Jorge Barrios vs János Nagy

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1147434911;start=60#70 date=05/20/06 ť 16:59:30]Na megnéztem a mérlegelést. Barrios elég elszántnak tűnik, a meccs előtti hadviselés rendesen megvolt. A nézők is csak felhörrentek azon, amit Barrios csinált. Érdekes, hogy Klein Csaba hogy röhögött az egészen. Biztos mondta Janinak, hogy Isten hozott a nagy meccsek világába. Délelőtt volt egy olyan megérzésem, hogy Jani nyerni fog valahogy, de ezután a videó után ez most sajnos az ellenkezőjébe csapott át. Utálok felkelni meccsekre, de ezt nem hagyhatom ki. Rég izgultam ennyire bokszmeccs előtt, mint most.[/quote]<br><br>Horge Bárriosz, Jánosz Nágí :)<br><br>Barrios nagyon keményen odatette magát :) Nem maradt el az üvöltés sem :) Szerintem Janinak nem lett tele a gatyesz, csak ő sokkal nyugisabb srác. Klein Csaba viszont nekem is nagyon tetszett :D Igen jót szórakozott azon az "eszkimó puszin", amit Barrios adott Janinak ;D<br><br>Ez a srác csupa külsőség. Remélem Jani megmutatja neki, hogy a hátrafelé nyilazás óta is rendelkezünk komoly tűzerővel :)<br><br>Nagyon nehéz éjszakának nézünk elébe... Egy zabszem se... ;D
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Na megnéztem a mérlegelést. Barrios elég elszántnak tűnik, a meccs előtti hadviselés rendesen megvolt. A nézők is csak felhörrentek azon, amit Barrios csinált. Érdekes, hogy Klein Csaba hogy röhögött az egészen. Biztos mondta Janinak, hogy Isten hozott a nagy meccsek világába. Délelőtt volt egy olyan megérzésem, hogy Jani nyerni fog valahogy, de ezután a videó után ez most sajnos az ellenkezőjébe csapott át. Utálok felkelni meccsekre, de ezt nem hagyhatom ki. Rég izgultam ennyire bokszmeccs előtt, mint most.<br><br>A zászló pedig amit lengetnek az egy argentin focicsapat zászlója. Nem tudom pontosan melyiké, de biztos, hogy az.
"Mindenki a napra tör..."
drukker
Újonc
HozzászólásokCOLON 41
CsatlakozottCOLON 2002-11-14 21:57:28
Tartózkodási helyCOLON Solymár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: drukker »

Szerintem Janinak olyan taktikára lenne szüksége, mint amit Oscar csinált Mayorga ellen: jó védekezés, és nem hagyni folyamatosan előre jönni. Ezt csak úgy tudja megcsinálni, ha nagyon keményen visszatámad, amikor elindul a Hiéna.  Szerintem technikásabb, minta az argerntin, s talán meg tudja csinálni. Persze mondani könnyű, s egészen más, amikor egy ilyen agresszív öklöző áll veled szemben.<br>Attól egyébként én is kiakadtam, hogy csak este adják a meccset.<br>Persze, ha lehetne hozzá valami SMS játékot kötni, biztos adnák élőben. Gondolom, este már jóval olcsóbban közvetítheti, pedig az éves 30 milliárdos reklámbevételből biztos telne az élő közvetítés díjára.<br>De hát szarnak ezek a bokszra, csak a pénz érdekli őket.
Üdv.: Drukker
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

Itt az idő! <br><br>Jorge Karapulax Barrios holnaptól már nem világbajnok! Mienk lesz az öv, ezt mondják a szellemek!  :D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Megnéztem a mérlegelést. Naggyon kemény volt ez a szemezés a végén Janika és az argentín között. :) Az milyen zászló volt Barrios kezében, tudja valaki? Mert az argentín zászló máshogy néz ki, mint amit Barrios lebegtetett.
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
palfipisti
Újonc
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON 2005-10-23 00:46:47

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: palfipisti »

