Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

[quote author=faceload link=board=profiboksz;num=1152640020;start=165#166 date=08/02/06 ť 15:01:46][Szerintem verné közelharcban. ]<br><br>Erdei nem az a rakkolós fajta, ha az edtője lenék tuti nem engedném neki hogy leálljon verekedni Tiozzoval.[/quote]<br>Azt én se mondtam, hogy meg kell előtte álljon, és face to face be kell vállalja az ütésváltásokat. Az nyílván hülyeség lenne. De amikor Tiozzo közel jön, nagyon jól meg tudja előzni, vagy kontrázni Erdei, aztán elmozog. Láttunk ilyesmit tőle pl Gonzalez ellen. Ezt szerintem Tiozzo ellen is tudná komoly fölényben csinálni. Akkor pedig elfáradni se fog tőle. Nem csak balegyenest tud ő ütni, és nem csak egy stílusban tud bunyózni :)
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: faceload »

[Szerintem verné közelharcban. ]<br><br>Erdei nem az a rakkolós fajta, ha az edtője lenék tuti nem engedném neki hogy leálljon verekedni Tiozzoval.
You will never walk alone!
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Engem is nagyon izgat a Tiozzo-Garay. Szerintem is Tiozzo az esélyesebb, meglepetésnek tartanám Garay győzelmét. Kiütésre szerintem semmie esélye, Tiozzo ütőereje nagyságrendekkel nagyobb. Garay gyorsaságáról sem vagyok meggyőződve, hiszen Zsolt ellen pont azért csinálta a ragadós stílust, hogy ne jöhessen ki Zsolt mozgékonysága és gyorsasága. Plussz Garay az utsó két meccsén Murdoch szintű embereket nem tudott kipakolni.
Az erő legyen Velem!
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

[quote author=faceload link=board=profiboksz;num=1152640020;start=150#162 date=08/02/06 ť 14:24:39]Blaze: Zsoltnak nem szabad közelharcba bonyolódni Tiozzoval mert sokkal erősebb, valamint az az ő harcmodora. Ha Madár hozza ugyanazt amit Ulrich ellen akkor ugyanaz lesz a vége. Az a szerencse hogy Tiozzo túl mackós ahhoz hogy megkergesse Zsoltit pedig neki is ez lenne az egyetlen esélye.[/quote]<br>Szerintem verné közelharcban. Kb mire Tiozzo elindítja a kezét, Zsoltié már visszafelé jön :) És lehet, hogy Tiozzo erősebb, de Zsolti ütései se múlnak el nyomtalanul, nem akkora buli tőle se összeszedni egy kombót :) A hosszabb kezű bunyósoknak csak ritkán jó, ha a rövidebb karú srácok ellen közelharccal próbálkoznak. Tiozzoban pedig szerintem nincs semmi olyan, ami miatt ez olyan jó ötlet lenne számára Madár ellen. Erősebb, de azt "be is kell tudni váltani".
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: faceload »

Alain: Tiozzo kiüti Garayt. Mellette van: ész, erő, rutin. Max a gyorsaságával és az aggreszivitásával operálhat Garay, de mivel mindig jön előre ez lesz a veszte!
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: faceload »

Blaze: Zsoltnak nem szabad közelharcba bonyolódni Tiozzoval mert sokkal erősebb, valamint az az ő harcmodora. Ha Madár hozza ugyanazt amit Ulrich ellen akkor ugyanaz lesz a vége. Az a szerencse hogy Tiozzo túl mackós ahhoz hogy megkergesse Zsoltit pedig neki is ez lenne az egyetlen esélye.
You will never walk alone!
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: alain »

