Jorge Barrios vs János Nagy

Ebben a fórumban találhatóak a régi szavazások.
BUTTON_POST_REPLY
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Reálisnak mondható.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Érdekességképp a tippmix oddsai a meccsre: (188)<br><br>http://net.szerencsejatek.hu/tippmix/index.php
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

Már csak egy és felet kell aludni a mérkőig... :-[<br><br>Monnyuk jó jel, hogy látszólag fizikailag nem lesz nyomasztó fölényben Barrios. Anyival nem magasabb, mint hittem, de az sem lett volna vészes, mert akkor gyengébb a testizomzata. Az meg csak jó nekünk.<br><br>Bízom a meglepetésben, abban, hogy Jani Calzaghe-hoz hasonlóan szétbombázza az agresszív argentínt.  :P :)<br><br>Drukkolok mint állat... 8)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

Szerintem nincs itt túllihegve semmi. Pár mondat mindenkitől,,ettől nem dől össze a világ. <br><br>Monnyuk arra pont én nem gondoltam, hogy az a szokás a tévéknél, hogy előre felvesznek mindenféle negatív jelenséget a vereség esetére, amit győzelemkor szépen elfelejtenek, vagy mégis közzéteszik, hogy ím, a mi fijjung ennek ellenére is tigrincs volt!  ;D<br><br>Félix ezek szerint előre belevette a szerződésbe a teremhasználatot, hogy véletlenül se fordulhasson elő, hogy Janinak a vegasi sivatagban kelljen készülnie a csörgőkígyókkal, és monguzgyorsaság hiányában Grisom egyik esetévé váljon.  :)<br><br>Monnyuk, ha összekaparom minden lémet, akkor pár napos Golden Boy teremhasználatot talán én is ki tudnék fizetni, úgyhogy valszeg ettől nem megy csődbe a F. Promósön.  ;)
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
dp
P4P
HozzászólásokCOLON 1237
CsatlakozottCOLON 2004-05-08 20:32:46
Tartózkodási helyCOLON Nyíregyháza
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: dp »

Egyetértek Erwinnel.<br><br>Nem kell ezt a tornatermes dolgot túllihegni.<br>Kimentek, fizetnek és kész. Nme ezen fog múlni, hanem az előtte elvégzett többhetes munkán, és Jani előéletén.
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1147434911;start=30#44 date=05/18/06 ť 13:13:52]Az újságírás, (még ha internetes is), kell, hogy támaszkodjon bizonyos valóságos információkra, hiszen könnyen úgy járhat az író, hogy a hitetlen olvasó elkezd utánajárni bizonyos történeteknek, már csak attól a fránya szkepticizmusától vezérelve is. [/quote]<br><br>ki mondta, hogy minden hamis? egyszeruen nem biztos, hogy minden ugy van, utanajarni meg ki fog los angelesben? talan ha most kinn vagy, akkor. egyebkent esely sincs ra. <br><br>valamint a bulvar nem azt jelenti, hogy hamis, hanem azt, hogy kis hujeseg fel van tupirozva ezerrel. tudod, pl marsi aniko szakitott palikkal, de hozzamegy felesegul a kozos gyermekukhoz.<br>
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Erwin »

