Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

"Sohasem láttam meg időben Zsolt kezét, olyan villámgyorsan ütött. Le a kalappal a teljesítménye előtt. Ez a mérkőzés csak a sportról szólt." - nyilatkozta Thomas Ulrich, aki immáron harmadik vereségét könyvelhette el a rekordjában lévő 29 győzelme mellé. A német bokszolót mérkőzés után kórházba szállították, hogy tüzetesen kivizsgálják és ápolják az arcán lévő sebeket."<br><br>Forrás: Ma.hu cikke, részlet<br>
Toti
Kihívó
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON 2006-01-25 18:02:05
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-Diósgyőr

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Toti »

Előrelátó rovat by Toti<br><br>Zsolti amíg pihenőt tart, addig Johnson nyugdíjazza Woods-ot, aki bepróbálkozik Madárnál is, majd hetedszeri sikeres címvédés után jöhet a címegyesítés az addigra Tiozzot detronizáló Garay vagy a veterán Johnson ellen. ( Adamek kilőve, neki lekötött mérkőzése lesz a Briggs elleni visszavágóra. Tarver meg osztja az észt a Jones elleni 4.mérkőzés sajtótájékoztatóján... ;D ::)<br><br>Szerintem nem lenne túl jó választás Jones Erdeinek. Egyrészt mindkét bokszoló hátrafele szeret bokszolni, Jones szerintem még így is van olyan gyors mint Madár, remekül üti a  felütéseket, ami Zsolt védekezésének talán egyetlen gyengéje. Németországba biztos nem lehetne elhozni, a tengerentúlon pedig egy szoros, nem túl acélos mérkőzésen Jones nyerne - szerintem. <br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Santos »

Nagy tét, jó boksz. Zsolt nagyon készült, az látszott, és nagyon jól oldotta meg a feladatát. Iszonyatos sebességgel lövi ki azt a balegyenest, egyértelmű volt, hogy Ulrich nem is tudja nagyon követni. Ez volt az első olyan meccs Zsoltnak az utóbbi pár évben amikor nem féltem a konditól, és teljesen egyértelmű volt, hogy egyszerűen nem mehet el a meccs más irányba. Szerintem Ulrich ennél többet tud, de nagyjából ennyi a különbség a két bokszoló között. Ulrich feje dícséretet érdemel. Nagyon sokat kapott. Nálam 118-110 lett a meccs Zsoltnak, de a 120-108 sem áll nagyon messze a valóságtól, annyira tisztán és annyival többet talált minden menetben Zsolt. Szigorúan 2-3 menetet Ulrichnak lehetett adni. Négyet már biztosan nem, ezért nem is értettem a 116:112-t. De ez már teljesen mindegy, a lényeg, hogy ezzel a győzelemmel, már a klubon belül sem maradhatott egyetlen kérdőjel sem, sőt a ZDF is nagyon elégedett lehet, arról nem is beszélve, hogy ez után már nyugodtan jöhet a címegyesítés. Ha ilyen jól összekapja magát Zsolt, akkor nem hiszem, hogy csalódást okozhat a top10 ellen.<br><br>A himnusz egyszerűen tragikus volt. Már nem ez volt az első meccs amikor leadták ezt a teljesen átírt borzalmat. Nem ártana nekik küldeni egy tiszteletpéldányt CD-n...  :-/
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: miszter »

Az különösképpen említésre érdemes, hogy rendkívül szabályosak és korrektek voltak a felek, szinte bíró sem kellett majdhogynem. Bár minden mérkőzés ilyen sportszerű lenne. Mindkét félnek kijár emiatt is a tisztelet!
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
pepeq
Kihívó
HozzászólásokCOLON 134
CsatlakozottCOLON 2003-03-18 16:03:20
Tartózkodási helyCOLON Magyarország, Budapest

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: pepeq »

