Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő meccse

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
Tevemadar
Újonc
HozzászólásokCOLON 13
CsatlakozottCOLON 2003-02-02 00:42:00

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: Tevemadar »

Várhatóan a francia felkészült lesz Erdeiből és fitt, összeszedett. Ezzel együtt Erdei jobb, és ha jó formában lesz, valamint ha többet fog ütni mint Garay ellen, akkor lehet KO-TKO is mert Erdei pontos és sokszor fog tisztán találni szerintem...
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Darien, Wova nem lucky punchtól kapott ki, Sanders kb. azt csinálta, mint Brewster a múltkor Golota ellen, csak nem érte el vele olyan gyorsan a célját.<br><br>Zsoltinál azért tehetjük minimumra a lucky punchos vereség valószínűségét (kizárni sajnos nem zárhatjuk), mert talán a legkiválóbb védelemmel rendelkezik félnehézsúlyban.<br><br>Én is bízok a kiütésben... bár Lakatos ellen is bíztam, de látva a Sahnoune-Brancot, ennek itt több esélye van.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: HIE »

Mindenképpen jó lenne egy meggyőző bokszot látni Zsolt-tól, ugyanis már kezdem azt hinni, hogy elfáradt. :'(
mikike23
Újonc
HozzászólásokCOLON 39
CsatlakozottCOLON 2003-03-15 11:50:39

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: mikike23 »

én egy kiütést várok zsolttol.<br>elég régen láttunk már tőle.<br>ezzel megerősitené az abszolut elsőségét mindenkiben,aki kételkedik benne.<br>de egy pontozásos gyözelem is tökéletes lenne.<br>miki
MORALES mind felett!
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: Darien »

Jó lenne, ha Zsolt ki tudná ütni ezt a srácot, de azt hiszem egy meggyőző pontozásos győzelemmel is nagyon elégedettek lehetnénk. De talán még ne adjuk oda Zsoltnak a meccset. A Tiozzo vs Dariusz előtt is szinte mindenki (én is) leírta a franciát aztán láttuk mi lett belőle. Sahnoune is simán képes lehet hasonló meglepetésre. Egy meccs alapján nem biztos, hogy jó képet lehet kapni egy bokszolóról. Mindenesetre ha Zsolt hozza azt amit tud, és nem kap be egy kemény lucky punchot, akkor azt hiszem nem lehet komoly gond. Csakhogy ilyen alapon Vlagyimir Klicskó még mindig világbajnok kellene hogy legyen.
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: dp »

Én valahogy bízok abba, hogy kiüti Madár Sahnonune-t. De ez inkább egy megérzés. Remélem Zsolti is érez késztetést arra, hogy szó szerint feltörölje a padlót a franciával!  ;D Jó lenne ha megérzené a szűkebb határt a kiütési lehetőség és a biztos ütésváltás között.
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1115140110;start=15#17 date=05/05/05 ť 20:48:23]Szerintem se fogja Erdei kiütni Sahnounet, mert nem vállal fel semmi kockázatot a meccsein. Ha 15-20%-al többet kockáztatna mint az utolsó meccsein simán kiütné ezt a franciát szerintem, aki egy lucky punchban bízhat csak. Én is tökéletes ellenfélnek tartom. Kiváló rekord, ex-világbajnok, mi kell még. Már várom, hogy meglegyen végrea  meccs tényleges időpontja.[/quote]<br><br>És még egy szempont, ami igazolja a kiváló választás tényét: Sahnoune sztaminája is borzasztóan fogy a kilencedik-tizedik menettől!  ;)
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Szerintem se fogja Erdei kiütni Sahnounet, mert nem vállal fel semmi kockázatot a meccsein. Ha 15-20%-al többet kockáztatna mint az utolsó meccsein simán kiütné ezt a franciát szerintem, aki egy lucky punchban bízhat csak. Én is tökéletes ellenfélnek tartom. Kiváló rekord, ex-világbajnok, mi kell még. Már várom, hogy meglegyen végrea  meccs tényleges időpontja.
"Mindenki a napra tör..."
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédõ mecc

Hozzászólás Szerző: greg »

