Jorge Barrios vs János Nagy

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Santos »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1147434911;start=15#28 date=05/17/06 ť 14:26:22]Biztosan minden hely egyedi, és sok mindenen múlhat, de érdekes, hogy a Félixes versenyzőknek bérleti díjjat számol fel Oscar a teremhasználatért, a mérkőzésre való ráhangolódásra való edzésekkor.<br><br>Ahogy olvastam párszor, amikor Magyarországra jön egy címmérkőzésre valaki, nálunk sok helyen a szálloda mellett ingyenes teremhasználatot is biztosítanak. <br><br>Nem tudom mi az oka, Oscarnak nyilván nem fájna a feje ha nem kérne külön bérleti díjjat Félixtől, de úgy látszik, más a módi ott.  :-/<br><br>Azért ez olyan kicsinyes,,,,nem?![/quote]<br><br>Nem! Ha ők ebben állapodtak meg, és a gázsi is ez alapján lett kialkudva, akkor teljesen rendben van, és a sajtónak - vagy akárkinek - semmi köze ehhez. Ha mégis cikk lesz belőle valahol, akkor az csakis bulvár lehet...  ::)<br><br>Félix nagyon ügyes üzletember, és biztos vagyok benne, hogy nagyon jó, Janinak is kedvező üzletet kötött, edzőteremmel vagy a nélkül. Ez teljesen az ő ügyük. Szerintem a szerződésben rögzítették ezeket a dolgokat is, nem feledkeztek meg semmiről. Ha mégis, akkor fogukat összeszorítva de ki fognak mindent fizetni, és megtanulják egy életre, hogy semmit sem adnak ingyen... Valahogy nem tudom elképzelni Félixről, hogy ne kalkulált volna ezzel.<br><br>Annak idején Kótai Misi és Veres Laci se ingyen ment ki az USA-ba edzeni. Annyi előnyük volt, hogy sparringpartnerként kereshetett Misi annyi lóvét, hogy a teremhasználat szinte ingyen, ha nem pozitív szaldóval zárt. Nekik sem volt ingyenes a dolog szerintem, viszont megérte, mert nem kellett fizetős sparring partnereket toborozniuk Misinek... Ha nem így volt, akkor profi úgyis leírja, hogy hogyan is zajlanak ezek úgy általában, mint bennfentes.
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Sztem nem a pénz miatt csinálja, gondolom ez is része lehet vmi "pszichikai hadviselésnek".
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: greg »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1147434911;start=15#28 date=05/17/06 » 14:26:22]Nem tudom mi az oka, Oscarnak nyilván nem fájna a feje ha nem kérne külön bérleti díjjat Félixtõl, de úgy látszik, más a módi ott.  :-/<br><br>Azért ez olyan kicsinyes,,,,nem?![/quote]<br><br>Az hát! Oscar ilyenkor ennyire kikapcsolja a sportolói vénáját? <br><br>Erõsen meg is lepõdtem, mikor olvastam az írásodat. Honnan hallottad ezt amúgy?
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

Biztosan minden hely egyedi, és sok mindenen múlhat, de érdekes, hogy a Félixes versenyzőknek bérleti díjjat számol fel Oscar a teremhasználatért, a mérkőzésre való ráhangolódásra való edzésekkor.<br><br>Ahogy olvastam párszor, amikor Magyarországra jön egy címmérkőzésre valaki, nálunk sok helyen a szálloda mellett ingyenes teremhasználatot is biztosítanak. <br><br>Nem tudom mi az oka, Oscarnak nyilván nem fájna a feje ha nem kérne külön bérleti díjjat Félixtől, de úgy látszik, más a módi ott.  :-/<br><br>Azért ez olyan kicsinyes,,,,nem?!
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Miskolci
P4P
HozzászólásokCOLON 1358
CsatlakozottCOLON 2005-08-26 21:03:22
Tartózkodási helyCOLON Miskolc-DIÓSGYŐR

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Miskolci »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1147434911;start=15#25 date=05/16/06 ť 10:50:35]Javier Nagy lehet még, de nem valószínű :D[/quote]<br><br><br><br>Miért sztem Kép
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Kiváncsi leszek Jani mire fog bevonulni. Megint jön a.....rum a tejbe!? ;D A jelenlevő west-side producerek, mint Dr. Dre azon fognak tűnődni, hogy most aztán végleg leáldozott 50Cent-nek, jön a Hungarian Gangtsa Veszedelem. <br>És mi lesz Jani gatyáján?  Retz Bútor féláron!?<br>Persze ezek hülyeségek, de azért ebben a  csili-vili városban mindenre figyelnek.<br><br>Ami a meccset illeti: kb. Freitas-Grigorian szenárióra számítok, de ne legyen igazam. Barrios nem fog tökölni, rögtön ko-ra fog hajtani, ezt igérte korábban is. És Jani helyében én is ezt csináltám, rögtön neki ugranék Barriosnak, lesz ami lesz...<br><br>Persze lehet, hogy ez  meccs olyan rejtett dolgokat hoz elő Janiból, amit eddig nem láttunk, mert gondolom az a 15 perc hírnév őt is érdekli. ;)<br><br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Tyll: a cikk címe mindenképpen: Jorge Barrios vs János Nagy lesz, mert menetről menetre cikk lesz, mint minden fontos eseménynél. János Nagy helyett esetleg Javier Nagy lehet még, de nem valószínű :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
kozi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1389
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Bp
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: kozi »