Who is next ?<br>http://index.hu/sport/box/060729erdei/<br><br>"Azért eresztettem össze két versenyzőmet, hogy megtudjam, melyikük lesz a klubom félnehézsúlyú képviselője. Zsolt még sosem küzdött ilyen nagyszerűen, és mivel német ellenfelet győzött le, annyit nőtt a népszerűsége, mintha még ötször megvédte volna az övét. Ő fog bosszút állni a Tigrisért!" - jelentette ki a Klaus-Peter Kohl, a hamburgiak első embere.
egyenes

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Rohej .hogy a sovabok egyfojtaban a himnusz operettvaltozatat jatszak.Kovacs Istvan mint WBO hivatalos szemely, igazan kivihetne legkozelebb egy CD -t nekuk.
monczattila
Újságíró
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2004-03-05 00:46:09

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: monczattila »

Himnusz-kérdés:<br><br>Nem ő, hanem a szervezők rontottak. Az első és az utolsó két sort játszották le, a többit kihagyták. Ahogyan idegenben korábban szinte mindig.
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

Sztem a Tiozzo mecsből nem lesz semmi 1 év múlva már 38 lesz. Lesz még vagy 2 meccse oszt jóvvan. Én továbra is azt mondom h a Johnson-Woods vagy a Briggs-Adamek meccsek vmelyik győztzesével kéne összehozni a magyar fenegyereket.
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Azért most már kijárna Zsoltnak egy fekete ellenfél is :D, mert eddig csak fehérek ellen nyomult a vb meccsek alatt. <br>Szerintem jövő nyárra, tavaszra összejön a Tiozzo meccs, addig meg egy "felhozó" ellenfél lehetne pl. Dawson (nem tom hol van a WBO-n), esetleg Richard Hallt előbányászni. És Glencoffe Johnson ellen is nagyon megnézném, meg Tarver ellen, na meg Adamek :D
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: HIE »

Nagyon jól bokszolt Zsolt. Urlich szinte meg se tudta ütni. Talán egy menetet adtam a németnek.<br><br>Gratula Zsolt, jó meccs volt  8)
Toti
Kihívó
HozzászólásokCOLON 122
CsatlakozottCOLON 2006-01-25 18:02:05
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-Diósgyőr

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Toti »

Nagyon síma meccs volt, gratula Zsoltinknak. Nehezebb mérkőzésre számítottam, azt vártam, hogy Ulrich az elejét nagyon meghajtja, plussz a közönség is mellette lesz - egyik se jött be hál'istennek. Zsolti minden erőlködés és kockázat nélkül megoldotta a feladatát, de ez a tengerentúlon szerintem eladhatatlan lett volna és a kis magyar szurkolótábort nem lehetett volna a füttykoncerttől hallani. Én mindenesetre így is nagyon élveztem és le a kalappal Madár előtt.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: PTM »

Madár hibátlan, végtelenül precíz boksszal védte meg a címét. Borzasztóan élveztem ezt a meccset. Gratula!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: faceload »

Koko "elverte mint a lovat" hasonlata a meccsre is tökéletesen ráillik.
You will never walk alone!
faceload
Tippjáték Champ' 2007.
HozzászólásokCOLON 838
CsatlakozottCOLON 2006-03-04 01:27:46

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: faceload »

Azt kaptam amit vártam Zsolttól. Szépek voltak a bel egyenesek, jó volt látni, hogy van bennük kraft.  Grat!!!<br><br>Tegnap elég ittasan néztem végig a mérkőzést úgyhogy lehet csak én néztem be.<br>Nekem úgy tűnt Madár elrontotta a Himuszt, ami egyrészt érthető (izgul, feszült, szar volt a himnusz amit játszottak (Hídvégi féle pörgős jobban tecett), a közönség nem segített hangos énekkel) másrészt kellemetlen dolog, ha pont benne van a fejedben a kamera.
You will never walk alone!
iceman
Kihívó
HozzászólásokCOLON 110
CsatlakozottCOLON 2003-10-25 23:54:12

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: iceman »