Garay szerintem is meg fogja lepni Tiozzo-t... és amúgy meg pimaszul fiatal... ha fejlődik, akkor egyértelműen ővé a jövő.
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1152640020;start=150#159 date=08/02/06 ť 13:27:34]BlaZe<br><br>Hát Johnson nem csak azért értékelődött fel, mert megverte Jonest...<br>A legutóbbi 3 évben kétszer is partiban volt Tarverrel és Woodsal (mindkettőt le is győzte), megverte még Hardingot, Hallt és Jonest. (és Khalid Jonest)  Ennél komolyabb skalpokat felmutató félnehézsúlyút a maiak közül jelenleg nem mondasz![/quote]<br>Ez tény. Nem is mondom, hogy jelenleg nem ő számít a jelenlegi félnehéz elsőszámú alakjának. Ettől függetlenül én nem vagyok annyira elájulva tőle (Hall ellen pl kifejezetten nem tetszett a bunyója). Ez persze szubjektív dolog, és ettől még elismerem, amit elért. Azért emeltem ki Jones-t, mert akkor kapta fel rá mindenki a fejét, hogy ezzel az öreggel még komolyan számolni kell.
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: leibigab »

BlaZe<br><br>Hát Johnson nem csak azért értékelődött fel, mert megverte Jonest...<br>A legutóbbi 3 évben kétszer is partiban volt Tarverrel és Woodsal (mindkettőt le is győzte), megverte még Hardingot, Hallt és Jonest. (és Khalid Jonest)  Ennél komolyabb skalpokat felmutató félnehézsúlyút a maiak közül jelenleg nem mondasz!
gallien
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2283
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: gallien »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1152640020;start=150#156 date=08/02/06 ť 11:04:16]Nincs lehordva Ulrich, csak egyszerűen a stílusa az ő adottságai mellett nem érvényesül Madár ellen. (Ezért, így utólag talán lehet azt mondani, hogy más taktikával talán több esélye lett volna...mert így, mondhatni semmi esélye nem volt.)[/quote]<br><br>Nagyjából pont erről szól a profi boksz. Aki rá tudja erőltetni az akaratát a másikra, és nem hagyja azt bokszolni, amit a legjobban tud, az nyer (legtöbbször).<br>
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

[quote author=leibigab link=board=profiboksz;num=1152640020;start=150#156 date=08/02/06 ť 11:04:16]Hát Perez is kihozta azt a kondi gondot...<br>[/quote]<br>Perez azért annyiban más volt, hogy ott Zsolti gyakorlatilag kiütötte magát. Szerintem azóta se volt annyira készen, mint azon a meccsen :) Ott egy kicsit butaságot csinált.<br><br>Viszont én inkább azt vettem észre, hogy Zsolti azt nem szereti, ha közelharcra van kényszerítve, és az ellenfél megállás nélkül az "orra alól, elől" ütögeti a horgokat, felütéseket. Tiozzo ezt nemtom mennyire tudná jól csinálni. Ő azért lényegesen nagyobb, mint Zsolti (szemben az általad említett bunyósokkal). Elég szélesek és lassúak az ütései, közelről szerintem Zsolti a sokkal gyorsabb, szűkebb horgaival, felütéseivel komoly előnyben lenne. Nem biztos, hogy ez Tiozzonak kifizetődő taktika lenne. Vívnia meg pláne nem lenne sok értelme, abban egyértelműen nem sok esélye lenne. Tiozzo ütőtávja és sebessége szerintem még a francia nagyobb munkatempója esetén is biztosítana némi levegőt Zsoltinak, mert a fedezékével és elhajlásaival könnyebben tudná semlegesíteni Tiozzo bombáit. <br><br>Ami Tiozzoban szerintem veszélyes, hogy még a levédett ütései is sokat kivesznek, és a súlyuk elbizonytalanító lehet. Hát még ha betalál 1-2 belőlük. Emiatt igazán veszélyes a pali, de szerintem megoldható.<br><br>Johnson az szerintem, aki jelenleg a legjobban tudná ezt a taktikát alkalmazni, és elég veszélyes lenne Zsoltira. De az se lenne egy lefutott meccs. Nem annyira jó bunyós ő, mint amennyire tapadós és kérlelhetetlen stílusa van, meg amennyire Jones kiütése miatt (szerintem) túlértékelődött.<br><br>Ami még eszembe jutott a Garay meccsek kapcsán, hogy Zsolti nemtom mennyire volt ott fejben összerakva. Nekem kicsit motiválatlannak, dekoncentráltnak tűnt, nem akarta azt a meccset (főleg a másodikat). A nagy nevek (Tarver, Johnson, Jones, Tiozzo, Adamek) ellen nem hiszem, hogy ez lenne a helyzet. Ott szerintem egy szellemileg friss és éhes Madár lenne a ringben, ami sokat számíthat. <br><br>Szóval érdekes meccsei lehetnek most Zsoltinak, és már alig várom, hogy valamelyik sráccal összetalálkozzon :)
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: leibigab »

