséget és sok örömöt!  ;) Szeretettel várjuk a kis "Madárfiókát"!
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Ez durva...

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Balog Ádám.. a másik fórumról.....  Ringorvos? Te jó ég! Kezdem félteni a boxolókat... és nem az ellenfelektől...
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

[quote author=Edgegod link=board=profiboksz;num=1152640020;start=45#49 date=07/22/06 ť 20:32:49]Sztrego<br><br>Még hiszel a mesékben?:) Mennyi idős vagy Te?:)[/quote]<br><br>Naná, hogy hiszek! <br>
menyus
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 529
CsatlakozottCOLON 2002-10-19 22:31:03
Tartózkodási helyCOLON London

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: menyus »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1152640020;start=45#48 date=07/22/06 ť 19:53:38]Balogh Ádám németországi ringorvos azt állítja, hogy Felix Sturm tegnapi mérkőzésén fültanúja volt egy beszélgetésnek az Universum vezetője, Klaus-Peter Kohl és egy ZDF-es góré között, amelyen már Thomas Ulrich első címvédő mérkőzését szervezték (novemberre).<br><br>Ebből gondolom.<br>[/quote]<br><br>Balogh Ádám németországi ringorvos(?) azt is állítja, hogy aki nem megy ki szurkolni Erdeinek, az nem is magyar és punktum...(tehát innentől eldobhatom a hovatartozásom és én leszek a törvényenkívüli Dzsozi Velesz) :D<br>
Avatar
edge
Tippjáték Champ' 2008.
HozzászólásokCOLON 2156
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: edge »

Sztrego<br><br>Még hiszel a mesékben?:) Mennyi idõs vagy Te?:)
Christ I'm a sidewinder I'm a California King
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

[quote author=Darien link=board=profiboksz;num=1152640020;start=30#43 date=07/22/06 ť 13:36:13]<br><br> ??? ??? ???<br>Ezt mégis miből gondolod? Szerinted az Uni olyan nagyon vágyik egy világbajnokra, akinek egy meccs elhalasztásához elég, ha lebetegszik a nyula, és képes olyan gyalázatosan szerepelni, mint a hihetetlenül acélos Matthew Barney ellen? Szerintem örülnek, ha végre meg tudnak szabadulni Thomas barátunktól. Előtte azért adnak neki egy utolsó esélyt. EZ az amitől tartani kell! Az, hogy Ulrich pontosan tudja, hogy ilyen esélye az életben többet nem lesz. [/quote]<br><br><br>Balogh Ádám németországi ringorvos azt állítja, hogy Felix Sturm tegnapi mérkőzésén fültanúja volt egy beszélgetésnek az Universum vezetője, Klaus-Peter Kohl és egy ZDF-es góré között, amelyen már Thomas Ulrich első címvédő mérkőzését szervezték (novemberre).<br><br>Ebből gondolom.<br>
BUTTON_POST_REPLY