TV<br><br>Nem az a kérdés, hogy igaz, vagy nem (miért ne lenne igaz) a hír, hanem hogy ez nem egy akkora nagy dolog, amekkorának be van állítva. Nem vagyok jártas az ilyen dolgokban, de nem hiszem, hogy ekkora felhajtást kell csinálni abból, hogy Félixnek fizetni kell az edzéslehetőségért. Szerintem Félix közel sem egy ügyetlen (sőt, szerintem nagyon is ügyes) menedzser, hogy ezt ne kalkulálta volna bele az egész szerződésbe.<br>Cezi úgy érti a bulvár részét, hogyha utólag ez a hír meg lesz "lovagolva", akár pozitív, akár negatív szempontból, az már tényleg baj. Ezen nem szabad múlni semminek sem, és találgatni is felesleges, hogy mi történne, ha...<br>Volt egyébként hasonlóra példa a múltban. A TV2 valamelyik (talán Napló  ???) műsorában készítettek egy jó kis anyagot a Bogesz-Gomez II. mérkőzés előzményeiről, a meccsről, és az utána történt eseményekről. Abban a filmben is Bogesz panaszkodott, hogy Manchesterben egy lyukban szállásolták el, egy büdös és koszos edzőteremben tudott csak tréningezni, miközben a hazai pálya előnyét élvező kihívó, azaz Gomez, megkapott minden luxust, hogy sikeresen tudjon felkészülni a meccsre. Bogeszt kiütötték, de botorság lenne azt állítani, hogy azért, mert rosszab helyen edzett 3 napig, mint Gomez. <br>Ha Jani nyer, vagy ne adj' isten kikap, akkor annak a legkevesebb köze sem lesz ahhoz, hogy fizetni kellett az edzéslehetőségért.<br><br>Közben eszembe jutott még egy hasonló eset. Erre talán többen is emlékeztek, hogy a 2. Jani vs Chacon meccs előtt az argentin csapat nehezményezte, hogy Mosonmagyaróváron nem tudnak normálisan edzeni, mert csak egy zsákot kaptak egy nagyon kicsi teremben Félixéktől. Félix akkor arra hivatkozott, hogy így egyeztek meg. Ráadásul Chacon elég ideges is volt, mert fogyasztott is rendesen, és szeretett volna normálisan edzeni. Aztán a problémát akkor megoldották, mert valaki felajánlotta, hogy a privát edzőtermében tréningezhessen Chacon. Tehát nem csak külföldön fordulnak elő ilyen esetek, és persze Chacon sem hivatkozott utólag a körülményekre.
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=cezi link=board=profiboksz;num=1147434911;start=30#39 date=05/18/06 ť 12:12:03]<br><br>miert tenne szova? ez mindossze annyi, hogy szegeny felixek milyen szomoru korulmenyek kozott keszulnek, tehat<br>1. ha nyer janika, akkor ugyehogy ilyen helyzetbol is lehet nyerni<br>2. ha veszit janika, hat igen, nekunk sokkal nehezebb volt a dolgunk, de tisztes helytallas volt.<br><br>bulvar. [/quote]<br><br>Igazából nekem nincs okom kételkedni senki szavában, még ha valami bulvar, akkor sem. Értem én a versenyszellemet, ennek ellenére sincs olyan gondolat a fejemben, hogy minden info odaátról hamis volna, mint a torinoi lepel. <br><br>Az újságírás, (még ha internetes is), kell, hogy támaszkodjon bizonyos valóságos információkra, hiszen könnyen úgy járhat az író, hogy a hitetlen olvasó elkezd utánajárni bizonyos történeteknek, már csak attól a fránya szkepticizmusától vezérelve is. <br><br>Jó példa erre a, "hulla a rumoshordóban", amely sztori több sebtől is vérzett, és gyakorlatilag belebukott a kitalálója.<br><br>Ennek ellenére a megjelent pár soros hír nem tartalmazott bizonyíthatóan túlzásokat, legalábbis senki sem állíthatja, amíg nem bizonyítja az ellenkezőjét. A véleménye persze az más. <br><br>A hír egyébként valami ilyesmi volt: Janiék a Golden Boy Gym-ben edzettek, amiért a Félix Promition bérleti díjjat fizetett az üzemeltetőnek.<br><br>Ebben én nem sok bulvár elemet leltem, ám elképzelhető, hogy a hír nem igaz.  Csak kérdés továbbra is, hogy miért ne lenne az? Mire lenne jó egy ilyen álhír? <br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Avatar
Erwin
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3066
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Répcelak

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Erwin »

Nem kell parázni, free ftp-n lesz a meccs, és onnét nagyon gyorsan le lehet majd szedni :). Viszont mielőtt cezit elkezditek a meccs legongatása után 1 perccel ostromolni, azt tudni kell, hogy nem csak rajta fog múlni, hogy milyen gyorsan kerül fel ide a cucc. Ha az illető, aki digizni fogja, nem rendelkezik túl gyors kapcsolattal, és kevés lesz az "érdeklődő" világszerte a videóra, akkor lehet, hogy lassabban fog jönni a cucc. Ott volt pl. a Mayorga-Oszi meccs, arra nagyon sokan vártak, nem csak nálunk, és ezért letölteni is könnyebb volt cezinek. A feltöltés ide az 2 perc :)<br>Tehát már most türelemre intek mindenkit ;). Cezi mindent el fog követni, hogy gyorsan elérhető legyen a meccs, abban biztosak lehettek :).
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1147434911;start=30#41 date=05/18/06 ť 12:22:21]Csak a link lesz ott, videók 2. topikban is lesz hozzáférés.[/quote]<br><br><br>Ez már barátibb  ;)
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Romsy »

Csak a link lesz ott, videók 2. topikban is lesz hozzáférés.
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

[quote author=Romsy link=board=profiboksz;num=1147434911;start=30#38 date=05/18/06 ť 12:10:40]5[/quote]<br><br><br>Az elég kevés....akkor lehet kb este 7re se tok hozzáférni.... :'(
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
cezi
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 893
CsatlakozottCOLON 2005-02-26 22:18:50
Tartózkodási helyCOLON Dublin

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: cezi »