D-Guy<br><br>Hát Perez is kihozta azt a kondi gondot...<br><br>Murdoch, Ulrich és Gonzalez is vívni akartak, nem is jött elő a probléma. (Mindhárom magasabb, hosszabb karú volt, de jóval lassabb. Ezek az adottságok (ha vívni akarnak Madár ellen) csak akkor érvényesül, ha legalább ugyanolyan gyorsak v. esetleg épphogy lassabbak, de ők jóval lassabbak. Jones pl. még mindig elég gyorsnak tűnik ahoz, hogy Madár ellen vívásba felvegye a versenyt.<br><br>Perez is ahogy tudta időnként nyomás alatt tartotta (Ez leginkább csak a végén sikerült neki)...Garay mindkét meccsen folyamatosan...Sahnoune is nyomás alá helyezte (az más kérdés, hogy neki könnyebb dolga is volt Madár sérülése miatt) és ilyenkor mindig előjött a kondi probléma. (És ez is azt erősíti, hogy ez a kondi gond mentális eredetű...olyan meccseknél jön ki, amikor nyomás alatt tartják keményütő bunyósok, ami Zsolt számára jóval nagyobb koncentrációt igényel.)<br><br>...és valószínűleg Tiozzo is ilyen ellenfél lenne.<br><br>Nincs lehordva Ulrich, csak egyszerűen a stílusa az ő adottságai mellett nem érvényesül Madár ellen. (Ezért, így utólag talán lehet azt mondani, hogy más taktikával talán több esélye lett volna...mert így, mondhatni semmi esélye nem volt.)
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Nem értek egyet Ulrich lehordásával. Ennyi erővel ugyanezt mondhattuk volna, mikor Adamek ellen bokszolt, akkor mégsem ez volt a vélemény, hanem mindenki el volt ájulva a lengyeltől.<br>Legyünk következetesek!<br><br>A másik: Erdei kondigondját konkrétan egyetlen egy bunyós hozta ki, Hugo Hernan Garay. Sahnoune nem (a bordasérülés volt ott a probléma, pont nem a kondi), Murdoch nem, Lakatus nem, Ulrich nem, Gonzalez nem. <br>Épp ezért várom nagyon a Tiozzo-Garay meccset. Van egy olyan érzésem, hogy Garay hatalmas meglepetést fog okozni többeknek, viszont ha Tiozzo simán veszi az akadályt, akkor kell újra átértékelnünk Zsolti helyét félnehézben. Mindenesetre jelen pillanatban ismerve Woods, Adamek eddigi ellenfeleit, Tiozzo jelenlegi sejthető formáját (cirkálósúly), Erdei Zsolt tűnik a legnehezebben verhető bajnoknak. Összességében pedig a Garay-féle pressziót csak Johnson tudná megcsinálni még jobban, ezért nálam most következőképpen néz ki a félnehéz:<br><br>1. Johnson<br>2. Erdei<br>3. Adamek<br>4. Tarver (ha még fog bunyózni)<br>5. Woods<br>6. Tiozzo<br>7. Jones<br>8. Briggs<br>9. Branco<br>10. Garay<br><br>A másik akit még a 10. helyre tennék az Dawson, de vele várjunk még egy jobb meccset. Garaynak pedig lehet h megelőlegezés a top10, de szerintem 4 hónap múlva top5 lesz...
leibigab
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 877
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: leibigab »

