Jorge Barrios vs János Nagy

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
HIE
Super Champ
HozzászólásokCOLON 615
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: HIE »

[quote author=Hollywood link=board=profiboksz;num=1147434911;start=0#10 date=05/12/06 ť 14:34:51]Ezt a Blikk cikke alapján írtam, ott az edző és Jani is nyilatkozott a dologról. Kicsit én is csodálkoztam, de ők tudják.:-)[/quote]<br><br>Úgyhogy vszínű, hogy nem is igaz. Legalábbis remélem, hogy nem csak vele kesztyűzött. Azért egy ilyen meccsre komolyabb kesztyű partnerekre is szükség van.
Avatar
Hollywood
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 2121
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Tárnok

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Hollywood »

Ezt a Blikk cikke alapján írtam, ott az edző és Jani is nyilatkozott a dologról. Kicsit én is csodálkoztam, de ők tudják.:-)
"Mindenki a napra tör..."
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=greg link=board=profiboksz;num=1147434911;start=0#7 date=05/12/06 ť 14:30:57]Ez elég érdekes, amit a főoldalon olvashatunk, vagyis, hogy Jani Rubinnal kesztyűzött, úgy készült Barrios ellen. Egy cirkálósúlyúval, aki jóval nagyobb darab, mint ő, emellett lassú is?! Ezt nem igazán értem. Más nem állt rendelkezésre?![/quote]<br><br>És ráadásul azért, mert lassan és széleset üt?  :-/
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
PTM
PKSZ Assistant Team
HozzászólásokCOLON 1779
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Fehér sarok
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: PTM »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1147434911;start=0#6 date=05/12/06 ť 14:30:08]...Én amúgy Jani kiütéses győzelmére tettem, de nyilván lélektani okokból is...[/quote]<br><br>Szerintem is Jani WI.
Baráti jobbhoroggal: tanárúr
--
A "tanárúr" gúnynév WNB és dp sporttársaktól származik (c)2005
greg
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 1318
CsatlakozottCOLON 2002-10-29 11:26:48
Tartózkodási helyCOLON Kerepestarcsa

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: greg »

Ez elég érdekes, amit a fõoldalon olvashatunk, vagyis, hogy Jani Rubinnal kesztyûzött, úgy készült Barrios ellen. Egy cirkálósúlyúval, aki jóval nagyobb darab, mint õ, emellett lassú is?! Ezt nem igazán értem. Más nem állt rendelkezésre?!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=leone510 link=board=profiboksz;num=1147434911;start=0#5 date=05/12/06 ť 14:24:31]Kiváncsi leszek Buffer mit hoz ki a Nagy János-ból. A "gy"-be belefog pusztulni ;D Nádzs, Nagi...vagy csak Janosz the Great.<br><br>A realitás Barrios WP, ha Jani nyer, akkor úgyis nyílik egy topic azoknak akik a tippjátékban az argentínra tettek és utána nem győznek "bocsánatért" esedezni, köztük én is... ;)<br>[/quote]<br><br>Ez a Nhádzs Jenözs tényleg kifog majd a nyelvükön... ;D<br><br>Én amúgy Jani kiütéses győzelmére tettem, de nyilván lélektani okokból is. Százalékos arányban az esély megvan rá, monnyuk úgy, 11 és 24 százalék körül tippölnék. <br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Kiváncsi leszek Buffer mit hoz ki a Nagy János-ból. A "gy"-be belefog pusztulni ;D Nádzs, Nagi...vagy csak Janosz the Great.<br><br>A realitás Barrios WP, ha Jani nyer, akkor úgyis nyílik egy topic azoknak akik a tippjátékban az argentínra tettek és utána nem győznek "bocsánatért" esedezni, köztük én is... ;)<br>
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Már van a Kellerman féle formáció is.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

Alapvéleménnyem szerint rögtön az első menetekben, mit menetekben, mindjárt az első pillanatokban nagyon komoly erőből kínált ütésváltás lesz. <br><br>Barriosnak lételeme a támadás, és valszeg szögelni fog izomból. Janinak nem sok lehetősége lesz, mert vagy kimozogja, amit nem tartanék jó ötletnek, vagy erővel keresztbe veregeti, és megpróbál erősebb lenni. Túl nagy fizikai fölénye nem lehet az argentinnak, bár a magassága és a hosszi kezei előnyére is válhatnak. Janinak a folyamatos támadást és a belharcot kék erőltetni, és ha bírni fogja erővel, és jól is védekezik, akkor nem lesz megoldhatatlan feladat az este számára. <br><br>Lélektani hadviselésre korábban javasoltam már a Presley parókát és cuccot, és a Viva Las Vegast a bevonulásra!<br><br>Amúgy egyet értek teljesen Santos bahátossal, az eggész ország egy emberként....<br><br>Aggy nekijani!! >:( ;D
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Santos »

Még Harold Lederman van benne rajtuk kívül az állandó felállásban. Időnként hozzájuk csapódhat ez-az persze. :)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
leone510
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 992
CsatlakozottCOLON 2005-12-17 18:59:10
Tartózkodási helyCOLON Budapest
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: leone510 »

Lewis nincs benne az HBO csapatban?
Profiboksz.hu - az első magyar online profiboksz magazin.
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Santos »

[center] ***** Csak regisztrált tagok szavazhatnak *****<br><br>Kép[/center]<br><br>2006. május 20-án egy emberként szorít az ország Nagy Jánosnak, aki Los Angelesben, a Staples Centerben vívja az argentin címvédő, Jorge Rodrigo Barrios ellen a WBO nagypehelysúlyú világbajnoki címéért következő mérkőzését. <br><br>Ezzel a mérkőzéssel Jani egy olyan lehetőséget kapott, amely magyar bokszolóknak eddig még soha nem adatott meg: az Amerikai Egyesült Államokban vívhatja a Golden Boy Promotion által szervezett gála egyik főmérkőzését, melyet az HBO sugároz kizárólagosan, Jim Lampley, Larry Merchant és Emmanuel Stewart tolmácsolásával! Óriási lehetőség előtt áll Jani, ám az ellenfél, az argentín címvédő - akit sokan a súlycsoport egyik legkeményebb bokszolójának tartanak - sem fogja magát könnyedén megadni.<br><br>[center]Ki és hogyan nyeri a mérkőzést szerinted?[/center]
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
BUTTON_POST_REPLY