[quote author=Tyll Vietta link=board=profiboksz;num=1147434911;start=30#34 date=05/17/06 ť 19:11:38]Most gondolod beírnak olyat, aminek nincs alapja? Gondolom Félix volna az első, aki szóvátenné. <br>Én legalábbis szólnék, ha valamit állítanak rólam, és nem úgy van.<br>[/quote]<br><br>miert tenne szova? ez mindossze annyi, hogy szegeny felixek milyen szomoru korulmenyek kozott keszulnek, tehat<br>1. ha nyer janika, akkor ugyehogy ilyen helyzetbol is lehet nyerni<br>2. ha veszit janika, hat igen, nekunk sokkal nehezebb volt a dolgunk, de tisztes helytallas volt.<br><br>bulvar.
videot csak a videoboltbol, de!
Öreg lámpa légy rögös úton.
Romsy
TEAM PKSZ
HozzászólásokCOLON 3201
CsatlakozottCOLON 2003-04-30 18:09:16
Tartózkodási helyCOLON Atlantic City, NJ
CONTACTCOLON

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Romsy »

5
"A Villa Negra nem apácazárda, a Villa Negra nem fényes lokál!" - Szikora István
Avatar
VMVKWA
Bajnok
HozzászólásokCOLON 350
CsatlakozottCOLON 2005-01-28 14:42:30
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: VMVKWA »

Janika meccsénél, meg úgy általában kb hányan tudnak egyszerre letölteni a régi ftp-ről?
Éljen Erdei! Leütötte, mint a büdös sz@rt!
deliszello
Reménység
HozzászólásokCOLON 77
CsatlakozottCOLON 2003-06-16 11:39:59

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: deliszello »

A krixkrax 9.5 menet lenne.<br>Az attekinthetoseg kedveert megyszer a lenyeg:<br><br>BARRIOS 1.235<br>JANOS NAGY 4.4
deliszello
Reménység
HozzászólásokCOLON 77
CsatlakozottCOLON 2003-06-16 11:39:59

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: deliszello »

fogadoirodaknal:<br>Super Featherweight 12 rounds - Staples Center, Los Angeles, California - HBO <br>May-20 10:40 PM <br>903 JORGE RODRIGO BARRIOS (BOXING)   o9&#189;   1.833    1.235      <br>904 JANOS NAGY (BOXING)   u9&#189;   2.000    4.400      <br><br>Borult mar ennel nagyobb papirforma is, remelem borul Barrios is.<br>  <br>
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

[quote author=Santos link=board=profiboksz;num=1147434911;start=30#33 date=05/17/06 ť 18:31:17]Látod Vietta, nem hiába írtam, hogy az egésznek bulvárszaga van... ;)[/quote]<br><br>Most gondolod beírnak olyat, aminek nincs alapja? Gondolom Félix volna az első, aki szóvátenné. <br>Én legalábbis szólnék, ha valamit állítanak rólam, és nem úgy van.<br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
Santos
Tiszteletbeli PKSZ tag
HozzászólásokCOLON 2668
CsatlakozottCOLON 1970-01-01 02:00:00
Tartózkodási helyCOLON Budapest

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: Santos »

Látod Vietta, nem hiába írtam, hogy az egésznek bulvárszaga van... ;)
K [color=red:12ezy3zy]U[/color:12ezy3zy] P [color=red:12ezy3zy]A[/color:12ezy3zy] G [color=red:12ezy3zy]Y [/color:12ezy3zy]Ő [color=red:12ezy3zy]Z[/color:12ezy3zy] T [color=red:12ezy3zy]E[/color:12ezy3zy] S[color=red:12ezy3zy] ![/color:12ezy3zy]![color=red:12ezy3zy]![/color:12ezy3zy] \:D/
miszter
Hall of Fame
HozzászólásokCOLON 2149
CsatlakozottCOLON 2005-02-27 16:57:43
Tartózkodási helyCOLON Balatonboglár

Re: Jorge Barrios vs János Nagy

Hozzászólás Szerző: miszter »

Természetesen minden megegyezés, és megítélés kérdése. <br><br>Ha így szerződtek, nyílván mindenre kiterjedt a pontok megfogalmazása. Továbbá ha az ember fizet, akkor más a státusz is, mint "vendégként", tehát semmivel sem adós. Sokan szeretik ezt az érzést, nem véletlenül. Félix is ilyen lehet. <br><br>Ettől függetlenül pölö amikor Belinszky Kriszta amerikai ellenfele szaunát, és edzőtermet kapott "grátisz", neki az sem volt elgendő, (ha az írásoknak lehet hinni).<br><br>Az x-en olvastam egyébként, nem titkos info. <br><br>Ennek ellenére még mindig érdekesnek érzem a dolgot, köbö olyan ez, mint a sör tejjel és mustárral. <br><br>
Mr. Tyll De La McVietta

www.vietta-tattoo.hu www.maiboglar.hu
BUTTON_POST_REPLY