[quote author=faceload link=board=profiboksz;num=1152640020;start=150#153 date=08/02/06 ť 09:57:02]Ulrich naggyon szar volt ne szépítsük, messze nem keltette a produkciója egy top 10 bunyós látszatát. Madár jó védekezése is kellett hozzá hogy ne nagyon üsse meg a német, de Ulrichnak nem volt SEMMI ötlete. Nem tudom hogy ez mennyire az edző hibája, hogy Thomas jó fiú akart lenni és hiába érezte hogy semmit sem ér a bal egyenes (minek vív Zsoltival, amikor a magyar 100szor gyorsabb nála, ráadásul ez a stílusa), pöckölgette. Ulrichnak közelharcot kellett volna erőltetni, ahelyett hogy teljes erőből verte a fedezéket. amikor feljött a fedezék, akkor kellett volna közelebb menni, ehelyett Ulrich még egy nagy jobb egyenest is rávert a blokkra hátha megfájdul Zsolt alkarja. Ha jobban kinyílt volna Ulrich és mehet az adok kapok akkor a feje akkor sem nézett volna ki csúnyábban, viszont ott van a KO esély az ő oldalán is.<br><br>Ulrichot azért tartották veszélyesebbnek mert ott az amatőr múl iskolázott stb.<br>Hát most nem lehetsz büszke magadra Tomika, ÜLJ LE 1ES!!![/quote]<br><br>Hát igen, kb nekem is ez a véleményem. (Persze ez semmit nem von le a győzelme értékéből.)<br><br>D-Guy<br><br>Zsolt állóképességi problémái nem az ilyen ellenfelek ellen szoktak előjönni....olyanok ellen, akik folyamatosan keményen rámennek Zsoltra. Ulrich semmi ilyesmit nem csinált, vívni akart egy nálánál jóval gyorsabb ellen...<br>(Én Schmitz edző helyében ráküldtem volna, ahol valószínű KO lett volna a vége, de a meccs is valamivel izgalmasabb lett volna és sztem Ulrichnak is több esélye lett volna dupla vagy semmi alapon.)<br><br>Tiozzo (ha összejön) jóval veszélyesebb ellenfél lesz a stílusából adódóan. Bár ő is lassabb, komótos is (azért annyira nem mindig), de folyamatosan támad, elég keményeket üt, variál testre fejre és bírja is az ütéseket. (Hihetetlen, hogy mit kibírt Branco ellen a 8.-9. (vagy 9.-10.?) menetben. Majdnem folyamatosan roggyant volt, de túlélte és megnyerte.)
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: faceload »

Ulrich naggyon szar volt ne szépítsük, messze nem keltette a produkciója egy top 10 bunyós látszatát. Madár jó védekezése is kellett hozzá hogy ne nagyon üsse meg a német, de Ulrichnak nem volt SEMMI ötlete. Nem tudom hogy ez mennyire az edző hibája, hogy Thomas jó fiú akart lenni és hiába érezte hogy semmit sem ér a bal egyenes (minek vív Zsoltival, amikor a magyar 100szor gyorsabb nála, ráadásul ez a stílusa), pöckölgette. Ulrichnak közelharcot kellett volna erőltetni, ahelyett hogy teljes erőből verte a fedezéket. amikor feljött a fedezék, akkor kellett volna közelebb menni, ehelyett Ulrich még egy nagy jobb egyenest is rávert a blokkra hátha megfájdul Zsolt alkarja. Ha jobban kinyílt volna Ulrich és mehet az adok kapok akkor a feje akkor sem nézett volna ki csúnyábban, viszont ott van a KO esély az ő oldalán is.<br><br>Ulrichot azért tartották veszélyesebbnek mert ott az amatőr múl iskolázott stb.<br>Hát most nem lehetsz büszke magadra Tomika, ÜLJ LE 1ES!!!
You will never walk alone!
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

[quote author=D-guy link=board=profiboksz;num=1152640020;start=150#151 date=08/01/06 ť 22:33:14]Teljesen igazad van Romsy, de a súlycsoport sem ugyanaz.[/quote]<br>Azt azért én hozzátenném, hogy Zsolti bunyója amatőrben is rendesen erre a balegyenesre épült, és ott vert hasonlóan nagy nevet, tehát nagyon komoly bunyós ellen is tudja ezt csinálni. Az a balegyenes félelmetesen jó. Gyors, pontos és borzasztóan erős. Komoly fegyver ez a bunyóban, de sokan nem tartják eléggé "becsben". <br><br>De annak ellenére, hogy mindkettőjük bunyója a jab köré épül (ami nekem személy szerint nagyon tetszik), én sem hasonlítanám Wrighthoz. Mert azon kívül, hogy mindkettő kettősfedezék mögül és nagyrészt jabekkel dolgozik, semmi hasonlóság nincs bennük :) A két srác teljesen más bunyót csinál, és a "környéken" mindkettő a legjobb abban a stílusban.
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Teljesen igazad van Romsy, de a súlycsoport sem ugyanaz.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: dp »