No, megnéztem a Branco vs. Sahnoune-t... :o<br><br>Úgy gondolom, nem volt rossz választás ez a srác az Universum részérõl, hisz' remek rekordja van, volt már világbajnok, ellenben nem egy világverõ ellenfél. Ennél könnyebb riválisa egy világbajnoknak szvsz ne legyen, ilyen DeGrandis, Mark Prince, meg Ka-Dy King - szerû vicceket meg inkább ne is hozzanak Zsoltnak :P. <br><br>Szerintem Erdeinek nem lesz nehezebb dolga vele, mint Lakatussal volt, de azt nem hinném, hogy Madárnak sikerül kiütni ezt a franciát. Branco nagyon durva verést osztott ki neki, egy hadseregnek elég lett volna ez az adag. Igen csúfosan nézett már ki a feje is, kb. mint Michalczewski-é Hall ellen, mégsem nagyon akart lemenni a csákó, és nem is úgy festett, mint aki sokszor meg lenne rendülve. Úgy gondolom, elég ütésálló a fickó.<br><br>Szóval én kb. Lakatus nehézségûre becsülöm Sahnoune-t, kizártnak tartom, hogy akár menetet is képes legyen nyerni egy jól felkészült (nem a legutóbbi formáját mutató) Zsolt ellen, viszont az ütõerejét nem szabad lebecsülni, ha jól emlékszem, a 10. menetben, hulla fáradtan, egy igen nagy verés kellõs közepén is vissza tudott válaszolni Branco-nak egy erõs és tiszta jobbhoroggal.  <br><br>Én Erdei WP-t tartok a legvalószínûbbnek, vagy max egy "törölközõ-belógatós" TKO-t, amennyiben Zsolt kicsit bevállalósabb lesz, mint kb. Perez ellen az elsõ 8 menetben, és a francia sarok meg fogja elégelni a verést. Azt nem tudom elképzelni, hogy Zsolti leküldi ezt a franciát.<br><br>UI: Sahnoune arcberendezése picit Corrales-ére emlékeztet.
KriZS
Bajnok
HozzászólásokCOLON 259
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 11:14:56
Tartózkodási helyCOLON Bp

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: KriZS »

Madár WKO6! Én Jim Murray szintű bunyóra számítok.
Az erő legyen Velem!
pyngy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 469
CsatlakozottCOLON 2002-12-26 16:13:17
Tartózkodási helyCOLON Szeged
CONTACTCOLON

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: pyngy »

Én is Madár pontozásos győzelmét várom, de jóval egyhangúbban, mint a Garay ellenit! ;)
Chuck Norris nem megy vadászni, mivel a vadászat szó magában hordozza a kudarc lehetöségét. Chuck Norris ölni megy.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Nem fogja végig nyomás alatt tartani Sahnoune Erdeit, mert a franciának az az egyik ismérve, hogy ő is rendre elfárad a meccseinek a végére.
"Mindenki a napra tör..."
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=lark link=board=profiboksz;num=1115140110;start=0#10 date=05/04/05 ť 18:09:07]<br>   Ha valaki Zsoltiból készül biztos, hogy megnézi az utolsó meccseit és megpróbálja végig nyomás alatt tartani hősünket. Ez jóval kockázatosabb bunyót jelent a lassúbb francia ellenfél részéről, és szerintem Zsolt meg is kontrázza majd keményen még az elején, ami olyan lélektani előnyhöz és önbizalomhoz juttaja, hogy okos és pontos bunyóval, idő előtt fejezi be a meccset.<br>  Legalábbis én ezt szeretném ;)[/quote]<br><br>Ebben van némi ráció!
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédõ mecc

Hozzászólás Szerző: greg »

A próféta szóljon belõled... ;)
lark
Újonc
HozzászólásokCOLON 27
CsatlakozottCOLON 2005-04-27 18:24:31

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: lark »

<br>   Ha valaki Zsoltiból készül biztos, hogy megnézi az utolsó meccseit és megpróbálja végig nyomás alatt tartani hősünket. Ez jóval kockázatosabb bunyót jelent a lassúbb francia ellenfél részéről, és szerintem Zsolt meg is kontrázza majd keményen még az elején, ami olyan lélektani előnyhöz és önbizalomhoz juttaja, hogy okos és pontos bunyóval, idő előtt fejezi be a meccset.<br>  Legalábbis én ezt szeretném ;)
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédõ mecc

Hozzászólás Szerző: greg »

Én, szokás szerint, babonából franciózus KO-ra tippeltem. <br>
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: Darien »

Csatlakozom az előttem szólókhoz, Erdei UD! Egy Gonzales ellenihez hasonló győzelmet várok Zsoltitól.
Hew
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 45
CsatlakozottCOLON 2003-03-20 16:11:07

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: Hew »

Erdei KO. <br>Szerintem pl. Lakatust kiüthette volna csak óvatosságból visszafogta magát - gondolom ez volt a stratégia. Remélem a Sahnoune elleni egy jó kis önbizalomnövelő meccs lesz. Rá(nk)férne.
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1115140110;start=0#5 date=05/03/05 ť 20:16:27]Na de nézd meg Kótai és Erdei ellenfelei között mennyi a különbség. Ilyen szintű ellenfeleket Kótai el se tudna találni, nemhogy ki is üsse őket. <br>Erdei meg pl Ramdane Serdjane ellen bebizonyította, hogy ki tudja ütni a Kótai-ellenfelei szintű ellefeleket![/quote]<br><br>Ja, ez tényleg igaz, de sztem azért Erdeinek nem ártana, hogy egy kicsit fényesítse a KO-it is. Persze, azt azért nem akarom ,hogy esetleg emiatt kikapjon.<br>
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Erdei vs Sahnoune, avagy Madár 4. címvédő mecc

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Na de nézd meg Kótai és Erdei ellenfelei között mennyi a különbség. Ilyen szintű ellenfeleket Kótai el se tudna találni, nemhogy ki is üsse őket. <br>Erdei meg pl Ramdane Serdjane ellen bebizonyította, hogy ki tudja ütni a Kótai-ellenfelei szintű ellefeleket!
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BUTTON_POST_REPLY