Azért az látható volt, hogy Ulrich nem mert keményen előre menni, sokszor álltak középen, várva a másikra. Ulrichnak akkor voltak jó pillanatai, amikor le tudta zárni Zsoltot és belharcra kényszerítette. Ez viszont nem Ulrich stílusa, próbált külharcolni, de ehez kevés volt, mint macisajtban a brummogás. <br>Azért azt érdemes figyelni, hogy Zsolti akkor nem fogy el akkor, amikor nem tartják nyomás alatt, ellenben nyomás alatt látványosan elolvad a kondija. Én nem hiszem, hogy Ulrich, vagy Murdoch ellen többet edzett volna, mint Garay ellen. Egészen egyszerűen Zsolti nyomás alatt nem tud bokszolni, mérsékelt tempójú vívásban ő a legjobb a világon. Viszont egy kondicionálisan erős pressure fighter fogja valszeg. először elgyőzni. (Azt mondjuk tartom, hogy a Garay elleni II. meccset elvesztette.) <br>Én komolyan összehoznék egy Jones elleni meccset, ha az öreg hozza Ajamut. Ha Jonesot látványosan kipontozná, Amerikában is lehetne futtatni. Szerintem Tarvert is képes lenne idegenben legyőzni, mert Tarver se az a kimondott pressure bunyós. Ez a két skalp ismerté tenné az USA-ban is.  Aztán jöhetne egy címeggyesítés Woods ellen, vagy megvárni.<br>Két övvel be lehetne vállalni Adameket. Megvárni, hogy mi lesz a WBA övvel, Branco simán megoldható, Tiozzo szerintem necces lenne. Jó esteben négy övvel, "veretlenül" irány a megérdemelt pihi.<br><br>Akit kerülnék az élmezőnyből, vagy csak nagyon a végén vállalnám be az Johnson, Garay, Calzaghe (ha feljön), Tiozzo, Briggs.<br><br>
egyenes

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: egyenes »

Szep volt Erdei :)
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Zsolt nyugis boxot csinál, Ulrich általában nem. Tény: a Thomas tud látványosabb lenni, szép KO-kat összehozni. Ezért is kapott ki kétszer KO-val. <br><br>Szerintem a közönség azért is volt csendben, mert a német kedvencük totál esélytelen volt. Ki éljenezne mondjuk a Sportarénában egy magyarverésen???
Az erő legyen Velem!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: leone510 »

[quote author=Erwin link=board=profiboksz;num=1152640020;start=120#129 date=07/30/06 ť 00:28:21]Ulrich meglepően gyenge volt[/quote]<br><br>Teljes csalódás a teljesítménye, érdekes módon az edzője nem is próbálta tüzelni, minden szünetben nyugalomra intette. <br><br>Most az a kérdés, hogy lehet-e Zsoltnak olyan ellenfelet találni, aki ellen igazán közönségszórakozató meccset vívhatna, mert őszintén megvallva ez egy ritka unalmas mérkőzés volt, hiába is mutatta be Zsolt a boksz csínját-bínját, de a közönségen is láthattuk, kb mintha szalonban ültek volna.
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3067
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Zsolt nagyon jó teljesítményt nyújtott, sokkal jobbat, mint amit előzetesen vártam tőle. Ulrich meglepően gyenge volt, ami azért Madár érdeme is, mert nem hagyta kibontakozni. Voltak félelmeim Zsolt kondíciójával kapcsoltban, de szerencsére ez alaptalannak bizonyult. Szép győzelem volt, minden elismerést megérdemel Madár.
BoxBoszorka
Super Champ
HozzászólásokCOLON 536
CsatlakozottCOLON 2006-06-15 03:28:00

Re: Erdei Zsolt vs Thomas Ulrich

Hozzászólás Szerző: BoxBoszorka »

Kép<br><br>Madár a ringben és a magánéletben mindig csak így legyen a padlón: az örömtől!  ;)
BUTTON_POST_REPLY