Sziasztok!<br><br>Én is most jutottam úgy gép elé, hogy van időm rendesen véleményt alkotni.<br>Megmondom őszintén, hogy már félig aludtam amikor felriadtam, hogy kezdődik a meccs. Nem bántam meg!  :)<br>Szerintem Zsolt egy nagyon felkészült Ulrichot vert meg aki (az eddigiekhez képest) fejben is egyben volt.<br><br>Tény, hogy nem volt leütés, meg hasonlók, de Madár azért teljesen kibokszolta a németet és a klubon belül nagyon megerősítette a helyzetét - súlycsoportoktól függetlenül is! <br><br>Ez nem elhanyagolható dolog, hiszen külföldiként egy német klubban mindig meg kell küzdeni mindenkinek a helyéért.<br><br>Nagyon tetszettek Zsolti jab-jei, de Romekkal egyetértésben szerintem se Winky szint még. Ha Tarver, Jones, vagy Tiozzo ellen megcsinálja, akkor már igen!  ;D<br><br>A meccsnél maradva: nagyszerű teljesítmény volt, kalaplengetés és gratuláció!  ;) 8)<br><br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Azért ezt a Wright dolgot szerintem elég ha csak a bulvárlapon hangoztatják, Ulrichhal, meg Murdochhal, vagy akár Garayval (aki ellen nem is sikerült) megcsinálni nem egészen ugyanaz, mint Mosleyval, Titoval, vagy Taylorral.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Most kerültem először gépközelbe a meccs óta, átolvastam a véleményeket, sokat hozzátenni nem is nagyon lehet, de egyet azért megjegyeznék: szerintem ideje a kritikusoknak (köztük nekem) magukat korrigálni a kondikérdés kapcsán. Ez a meccs világosan megmutatta, hogy, ha voltak is, Zsoltnak egy kemény ellenfél ellen sincsenek gondjai az állóképességével.<br><br>Lehet, hogy az elfogultság beszél belőlem, lehet, h túl sarkos a véleményem, de Zsolt engem egyre jobban Wrightra emlékeztet, ennek minden pozitívumával és negatívumával együtt. Nem csinál látványos bokszot, minimális kockázatot vállal, nem törekszik a kiütésre, nem pörög nagyon. A hatékonyság amivel dolgozik, az azonban félelmetes. Szinte tökéletes védekezés, kétségkívül a súlycsoport legjobbja e tekintetben. Elképesztő precízitás, pontosság, ütemérzék, döbbenetes kézgyorsaság. Nem lehet erre is azt mondani, hogy ´igen, persze, Ulrich ilyen meg olyan gyenge kihívó volt˝. Nem volt az, a meccs előtt nagyon sokan szoros, kemény meccsre számítottak, és ez bizony egy piszkosul felkészült Ulrich volt aki szívvel küzdött a végéig. Ha Adamektől elhasaltunk tavaly ősszel, a minimum, hogy most Zsoltnak is kijár az a megtiszteltetés.<br><br>Továbbgondolva a Wright párhuzamot nem is nagyon tudom mivel lehetne Zsoltit megverni. Egyetlen esély szerintem abban a rakkolós bunyóban van, amit Garay csinált, csak ahhoz sokkal gyorsabbnak kell lenni az argentínnál, hogy eredményes legyen. Jelen pillanatban egyedül Johnsonban, Calzaghében látok esélyt arra, hogy Zsoltit megállítsa. Előbbivel kapcsolatban azonban várjuk meg az újabb Woods meccset, nem hiszem, hogy Johnson örökifjú volna...<br><br>Árulkodó lesz a Garay-Tiozzo meccs is. Szerintem őrületes hiba volt a franciának, aki - saját bevallása szerint is - motivációs gondokkal küzd egy fiatal, ennyire motivált, erős, gyors és agresszív bunyóst választania.... Ha nem hozza a Dariusz elleni formáját, bukni fogja a világbajnoki címét.
BUTTON_POST_REPLY