Nem szabad megijjedni Barriostól!<br>Ennyi a megoldás kulcsa!
palfipisti
Újonc
HozzászólásokCOLON 44
CsatlakozottCOLON 2005-10-23 00:46:47

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: palfipisti »

Janika meg kell nyerned!!!<br>Nagyon jót tenne a magyar ökölvívásnak!<br>[glow=red,2,300][/glow] Hajrá Janika!
WNB
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 1843
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: WNB »

Hangulatfokozónak (most már a szívre is rá kell menni ;)) lementem ide Ford nevű juzerünk két hozzászólását a cikkek alól:<br><br>##### ť Ford 2006-05-20 11:09:10<br>Bravó, TV2, és úgy egyáltalán, bravó Magyarország! Tényleg, minek is közvetíteni élőben egy ilyen ökölvívó mérkőzést? Kit érdekel ez? A Forma-1-es ausztrál nagysíjat mintha élőben közvetítette volna az RTL Klub. Mikor is volt? Hajnali négykor? Na hát... Az Oscar-díj átadóját is élőben szokták leadni. Pedig nincs magyar érdekeltje se a Forma-1-nek, se az Oscarnak. Tudomásom szerint. Ja, Andy Vajna. Bocs. A Forma-1-ben meg Palik Laci. Megint bocs. Szóval Janikám, ezek a nevek még mindig ütősebbek nálad. Remélem, hogy Csonttörő jól elveri Barriost! Van rá sansza, csak el kell hinnie. Szerintem meg tudja csinálni. Mennie kell előre ésszel, de agresszíven, tapadni, mint a pióca, szúrkálni jobbal, sokat ütni, időnként nagyokat, nem hagyni élni Barriost. Nem elaludni egy pillanatra sem, mert akkor nincs esélye Janinak! Én pontozásos győzelemet "várok" Janitól. Kemény a feje, bírni fogja a Barrios bombákat. Egyébként az első két-három menet a gáz. Az első menetekben Barrios mindig megfélemlít. Ha itt Jani erőszakosan reagál, és nem sérül meg, na meg persze figyel, akkor minden rendben lesz. De ha ki akarja védekezni az elejét, és nem fog ütni az első három menetben, akkor nagyon rá fog fázni. Ahogy Öcsi Bácsi recsegte: "A bokszban ütni kell!". Szóval üss, Jani! Sokat és nagyot!<br><br>Ford. <br>#####<br><br>##### ť Ford 2006-05-20 10:49:58<br>Az jó, ha a külföldi szakértők nem tartják "igazán veszélyes" ellenfélnek Janit. Ez a kezére játszhat főleg akkor, ha Barrios is elhiszi a "szakvéleményt". Ha igazi kihívóként fog viselkedni Jani, vagyis nagyon keményen fogja űzni Barriost végig, és nem hagyja élni, ha elhiszi, hogy meg tudja verni - szerintem meg tudja verni -, akkor nagy meglepetésben lesz része a bajnoknak is, meg az összes szkeptikusnak. Csonttörő védekezése nagyon jó, kellemetlen ellenfél, mert fordított alapállású, és ha aggresszív és kemény lesz a találkozón (a pontozók ezt fogják nézni), akkor ki fogja pontozni Barriost. És persze az is benne van a pakliban, ahogy egy thaiboxoló mondta a minap "el is sülhet Jani keze, adja az Isten, hogy elsüljön", és még KO-val is nyerhet. Én a pontozásos győzelemre voksolok, de csak abban az esetben, ha nem úgy lép Jani a ringbe, hogy "csak éljem túl". Aki a túlélésre rendezkedik be, az már vesztett egy olyan öklöző ellen, mint Barrios. Meg kell verni ezt a srácot, és Jani ezt meg is tudja csinálni.<br>######
Ez a csillagromboló mindenkit sz-e-r-e-t... (Krzystof Aaron Hasselhoff)
...kivéve a csillagokat... (David Marcellus Hasselhoff)
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Én nem értek egyet ezzel az oda kell állni verekedni. Inkább okosan kéne valahogy megoldani :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