GPB honlapján tiszta káosz van a WBC meg a súlycsoport elnevezésével is :)<br><br>Junior Lightweight és a Super Featherweight között gyakorlatilag semmi különbség. Olyan mintha azt mondanám, hogy kiskönnyűsúly-nagypehelysúly, vagy nagyváltósúly-kisközépsúly. Pl az IBF ha jól emlékszem kisközépsúlynak a WBA nagyváltónak hívja, ezért is hívták a Tito vs Vargast pl 154 fontos címegyesítésnek, nem pedig nagyváltósúlyú vagy kisközépsúlyú címegesítésnek.<br><br>Buffer általában csak a TV-s meccsekre szerződik, Nagy Józsi meccsét 99%, hogy nem ö fogja felkonferálni.
http://www.worldbowlstour.com/

"ha választani kéne hogy melyiktől kapjak egy pofont, lehet hogy inkább sipostól kérnék"

CSAK A KISPEST!
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: leone510 »

http://www.goldenboypromotions.com/sche ... Oscaréknál WBC övért megy ez is ;D Akkor mit kap Barrera? :o<br><br>És valaki elmondaná mi a különbség a Junior Lightweight és a Super Featherweight között? ::)<br><br>És Buffer a konferansz az előmeccseken is? pl Jozef Nagy-nál is? Vagy csak főmeccsekre szól a szerződése?<br><br>És........több kérdés nincs. :)<br><br><br><br><br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Jani végig állja, harcol, küzd, de Barrios nyer pontozással. Akkor már megérte ez az egész.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Sztrego link=board=profiboksz;num=1147434911;start=15#19 date=05/15/06 ť 15:24:15]Nagyot fognak lesni azok, akik Barrios Ko győzelmémében hisznek. Chaconról is ezt mondta mindeki, aztán kétszer is meg lett ruházva. Jani jó lesz oda.[/quote]<br><br>Így igaz! 8)<br><br>Ettől függetlenül megpróbálok kicsit én is variálódni, mint az elemesbútor. <br><br>Efféle cikkcímek ötlenek a vizembe: <br><br>-Nagy János átgázolt argentín ellenfelén!<br><br>Mi ennek örvendenénk legjobban! Azt hiszem országos ünneppé emelkedne a nap.<br><br>-Nagy János megosztott pontozással lett világbajnok!<br><br>Ez még elmenne. Egy kemény meccsen, egy kemény ellenfél ellen, ez mindenképpen komoly teljesítmény volna.<br><br>-Barrios átgázolt magyar riválisán!<br><br>Szomorú volnék. Remélhetőleg ez nem történik meg, hiszen komoly felkészülésen van túl Jani, és nagyon akarja ezt a győzelmet.<br><br>-Barrios pontozásos győzelme! <br><br>Csak kicsivel volna jobb az előzőnél. Abban az esetben, ha csak hajszállal múlná felül, talán nemzetközileg ez volna a legérdekesebb üzleti szempontból.<br><br>Ezeken túl lehet még leléptetés sérülés miatt, bombariadó, övönalúli találat, hasmenés, Barrios nagymama retiküllel harcolva védené onokáját a ringben,( erre esküszöm, hogy nem rég láttam egy ilyet a neten), döntetlen, esetleg áramszünet, vagy valami olyasmi, ami eddig még sohasem fordult elő. <br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: alain »

tény, hogy meglepetés lenne Jani győzelme, de Chacon ellen sem számítottunk sok jóra, és igen keményen odaállt és vette az akadályt...<br><br>remélem bírni fogja most is, és leginkább abban reménykedem, hogy amikor esetleg jól eltalálja Barriost (mert miért is ne sikerülne párszor), akkor ezt észre fogja venni, és élni fog a lehetőséggel... ehhez baromi nagy koncentráció kellene, és a lehetőségnél meg pontosság (no meg szerintem egy kis szerencse!!!!!!!!!!)<br><br>HAJRÁ JANI!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sztrego
P4P
HozzászólásokCOLON 1832
CsatlakozottCOLON 2005-03-03 01:10:52
Tartózkodási helyCOLON A tabella élén.