Jól mondod TKO !!! muszály lesz Janinak odaállni keményen verekedni !!!!<br><br>Hajrá Jani !!!!!!!!!!! ;D
www.profiboksz. hu az igazi!
Ivo
Újonc
HozzászólásokCOLON 39
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 09:38:45

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Ivo »

According to the bookies Barrios is the favorite. It seems that he is too cocky stating that he is ready to fight against 2 rivals. I like the way Nagy spoke. He looks like a humble and nice guy. I wish him luck against Barrios.
TKO
Bajnok
HozzászólásokCOLON 421
CsatlakozottCOLON 2002-10-17 08:21:13
Tartózkodási helyCOLON Mór City Metropolis :)

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: TKO »

Húúúú..gyerekek már nagyon izgatott vagyok  :)<br><br>Szerintem Janinak az első gongtól kezdve oda kell állni és keményen verekedésre kényszeríteni Barriost. (persze azért védekezni is)<br>Pontozással szerintem nem nyerhet, mondjuk nem is valószínű, hogy végig megy.<br>Veszíteni való nincs, ha meg tudja rendesen fingatni a boxer képűt, már qrva sokat nyerhet vele.<br>Bízzunk abban, hogy Barrios kicsit lenézi Janit és könnyelműsködik majd, amit kegyetlenül ki kell használni.<br><br>Hajrá Jani ! ;)
Vargas87
Bajnok
HozzászólásokCOLON 314
CsatlakozottCOLON 2006-04-29 19:32:22

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Vargas87 »

én is abban reménykedek hogy kicsit lazán veszi a meccset és hadja kibontakozni Janit és talán sikerülne ....
www.profiboksz. hu az igazi!
Schatzi
Újonc
HozzászólásokCOLON 18
CsatlakozottCOLON 2006-04-01 14:33:49

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Schatzi »

Én csak abban reménykedem, hogy Barrios valamilyen formán könnyedén veszi Janit és ezzel megkönyiti a dolgát. Én egy nagy pofonban bizok az első 3 menetben ami meglepheti Barriost.
Darien
Super Champ
HozzászólásokCOLON 780
CsatlakozottCOLON 2005-02-10 22:46:05
Tartózkodási helyCOLON Balatonalmádi

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Darien »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1147434911;start=45#56 date=05/19/06 ť 15:58:27]In the co-feature, WBO superfeather champion Argentinean Jorge Barrios (45-2-1, 32 KOs) faces #1 rated Janos Nagy (23-0, 14 KOs) of Hungary. "The Hyena" stated "I am so well prepared that Saturday I could fight against two rivals." Nagy commented that he comes from a small country, but he wants to do "great things in a great country like the United States." <br><br>"Egy kis országból jöttem, de Nagy dolgokat akarok véghezvinni egy olyan Nagy(szerű) országban mint az Egyesült Államok!" ;D ;D ;D[/quote]<br>NAGYon jó! :D<br>
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Santos »

In the co-feature, WBO superfeather champion Argentinean Jorge Barrios (45-2-1, 32 KOs) faces #1 rated Janos Nagy (23-0, 14 KOs) of Hungary. "The Hyena" stated "I am so well prepared that Saturday I could fight against two rivals." Nagy commented that he comes from a small country, but he wants to do "great things in a great country like the United States." <br><br>"Egy kis országból jöttem, de Nagy dolgokat akarok véghezvinni egy olyan Nagy(szerű) országban mint az Egyesült Államok!" ;D ;D ;D
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Szerintem túlbecsülik ****-t :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Az HBO-nál is készülnek, 10 menetre ;D<br><br>http://www.hbo.com/
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Lehet a brémai muzsikusok nyomkodják :D
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
BlaZe
Bajnok
HozzászólásokCOLON 262
CsatlakozottCOLON 2002-12-03 12:15:59
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: BlaZe »

Azt figyeltétek hogy feljött Jani a szavazásban? :)
BUTTON_POST_REPLY