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Sztrego »

Nagyot fognak lesni azok, akik Barrios Ko győzelmémében hisznek. Chaconról is ezt mondta mindeki, aztán kétszer is meg lett ruházva. Jani jó lesz oda.
pifpaf
Újonc
HozzászólásokCOLON 19
CsatlakozottCOLON 2005-10-11 11:38:43
Tartózkodási helyCOLON Szeged

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: pifpaf »

Jani a földbe döngöli Barriost úgy, hogy csak a feje látszik ki, aztán jól megpöcögteti az orrát. :-)
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Santos »

A főoldalon vagy az alábbi linken láthatjátok a profiboksz.hu  szerkesztősége és a cikkírók által a Barrios vs Nagy meccsre várt eredményváltozatokat. ;)<br><br>http://www.profiboksz.hu/cikk.php?id=334
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Hurricane
Újonc
HozzászólásokCOLON 1
CsatlakozottCOLON 2005-08-30 11:09:19
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Hurricane »

Szerintem meg ha nem rezel be Jani (már mért tenné) és nekimegy ennek a Ray Charles imitátornak lazán megütögetheti az orcáját. Néztem a Freitas elleni meccsét, hát nem az a kimondott frankón elmozgó bunyós. Pont az lehet a gyengéje hogy folyamatosan megy előre. Aztán ha egy nagy pofon jön szembe, többször, lehet hogy elgondolkodtatja(bár freitas ellen sem szeppent meg)
alain
Super Champ
HozzászólásokCOLON 573
CsatlakozottCOLON 2005-04-20 23:26:43

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: alain »

már most borsódzik a hátam az izgalomtól...<br><br>HAJRÁ JANI!!! SENKI SEM VERHETETLEN!!!!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=BlaZe link=board=profiboksz;num=1147434911;start=0#13 date=05/12/06 ť 16:25:44]Jani lenyomja a légyszemüveges argentín mákdarálót, mint a sínszöget ;D[/quote]<br><br>Ez a beszéd,,,vesszen a láng és ívheggesztő!!! >:( 8)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1147434911;start=0#10 date=05/12/06 ť 14:34:51]Ezt a Blikk cikke alapján írtam, ott az edző és Jani is nyilatkozott a dologról. Kicsit én is csodálkoztam, de ők tudják.:-)[/quote]<br><br>Rubin nem csak szorítósegéd, edző, ilyesmi? Betenné a kiskaput, ha egy 60 kilós srác egy 100 kilós izomkolosszussal sparringolna... :)<br><br>Egy kis személyes off :)<br>Ifjabb koromban idösanyám embere erőltetett küzdelembe ilyen erőviszonyok mellett, hogy "szokjam a gyűrődést" ;D Sportszerű keretek között én ezt elképzelhetetlennek tartom :) Főleg, hogy Jani még magasságban is nagyobb hátrányban van, mint én voltam akkor. <br><br>Node visszaterelve a dolgokat... A tippjátékban babonából Barrios WI-re tettem. Most pedig teljes vállszélességben felvállalom a Jani WI-t, mint papírforma szerinti forgatókönyvet :) Jani lenyomja a légyszemüveges argentín mákdarálót, mint a sínszöget ;D
Doppingboy
Super Champ
HozzászólásokCOLON 653
CsatlakozottCOLON 2002-10-16 18:54:19

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Doppingboy »

Eljött az igazság pillanata :)<br>Igazatok van, Barrios az első pillanattól a ring közepén mozogva akarja majd irányítani és terelgetni Janit, sőt nagyon nagyon nagyon valószínű, gyors kiütésre fog rámenni, hogy prezentálja a tudását a közönségnek.<br>Éppen ezért pontosan ugyanezt kell csinálni Janinak is, zártan nekimenni előre, face-to-face és minden egyes ütésére kettővel válaszolni. Ha Barrios azt hiszi könnyű és gyors meccse lesz, téved, Janit nagyon nehéz lesz megtörnie és egyáltalán nem biztos, hogy sikerülni fog.<br><br>Őszintén remélem, hogy felelőtlenül ráront Janira már az első percekben Jani meg a helyén kezeli a dolgokat és megmutatja neki mi a magyar virtus, nem érdekli a tét! Itt Nagy Jani csak és kizárólag nyerhet, Barrios pedig jóformán csak veszíthet!<br><br>Hajrá Jani, mindenki Veled van! És én Rád is fogadtam!!! Nem kell cécózni pontozással, le kell küldeni az 1. menetben és kész  :D
BUTTON_POST_REPLY